РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Антисептик Сенеж ЕКОБІО (5 л)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 5.00 кг.

«Сенеж ЕКОБІО» (5 л) - препарат, який застосовують для захисту деревини усередині приміщень або на відкритому повітрі, але під навісом. Препарат рекомендований для захисту деревини, що постійно контактує з людиною або тваринами, від Усіляких типів органічних уражень як на перспективу, так і від вже існуючих.

Препарат ефективний для деревини, що експлуатується поза контактом з ґрунтом і прямого впливу опадів. Може застосовуватися в якості грунтівки з подальшим фарбуванням або як самостійне покриття.

Основні характеристики антисептика «Сенеж ЕКОБІО»:

 • необхідність в розведенні: вміст ємності готовий до використання;
 • колір: не змінює колір деревини;
 • термін дії біозахисту: 30-35 років;
 • середня витрата антисептика «Сенеж»: 250-300 г/кв.м (покриття) або 60-80 кг/куб.м (вимочування);
 • рекомендована кількість шарів під час покриття: 2-3;
 • клас небезпеки: IV (малонебезпечна речовина);
 • 2 рівні біозахисту деревини;
 • спеціальні властивості: без запаху, можна обробляти вологу (до 20%) деревину.

На будбазі "КУБ" ми пропонуємо лінійку засобів деревозахисту виробника «Сенеж», а також «Титан» і «Страж». Ви можете порівняти «Сенеж Екобіо» з наявними у нашому асортименті препаратами за ціною та характеристиками.

За параметрами «Сенеж Екобіо» схожий з антисептиками «Сенеж» і «Сенеж БІО», при цьому він має такі помітні перевагами, як відсутність запаху, що дозволяє використовувати  його без дискомфорту для людини і домашніх тварин; засіб не змінює колір деревини.

Від чого залежить ціна у Львові на антисептик «Сенеж Екобіо» (5 л)?

Відгуки на антисептик «Сенеж Екобіо» (5 л) підтверджують його дієвість під час обробки нових виробів або тих, які вже оброблялись раніше, але засіб малоефективний для деревини, яка покривалася фарбою, оліфою або іншими плівкоутворюючими засобами.

Будівельна база "КУБ" працює безпосередньо з виробником «Сенеж», тому у нас Ви можете купити антисептик «Сенеж ЕКОБІО» (5 л) недорого. Ми постійно проводимо акції, під час дії яких, ціна на антисептик «Сенеж ЕКОБІО» (5 л) та інші засоби знижується, без втрати вихідних характеристик. Також, для наших клієнтів діють додаткові знижки: купуючи антисептик «Сенеж ЕКОБІО» (5 л) гуртом, Ви можете суттєво заощадити. Тому, роблячи замовлення, уточніть, скільки коштує антисептик «Сенеж Екобіо» (5 л) для Вас, в залежності від обсягу замовлення.

Працювати з антисептиком слід наступним чином:

 • перед тим, як наносити антисептик, вміст ємності необхідно попередньо ретельно перемішати, а саму поверхню очистити;
 • препарат «Сенеж Екобіо» наноситься на чисту деревину за допомогою валика, пензля, обприскувача або шляхом занурення в ємність з препаратом, при температурі, не нижче + 5°С;
 • якщо антисептик наноситься без занурення, то експерти радять покривати поверхню препаратом у 2-3 шари до повного насичення, з інтервалом нанесення шарів у 20-40 хвилин;
 • при нанесенні не змішувати з іншими складами.

Купити недорого «Сенеж ЕКОБІО» (5 л) на будбазі "КУБ" у Львові

У нас можна замовити антисептик «Сенеж ЕКОБІО» (5 л), вартість якого на будбазі "КУБ" найбільш вигідна! Також, ми надаємо безкоштовну консультацію з питань будівництва та ремонту по телефону або онлайн.

Ви можете забрати замовлення самостійно. Доставка антисептика «Сенеж ЕКОБІО» (Львів), а також будь-яких інших будматеріалів нашого асортименту, буде здійснена нашими співробітниками в межах Львова та Львівської області за вигідною для Вас ціною.

База будівельних матеріалів «КУБ» в рамках додаткового сервісу пропонує швидку та надійну доставку Вашого замовлення в будь-який район Львова та Львівської області.

Вартість доставки залежить від об`єму замовлення та відстані.

Тарифи доставки в межах Львова:

 • до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Особливість розрахунку доставки по Львівській області:

 • до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

* Доставка будматеріалів по Львову фіксована, а в межах Львівської області оплачується в залежності від відстані між складом та кінцевим пунктом призначення. Ми здійснюємо транспортування в межах наступних населених пунктів: Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбор, Стрий, Трускавец, Червоноград та інші.

Точну вартість доставки Ви можете попередньо уточнити у наших менеджерів по телефону або, написавши у чат.

Окрім того, наша бригата вантажників може здійснити розвантаження та занесення будматерівалів на потрібний поверх. Вартість розвантаження визначається індивідуально, в залежності від загального об`єму замовлення та поверховості будівлі.

Замовивши будівельні матеріали з достакою, оплата здійснюється по факту отримання. Таким чином Ви маєте можливість на власті очі переконатися, що замовлені будівельні матеріали дійсно відповідають високій якості.

Наші гарантії:

Ми зобов`язуємося прийняти повернення товару протягом 14 днів з моменту здійснення купівлі, у разі наявності чеку, який підтверджує факт купівлі та цілісність заводського пакунку. У разі необхідності Ви можете здійснити заміну товару на інший за аналогічною вартістю, однак в такому випадку витрати на доставку не компенсуються.

Наши контакты:

(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
info@lviv.kub.in.ua
м. Львів

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 19.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: