РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Емалі купити у Львові

Ціна

грн.
Високоякісна термостійка емаль призначена для фарбування поверхонь, які нагріваються до високої температури, а також для побутового застосування, декоративно-оформлювальних робіт, будівництва та ремонту.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Термостійка фарба в аерозольній упаковці на основі кремнійорганічних смол розроблена спеціально для фарбування поверхонь, що піддаються впливу високих температур. Застосовується як фарба для печей, камінів, бойлерів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, промислового обладнання.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Може бути використана для виконання зовнішніх і внутрішніх робіт. Розроблена спеціально для фарбування поверхонь, що піддаються впливу високих температур: печей, бойлерів, камінів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, а також виробничого обладнання.Зручна у застосуванні.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна яскраво-червона — це швидковисихаюча алкідна емаль, посилена акрилатами. Утворює міцне глянсове покриття, стійке до механічних і атмосферних впливів. Використовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна біла — це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Використовується для фарбування предметів інтер'єру, садового інвентарю, меблів, предметів декору, велосипедів тощо.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна безкольорова матова — це швидкосохнучий акриловий безбарвний лак. Призначений для захисту лакофарбового покриття від механічних і атмосферних впливів. Наноситься як завершальний шару на лакофарбове покриття або самостійно.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна жовта застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних, скляних, паперових, пластмасових та інших поверхонь. Фарба ідеально лягає на всі види пластмас і пластиків, а також на тканини і скло, що представляє особливий інтерес для дизайнерів.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна зелена — це універсальна аерозольна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Ця емаль має високу покривну здатність, не стікає з поверхонь. Стійка до вицвітання і вигорання кольору.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна червона — це високоякісна фарба для дому та хобі. Призначена для внутрішніх й зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність та адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових и інших поверхонь.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Високоякісна аерозольна емаль для дому та хобі. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність і адгезію до металевих, дерев'яних, пластиковим та інших поверхонь. Ідеальна для фарбування садового інвентарю та декору, меблів, різних предметів побуту, велосипедів тощо.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Високоякісна аерозольна емаль для дому та хобі. Призначена для внутрішніх і зовнішніх робіт. Має гарну покривну здатність і високу адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових поверхонь.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна сіра — це швидковисихаюча алкідна емаль, стійка до механічних і атмосферних впливів. Може бути застосована для зовнішніх і внутрішніх робіт. Цю емаль часто використовують у побуті та декоративно-прикладному мистецтві.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна фіолетова — універсальна алкідна фарба високої якості, що знайде чимало корисних застосувань у вашому господарстві. Швидковисихаюча емаль посилена акрилатами. Палітра кольорів відповідає Європейському класифікатору RAL.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна чорна — це алкідна фарба в балончику, що широко застосовується для більшості будівельних, ремонтних і побутових робіт. Фарба в аерозолі зручна у використанні. Покриття після швидкого висихання не боїться механічних пошкоджень і атмосферних впливів.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна жовто-зелена – це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна золота термостійка – це високоякісна еластична емаль на основі кремнійорганічних смол.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна слонова кістка – це швидковисихаюча алкідна емаль, посилена акрилатами. Використовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь. Зручна при роботі з трафаретами.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна темно-синя утворює міцне глянцеве покриття, стійке до механічних і погодних впливів. Не вигоряє на сонці і не втрачає блиск. Призначена для забарвлення металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь. Зручна при роботі з трафаретами.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 вишнева – традиційна універсальна алкідна атмосферостійка емаль. Добре відомий, перевірений часом матеріал, що випускається в розширеній кольоровій гамі, з поліпшеними технологічними та експлуатаційними характеристиками.
Ціна 50.70 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 жовта – це високоякісна емаль на основі лаку алкіду. Володіє хорошими декоративними властивостями, покривною здатністю і міцним зчепленням з поверхнею, що фарбується. Легко наноситься, утворюючи однорідне гладке покриття, стійке до дії води, атмосферних опадів і розчинів миючих засобів.
Ціна 136.62 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 зелена являє собою суспензії пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку, з додаванням сикативу і розчинників.
Ціна 54.68 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 коричнева – це алкідна суміш універсального застосування. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь. Також застосовується для фарбування меблів, дверей, віконних рам, робочих інструментів, промислових конструкцій і т.п.
Ціна 43.43 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 коричнева – це високоякісна емаль на основі лаку алкіду. Володіє хорошими декоративними властивостями, покривною здатністю і міцним зчепленням з поверхнею, що фарбується.
Ціна 133.17 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червона призначається для фарбування дерев'яних, загрунтованих металевих і інших поверхонь, що піддаються атмосферним впливам, а також для фарбування усередині приміщень.
Ціна 114.06 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 застосовується для фарбування різних поверхонь (металевих, дерев'яних, бетонних, оштукатурених та ін.), а також сільськогосподарської техніки та інвентарю, залізничного та громадського транспорту, мостових та баштових кранів та інших металоконструкцій.
Ціна 53.93 грн.
Кількість:
Емалі купити у Львові

Емалі – це лакофарбові матеріали, які відрізняються підвищеною міцністю й складаються з дисперсії пігментів, наповнювачів, різноманітних добавок та плівкоутворювачів (лаків), алкідних смол чи інших подібних речовин. Емалеві фарби являють собою рідкі чи пастоподібні пігментовані матеріали, які утворюють на поверхні непрозоре покриття. Купити недорого емалі у Львові від кращих виробників можна на будівельній базі «КУБ», яка реалізує товар лише від перевірених постачальників.

Що треба знати перш ніж вибрати та купити емалі

В залежності від складу основних плівкоутворюючих речовин, емалі ділять на:

 • масляні;
 • феноломасляні;
 • алкідні;
 • алкідно-стирольні;
 • епоксидні;
 • акрилові;
 • поліуретанові;
 • поліефірні;
 • нітроцелюлозні;
 • перхлорвінілові.

Не дивлячись на цей перелік, на сучасному ринку переважають алкідні емалі. Вони еластичні, довговічні й швидко сохнуть. Їх дуже часто використовують в ваннах та басейнах, бо вони не бояться вологи й перепадів температур. Кожен вид алкідної емалі, як і будь-якої іншої, має свій код:

 • перші букви – ПФ (пентафталева) – основа фарби;
 • перша цифра визначає область застосування: 2 – внутрішні роботи, а 1 – зовнішні;
 • останні цифри – каталожний номер.

Найбільш поширеною фарбою являється ПФ – 115, вона підходить для багатьох робіт, універсальна, має 24 кольори. Відгуки про емаль від спеціалістів свідчать, що її відтінки можна легко змішувати, та отримувати нові, а також розбавляти насиченість білою фарбою. Якщо Ви не можете визначитись з вибором емалі, професійні консультанти гуртівні «КУБ» допоможуть в цьому, достатньо зв’язатися з нами за допомогою чату чи телефоном.

Властивості фарби, які впливають на вартість товару

Оскільки ціна емалі не велика, то не дивлячись на те, що на ринку з’являються нові лакофарбові матеріали, вона не втрачає своєї популярності. Основні властивості матеріалу:

 • насичений яскравий колір;
 • привабливий глянцевий блиск;
 • висока стійкість покриття;
 • низька витрата;
 • вологостійкість;
 • універсальна сумісність з різними матеріалами покриття.

Емаль має не тільки декоративні, але й захисні властивості, нею фарбують металеві поверхні для захисту від корозії. Строк служби покриття може досягати 5 років. Коли Ви вирішили замовити емаль, рекомендуємо завітати до розділу «Школа ремонту», де розкриті секрети роботи з матеріалом. Крім зазначених властивостей, на цінову категорію фарби впливає бренд виробника та фасування. Підкреслимо, що замовлення емалі оптом гарантує суттєву знижку.

Оптимальні ціни на емаль та швидка доставка від будбази «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів та інструментів пропонує найкращі товари за цінами від виробників. Широкий асортимент матеріалів дозволяє вибрати все необхідне для будівництва чи ремонту: пінополістірол для утеплення, гіпсокартон та кріплення, наливну підлогу, фанеру, шифер тощо. До уваги покупців пропонуємо низку програм лояльності, рекламні кампанії, що гарантують знижки та розпродажі. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтесь до наших менеджерів.

Ви можете самостійно забрати замовлення, або ж покладіться на наш автопарк та чекайте на швидку доставку емалі та інших матеріалів у Львові й у межах області, зокрема: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди та інші міста.

Емалі ціна у м. Львів - каталог із 78 товарів

ЕмаліЦінаНаявність:
Емаль аерозольна алюміній термостійка (400 мл) 187.27 грн. В наявності
Емаль аерозольна срібляста термостійка (400 мл) 187.27 грн. В наявності
Емаль аерозольна хром термостійка (400 мл) 187.27 грн. В наявності
Емаль аерозольна яскраво-червона (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна біла (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна безкольорова матова (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна жовта (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна зелена (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна червона (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна м’ятно-зелена (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна небесно-синя (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна сіра (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна фіолетова (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна чорна (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Емаль аерозольна жовто-зелена (400 мл) 106.88 грн. В наявності
Знайшли помилку?