РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Фасадні фарби

Ціна

грн.

Виробники:

Область застосування

Фарба фасадна Anserglob Gazobeton акрилова – це спеціальний матеріал, який використовується для декорування внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 951.58 грн.
Кількість:
Фарба фасадна силіконова Anserglob – це матеріал, призначений для виконання оздоблення поверхні внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob. Наноситься на будь-які мінеральні основи і органічні основи.
Ціна: 887.14 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob силіконова – це матеріал, призначений для оздоблювальних робіт поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob. Наноситься фарба на будь-які мінеральні основи і органічні основи.
Ціна: 483.91 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton силіконова – це спеціальний матеріал, призначений для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 691.16 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton – це сучасний матеріал, призначений для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 506.08 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton силіконова – це декоративний будівельній матеріал, призначений для виконання оздоблювальної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 1335.52 грн.
Кількість:
Ceresit CT 44 - акрилова фарба, яка застосовується для фарбування бетонних, штукатурних, гіпсових, цегляних і дерев'яних основ усередині і зовні приміщень.
Ціна: 1125.84 грн.
Кількість:
Фасадна фарба "Дюфа" D 690 (10 л) застосовується для зовнішніх робіт, але її також можна використовувати для фарбування всередині приміщень. Вона має акрилову основу, а поверхня, створена після її нанесення, завдяки високій щільності фарби, має високу волого- і зносостійкість.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
«ФАСАД ЕКО +» Ансерглоб (7 кг), використовується для фінішної обробки як під час здійснення робіт у приміщеннях, так і під час проведення зовнішніх робіт; наноситься мінеральні (гіпсові, цементні, вапняні, цегляні) та на органічні (фанера, ДСП, шпалери, та інше) основи. Базовий колір - білий.
Ціна: 255.02 грн.
Кількість:
«ФАСАД ЕКО +» Ансерглоб (10 л), використовується для фінішної обробки як під час здійснення робіт у приміщеннях, так і під час проведення зовнішніх робіт; наноситься мінеральні (гіпсові, цементні, вапняні, цегляні) та на органічні (фанера, ДСП, шпалери, та інше) основи. Базовий колір - білий.
Ціна: 462.14 грн.
Кількість:
Фасадні фарби

Фасадні фарби – це лакофарбові матеріали, призначені для оздоблення фасадів будівель. Даний матеріал повинен мати спеціальні властивості, які допомагають витримати негативний вплив навколишнього середовища. Замовити фасадні фарби високої якості за кращою ціною у Львові можна у гуртівні «КУБ», ми гарантуємо, що Ви отримаєте кращі матеріали від перевірених виробників (Ceresit, Anserglob, Dufa).

Характеристики фасадної фарби, що впливають на її ціну

Фасадна фарба призначена для обробки зовнішньої частини будівель. Тому вона повинна витримувати усілякий вплив, спричинений дією атмосферних явищ, зокрема: висока температура, атмосферні опади, сонячні промені, вітер та інші. У нас Ви можете купити недорого фасадні фарби, що мають такі характеристики:

 • гарною міцністю;
 • мінімальною водопроникністю;
 • високою паропроникністю;
 • еластичністю;
 • здатністю до самоочищення та стійкістю до забруднень;
 • стійкість до УФ-променів;
 • біологічною стійкістю;
 • довговічністю.

Ціна даного матеріалу крім цих властивостей, залежить від бренду виробника, фасування та виду фарби.

Який вид фарби слід купити в тій чи іншій ситуації

На сьогоднішній день існує велика кількість видів фасадної фарби, основні з них:

 • силікатна фарба – складається з рідкого скла та органічних добавок, застосовується для поверхонь з вапняка, газоблоків, цегли, піноблоків;
 • масляна фарба є найбільш ефективною, якщо її застосовувати для поверхонь з дерева, вона складається з натуральних та штучних оліф та фарбуючого пігменту;
 • емалева фарба використовується для фарбування дерев’яних фасадів та окремих металевих елементів, буває алкідною та поліуретановою;
 • водоемульсійна фарба має декілька видів, але не кожен з них підходить для фарбування фасадів, найпоширеніший вид, який використовується для даних цілей – це акрилова фарба, що має гарні властивості для використання її в умовах вулиці;
 • силіконові водоемульсійні фасадні фарби, в основі яких кремнієва силіконова смола, застосовується на поверхнях з гірських порід та мінералів, а також свіжу штукатурку після її повного висихання;
 • вапняна фарба являє собою гашене вапно, розбавлене водою, має обмежену кольорову гамму.

Щоб зробити правильний вибір, необхідно ознайомитись з відгуками про фасадні фарби, або звернутись за допомогою до професійних консультантів будівельної бази «КУБ» у Львові, які підкажуть оптимальний варіант саме для типу поверхні Вашого дому.

Оптимальна вартість фасадних фарб та відмінний сервіс на будбазі «КУБ» спеціально для Вас!

Неважливо, Вам потрібні декілька банок матеріалу чи хочете замовити фасадні фарби оптом – ми знайдемо оптимальне рішення, попередньо проконсультувавши з того чи іншого питання. Додатково спеціалісти будбази «КУБ» розробили програму лояльності, яка передбачає низку знижок, акційних пропозицій та бонусів постійним та новим клієнтам.

Також цілком реальна швидка доставка фасадних матеріалів у Львові та по області, зокрема у міста Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль. Або ж Ви можете самостійно забрати замовлення у зручний час.