РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Інтер'єрні фарби купити у Львові

Область застосування

Ціна

грн.
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Ціна: 144.10 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи. Ви маєте змогу купити недорого фарбу інтер'єрну Ансерглоб на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 205.92 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Wandfarbe – це невологостійка фарба на водно-дисперсійній основі, стійка тільки до сухого протирання. Ви можете купити недорого фарбу інтер’єрну Dufa D1a Wandfarbe на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 47.27 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Ансерглоб стійка до миття призначена для виконання опоряджування поверхні стін і стель всередині будівель і споруд, в тому числі і приміщення з підвищеною вологістю.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob Еко+ призначена для виконання високоякісного опоряджування поверхні стін і стель всередині будівель і споруд.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Будгетфарбе призначена для фарбування стін і стель. Має високу покривну здатність. Утворює стійку до протирання поверхню; не допускає вологої обробки.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Едельвейс D 601 застосовується для внутрішніх робіт. Особливо рекомендується для спальних приміщень, дитячих кімнат. Утворює гладке матове біле покриття, яке допускає легку вологу чистку без миючих засобів і абразивних матеріалів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Едельвейс D 601 призначена для внутрішніх робіт. Особливо рекомендується для спальних приміщень, дитячих кімнат. Утворює гладке матове біле покриття, яке допускає легку вологу чистку без миючих засобів і шорсткуватих матеріалів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба Dufa Mattlatex D100 – це латексна матова суміш для внутрішніх робіт. Стійка до зносу і стирання. Застосовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Матова латексна, стійка до стирання фарба для створення зносостійких покриттів з хорошою паропроникністю. Ідеально підходить для фарбування будь-яких мінеральних основ (шпаклівки, штукатурки, гіпсокартону, а також скловолокнистих і структурних шпалер під фарбування).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба Dufa Mattlatex D100 являє собою латексний дисперсійний продукт на основі синтетичних смол, який застосовується для фарбування мінеральних поверхонь, що вимагають частого миття, або в приміщеннях з високими механічними навантаженнями і підвищеним рівнем вологості.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Dufa Polarweiss Супербіла акрилова фарба рекомендована для застосування на стелях. В результаті застосування утворює гладке матове біле покриття, що допускає легку вологу чистку і повторне фарбування. Наноситься на бетон, цегла, гіпсові поверхні, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанеру, гіпсокартон.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фарба інтер’єрна Sniezka Eko - це гіпоалергенна акрилова фарба для стін та стель. Фарба призначена для декоративного фарбування стін і стель із цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, гіпсокартонних плит, дерев’яних та деревопохідних матеріалів всередині приміщень.
Ціна: 566.40 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа D1a Wandfarbe – це водно-дисперсійна фарба, яка утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування. Використовується для фарбування стін і стель всередині приміщення.
Ціна: 332.48 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа D1a Wandfarbe – це дисперсійна суміш на водній основі. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП і шпалер. Утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування.
Ціна: 108.48 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа D1a Wandfarbe – це водно-дисперсійна фарба, яка утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування. Купити недорого фарбу інтер’єрну Dufa D1a Wandfarbe у вас завжди є можливість на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 171.51 грн.
Кількість:
Фарба акрилова Дюфа Едельвейс D 601 – це гіпоалергенна дисперсійна фарба призначена для внутрішніх робіт. Особливо рекомендується для спальних приміщень та дитячих кімнат. Купити недорого фарбу акрилову Dufa Edelweiss D 601 гіпоалергенну Ви можете на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 380.88 грн.
Кількість:
Фарба акрилова Дюфа Едельвейс D 601 – це гіпоалергенна дисперсійна фарба для внутрішніх робіт. Особливо рекомендується для спальних приміщень і дитячих кімнат. Ми рекомендуємо купити недорого фарбу акрилову Dufa Edelweiss D 601 гіпоалергенну в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна: 103.75 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 – це акрилова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, призначена для створення зносостійких і вологостійких покриттів, має хорошу адгезію і високу покривну здатність. Купити недорого фарбу фасадну Дюфа Фасад D690 на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 191.20 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 – це акрилова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, призначена для створення зносостійких і вологостійких покриттів, має хорошу адгезію і високу покривну здатність. Ви можете купити недорого фарбу фасадну Dufa Fassade D690 у Львові на базі будматеріалів КУБ.
Ціна: 353.85 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Polarweiss D605 – це спеціальний матеріал, який утворює гладке матове біле покриття, що допускає легку вологу чистку і повторне фарбування. Наноситься на бетон, цеглу, гіпсові поверхні, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанеру, гіпсокартон.
Ціна: 408.37 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Polarweiss D605 – це лакофарбовий матеріал, який утворює гладке матове біле покриття, що допускає легку вологу чистку і повторне фарбування. Наноситься на бетон, цеглу, гіпсові поверхні, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанеру, гіпсокартон.
Ціна: 205.79 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер’єрна Церезіт CT-50 (Ceresit CT-50) акрилова Білосніжна (3 л)
Хочете купити за 212.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер’єрна Церезіт CT-50 — це білосніжна матова акрилова фарба для фарбування мінеральних і органічних поверхонь всередині приміщень. Ви можете купити недорого фарбу інтер’єрну Ceresit CT-50, а також інші лакофарбові матеріали на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 236.09 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер’єрна Церезіт CT-50 (Ceresit CT-50) акрилова Білосніжна (5 л)
Хочете купити за 286.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вирішили пофарбувати стелю та стіни? Зверніть увагу на фарбу інтер’єрну Церезіт CT-50. Це білосніжна акрилова фарба для внутрішніх робіт. Купити недорого Ceresit CT-50, а також інші лакофарбові матеріали ви маєте можливість у Львові в гуртівні КУБ.
Ціна: 331.66 грн.
Кількість:
Інтер'єрні фарби купити у Львові

Фарба інтер’єрна – це сучасний будівельний матеріал, що має гарні експлуатаційні властивості, використовується для декоративно-захисного оздоблення внутрішньої поверхні житлових та громадських приміщень. Фарба може наноситись на цементно-пісчану, гіпсову, вапняну штукатурку, структурні шпалери, цеглу, фанеру та ін. Купити недорого інтер’єрну фарбу у Львові можна на будівельній базі «КУБ», де товари мають всі необхідні сертифікати якості, які підтверджують її безпечність.

Характеристики, які впливають на вартість інтер’єрної фарби

Крім своєї безпеки та широкого вибору відтінків, інтер’єрна фарба, замовити яку можна у нас, має ряд відмінних властивостей:

 • гарна покривна здатність;
 • економічність;
 • довговічність;
 • пластичність покриття;
 • стійкість до вологи, високим температурам, вигорання;
 • універсальність;
 • простота застосування;
 • доступна вартість.

На сьогоднішній день, виробники фарб пропонують товари за помірною ціною, які мають гарний естетичний ефект та є безпечними навіть для людей з вираженими алергічними реакціями та дітей. Вартість даної продукції також залежать від бренду виробника та фасування. Ми співпрацюємо з кращими, тому у каталозі представлені матеріали таких виробників: Ceresit, Anserglob. До речі, у разі замовлення інтер’єрної фарби оптом, Ви отримаєте додаткову знижку.

Який з різновидів інтер’єрної фарби варто купити?

Фарби розрізняють між собою по виду використаних основ. Серед них можна виділити чотири основних типи:

 • алкідні;
 • емульсійні;
 • клейові;
 • силікатні.

До алкідних фарб відносять популярні масляні, які виготовляються на основі оліфи, а також емалеві – на основі лаку. Їх перевага – це водостійкість, довговічність, велика палітра кольорів та екологічність.

Емульсійні фарби можна поділити на декілька підгруп:

 • водоемульсійні;
 • латексні;
 • акрилові;
 • полівінілацетатні;
 • водно-дисперсійні.

Емульсійні фарби являють водорозчинними, вони відзначаються гарною екологічністю, великою палітрою кольорів, пожежобезпечністю та стійкістю до дії лугів, їх не можна наносити на лаковані поверхні або клейові фарби.

Клейова фарба має невелику стійкість до вологи, тому її використовують для фарбування сухих приміщень. Фарба може наноситись поверх іншого матеріалу (штукатурка, шпалери), а також на невисохлу поверхню, бо її склад дозволяє зайвій волозі легко випаровуватись.

Силікатні фарби являються мінеральним матеріалом, призначеним для захисту дерев’яних поверхонь від загоряння, оскільки мають високу вогнетривкість. Вони розводяться водою, мають рихлу структуру й пропускають повітря. Ми підібрали ті інтер’єрні фарби, відгуки про які свідчать про їх високу якість.

Ціни від виробника на інтер’єрні фарби у Львові на складі будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» має прекрасний досвід у реалізації будматеріалів, тому для співпраці обрано кращих виробників, робота з якими провадиться без посередників, що цілком позитивно впливає на цінову політику компанії. Слідкуйте за новинами на сайті, щоб не пропустити чисельні знижки, акції та розпродажі.

Доставка інтер’єрної фарби проходить у максимально короткі терміни у Львові та по області, враховуючи такі міста: Яворів, Дрогобич, Турка, Борислав.

Знайшли помилку?