РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Стрічка звукоізолююча Дихтунг Изолон (Izolon) (30 мм)

Цена: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Общий вес: 0.00 кг.

Самоклеюча стрічка Дихтунг (Izolon) використовується з метою забезпечення додаткової звуко-, волого-і теплоізоляції, застосовується під час здійснення внутрішніх ремонтних робіт. Вона має високу адгезію до обклеюваних поверхонь, не має запаху, виготовлена ​​з міцного, і одночасно легкого матеріалу пеноетілена, а завдяки захисному шару, який покриває клейку сторону, стрічку легко і зручно приклеювати.

Завдяки поєднанню властивостей, її широко застосовують під час проведення цілого ряду робіт:

 • ущільнювач (для профілактики протікання покрівлі, ущільнення фланцевих з'єднань, як термопрокладки, щоб уникнути утворення містків холоду; як ущільнювач металоконструкцій, стінових касет);
 • звукоізоляція за профілями під час монтажу гіпсокартонних конструкцій;
 • захист (від проникнення і впливу конденсату і води через місця фіксації кріпленнями);
 • прокладка між горизонтальним і вертикальним основами під час облаштування системи теплої підлоги.

Чого варті звукоізолюючі стрічки Дихтунг Izolon (30 мм * 30 м), і де її можна придбати за найнижчими вигідно в Львові?

Для наших клієнтів ми пропонуємо широкий асортимент різних ущільнювачів та ізоляційних матеріалів, тому у Вас є можливість порівняти звукоізолюючу стрічку Дихтунг Izolon (30 мм * 30 м) з іншими подібними матеріалами за ціною і технічними характеристиками. Це допоможе Вам зробити правильний вибір!

Відгуки на стрічку Дихтунг Izolon свідчать про те, що дана ізоляційна стрічка дуже затребувана в якості ущільнювача, а також утеплювача трубопроводу, різного роду комунікацій, підвалу, стін, стелі, покрівлі та іншого.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, тому ціна у Львові на стрічку Дихтунг Ізолон (30 мм * 30м) невисока: на будбазі "КУБ" можете купити стрічку Дихтунг Izolon (30 мм * 30 м) недорого, і без зайвих переплат. До того ж, при покупці оптової партії будматеріалів, Ви можете додатково заощадити: вартість стрічки Дихтунг Ізолон (30 мм * 30 м) безпосередньо залежить від обсягу вашого замовлення; купуючи ізоляційну стрічку Дихтунг (30 мм * 30м) оптом, Ви отримуєте додаткову знижку.

Основні параметри і характеристики звукоізолюючої стрічки Дихтунг Ізолон (30 мм * 30 м):

 • матеріал: спінений пінополіетилен (зшитий);
 • тип приклеювання: самоклеюча;
 • захисний шар: плівка або антіадгезійний папір.
 • колір: білий, сірий;
 • довжина: 30 м;
 • ширина 30 мм;
 • товщина: 3 мм;
 • щільність: 33 кг/куб.м.
 • спеціальні властивості: володіє звуко-, гідро-, тепло і пароізоляційними властивостями, стійка до впливу масло-, нафто- і бензопродуктів, екологічно безпечна.

Підготовчий етап перед приклеюванням самоклеючої ізоляційної стрічки

Перед обклеюванням, необхідно очистити поверхню від можливих ​​пилюки і бруду. Приклеювати стрічку найкраще при температурі не нижче + 10 ° С.

Щоб стрічка виконувала покладені функції найкращим чином, її не слід деформувати під час приклеювання, при цьому, поздовжні і кутові з'єднання слід приклеювати встик. Під час приклеювання, стрічку слід щільно притискати до основи.

Скільки коштує звукоізолююча стрічка Дихтунг Izolon (30 мм * 30 м) і де її можна купити за найбільш вигідною ціною у Львові?

На будбазі "КУБ" можна замовити звукоізолюючу стрічку Дихтунг Izolon (30 мм * 30 м) за вигідною ціною! Ви можете забрати замовлення самостійно, або доставка стрічки Дихтунг Izolon (Львів) буде здійснена нашими співробітниками. Ми здійснюємо транспортування замовлень в межах Львова та Львівської області.

 

База будівельних матеріалів «КУБ» в рамках додаткового сервісу пропонує швидку та надійну доставку Вашого замовлення в будь-який район Львова та Львівської області.

Вартість доставки залежить від об`єму замовлення та відстані.

Тарифи доставки в межах Львова:

 • до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Особливість розрахунку доставки по Львівській області:

 • до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

* Доставка будматеріалів по Львову фіксована, а в межах Львівської області оплачується в залежності від відстані між складом та кінцевим пунктом призначення. Ми здійснюємо транспортування в межах наступних населених пунктів: Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбор, Стрий, Трускавец, Червоноград та інші.

Точну вартість доставки Ви можете попередньо уточнити у наших менеджерів по телефону або, написавши у чат.

Окрім того, наша бригата вантажників може здійснити розвантаження та занесення будматерівалів на потрібний поверх. Вартість розвантаження визначається індивідуально, в залежності від загального об`єму замовлення та поверховості будівлі.

Замовивши будівельні матеріали з достакою, оплата здійснюється по факту отримання. Таким чином Ви маєте можливість на власті очі переконатися, що замовлені будівельні матеріали дійсно відповідають високій якості.

Наші гарантії:

Ми зобов`язуємося прийняти повернення товару протягом 14 днів з моменту здійснення купівлі, у разі наявності чеку, який підтверджує факт купівлі та цілісність заводського пакунку. У разі необхідності Ви можете здійснити заміну товару на інший за аналогічною вартістю, однак в такому випадку витрати на доставку не компенсуються.

Наши контакты:

(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@lviv.kub.in.ua
м. Львів

Режим работы:

Понеділок:  9.00 - 18.00
Вівторок:          9.00 - 18.00
Середа:              9.00 - 18.00
Четвер:           9.00 - 18.00
П'ятниця:          9.00 - 18.00
Субота:           9.00 - 15.00
Неділля:    Вихідний.

Адрес: