РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Будівельні суміші

Ціна

грн.
Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Ціна: 116.38 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна: 111.32 грн.
Кількість:
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 120.02 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 105.84 грн.
Кількість:
Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 69 - гіпсо-цементна суха суміш з органічними присадками для облаштування наливних підлог і вирівнюючих стяжок.
Ціна: 173.88 грн.
Кількість:
Гідроізоляційна суміш Ceresit CR-65 - цементно-полімерна суха суміш з органічними присадками і мінеральними наповнювачами для штукатурних або обмазувальних робіт.
Ціна: 311.04 грн.
Кількість:
Алебастр Г-4 - будівельний вогнестійкий гіпс, виготовлений на основі гіпсу та полімерних добавок. Один з найдавніших будівельних матеріалів, що затребуваний й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал. Піддається ручній обробці після схоплювання.
Ціна: 20.39 грн.
Кількість:
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна: 62.02 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф Мульти-Фініш - суха гіпсова суміш з мінеральним наповнювачем і полімерними домішками, що додають пластичність.Технічні характеристики:витрата: 1 кг на кв.
Ціна: 176.86 грн.
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: 74.00 грн.
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 (зима від -5 °С) призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Ціна: 142.89 грн.
Кількість:
Суміш Ceresit CM 117 призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, у тому числі керамограніта, а також, природного каменю (крім мармуру).
Ціна: 265.68 грн.
Кількість:
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента, у співвідношенні 3 до 1, широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Ціна: 55.07 грн.
Кількість:
Швидкотвердіюча суміш Церезіт СН 83 (Ceresit CN 83) використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Основна область застосування суміші - ремонт бетонних та цементно-піщаних поверхонь, при цьому, товщина шару не повинна бути більше 35 мм.
Ціна: 266.76 грн.
Кількість:
Суміш Kreisel 120 утворює кладочний розчин, який призначений для зчеплення керамічних блоків і цегли, при спорудженні внутрішніх і зовнішніх стін. Володіє підвищеними термоізоляційними властивостями. Призначена для робіт з поверхнями, які не піддаються частому впливу вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Крайзель 130 - кладочний розчин, який застосовується для укладання клінкерної цегли.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Будівельна суміш Момент класична – це сучасний будматеріал, який застосовується для мурування зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та каменю, улаштування стяжок М150 на мінеральних жорстких основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередині та зовні будівель.
Ціна: 82.08 грн.
Кількість:
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезіт СМ 12 застосовується виключно для внутрішніх робіт на горизонтальній бетонній, цегляній і бетонно-піщаній стійких поверхнях. За його допомогою можна кріпити керамогранітну та іншу велику плитку.
Ціна: 137.16 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Технічні характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller:витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 143.08 грн.
Кількість:
Клей для мармуру і плитки Церезіт (Ceresit) СМ 115 досить затребуваний на будівельному ринку, і позиціонується як основний матеріал для облицювання поверхонь плиткою з природного світлого каменю, найчастіше застосовується для мозаїки та плитки з мармуру.
Ціна: 417.96 грн.
Кількість:
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині  так і зовні.
Ціна: 57.01 грн.
Кількість:
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий у використанні, водостійкий.
Ціна: 72.36 грн.
Кількість:
Клей для плитки еластичний Церезіт СМ 17 (Ceresit СМ 17) використовується для внутрішніх і зовнішніх будівельних робіт. Ця серія клейової суміші розроблена спеціально для облицювання поверхонь, які характеризуються високою щільністю.
Ціна: 494.64 грн.
Кількість:
Клей для плитки Момент еластичний призначений для облицювання міцних недеформуючих вертикальних і горизонтальних, бетонних і цементно-піщаних поверхонь, плиткою з штучного каменю, а також, керамічною плиткою всередині будівель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Будівельні суміші

Сухі будівельні суміші — це певні, строго вивірені набори хімічних та мінеральних інгредієнтів, які після розведення водою в чітко встановлених пропорціях, використовуються для виконання певних будівельно-ремонтних робіт.

Сфера застосування та вартість сухих будівельних сумішей

Залежно від призначення, вони виготовляються, зазвичай, на основі гіпсу або портландцементу, з додаванням суміжних хімічних речовин, котрі надають суміші додаткових властивостей, наприклад, таких як пластичність, швидкість схоплювання, вогнетривкість, гідроізоляція тощо. На будівельній базі "КУБ", нашим клієнтам ми пропонуємо купити недорого сухі будівельні суміші провідних вітчизняних та закордонних виробників, якість продукції яких, відповідає міжнародним стандартам.

Політика гуртівні "КУБ" полягає у співробітництві лише безпосередньо з виробниками, оминаючи посередників, тому нашим клієнтам ми можемо запропонувати ціни на сухі будівельні матеріали нижчі, аніж в середньому у Львові.

Типи будівельних сумішей, які можна замовити на базі "КУБ" у Львові

В залежності від призначення, сухі будівельні суміші поділяються на наступні типи:

  • клейові — їх використовують для мурування або при здійсненні монтажу теплоізоляційних матеріалів;
  • гідроізоляційні — застосуваються для захисту поверхні від впливу опадів або в умовах підвищеної вологості;
  • декоративні — призначенні для оздоблення поверхні на фінішному етапі облицювальних робіт;
  • утеплюючі — використовуються під проведення утеплювальних чи ремонтних робіт фасаду;
  • вирівнюючі — їх призначення — створення базової вертикальної чи горизонтальної поверхні або усунення дефектів існуючої (стяжка, наливні підлоги, штукатурка, шпаклівка).

Як вибрати суху будівельну суміш? Виробники, продукцію яких будівельна база "КУБ" рекомендує своїм клієнтам

Перш ніж купити будівельну суміш, ми рекомендуємо чітко визначитися, які завдання, залежно від призначення, Ви для неї ставите (відгуки на будівельні суміші від клієнтів підтверджують, що правильно вибрана суміш — це половина гарантованого успіху будівельних та ремонтних робіт).

Спеціалісти гуртівні "КУБ" радять своїм клієнтам продукцію лише перевірених виробників, тому у нас можна замовити сухі будівельні суміші таких виробників, як Ceresit, Anserglob, Knauf, Kreisel, Bostik, Redbag, Siltek, Euromix, Polirem, Master, БудМайстер, Coral, EuroCement та інших.

Ціна на сухі будівельні суміші (Львів) напряму залежить від виробника (його виробничі потужності розміщені в Україні чи за кордоном, якість вихідної сировини, тощо).

На будівельній базі "КУБ" ми рекомендуємо продукцію лише перевірених виробників, сухі будівельні суміші яких в широкому ціновому діапазоні, тому кожен з наших клієнтів зможе підібрати потрібний матеріал, з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Купити сухі будівельні суміші за оптовою ціною з доставкою в межах Львова і Львівської області

В межах гуртівні "КУБ" Ви маєте можливість не лише замовити сухі будівельні суміші, ціна у Львові на які найбільш вигідна, але й отримати безплатну кваліфіковану консультацію від менеджерів, щодо технології їх замішування та часу використання. Також, наші консультанти швидко допоможуть Вам підібрати всі необхідні будівельні матеріали найвищої якості за оптимальною ціною. При цьому, у разі замовлення сухих будівельних сумішей гуртом, Ви маєте можливість отримати додаткову знижку, розмір якої пропорційно залежить від загального об’єму Вашої покупки.

Сухі будівельні суміші, особливо, якщо Ви замовляєте їх великою партією, - важкі та досить об’ємні, але Вам не обов’язково турбуватися, як їх транспортувати додому чи на будівництво: доставка сухих будівельних сумішей (Львів та Львівська область) — наш додатковий сервіс за доступною ціною.