РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Будівельні суміші купити у Львові

Ціна

грн.
Знижка
Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг)
Хочете купити за 118.09 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Ціна 126.92 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг)
Хочете купити за 112.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна 121.79 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг)
Хочете купити за 107.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна 115.48 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг)
Хочете купити за 110.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Церезит СМ 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна 120.34 грн.
Кількість:
Знижка
Самовирівнювальна суміш для підлоги Церезіт СН 69 (наливна підлога Ceresit CN 69) (3-15 мм) (25 кг)
Хочете купити за 190.23 грн. Уточнюйте у менеджера!
Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 69 - гіпсо-цементна суха суміш з органічними присадками для облаштування наливних підлог і вирівнюючих стяжок.
Ціна 206.38 грн.
Кількість:
Знижка
Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 65 (гідроізоляція Церезіт ЦР 65)(25 кг)
Хочете купити за 333.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гідроізоляційна суміш Ceresit CR-65 - цементно-полімерна суха суміш з органічними присадками і мінеральними наповнювачами для штукатурних або обмазувальних робіт.
Ціна 361.77 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг)
Хочете купити за 54.50 грн. Уточнюйте у менеджера!
Відгуки про Knauf HP Finish (10 кг) свідчать про те, що це суха суміш на гіпсовій основі, яка найкращим чином підійде для тонкошарового покриття вертикальних поверхонь, на фінішному етапі внутрішніх робіт.Knauf - популярний виробник, якість продукції та ціни якого, трохи вищі середніх.
Ціна 60.55 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг)
Хочете купити за 62.76 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна 68.09 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка Ансерглоб БСТ-20 (Anserglob ВСТ-20) (25 кг)
Хочете купити за 64.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурна суміш Anserglob ВСТ 20 є стартовою. Вона зроблена на цементно-вапняній основі. Її використовують під час проведення вирівнюючих робіт на поверхнях, які не схильні до деформації, з наступним нанесенням фінішних покриттів гіпсового, акрилового або цементного типу.
Ціна 69.71 грн.
Кількість:
Рідке скло - винахід останніх років, який стрімко набирає популярності в різних сферах будівництва та ремонту. Відгуки на рідке скло (2,5 кг) підтверджують, що його використання ефективне в багатьох видах робіт з будівництва та ремонту.
Ціна 35.76 грн.
Кількість:
Знижка
Суміш штукатурна стартова Ансерглоб ВСТ 21 (Anserglob ВСТ 21) сіра (25 кг)
Хочете купити за 72.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш штукатурна стартова цементно-вапняна сіра Anserglob ВСТ 21 – це матеріал, призначений для машинного, а також ручного нанесення штукатурного шару на міцні недеформовані основи з важкого бетону, керамзитобетону, пиляного каменю, керамічної і силікатної цегли, а також пінобетона, газобетона, і т.
Ціна 78.75 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка Плато Фініш (PLATO Finish) (25 кг)
Хочете купити за 130.51 грн. Уточнюйте у менеджера!
PLATO Finish – це високоякісна фінішна шпаклівка українського виробництва, виготовлена з натурального гіпсу, що добувається унікальним закритим методом з єдиної в Україні гіпсової шахти. PLATO Finish використовується для фінішного оздоблення різноманітних поверхонь.
Ціна 141.59 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка акрилова Semin Joint Compound готова фінішна (25 кг)
Хочете купити за 586.36 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка акрилова Semin SEM JOINT COMPOUND фінішна - готова до застосування полімерна шпаклівка-фініш-паста для закладення стиків ГКЛ із застосуванням армуючої стрічки під тонку фінішну обробку, а також для фінішної обробки подібних стиків і основ.
Ціна 636.14 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал (Ceresit Thermo Universal) армування (25 кг)
Хочете купити за 152.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал – це суха суміш, яка застосовується для наклеювання, армування і штукатурення плит з пінополістеролу, пінопласту, скловати, базальтових і мінеральних плит.
Ціна 165.81 грн.
Кількість:
Знижка
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 (Ceresit CT-10) (1 л)
Хочете купити за 116.29 грн. Уточнюйте у менеджера!
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 — це спеціальний засіб, який застосовується для захисту швів керамічної плитки, надання водовідштовхувальних властивостей облицювальним плитам з природного і штучного каменю нещільної структури, для забезпечення водонепроникності тріщин шириною не більше 0,2 мм в будівельних елементах.
Ціна 148.01 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна Століт “Короїд” зерно 2,5 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 137.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна штукатурка Короїд Століт складається з цементної основи, полімерів і різних мінеральних добавок. За останнє десятиліття ця суміш набула великої популярності в будівельній сфері і є одним з найпопулярніших методів обробки.
Ціна 149.04 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна акрилова Століт Decor “Баранчик” зерно 1,5 мм (25 кг)
Хочете купити за 601.66 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна штукатурка Баранчик Століт (акрилова) відноситься до водно-дисперсійних сумішей і має в своєму складі синтетичні смоли, полімери та різні мінеральні добавки.
Ціна 652.74 грн.
Кількість:
Знижка
Штукатурка декоративна “Камінцева” Крайзель P100 (Kreisel P100) зерно 1,5 мм біла (25 кг)
Хочете купити за 284.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Kreisel P100 - це декоративний штукатурний склад,  призначений для створення фактури "баранець". Продукт використовується для декоративного оздоблення рівних і міцних мінеральних основ ( ЛГК, бетони, армувальний шар систем утеплення, штукатурки та ін.).
Ціна 308.93 грн.
Кількість:
Штукатурка декоративна Мастер “Баранчик” використовується при декоративній обробці бетонних, цегляних та інших оштукатурених поверхонь зовні і всередині приміщень і як декоративно-захисний шар в системі теплоізоляції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-1 Фасад-Декор “Короїд” – це суміш, яка застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-3 “Короїд” застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Штукатурка декоративна “Баранчик” відноситься до водо-дисперсних сумішей і має в своєму складі синтетичні смоли, полімери та різні мінеральні добавки. Штукатурка Століт - екологічно чиста і безпечна, має стійкість до низьких і високих температур, добре пропускає пару і володіє високою адгезією.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Декоративна мозаїчна штукатурка Anserglob призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Декоративна силіконова штукатурка Anserglob “Короїд”  з грануляцією зерна 2,0 мм призначена для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Універсальна шпаклювальна маса EKO-mAS призначена для остаточного вигладжування поверхні стін і стель, а також заповнення невеликих дірок і тріщин на підставі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Будівельні суміші купити у Львові

Сухі будівельні суміші — це певні, строго вивірені набори хімічних та мінеральних інгредієнтів, які після розведення водою в чітко встановлених пропорціях, використовуються для виконання певних будівельно-ремонтних робіт.

Сфера застосування та вартість сухих будівельних сумішей

Залежно від призначення, вони виготовляються, зазвичай, на основі гіпсу або портландцементу, з додаванням суміжних хімічних речовин, котрі надають суміші додаткових властивостей, наприклад, таких як пластичність, швидкість схоплювання, вогнетривкість, гідроізоляція тощо. На будівельній базі "КУБ", нашим клієнтам ми пропонуємо купити недорого сухі будівельні суміші провідних вітчизняних та закордонних виробників, якість продукції яких, відповідає міжнародним стандартам.

Політика гуртівні "КУБ" полягає у співробітництві лише безпосередньо з виробниками, оминаючи посередників, тому нашим клієнтам ми можемо запропонувати ціни на сухі будівельні матеріали нижчі, аніж в середньому у Львові.

Типи будівельних сумішей, які можна замовити на базі "КУБ" у Львові

В залежності від призначення, сухі будівельні суміші поділяються на наступні типи:

  • клейові — їх використовують для мурування або при здійсненні монтажу теплоізоляційних матеріалів;
  • гідроізоляційні — застосуваються для захисту поверхні від впливу опадів або в умовах підвищеної вологості;
  • декоративні — призначенні для оздоблення поверхні на фінішному етапі облицювальних робіт;
  • утеплюючі — використовуються під проведення утеплювальних чи ремонтних робіт фасаду;
  • вирівнюючі — їх призначення — створення базової вертикальної чи горизонтальної поверхні або усунення дефектів існуючої (стяжка, наливні підлоги, штукатурка, шпаклівка).

Як вибрати суху будівельну суміш? Виробники, продукцію яких будівельна база "КУБ" рекомендує своїм клієнтам

Перш ніж купити будівельну суміш, ми рекомендуємо чітко визначитися, які завдання, залежно від призначення, Ви для неї ставите (відгуки на будівельні суміші від клієнтів підтверджують, що правильно вибрана суміш — це половина гарантованого успіху будівельних та ремонтних робіт).

Спеціалісти гуртівні "КУБ" радять своїм клієнтам продукцію лише перевірених виробників, тому у нас можна замовити сухі будівельні суміші таких виробників, як Ceresit, Anserglob, Knauf, Kreisel, Bostik, Redbag, Siltek, Euromix, Polirem, Master, БудМайстер, Coral, EuroCement та інших.

Ціна на сухі будівельні суміші (Львів) напряму залежить від виробника (його виробничі потужності розміщені в Україні чи за кордоном, якість вихідної сировини, тощо).

На будівельній базі "КУБ" ми рекомендуємо продукцію лише перевірених виробників, сухі будівельні суміші яких в широкому ціновому діапазоні, тому кожен з наших клієнтів зможе підібрати потрібний матеріал, з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Купити сухі будівельні суміші за оптовою ціною з доставкою в межах Львова і Львівської області

В межах гуртівні "КУБ" Ви маєте можливість не лише замовити сухі будівельні суміші, ціна у Львові на які найбільш вигідна, але й отримати безплатну кваліфіковану консультацію від менеджерів, щодо технології їх замішування та часу використання. Також, наші консультанти швидко допоможуть Вам підібрати всі необхідні будівельні матеріали найвищої якості за оптимальною ціною. При цьому, у разі замовлення сухих будівельних сумішей гуртом, Ви маєте можливість отримати додаткову знижку, розмір якої пропорційно залежить від загального об’єму Вашої покупки.

Сухі будівельні суміші, особливо, якщо Ви замовляєте їх великою партією, - важкі та досить об’ємні, але Вам не обов’язково турбуватися, як їх транспортувати додому чи на будівництво: доставка сухих будівельних сумішей (Львів та Львівська область) — наш додатковий сервіс за доступною ціною.

Будівельні суміші ціна у м. Львів - каталог із 167 товарів

Будівельні сумішіЦінаНаявність:
Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг) 118.09 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг) 112.26 грн. В наявності
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг) 107.45 грн. В наявності
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг) 110.92 грн. В наявності
Самовирівнювальна суміш для підлоги Церезіт СН 69 (наливна підлога Ceresit CN 69) (3-15 мм) (25 кг) 190.23 грн. В наявності
Гідроізоляційна суміш Ceresit CR 65 (гідроізоляція Церезіт ЦР 65)(25 кг) 333.45 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг) 54.50 грн. В наявності
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг) 62.76 грн. В наявності
Штукатурка Ансерглоб БСТ-20 (Anserglob ВСТ-20) (25 кг) 64.26 грн. В наявності
Рідке скло (2,5 кг) 35.76 грн. В наявності
Суміш штукатурна стартова Ансерглоб ВСТ 21 (Anserglob ВСТ 21) сіра (25 кг) 72.59 грн. В наявності
Шпаклівка Плато Фініш (PLATO Finish) (25 кг) 130.51 грн. В наявності
Шпаклівка акрилова Semin Joint Compound готова фінішна (25 кг) 586.36 грн. В наявності
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал (Ceresit Thermo Universal) армування (25 кг) 152.83 грн. В наявності
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 (Ceresit CT-10) (1 л) 116.29 грн. В наявності
Знайшли помилку?