РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Наливні підлоги

Ціна

грн.

Суміші за складом:

Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 69 - гіпсо-цементна суха суміш з органічними присадками для облаштування наливних підлог і вирівнюючих стяжок.
Ціна: 173.88 грн.
Кількість:
Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 72 - гіпсо-цементна суха суміш з органічними присадками для облаштування наливних підлог, вирівнюючих стяжок, товщиною шару від до 10 мм.
Ціна: 562.68 грн.
Кількість:
Самовирівнювальна суміш для підлоги Master Horizont призначена для покриття підлог з цементно-піщаних розчинів всередині приміщення, з подальшим покриттям підлоги ламінатом, паркетом, керамічною плиткою та іншими матеріалами.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш самовирівнювальна Anserglob LFF-74 призначена для фінішної заливки і вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і кам'яних основ всередині громадських і житлових приміщень.
Ціна: 183.73 грн.
Кількість:
Самовирівнювальна суміш для підлоги Ансерглоб ЛФС-73 призначена для основної заливки і вирівнювання недеформованих мінеральних основ, таких як бетон (вік, не менше 3 місяців, вологість, не більше 4%), цементно-піщані стяжки (вік, не менше 28 діб, вологість, не більше 4%), ангідритні поверхні; використовується всередині торгових і житлових приміщень без надмірної вологості.
Ціна: 120.04 грн.
Кількість:
Суміш Момент Рівна підлога призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і ангідритових основ, з наступним укладанням таких покриттів, як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плита ПВХ в житлових, громадських, адміністративних будівлях, а також на об'єктах з малою інтенсивністю дії рідин.
Ціна: 137.16 грн.
Кількість:
Суміш для облаштування наливної підлоги Крайзель 410 має відмінну міцність і пластичність, тому, на відміну від інших сумішей для підлоги цієї серії, Крайзель 410 рекомендують для заливки основи під високі навантаження, зокрема, в приміщеннях громадського користування, підлогові поверхні яких піддаються посиленому зовнішнього впливу.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Крайзель 412 застосовується для облаштування підлоги ручним способом на бетонних, керамічних, асфальтних і кам'яних основах.
Ціна: 124.20 грн.
Кількість:
Суміш для підлоги Kreisel 411 використовують для ліквідації дефектів покриття підлог, їх вирівнювання та нівелювання шорсткостей.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Високоміцне покриття для підлоги Церезіт СН 76 (Ceresit CN 76) (25 кг)
Покриття для підлоги Ceresit CN 76 характеризується високою міцністю, тому воно призначене для облаштування та ремонту підлоги в умовах постійної схильності до високих навантажень.
Ціна: 622.60 грн.
Кількість:
Під замовлення
Легковирівнювальна стяжка Сілтек Ф 22 (Siltek F 22) 5-50 мм (25 кг)
Стяжка Siltek F 22 використовується для вирівнювання або ремонту підлоги з перепадами висот 5-40 мм, і для збільшення існуючої теплоізоляції. Її рекомендують застосовувати в системі «тепла підлога», при водному або електричному типі підігріву поверхні.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Самовирівнювальна суміш Сілтек Ф 50 (Siltek F 50) 2-40 мм (25 кг)
Суміш для підлоги Siltek F-50 призначена для облаштування наливної підлоги в приміщеннях з незначними перепадами висот з подальшим укладанням ковроліну, лінолеуму або паркету. Рекомендована для облаштування теплої підлоги.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Наливні підлоги

Наливна підлога – це багатокомпонентні суміші для формування підлоги, які випускаються, як правило, у сухому вигляді. Вирівнювання якісної наливної підлоги відбувається під впливом сили тяжіння, а також завдяки полімерним чи мінеральним компонентам, які лежать в основі складу.

Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує придбати кращу самовирівнюючу суміш у Львові, завдяки цьому матеріалу ви зможете досягти ідеально рівної підлоги. До речі, не варто плутати наливну підлогу та стяжку, оскільки це принципово різні матеріали з відмінними функціями.

Типи та ціна наливної підлоги

Різні типи самовирівнюючої підлоги від виробника (Церезіт, Anserglob, Сілтек, Полімін, Будмайстер, Мастер) розрізняються функціонально, тому обирати цей матеріал варто виходячи з того, на який результат очікуєте. У каталозі ви знайдете самовирівнюючу підлогу для продажу декількох типів, основна відмінність яких полягає у видові головного компоненту:

 1. Цементні. Натуральна основа суміші дозволяє використовувати матеріал будь-де. Обробка поверхні після вирівнювання видає досить цікавий декоративний ефект. Хороший вибір у приміщеннях з високою вологістю.
 2. Гіпсові. Найкращий варіант для облаштування підлоги з підігрівом.
 3. Цементно-гіпсові. Об’єднує типові властивості обох попередніх типів сумішей.
 4. Метилметакрилатні. Досить рідкісний матеріал.
 5. Поліуретанові. Знайшли своє застосування у великих промислових масштабах для роботи з підлогами великої площі.
 6. Епоксидні. Виробляють на основі органічних матеріалів. Найбільш прийнятний варіант для підлоги, яка заплановано має витримувати високі механічні та хімічні навантаження.

Вартість самовирівнюючої підлоги кожного з типів відрізняється. Закономірно, що на ціноформування впливає бренд, функціональність, об’єм пакування та склад. Купити наливну підлогу у Львові практично усіх названих типів можна на складі будматеріалів «КУБ».

Відгуки про самовирівнюючу підлогу від професіоналів

Можливість купити недорого наливну підлогу зробила цей матеріал досить популярним серед майстрів. Проте це не єдина причина, адже ці суміші мають низку неперевершених характеристик, які підтверджуються після апробації. До таких властивостей відносять:

 • Можливість сформувати ідеально рівну підлогу без швів на стиках та тріщин.
 • Простота догляду.
 • Стійкість до впливу агресивного зовнішнього середовища.
 • Можливість суміщати з новітніми технологіями.
 • Здатність тривалий час виконувати свої функції.
 • Хороша основа для декору.
 • Можливість використовувати у приміщеннях різного призначення: житлових, господарських, промислових та інших.

Щоб навчитися працювати з цим матеріалом, ознайомтеся з матеріалами рубрики «Школа ремонту» на нашому сайті, адже там розміщені статті та відеоматеріали, в яких майстри діляться досвідом роботи. Ця інформація допоможе впоратися з низкою труднощів, які можуть виникати в процесі ремонту, особливо перед новачками.

Розгубилися, яку наливну підлогу купити? Склад будівельних матеріалів «КУБ» допоможе розібратися!

Щоб ремонт чи будівництво нового дому йшли за планом, бажано мінімум часу витратити на пошук будівельних матеріалів. Будбаза «КУБ» з готовністю забезпечить вас усіма інструментами та будматеріалами у потрібній кількості з мінімальними часовими тратами. Щоб замовити самовирівнюючі суміші для підлоги, зателефонуйте нам, або використайте сайт, на якому, до речі, розміщені повні характеристики тих чи інших будматеріалів.

У разі замовлення наливної підлоги оптом оформлюється додаткова знижка, вона буде тим більшою, чим вища сума товарів. Більш лояльні ціни досягаються відсутністю посередників між нами та виробниками. А також регулярно проводимо різноманітні акції, розпродажі та пропонуємо знижки на товари, щоб співпраця з нами була більш комфортною.

Доставка наливної підлоги у Львові проводиться на регулярній основі за вказаною адресою. Більш того ми пропонуємо доправити замовлення по області, зокрема у такі міста: Дрогобич, Городок, Яворів, Червоноград, Сокаль. Або ж ви самостійно заберете суміші зі складу у зручний для вас час.

Наливні підлоги - полезные статьи:

У цій статті ми розповімо як самостійно виконати роботу по заливці наливної підлоги.