РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Піна-клей

Піна-клей для утеплювача Будмонстр Прайм - це швидкотвердіюча поліуретанова однорідна маса, яка застосовується для кріплення ізоляційних плит з пінопласту, а також при кладці різними видами блоків або цегли, заповнення швів, тріщин, стиків, отворів, при проведенні будівельних і ізоляційних робіт.
Ціна: 121.25 грн.
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці з трубочкою для побутових робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці з трубочкою для побутових робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пінопласт "Століт" Євростандарт, який ми пропонуємо), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84), створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна: 213.84 грн.
Кількість:
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл), призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт.Технічні характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) побутова - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці для побутових робіт.Характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.м;колір: блакитний;щільність середня: 24 кг/куб.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей

 

Піна-клей – це спеціальна монтажна піна, розроблена для кращої адгезії та зчеплення з пінопластом. Покращений склад засобу дозволяє використовувати його для кріплення пінопластової теплоізоляції, тому він має всі необхідні властивості й характеристики. Стандартні суміші, як правило, не мають спеціальних характеристик, а якщо вони і є, то з таким клеєм не завжди зручно працювати. Тому для монтажу пінополістиролу краще замовити піну-клей у Львові на будбазі «КУБ».

Характеристики та вартість монтажної піни-клею

Піна-клей, представлена у продажу будівельної бази «КУБ» у Львові, має помірну ціну, яка напряму залежить від бренду виробника та властивостей суміші. Як правило, засіб продається в спеціальних балончиках, розрахованих приблизно на монтаж 12 м.кв. ізоляційних матеріалів. Такий формат випуску дуже зручний у використанні, так як суміш швидко застигає при контакті з повітрям.

Буквально за 20 хвилин після розпилення більшість складників стають густішими, утворюючи скоринку, а ще через 20-30 хв їхні залишки можна легко зрізати ножем. Наноситься піна-клей за допомогою пістолетів спеціалізованих моделей для професійного використання, через що обробляти площу піноплекса та пінополістиролу набагато простіше, оскільки значно скорочуються витрати часу та збільшується якість роботи.

Основні переваги піни-клею, що впливають на ціну

Перш ніж купити недорого піну-клей для пінопласту, варто відзначити переваги, які впливають на зручність використання та якість роботи. Серед основних переваг, про які свідчать відгуки на піну-клей, можна виділити такі:

  • об’єму балона вистачає на достатньо велику площу, а його заміна відбувається дуже швидко, бо не треба витрачати час на приготування суміші;
  • піна-клей досить легко наноситься та зрізається;
  • над теплоізоляцією можна працювати вже через 2 години;
  • крім пінопласту, засіб має гарну адгезію й з іншими матеріалами, враховуючи метали;
  • суміш досить екологічна, й тому безпечна у використанні;
  • засіб дуже просто дозувати, використовуючи саме ту кількість, яку потрібно;
  • на пінопласті піна-клей майже не розширюється;
  • якісно та щільно виконує кріплення матеріалів.

Піна-клей має надзвичайну популярність, бо значно економить час та нерви майстра, легка в роботі та дозволяю працювати з комфортом та максимально ефективним результатом. Хоч вона й має вищу ціну, порівняно з аналогами, та наноситься професійним обладнанням, в підсумку ми побачимо дійсно якісну та акуратну роботу, яка виправдає усі очікування.

Не втрачайте можливості купити піну-клей у Львові на вигідних умовах у гуртівні «КУБ»!

Характеристики матеріалів, які ми пропонуємо купити на будбазі, мають детальні характеристики на сайті та, безумовно, відповідають усім стандартам якості, гарантованим виробниками. Ми підібрали краще для покупців, проте прагнемо зробити співпрацю з нами більш комфортною, розробляючи низку програм лояльності та організовуючи розпродажі та знижки. Купуйте піну-клей оптом та отримуйте знижку, точний розмір якої назве наш менеджер після проведення усіх потрібних розрахунків.

Разом з тим ми організовуємо швидку доставку піни-клею у Львові та по області, зокрема у такі міста: Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Буськ та інші.