РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 22.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Піна-клей купити у Львові

Піна-клей для утеплювача Будмонстр Прайм - це швидкотвердіюча поліуретанова однорідна маса, яка застосовується для кріплення ізоляційних плит з пінопласту, а також при кладці різними видами блоків або цегли, заповнення швів, тріщин, стиків, отворів, при проведенні будівельних і ізоляційних робіт.
Ціна: 139.23 грн.
Кількість:
Піна-клей Момент професійна – це багатоцільовий засіб, який застосовується для приклеювання теплоізоляційних плит на стінах і дахах (пінополістирол, мінеральна вата, пробки); приклеювання сходинок на сходах; приклеювання на стіни плит з гіпсу і плит ОСП; приклеювання підвіконь.
Ціна: 202.61 грн.
Кількість:
Знижка
Піна-клей для пінополістиролу Церезіт СТ 84 (Ceresit CT 84) 850 мл (під пістолет)
Хочете купити за 237.80 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84), створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна: 248.61 грн.
Кількість:
Піна-клей купити у Львові

Піна-клей – це спеціальна монтажна піна, розроблена для кращої адгезії та зчеплення з пінопластом. Покращений склад засобу дозволяє використовувати його для кріплення пінопластової теплоізоляції, тому він має всі необхідні властивості й характеристики. Але для кріплення цього утеплювача можна використовувати й спеціальний клей. Стандартні суміші, як правило, не мають спеціальних характеристик, а якщо вони і є, то з таким клеєм не завжди зручно працювати. Тому для монтажу пінополістиролу краще замовити піну-клей у Львові на будбазі «КУБ».

Характеристики та вартість монтажної піни-клею

Піна-клей, представлена у продажу будівельної бази «КУБ» у Львові, має помірну ціну, яка напряму залежить від бренду виробника та властивостей суміші. Як правило, засіб продається в спеціальних балончиках, розрахованих приблизно на монтаж 12 м.кв. ізоляційних матеріалів. Такий формат випуску дуже зручний у використанні, так як суміш швидко застигає при контакті з повітрям.

Буквально за 20 хвилин після розпилення більшість складників стають густішими, утворюючи скоринку, а ще через 20-30 хв їхні залишки можна легко зрізати ножем. Наноситься піна-клей за допомогою пістолетів спеціалізованих моделей для професійного використання, через що обробляти площу піноплекса та пінополістиролу набагато простіше, оскільки значно скорочуються витрати часу та збільшується якість роботи.

Основні переваги піни-клею, що впливають на ціну

Перш ніж купити недорого піну-клей для пінопласту, варто відзначити переваги, які впливають на зручність використання та якість роботи. Серед основних переваг, про які свідчать відгуки на піну-клей, можна виділити такі:

  • об’єму балона вистачає на достатньо велику площу, а його заміна відбувається дуже швидко, бо не треба витрачати час на приготування суміші;
  • піна-клей досить легко наноситься та зрізається;
  • над теплоізоляцією можна працювати вже через 2 години;
  • крім пінопласту, засіб має гарну адгезію й з іншими матеріалами, враховуючи метали;
  • суміш досить екологічна, й тому безпечна у використанні;
  • засіб дуже просто дозувати, використовуючи саме ту кількість, яку потрібно;
  • на пінопласті піна-клей майже не розширюється;
  • якісно та щільно виконує кріплення матеріалів.

Піна-клей має надзвичайну популярність, бо значно економить час та нерви майстра, легка в роботі та дозволяю працювати з комфортом та максимально ефективним результатом. Хоч вона й має вищу ціну, порівняно з аналогами, та наноситься професійним обладнанням, в підсумку ми побачимо дійсно якісну та акуратну роботу, яка виправдає усі очікування.

Не втрачайте можливості купити піну-клей у Львові на вигідних умовах у гуртівні «КУБ»!

Характеристики матеріалів, які ми пропонуємо купити на будбазі, мають детальні характеристики на сайті та, безумовно, відповідають усім стандартам якості, гарантованим виробниками. Ми підібрали краще для покупців, проте прагнемо зробити співпрацю з нами більш комфортною, розробляючи низку програм лояльності та організовуючи розпродажі та знижки. Купуйте піну-клей оптом та отримуйте знижку, точний розмір якої назве наш менеджер після проведення усіх потрібних розрахунків.

Разом з тим ми організовуємо швидку доставку піни-клею у Львові та по області, зокрема у такі міста: Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Буськ та інші.

Знайшли помилку?