РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для гіпсокартону

Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 120.02 грн.
Кількість:
Клей для гіпсокартону PLATO Fixer — це універсальний клейовий матеріал, призначений для надійної фіксації гіпсокартону на цегляних, бетонних, газобетонних та інших поверхнях.
Ціна: 67.65 грн.
Кількість:
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс - це суха монтажна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Купити недорого клей для гіпсокартону KNAUF Perlfix можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 71.90 грн.
Кількість:
Під замовлення
Клей для гіпсокартону Мастер Уніфікс (Master Unifix) (30 кг)
Клей для гіпсокартону Master Unifix (30 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, що сповільнюють тужавлення, призначена для безкаркасного монтажу ГКЛ.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Немає в наявності
Клей для гіпсокартону Мастер Уніфікс (Master Unifix) (15 кг)
Клей для гіпсокартону Master Unifix (15 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, що сповільнюють тужавлення, призначена для безкаркасного монтажу ГКЛ.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для гіпсокартону

Клей для гіпсокартону – це спеціальна клейова суміш, яка використовується задля надійного фіксування листів гіпсокартону до заздалегідь підготовленої поверхні з метою утеплення, а також для прикріплення певних елементів до гіпсокартонових плит з декоративною метою. Продаж клею для гіпсокартону супроводжує реалізацію плит, все це можна за лічені хвилини замовити на складі будівельних матеріалів «КУБ».

Наші спеціалісти доклали зусиль по максимуму, щоб ви могли купити клей для гіпсокартону у Львові найвищої якості та за оптимальними цінами, не гаючи даремно часу, щоб знайти потрібне у роздрібних магазинах. Разом з нами ваш ремонтний чи будівельний проект стане максимально продуктивним та виправдає усі очікування.

Найкращий сервіс та ціна клею для гіпсокартону у нас!

Як підтверджує практика, якісний клей для гіпсокартону користується неабиякою популярністю, оскільки утеплення будинків не втрачає актуальності увесь рік. Існує декілька чинників, які регулюють вартість клею для гіпсокартону, зокрема це бренд, об’єм пакування та функціональні можливості суміші. Якщо у вас виникнуть окремі питання стосовно матеріалу чи його кількості, зателефонуйте – і наші менеджери швидко дадуть відповіді та зроблять необхідні розрахунки.

Ми надаємо перевагу перевіреним брендам, тому на складі будматеріалів «КУБ» ви зможете купити недорого клей для гіпсокартону провідних виробників, зокрема Кнауф та Мастер. Саме ці матеріали якнайкраще показали себе у роботі, оскільки володіють такими характеристиками:

  1. Економічність. Цей параметр включає прийнятну ціну та економічність використання. Загалом, якісний клей та надійна фіксація гіпсокартонових плит допоможе у майбутньому зекономити на оплаті за опалення, оскільки приміщення буде надійно зігріте.
  2. Швидка робота. Листи великого розміру, досить швидке висихання скоротить час проведення монтажних робіт.
  3. Простота використання. Якщо слідувати інструкції, то взагалі не має виникати складнощів у роботі з цим матеріалом. Головне, розводити достатню його кількість, а потім нанести матеріал, притиснути гіпсокартон та вирівняти його.
  4. Пластичність. Цей фактор вливає на простоту використання. Також ця властивість забезпечує прекрасну адгезію.

Відгуки про клей для гіпсокартону та особливості роботи з ним

Із клеєм необхідно вміти правильно працювати, це допоможе якомога краще розкрити експлуатаційні характеристики матеріалу. Перш ніж замовити клей для гіпсокартону, ознайомтесь з його характеристиками, щоб упевнитись, що він підходить для ваших цілей. Також можете ознайомитись з відгуками та порадами спеціалістів, які розміщені у спеціальному навчальному та рекомендаційному розділі «Школа ремонту». Саме там ви знайдете купу цікавих статей та відеоматеріалів, в яких розкриваються секрети роботи з тими чи іншими матеріалами. Проте існує декілька універсальних пунктів, що підходять до усіх видив сумішей:

  • Підготуйте поверхню, очистивши стіни від дрібного бруду, залишків штукатурки чи інших матеріалів.
  • Наносьте клей на гіпсокартон по краям та у середині в чотири ряди.
  • Користуйтесь специфічними вирівнюючими інструментами.
  • Підбийте клеєм краї гіпсокартону.
  • Використовуйте додаткові елементи для фіксації плит у заданому положенні.
  • Застосовуйте підходящі матеріали для фінішної обробки.

Чекає терміновий ремонт чи будівництво? Приходьте купити клей для гіпсокартону на будбазі «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» спеціалізується на продажі різноманітних матеріалів та інструментів, потрібних для втілення різноманітних проектів ремонту чи будівництва. Ціна на продукцію формується лояльно для покупців, адже ми працюємо з компаніями без посередників. Це ж стосується і клею для гіпсокартону від виробника. Якщо потрябно зробити замовлення оптом, то неодмінно буде нарахована додаткова знижка. Також будбаза «КУБ» регулярно проводить різноманітні акції та впроваджує знижки, цікаві для покупців. Доставка клею для гіпсокартону можлива за вказаною адресою у Львові та за його межами по області, зокрема у такі міста, як: Броди, Новий Розділ, Самбір, Яворів, Червоноград.

Клей для гіпсокартону - полезные статьи:

Перед тим як купити клей для гіпсокартону, слід оцінити ступінь нерівності поверхні і, відповідно, потрібних матеріалів.

Ми спробуємо відповісти на питання де ж насправді вигідно купувати будматеріали у Львові та області