РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00
субота: 8.00 - 15.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(098) 234-98-45
(093) 170-14-17
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Клей для плитки купити у Львові

Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 109.02 грн.
Кількість:
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна: 62.64 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 Plus - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 122.36 грн.
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: 74.74 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 – суха клеюча суміш з мінеральними наповнювачами та полімерами, що збільшують адгезію, призначена для облицювання керамічними плитками всередині та зовні будівель. Будбаза КУБ пропонує купити недорого клей для плитки Ceresit CM 11 з доставкою у Львові.
Ціна: 48.23 грн.
Кількість:
Клей для плитки Церезіт СМ-14 – це клейова суміш, здатна швидко застигати. Призначений для кріплення керамічної плитки, керамограніта і штучного облицювального каменю розміром до 30х30 см.
Ціна: 1976.36 грн.
Кількість:
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементних, цементно-вапняних основам всередині та зовні будівель.
Ціна: 52.95 грн.
Кількість:
Kreisel 102 (25 кг) - суха клейова суміш універсального типу на основі портландцементу з модифікуючими домішками, яка після змішування з водою, і утворення однорідного розчину, призначена для приклеювання керамічної плитки і кахлю до поверхонь з водопоглинанням більше 3%.
Ціна: 82.76 грн.
Кількість:
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині  так і зовні.
Ціна: 57.58 грн.
Кількість:
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий у використанні, водостійкий.
Ціна: 75.64 грн.
Кількість:
Клейова суміш Kreisel 103 (25 кг) застосовується для приклеювання плитки і керамограніту на міцні горизонтальні і вертикальні поверхні. Порівняно з іншими типами плиткових клеїв бренду, Kreisel відрізняється підвищеною міцністю.
Ціна: 127.17 грн.
Кількість:
Клейова суміш Kreisel 104 (25 кг) універсального типу, бо її можна використовувати для приклеювання будь-яких видів керамічної плитки, а також, штучного та натурального каменю (за винятком мармуру: під впливом цементної суміші він здатен змінити вихідний колір, тому клей для мармуру повинен мати білу основу).
Ціна: 211.61 грн.
Кількість:
Суха клейова суміш Крайзель 105 виготовлена ​​на основі портландцементу, з додаванням модифікаторів і мінеральних наповнювачів, її використовують для приклеювання керамограніту і плитки.
Ціна: 195.15 грн.
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Ансерглоб ВСХ-33 (Anserglob ВСХ-33) Зима від -5 С (25 кг)
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 (зима від -5 °С) призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Церезіт СМ 16 (Ceresit CM 16) (25 кг)
Ceresit CM 16 - клейова суміш, за допомогою якої здійснюється кріплення плитки при будь-яких умовах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Сілтек Т 80 (Siltek T-80) (25 кг)
Клей Сілтек Т-80 - універсальний плитковий клей, який використовують для фіксації керамічної плитки на основи, з водопоглинанням не більше 3%.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки еластичний Сілтек Т 81 (Siltek T 81) (25 кг)
Ви плануєте укладання плитки великого обсягу і при широкому спектрі умов? Клей Siltek T-81 - найкращий вибір: він підійде для облицювання як горизонтальних, так і вертикальних поверхонь; як невеликого, так і значного розміру; з його допомогою можна приклеювати плитку з усіх видів природного каменю (не світлих відтінків), і з штучних матеріалів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки купити у Львові

Клей для плитки – це суха речовина чи готова суміш спеціального призначення, вона знайшла використання у будівничій та ремонтній справі для міцної фіксації плиткового матеріалу на обраній поверхні. Пошуки клею для плитки у Львові можуть затягнутися, якщо вчасно не звернутися до спеціалістів. Склад будівельних матеріалів «КУБ» організовує продаж клею для плитки та інших клейових сумішей найвищого ґатунку від кращих виробників. Лише один телефонний дзвінок до нам – і ви отримаєте необхідний якісний клей для плитки у повній мірі, не залежно це замовлення оптом чи у роздріб.

Перш ніж зробити замовлення, необхідно врахувати такі фактори:

 • розмір плитки та матеріал, з якої її виготовлено;
 • місце та умови майбутньої експлуатації;
 • поверхня, де розмістять плитку.

Виробники, орієнтуючись на ці критерії, розробили низку видів клею, кожен з яких має свої специфічні властивості та умови використання. У свою чергу завдяки цьому плитка після ремонту чи будівництва протримається якомога довше.

Види та ціна клею для плитки

Спробуємо розглянути види плитки, виходячи з різних критеріїв, адже класифікація цього матеріалу надзвичайно широка. Власне, такі характеристики та об’єми пакунку формують вартість клею для плитки.

 1. Місце виконання (ззовні чи зсередини). Оскільки на відкритому повітрі та у приміщенні різний мікроклімат, то й клей має підходити до конкретних умов. Наприклад, формула клею для приміщень не здатна протистояти негативним чинникам вуличного середовища, а тому взаємозаміна неможлива. Хоча можна замовити клей для плитки зовнішнього використання для внутрішніх робіт, але треба розуміти, що такий клей має дещо вищу ціну.
 2. Еластичність та нееластичність. Перший тип матеріалу використовують для укладання кахлі для підлог з підігрівом, бо його властивості не погіршуються під впливом високих температур. Другий тип підходить для стандартних робіт.
 3. Кольорові характеристики. Можна недорого купити клей для плитки сірого кольору, бо це універсальний варіант для більшості робіт. Проте білий клей має більшу естетичну привабливість, особливо, якщо використовується прозора плитка або формується панно чи мозаїка. Дорогий білий мармур також не втратить своєї привабливості.
 4. Для стандартної плитки чи мозаїки. Частково цей фактор підпорядковується вибору кольору клею. Єдине уточнення – для мозаїки клей має мати мінімальну зернистість.

Відгуки про клей для плитки та поради фахівців по роботі з ним

Якщо вам доведеться працювати з дорогою плиткою, дуже не хотілося б зіпсувати ремонт через невдало підібраний клей. Важливо підготуватися до такого досить складного ремонту заздалегідь. Досить просто купити клей для плитки у Львові, проте важливо виконувати правила його використання, зазначені виробником. Важливо дотримуватись таких правил:

 • Встановити температуру у приміщенні на рівні 18-24 градуси. Вища, або нижча температура може стати причиною поганої адгезії.
 • Підготуйте усі необхідні інструменти, які також можна купити на нашій будбазі.
 • Підготуйте приміщення до роботи (закрийте меблі, облаштуйте захист готових елементів).
 • Оберіть місце початку роботи, але йдіть у напрямку до дверей у процесі роботи.
 • Підготуйте поверхню, зачистивши її від решток інших матеріалів.
 • Приготуйте клей згідно з інструкцією.

На сайті нашого складу будматеріалів «КУБ» ви знайдете багато корисних статей та відеоматеріалів, де спеціалісти діляться секретами виконання ремонту чи будівництва, у тому числі й принципи правильного укладання плитки та особливостей підготовки клею, що тільки підтверджують відгуки.

Звертайтесь до гуртівні «КУБ», щоб швидко і недорого купити клей для плитки у Львові!

Будбаза «КУБ» спеціалізується на реалізації різноманітних будівельних матеріалів та інструментів, тому на нашому складі ви знайдете не тільки клей для плитки від виробника (Ceresit, Anserglob, Момент, Kreisel, Мастер, Будмайстер) та багато іншого. У разі замовлення на опт ми розрахуємо для вас додаткову знижку, що є приємним бонусом.

Не забувайте слідкувати за новинами на сайті, щоб не пропустити різноманітні регулярні акції. Ви можете самостійно забрати замовлення, але разом з тим пропонується доставка клею для плитки у Львові та по області, зокрема у містечка Новий Розділ, Буськ, Жидачів, Стрий, Турка та інші міста області.

Знайшли помилку?