РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Ґрунтівка купити у Львові

Ціна

грн.
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 208.47 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Anserglob EG 58 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, яка використовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильно- та слабковсмоктуючих мінеральних основ (гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших), а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні цементних, цементно вапняних та іншихоснов.
Ціна: 32.26 грн.
Кількість:
Грунтівка акрилова Мастер Інер – це сучасний матеріал, призначений для грунтування цементних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь всередині будівель.
Ціна: 82.03 грн.
Кількість:
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 126.95 грн.
Кількість:
Грунтівка Ceresit CT 17 Super - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 254.37 грн.
Кількість:
Грунт-фарба Ансерглоб EG 62 Кварцгрунт – спеціальна адгезійна емульсія, призначена для збільшення адгезії, зміцнення основи, а також полегшення робіт з нанесення декоративних штукатурок.
Ціна: 238.88 грн.
Кількість:
Грунтівка Ансерглоб EG-60 – це глибокопроникаюча грунтуюча емульсія, яка застосовується для підготовки сильновсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших.
Ціна: 78.07 грн.
Кількість:
Грунтівка антимікробна Церезіт СТ-99 – це засіб, який застосовується з метою видалення лишайників, грибків, бактерій, мохів, мікроорганізмів і ін. На мінеральних основах. Для дерев'яних поверхонь матеріал не призначений.
Ціна: 151.09 грн.
Кількість:
Грунтівка Ансерглоб EG-60 – це глибокопроникаюча грунтуюча емульсія, яка застосовується для підготовки сильновсмоктуючих мінеральних основ. Купити недорого грунтівку Anserglob EG-60 глибокопроникаючу Від виробника можна в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна: 130.88 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент глибокопроникаюча призначена для укріплення та просочування пористих, неміцних та сильнопоглинаючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні), а також підвищення адгезії подальшого покриття до основи.
Ціна: 58.46 грн.
Кількість:
Грунтівка Ceresit CT 17 – це водна емульсія синтетичних смол, призначена для укріплення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття.
Ціна: 69.01 грн.
Кількість:
Грунтівка Anserglob EG 61 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, яка застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт для ґрунтування сильновсмоктуючих основ, а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні нових основ, міцних основ, основ які не є сильновбираючими та ін.
Ціна: 426.76 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент глибокопроникаюча – це засіб, призначений для укріплення та просочування таких основ, як легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні, а також для підвищення адгезії подальшого покриття до основи. Купити недорого грунтівку Момент можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 103.25 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Ансерглоб EG 58 – це грунтуюча емульсія глибокопроникаюча, яка застосовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильновсмоктуючих і слабковсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших, а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні нових основ, міцних основ, основ які не є сильновбираючими: цементних, цементно вапняних і т.
Ціна: 98.26 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Anserglob EG 58 – це спеціальна грунтуюча емульсія глибокого проникнення, як правило, вона застосовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильновсмоктуючих і слабковсмоктуючих мінеральних основ, а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні нових основ, цементних, цементно вапняних та ін.
Ціна: 51.26 грн.
Кількість:
Грунтівка Ансерглоб EG 61 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення.
Ціна: 98.74 грн.
Кількість:
Емульсія фасадна Ансерглоб ES 66 Ватерстоп - універсальний водовідштовхувальний засіб, який забезпечує ефективний захист стін від намокання і зволоження при потраплянні на них атмосферних опадів.
Ціна: 33.78 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент 10 л глибокого проникнення, є екологічно безпечною, нетоксичною грунтівкою молочно-білого кольору. Застосовується з метою зміцнення нетривких, сильно поглинаючих і пористих основ. До складу грунтівки входить дисперсія на основі синтетичних смол.
Ціна: 160.09 грн.
Кількість:
Крайзель 301 - грунтівка глибокого проникнення, яка призначена для зменшення і вирівнювання водопоглинання по всій площі поверхні, збільшення міцності і адгезії вихідної основи.
Ціна: 159.98 грн.
Кількість:
Грунтівка Ceresit CT 17 Super – безбарвна водна емульсія синтетичних смол, призначена для укріплення та просочування основ під пофарбовані, оздоблювальні та інші покриття.  Щоб замовити грунтівку Церезіт СТ 17 на вигідних умовах, звертайтесь до будбази КУБ у Львові.
Ціна: 102.07 грн.
Кількість:
Грунтуюча фарба Ceresit CT 16, призначена для попередньої обробки основ, з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також, спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.
Ціна: 548.14 грн.
Кількість:
Грунтуюча фарба Ceresit CT 16, призначена для попередньої обробки основ, з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також, спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.
Ціна: 304.26 грн.
Кількість:
Грунт-фарба Anserglob EG-62, наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні), і органічні підстави (ДСП, OSB, фанера), з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок.
Ціна: 412.60 грн.
Кількість:
Грунтуюча фарба Kreisel 330 використовується на фінішному етапі підготовки поверхні, перед нанесенням мозаїчних, акрилових і мінеральних штукатурок.
Ціна: 404.40 грн.
Кількість:
Ceresit CT-19 - бетоноконтактна грунтівка, якою обробляють кам'яні, бетонні або інші щільні поверхні з мінімальним поглинанням. Такий тип грунтівки використовують з метою попереднього збільшення адгезії, перед нанесенням шпаклівки та штукатурки, якими вирівнюють область, яку обробляють.
Ціна: 234.70 грн.
Кількість:
Ґрунтівка купити у Львові

Характеристики грунтівки та її переваги

Грунтівка - це незамінна річ під час ремонту будинку або квартири. На жаль, багато хто цього не розуміє, і відмовляється від засобу, з метою економії. Грунтові суміші використовуються для обробки різних поверхонь: стіни, стеля, підлога. Їх основна функція полягає у зміцненні основи перед застосуванням оздоблювальних матеріалів. Вилучення цього етапу в будівництві, нерідко призводить до появи тріщин, обсипання фарби, і відклеювання шпалер. Крім забезпечення міцності, грунтівки захищають основу від появи цвілі, грибка і корозії. До складу сумішей, входять спеціальні компоненти, що підвищують адгезію будівельної поверхні, і знижують її пористість. При виборі грунтової суміші, багато хто намагається заощадити, але варто пам'ятати, що дешева речовина малоефективна. Це вимагає неодноразового нанесення грунтівки, тим самим збільшуючи її витрату. Якщо порівняти ціни на грунтівку у Львові, то оптимальна вартість ґрунтових сумішей на базі будівельних матеріалів "КУБ".

Вибір грунтівки та особливості її застосування

Для того щоб грунтівка забезпечила бажаний результат, потрібно правильно підібрати суміш, і застосовувати її тільки за призначенням. У будівництві виділяються три основні категорії грунтівок:

  • грунтівка по металу - формує на металевій поверхні специфічний шар, і забезпечує їй хороше зчеплення з фарбою. Вона захищає метал від корозії, завдяки наявності необхідних компонентів;
  • грунтівка по дереву - збільшує термін експлуатації дерев'яних виробів в кілька разів, вберігає від гнилі, паразитів, і негативного впливу опадів. Ще цю суміш називають антисептиком;
  • грунтівка для мінеральних основ - застосовується для обробки оштукатурених і шпакльованих поверхонь. Покращує структуру і властивості основи, і робить його сприятливим для застосування оздоблювальних матеріалів (шпалери, фарба, плитка, шпаклівка).

Відгуки покупців про грунтівку свідчать, про простоту і зручність її застосування. Спочатку слід підготувати поверхню: видалити старе покриття, і очистити основу від пилюки і масляних забруднень. Потрібно усунути нерівності, і закласти виїмки. Що стосується будівельних інструментів, то для грунтування стін знадобиться:

  • два валики з довгою і короткою основами;
  • пензль для обробки важкодоступних місць;
  • шпатель;
  • посудина для розведення концентрату.

Все це і грунтівку також, ви можете купити у нас на базі "КУБ".

Щоб визначитися з типом грунтівки, відвідайте базу будматеріалів "КУБ" (Львів). У нас ви зможете недорого купити грунтівку від таких виробників, як: Ceresit, Anserglob, Knauf, Coral, Момент і Юніт.

Де купити грунтові суміші оптом і в роздріб у Львові?

Щоб довго не шукати, і купити якісну грунтівку, звертайтеся на базу будівельних матеріалів "КУБ". У нас ви можете вигідно купити будівельні суміші, і замовити доставку грунтівки по території Львівської області. Детальну інформацію про ціну та якість грунтівки Церезіт, ви можете подивитися на сайті КУБу.

Знайшли помилку?