РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Ґрунтівка купити у Львові

Ціна

грн.
Знижка
Грунтівка Церезіт СТ 17 (Ceresit CT 17) 10 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 207.31 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна 218.61 грн.
Кількість:
Полімін АС-3 – акрилова грунтівка з кварцевим піском та можливістю тонувати в світлі і пастельні тони. Створює адгезійний прошарок на щільних поверхнях. Глибоко проникає в основу і зміцнює її, нормалізує і вирівнює по площі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Грунтівка Полімін АС-4 Бетонконтакт призначена для нанесення на гладкі та щільні поверхні (бетон, кафель, скло) перед нанесенням штукатурок, в т.ч. декоративних, шпаклівок, структурних фарб та плиточних клеїв.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Грунтівка Полімін АС-7 застосовується для зміцнення верхнього шару різних основ, зменшення водопоглинання, а також для поліпшення зчеплення основи з наступними шарами покриття.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Грунтівка Полімін АС-7 – це водна дисперсія акрил-стирольного сополимера з добавками, що модифікують. Продукт поставляється готовим до використання, має помірний специфічний запах і молочно-білий колір з фіолетовим відтінком.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Грунтівка універсальна Anserglob EG 58 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, яка використовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильно- та слабковсмоктуючих мінеральних основ (гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших), а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні цементних, цементно вапняних та іншихоснов.
Ціна 31.14 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка універсальна Століт (10 л)
Хочете купити за 142.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка універсальна Століт призначена для зміцнення і глибокого просочення, неміцних і сильно всмоктуючих основ (легкий бетон, штукатурка, гіпсові, цегляні поверхні, гіпсокартон і ДСП) перед їх шпаклівкою, фарбуванням, наклеюванням плит пінополістирольних панелей, шпалер і керамічної плитки, покращення адгезії та зменшення водопоглинання.
Ціна 150.34 грн.
Кількість:
Грунтівка Wasserstopp D615 - засіб, призначений для додання гидрофобизирующих властивостей фасадам і поверхонь всередині приміщень, збільшуючи термін їх експлуатації. Надає додаткові водовідштовхувальні властивості покриттям і підвищує їх морозостійкість.
Ціна 235.01 грн.
Кількість:
Грунтівка гідрофобізатор Дюфа Вассерстоп D615 застосовується для додання гидрофобізуючих властивостей фасадам і поверхонь всередині приміщень, збільшуючи термін їх експлуатації.
Ціна 110.06 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка гідрофобізатор Дюфа Вассерстоп D615 (Dufa Wasserstopp D615) готова (10 л)
Хочете купити за 404.25 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гідрофобізатор Dufa Wasserstop D615 10 л – це засіб, призначений для додання гидрофобизирующих властивостей фасадам і поверхонь всередині приміщень, збільшуючи термін їх експлуатації. Надає додаткові водовідштовхувальні властивості покриттям і підвищує їх морозостійкість.
Ціна 426.30 грн.
Кількість:
Грунтівка Полімін АС-4 (Polimin) Бетонконтакт – це адгезійний засіб, призначений для нанесення на гладкі (бетон, кахель, скло та ін.) поверхні перед нанесенням штукатурок, в т.ч. декоративних, шпаклівок, структурних фарб і плиткових клеїв всередині і зовні приміщення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Знижка
Грунтівка Крайзель 301 (Kreisel 301) глибокого проникнення (5 л)
Хочете купити за 81.11 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Крайзель 301 – це грунтівка глибокого проникнення, призначена для внутрішніх і зовнішніх робіт. Застосовується для зміцнення верхнього шару основи, зменшує водопоглинання, покращує зчеплення з наступним контактом з основою.
Ціна 88.49 грн.
Кількість:
Грунтівка Dufa Grund — глибокопроникна грунтовка для внутрішніх робіт. Для підготовки основ перед нанесенням лакофарбових покриттів і при виробництві будівельних робіт - нанесенні штукатурки, шпаклівки, наклейці шпалер, облицювання плиткою і влаштуванні підлог.
Ціна 100.30 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Дюфа Грунт (Dufa Grund) глибокого проникнення (10 л)
Хочете купити за 162.16 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Дюфа Грунт – це глибокопроникна грунтівка для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується для підготовки основи перед нанесенням лакофарбових покриттів і при виробництві будівельних робіт: нанесення штукатурки, шпаклівки, наклейці шпалер, облицювання плиткою та влаштуванні підлог.
Ціна 169.53 грн.
Кількість:
Грунтовка Dufa Grund 1 л — це глибокопроникна грунтівка для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується для підготовки основи перед нанесенням лакофарбових покриттів і при виробництві будівельних робіт: нанесення штукатурки, шпаклівки, наклейці шпалер, облицювання плиткою та влаштуванні підлог.
Ціна 40.49 грн.
Кількість:
Знижка
Грунт-фарба Століт з кварцевим піском (10 л)
Хочете купити за 264.99 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунт-фарба Століт з кварцевим піском використовується для утворення шорсткості на гладких, слизьких і слабо всмоктуючих основах. Перед нанесенням декоративних штукатурок "короїд" даний грунт застосовується з метою збільшення адгезії.
Ціна 277.04 грн.
Кількість:
Грунт-фарба Ансерглоб EG 62 Кварцгрунт – спеціальна адгезійна емульсія, призначена для збільшення адгезії, зміцнення основи, а також полегшення робіт з нанесення декоративних штукатурок.
Ціна 232.48 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка безбарвна Церезіт СТ 17 Супер (Ceresit CT 17 Super) 10 л (під фарбування)
Хочете купити за 261.43 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 Super - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна 275.69 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка антимікробна Церезіт СТ-99 (Ceresit CT-99) (1 л)
Хочете купити за 120.78 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка антимікробна Церезіт СТ-99 – це засіб, який застосовується з метою видалення лишайників, грибків, бактерій, мохів, мікроорганізмів і ін. На мінеральних основах. Для дерев'яних поверхонь матеріал не призначений.
Ціна 153.72 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Церезит СТ 17 (Ceresit CT 17) 5 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 123.49 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна 134.71 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Момент (Moment) Інтер’єр глибокого проникнення (5 л)
Хочете купити за 42.11 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтовка Момент Інтер’єр глибокопроникна призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильно поглинаючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії до основи клею для плитки Момент.
Ціна 45.94 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Момент (Moment) Інтер’єр глибокого проникнення (2 л)
Хочете купити за 37.82 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка глибокого проникнення Момент Інтер’єр призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильнопоглинаючих основ, а також для підвищення адгезії подальшого покриття до основи.
Ціна 44.69 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Момент (Moment) Інтер’єр глибокого проникнення (10 л)
Хочете купити за 102.76 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Момент Інтер'єр призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильнопоглинаючих основ (легкий бетон, штукатурки, гіпсові та цегляні поверхні) всередині приміщень.
Ціна 107.43 грн.
Кількість:
Грунтівка Дюфа бетонконтакт – це адгезійна пігментована грунтівка з додаванням кварцового піску для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Ціна 239.33 грн.
Кількість:
Грунтівка Дюфа бетонконтакт – це спеціальний засіб, який використовується для попередньої обробки таких мінеральних поверхонь, як монолітний бетон, збірні бетонні вироби, глазурована поверхню керамічних плиток, скло, гіпсокартон, поверхні, забарвлені алкідними фарбами.
Ціна 133.54 грн.
Кількість:
Ґрунтівка купити у Львові

Характеристики грунтівки та її переваги

Грунтівка - це незамінна річ під час ремонту будинку або квартири. На жаль, багато хто цього не розуміє, і відмовляється від засобу, з метою економії. Грунтові суміші використовуються для обробки різних поверхонь: стіни, стеля, підлога. Їх основна функція полягає у зміцненні основи перед застосуванням оздоблювальних матеріалів. Вилучення цього етапу в будівництві, нерідко призводить до появи тріщин, обсипання фарби, і відклеювання шпалер. Крім забезпечення міцності, грунтівки захищають основу від появи цвілі, грибка і корозії. До складу сумішей, входять спеціальні компоненти, що підвищують адгезію будівельної поверхні, і знижують її пористість. При виборі грунтової суміші, багато хто намагається заощадити, але варто пам'ятати, що дешева речовина малоефективна. Це вимагає неодноразового нанесення грунтівки, тим самим збільшуючи її витрату. Якщо порівняти ціни на грунтівку у Львові, то оптимальна вартість ґрунтових сумішей на базі будівельних матеріалів "КУБ".

Вибір грунтівки та особливості її застосування

Для того щоб грунтівка забезпечила бажаний результат, потрібно правильно підібрати суміш, і застосовувати її тільки за призначенням. У будівництві виділяються три основні категорії грунтівок:

  • грунтівка по металу - формує на металевій поверхні специфічний шар, і забезпечує їй хороше зчеплення з фарбою. Вона захищає метал від корозії, завдяки наявності необхідних компонентів;
  • грунтівка по дереву - збільшує термін експлуатації дерев'яних виробів в кілька разів, вберігає від гнилі, паразитів, і негативного впливу опадів. Ще цю суміш називають антисептиком;
  • грунтівка для мінеральних основ - застосовується для обробки оштукатурених і шпакльованих поверхонь. Покращує структуру і властивості основи, і робить його сприятливим для застосування оздоблювальних матеріалів (шпалери, фарба, плитка, шпаклівка).

Відгуки покупців про грунтівку свідчать, про простоту і зручність її застосування. Спочатку слід підготувати поверхню: видалити старе покриття, і очистити основу від пилюки і масляних забруднень. Потрібно усунути нерівності, і закласти виїмки. Що стосується будівельних інструментів, то для грунтування стін знадобиться:

  • два валики з довгою і короткою основами;
  • пензль для обробки важкодоступних місць;
  • шпатель;
  • посудина для розведення концентрату.

Все це і грунтівку також, ви можете купити у нас на базі "КУБ".

Щоб визначитися з типом грунтівки, відвідайте базу будматеріалів "КУБ" (Львів). У нас ви зможете недорого купити грунтівку від таких виробників, як: Ceresit, Anserglob, Knauf, Coral, Момент і Юніт.

Де купити грунтові суміші оптом і в роздріб у Львові?

Щоб довго не шукати, і купити якісну грунтівку, звертайтеся на базу будівельних матеріалів "КУБ". У нас ви можете вигідно купити будівельні суміші, і замовити доставку грунтівки по території Львівської області. Детальну інформацію про ціну та якість грунтівки Церезіт, ви можете подивитися на сайті КУБу.

Ґрунтівка ціна у м. Львів - каталог із 72 товарів

ҐрунтівкаЦінаНаявність:
Грунтівка Церезіт СТ 17 (Ceresit CT 17) 10 л (глибокого проникнення) 207.31 грн. В наявності
Грунт-фарба Полімін АС-3 (Polimin) з кварцевим піском (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Грунтівка Полімін АС-4 (Polimin) Бетонконтакт (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Грунтівка Полімін АС-7 (Polimin) глибокого проникнення (2 л) Уточнюйте Під замовлення
Грунтівка Полімін АС-7 (Polimin) глибокого проникнення (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Грунтівка Ансерглоб EG 58 (Anserglob EG 58) універсальна (2 л) 31.14 грн. В наявності
Грунтівка універсальна Століт (10 л) 142.56 грн. В наявності
Грунтівка гідрофобізатор Дюфа Вассерстоп D615 (Dufa Wasserstopp D615) готова (5 л) 235.01 грн. В наявності
Грунтівка гідрофобізатор Дюфа Вассерстоп D615 (Dufa Wasserstopp D615) готова (2 л) 110.06 грн. В наявності
Грунтівка гідрофобізатор Дюфа Вассерстоп D615 (Dufa Wasserstopp D615) готова (10 л) 404.25 грн. В наявності
Грунтівка Полімін АС-4 (Polimin) Бетонконтакт (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Грунтівка Крайзель 301 (Kreisel 301) глибокого проникнення (5 л) 81.11 грн. В наявності
Грунтівка Дюфа Грунт (Dufa Grund) глибокого проникнення (5 л) 100.30 грн. В наявності
Грунтівка Дюфа Грунт (Dufa Grund) глибокого проникнення (10 л) 162.16 грн. В наявності
Грунтівка Дюфа Грунт (Dufa Grund) глибокого проникнення (1 л) 40.49 грн. В наявності
Знайшли помилку?