РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Гіпсокартон купити у Львові

Довжина гіпсокартону:

Ціна

грн.
Знижка
Гіпсокартон стельовий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 91.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цей товар застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Він дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Ціна 95.83 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий стельовий ПЛАТО (PLATO) 9,5*1200*2500 мм
Хочете купити за 132.40 грн. Уточнюйте у менеджера!
PLATO Aquastop 9,5 — це сучасний матеріал українського виробництва, який набуває все більшої популярності серед наших клієнтів. PLATO Aquastop 9,5 використовується як суха штукатурка для вирівнювання стелі у приміщеннях з підвищеною вологістю.
Ціна 136.29 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 100.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Ціна 105.53 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий стельовий (2,5 м)
Хочете купити за 141.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійкий гіпсокартон для стелі - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна 144.31 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вогнетривкий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 138.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вогнетривкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється, і застосовується в обробці порталів камінів та інших конструкцій поблизу джерел відкритого вогню. Завдяки додаванню до складу скловолокна, він здатний довго витримувати високі температури.
Ціна 145.22 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м)
Хочете купити за 111.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсокартон стіновий Лафарж (Lafarge Plato) значно відрізняється від своїх аналогів і вирізняється високою міцністю, гігроскопічністю, легкістю конструкції, вологопоглинанням, меншим, ніж 10%, а також відмінними звуко- і теплоізоляцією.
Ціна 114.28 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м)
Хочете купити за 139.54 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсокартон вологостійкий Лафарж (Lafarge Plato) - відносно новий продукт на будівельному ринку, і значно відрізняється від своїх попередників. Він має мінімальну гігроскопічність і вологопоглинання менше 10%.
Ціна 143.64 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон вологостійкий Баугіпс (Baugips) (2,5 м)
Гіпсокартон вологостійкий Baugips - це гіпсова плита, на поверхні і вздовж кромки якої міцно приклеєні спеціальні картонні плити. Застосовується для облицювання стін та інших будівельних конструкцій, а також як внутрішня захисна конструкція в приміщеннях різних типів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стіновий Knauf (3м)
Стіновий гіпсокартон Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон вологостійкий Knauf (2,5 м)
Вологостійкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон вологостійкий Knauf (3м)
Вологостійкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стельовий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробЦІ стелі і настінних ніш.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стіновий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стельовий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м)
Гіпсокартон стельовий Лафарж - листовий обробний, досить легкий будматеріал, що відрізняється стійкістю і універсальністю, поєднує в собі хороші характеристики по експлуатації та зручність під час установлення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Гіпсокартон купити у Львові

Гіпсокартон — це екологічно чистий будівельний матеріал, що представляє собою спресований гіпс зі спеціальними домішками, поміщений в оболонку з міцного картону. Він виготовляється у формі листа прямокутної форми, зі стандартною шириною (1200 мм), довжиною (від 2 до 3 м), і незначною товщиною (6,5 мм, 9,5 мм або 12,5 мм).

Зважаючи на простоту монтажу та відносну легкість матеріалу, гіпсокартон (ГКЛ) набуває все більшої популярності. Так, його застосовують для вирівнювання уже існуючих, або зведення неопорних стін (міжкімнатних перегородок), а також, для створення конструкцій будь-якого типу і складності (ніші, арки, багаторівневі стелі, колони — всілякі елементи інтер’єру).

Переваги гіпсокартону

 • швидке зведення нових міжкімнатних перегородок;
 • максимально точне та швидке вирівнювання поверхонь, з мінімальним використанням багатошаровості нанесення будівельних матеріалів;
 • можливість запобігання “брудного” етапу ремонтних робіт, з використанням сумішей на основі цементу, та підвищення швидкості виконання ремонтних робіт;
 • можливість легко сховати комунікації (труби, дроти, тощо);
 • покращення тепло- та звукоізоляції приміщення;
 • надання поверхні додаткових властивостей (волого- або вогнестійкість);
 • монтаж на каркас зі спеціальних профілів для гіпсокартону, методом фіксації саморізами;
 • мала вага конструкцій 25-50 кг/кв.м.

Гіпсокартон: ціна та характеристики

Гіпсокартон, ціна якого залежить від нижчевказанних характеристик, можна придбати у нас на сайті з доставкою по місту та області.

 • призначення: стіновий, стельовий або арковий;
 • довжина листа: 2000, 2500, 3000 мм (при стандартній ширині 1200 мм);
 • товщина листа: 6,5 мм, 9,5 мм або 12,5 мм (стандарт);
 • наявність додаткових властивостей: волого-, вогнестійкість;
 • колір: білий, зелений, рожевий (в залежності від призначення).

На гуртівні "КУБ", Ви можете замовити гіпсокартон Knauf (стіновий, стельовий, арковий, вогне-, вологостійкий, будь-яких стандартних розмірів) за найбільш вигідною вартістю у Львові. Конкурентна ціна на ГКЛ, яку пропонує база "КУБ" для своїх клієнтів, обумовлена тим, що ми працюємо безпосередньо з виробником Кнауф, не вдаючись до послуг посередників, тим самим, можемо дозволити собі виставляти оптові ціни на гіпсокартон навіть під час покупки в роздріб.

Основні види гіпсокартону

За призначенням, гіпсокартон поділяється на такі види:

 • стіновий, або стандартний, — він має стандартні ширину та товщину листа (1200 мм і 12,5 мм відповідно), і використовується при проведенні більшості внутрішніх робіт. Його застосовують як для спорудження нових, так і для обшивки існуючих стін; вважається найбільш затребуваним;
 • стельовий — має меншу товщину (9,5 мм), тому не годиться для спорудження міжкімнатних перегородок, може використовуватися тільки для обшивки, причому як стелі, так і стін;
 • арковий — за рахунок додавання скловолокна під  час його виробництва, цей тип гіпсокартону найбільш гнучкий, тому, найбільш затребуваний при спорудженні складних конструкцій і арок. Він має найменшу товщину (6,5 мм), тому вважається вузькоспеціалізованим.

За наявністю додаткових властивостей виділяють наступні його типи:

 • вологостійкий, або ГКЛВО, — гіпсокартонний лист, стандартних розмірів, зеленого кольору, що, за рахунок спеціальних домішок, має підвищену стійкість до впливу вологи. Відгуки підтверджують, що його доцільно використовувати при оздобленні ванних кімнат або приміщень з підвищеною вологістю;
 • вогнестійкий, або ГКЛВ, — лист стандартних розмірів, рожевого кольору, котрий, завдяки наявності спеціальних домішок, має підвищену стійкість до впливу високої температури та довший час загоряння. Відгуки підтверджують, що такий ГКЛВ доцільно використовувати у приміщеннях, з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

На базі будівельних матеріалів "КУБ", Ви можете купити гіпсокартон усіх вищезазначених видів і типів, ціна на який найнижча у Львові.

Технології встановлення ГКЛ

Будівельна база "КУБ" — не тільки база будівельних матеріалів, продукція якої представлена широким асортиментом на сайті, а також ще й інтернет-портал, в межах якого, зібрано безліч корисної інформації, щодо проведення будівельних та ремонтних робіт, як для початківців, так і для будівельників із досвідом.

Так, у спеціально створеній рубриці “Школа ремонту”, зібрані статті з рекомендаціями спеціалістів, щодо того, як уникнути типових помилок під час прикручування ГКЛ, а на кожній сторінці товару, окрім ключових технічних характеристик, додані відео-матеріали, щодо технологій встановлення металічного каркасу, та безпосередньо - монтажу ГКЛ.

Де купити гіпсокартон за найбільш вигідною ціною у Львові?

Ми здійснюємо поставки безпосередньо від провідного виробника гіпсокартону — Knauf, тому на базі "КУБ", Ви можете придбати данний матеріал за оптовими цінами. Це найкраща можливість для отримання додаткових знижок, внаслідок чого, сумарна вартість товару, при здійсненні гуртової закупівлі, може бути дещо нижчою, аніж вказана на сайті. Також ми здійснюємо доставку по місту та області

Гіпсокартон ціна у м. Львів - каталог із 14 товарів

ГіпсокартонЦінаНаявність:
Гіпсокартон стельовий Knauf (2,5 м) 91.35 грн. В наявності
Гіпсокартон вологостійкий стельовий ПЛАТО (PLATO) 9,5*1200*2500 мм 132.40 грн. В наявності
Гіпсокартон стіновий Knauf (2,5 м) 100.60 грн. В наявності
Гіпсокартон вологостійкий стельовий (2,5 м) 141.56 грн. В наявності
Гіпсокартон вогнетривкий Knauf (2,5 м) 138.62 грн. В наявності
Гіпсокартон стіновий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м) 111.02 грн. В наявності
Гіпсокартон вологостійкий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м) 139.54 грн. В наявності
Гіпсокартон вологостійкий Баугіпс (Baugips) (2,5 м) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсокартон стіновий Knauf (3м) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсокартон вологостійкий Knauf (2,5 м) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсокартон вологостійкий Knauf (3м) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсокартон стельовий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсокартон стіновий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м) Уточнюйте Під замовлення
Гіпсокартон стельовий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?