РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 13.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Радянський Союз розпався 26 років тому, а радянський ремонт розпадається до сих пір?

Гіпсокартон

Ціна

грн.

Довжина гіпсокартону:

Гіпсокартон стельовий Knauf, застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Львів) дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Ціна: 92.70 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Ціна: 100.94 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 131.10 грн.
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 128.75 грн.
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон для стелі - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 122.57 грн.
Кількість:
Вологостійкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 166.54 грн.
Кількість:
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробЦІ стелі і настінних ніш.
Ціна: 76.07 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 89.42 грн.
Кількість:
Гіпсокартон стельовий Лафарж - листовий обробний, досить легкий будматеріал, що відрізняється стійкістю і універсальністю, поєднує в собі хороші характеристики по експлуатації та зручність під час установлення.
Ціна: 88.15 грн.
Кількість:
Гіпсокартон стіновий Лафарж (Lafarge Plato) значно відрізняється від своїх аналогів і вирізняється високою міцністю, гігроскопічністю, легкістю конструкції, вологопоглинанням, меншим, ніж 10%, а також відмінними звуко- і теплоізоляцією.
Ціна: 93.98 грн.
Кількість:
Гіпсокартон вологостійкий Лафарж (Lafarge Plato) - відносно новий продукт на будівельному ринку, і значно відрізняється від своїх попередників. Цей гіпсокартон має мінімальну гігроскопічність і вологопоглинання менше 10%.
Ціна: 118.55 грн.
Кількість:
Немає в наявності
Гіпсокартон вогнетривкий Knauf (2,5 м)
Вогнетривкий гіпсокартон  Knauf - це листовий матеріал, який обробляється, і застосовується в обробці порталів камінів та інших конструкцій поблизу джерел відкритого вогню. Завдяки додаванню до складу скловолокна, гіпсокартон здатний довго витримувати високі температури.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гіпсокартон

Гіпсокартон — це екологічно чистий будівельний матеріал, що представляє собою спресований гіпс зі спеціальними домішками, поміщений в оболонку з міцного картону. Він виготовляється у формі листа прямокутної форми, зі стандартною шириною (1200 мм), довжиною (від 2 до 3 м), і незначною товщиною (6,5 мм, 9,5 мм або 12,5 мм).

Зважаючи на простоту монтажу та відносну легкість матеріалу, гіпсокартон (ГКЛ) набуває все більшої популярності. Так, його застосовують для вирівнювання уже існуючих, або зведення неопорних стін (міжкімнатних перегородок), а також, для створення конструкцій будь-якого типу і складності (ніші, арки, багаторівневі стелі, колони — всілякі елементи інтер’єру).

Переваги та вартість ГКЛ як оздоблювального матеріалу під час проведення внутрішніх робіт

 • швидке зведення нових міжкімнатних перегородок;
 • максимально точне та швидке вирівнювання поверхонь, з мінімальним використанням багатошаровості нанесення будівельних матеріалів;
 • можливість запобігання “брудного” етапу ремонтних робіт, з використанням сумішей на основі цементу, та підвищення швидкості виконання ремонтних робіт;
 • можливість легко сховати комунікації (труби, дроти, тощо);
 • покращення тепло- та звукоізоляції приміщення;
 • надання поверхні додаткових властивостей (волого- або вогнестійкість);
 • монтаж на каркас зі спеціальних профілів для гіпсокартону, методом фіксації саморізами;
 • мала вага конструкцій 25-50 кг/кв.м.

Ціна на гіпсокартон залежить від таких його технічних характеристик:

 • призначення: стіновий, стельовий або арковий;
 • довжина листа: 2000, 2500, 3000 мм (при стандартній ширині 1200 мм);
 • товщина листа: 6,5 мм, 9,5 мм або 12,5 мм (стандарт);
 • наявність додаткових властивостей: волого-, вогнестійкість;
 • колір: білий, зелений, рожевий (в залежності від призначення).

На гуртівні "КУБ", Ви можете замовити гіпсокартон Knauf (стіновий, стельовий, арковий, вогне-, вологостійкий, будь-яких стандартних розмірів) за найбільш вигідною ціною у Львові. Конкурентна ціна на ГКЛ, яку пропонує база "КУБ" для своїх клієнтів, обумовлена тим, що ми працюємо безпосередньо з виробником Кнауф, не вдаючись до послуг посередників, тим самим, можемо дозволити собі виставляти оптові ціни на гіпсокартон навіть під час покупки в роздріб.

Основні види гіпсокартону, замовити які можна на базі будівельних матеріалів "КУБ"

За призначенням, гіпсокартон поділяється на такі види:

 • стіновий гіпсокартон, або стандартний, — він має стандартні ширину та товщину листа (1200 мм і 12,5 мм відповідно), і використовується при проведенні більшості внутрішніх робіт. Його застосовують як для спорудження нових, так і для обшивки існуючих стін; вважається найбільш затребуваним;
 • стельовий гіпсокартон — має меншу товщину (9,5 мм), тому не годиться для спорудження міжкімнатних перегородок, може використовуватися тільки для обшивки, причому як стелі, так і стін;
 • арковий — за рахунок додавання скловолокна під  час його виробництва, цей тип гіпсокартону найбільш гнучкий, тому, найбільш затребуваний при спорудженні складних конструкцій і арок. Гіпсокартон такого типу має найменшу товщину (6,5 мм), тому вважається вузькоспеціалізованим.

За наявністю додаткових властивостей виділяють наступні його типи:

 • вологостійкий, або ГКЛВО, — гіпсокартонний лист, стандартних розмірів, зеленого кольору, що, за рахунок спеціальних домішок, має підвищену стійкість до впливу вологи. Відгуки на гіпсокартон такого типу підтверджують, що його доцільно використовувати при оздобленні ванних кімнат або приміщень з підвищеною вологістю;
 • вогнестійкий, або ГКЛВ, — лист гіпсокартону, стандартних розмірів, рожевого кольору, котрий, завдяки наявності спеціальних домішок, має підвищену стійкість до впливу високої температури та довший час загоряння. Відгуки на гіпсокартон вогнестійкий підтверджують, що такий тип гіпсокартону доцільно використовувати у приміщеннях, з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

На базі будівельних матеріалів "КУБ", Ви можете купити гіпсокартон усіх вищезазначених видів і типів, ціна на який найнижча у Львові.

Технології встановлення ГКЛ

Будівельна база "КУБ" — не тільки база будівельних матеріалів, продукція якої представлена широким асортиментом на сайті, а також ще й інтернет-портал, в межах якого, зібрано безліч корисної інформації, щодо проведення будівельних та ремонтних робіт, як для початківців, так і для будівельників із досвідом.

Так, у спеціально створеній рубриці “Школа ремонту”, зібрані статті з рекомендаціями спеціалістів, щодо того, як уникнути типових помилок під час прикручування ГКЛ, а на кожній сторінці товару, окрім ключових технічних характеристик, додані відео-матеріали, щодо технологій встановлення металічного каркасу, та безпосередньо - монтажу ГКЛ.

Де купити якісний гіпсокартон за найбільш вигідною ціною у Львові?

Ми здійснюємо поставки безпосередньо від провідного виробника гіпсокартону — Knauf, тому на базі "КУБ", Ви можете купити недорого гіпсокартон (Львів) за оптовими цінами, при чому, купити гіпсокартон гуртом — найкраща можливість для отримання додаткових знижок, внаслідок чого, сумарна вартість гіпсокартону, при здійсненні гуртової закупівлі, може бути дещо нижчою, аніж вказана на сайті.

Гіпсокартон — найбільш популярний будівельний матеріал, тому він часто підпадає під різноманітні знижки, які ми проводимо для наших постійних клієнтів. Під час дії акції, покупка гіпсокартону у Львові на базі "КУБ" може стати ще більш вигідною!

Доставка гіпсокартону (Львів та Львівська область) — наш додатковий сервіс за доступною ціною, яким Ви можете скористатися, здійснивши покупку, не виходячи з дому, або забрати Ваше замовлення самостійно, під’їхавши на гуртівню в узгодженний час.