РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 4 склади в місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Мурувальні матеріали Львів

Ціна

грн.
Знижка
Газоблок Стоунлайт (Stonelight) 100*200*600 мм
Хочете купити за 21.34 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Стоунлайт – це газоблок, який застосовують для будівництва міжквартирних і міжкімнатних перегородок, але непридатны для несучих стін і опорних елементів споруди. Купити недорого газоблок Стоунлайт Ви можете в нашому інтернет-магазині КУБ у Львові.
Ціна 22.57 грн.
Кількість:
Знижка
Газоблок Стоунлайт (Stonelight) 200*300*600 мм
Хочете купити за 65.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Стоунлайт – це енергоефективний пористий матеріал, який застосовують для будівництва міжквартирних і міжкімнатних перегородок, але непридатний для несучих стін і опорних елементів споруди. Купити недорого газоблок Stonelight ми пропонуємо на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна 68.97 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для газоблока Момент (25 кг)
Хочете купити за 85.41 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для газоблоку Момент виробництва компанії Heinkel - цементно-полімерна суха суміш з мінеральними наповнювачами для кладки газобетону, під час спорудження стін в капітальному будівництві.Технічні характеристики:витрата суміші: 1.
Ціна 92.67 грн.
Кількість:
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента, у співвідношенні 3 до 1, широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Ціна 74.00 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для газобетонних блоків Крайзель 125 (Kreisel 125) (25 кг)
Хочете купити за 76.12 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клейова суміш Крейзель 125 використовується при кладочних роботах газобетону, дозволяючи звести до мінімуму (1-3 мм) товщину шва, що значно зменшує тепловтрати через шви, що мають високу теплопровідність і просто відводять тепло з приміщення назовні.
Ціна 82.58 грн.
Кількість:
Кладочна суміш Master Каркас призначена для кладки стіновими блоками з пористого бетону, легкого бетону, силікату, вапняку товщиною шва від 1 мм, рекомендується для штукатурення поверхні блоків. Суміш також використовується для цегляної кладки.
Ціна 83.00 грн.
Кількість:
Знижка
Кладочна суміш Ансерглоб ВСМ 10 (Anserglob ВСМ 10) (25 кг)
Хочете купити за 63.50 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш кладочна Anserglob ВСМ 10, це матеріал, призначений для зведення стін з керамічної і силікатної цегли, бетонних, шлакобетонних блоків, бутового каменю, а також для кладки стін підвалів і фундаментів. Купити недорого суміш мурувальну Ансерглоб Ви завжди можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 68.90 грн.
Кількість:
Полімін М-75 - один з видів сухих будівельних сумішей на цементній основі, який використовують для кладки і штукатурних робіт, з високою марочною міцністю.
Ціна 67.00 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф (гіпсоплита Knauf)
Гіпсоплита пазогребенева Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу і технологічність матеріалу, роблять гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 (Anserglob BCM 11) (25 кг)
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11, широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoну і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника, має низку вагомих переваг, що, безсумнівно, вирізняє його серед інших.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 150*250*625 мм
Газоблок – це комірчастий бетон автоклавного твердіння. Призначений для зведення перегородок в малоповерховому будівництві, в висотному будівництві газобетонні блоки застосовуються при монолітно-каркасному будівництві будинків.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 200*250*625 мм
Газобетонний блок (газоблок) – це штучний камінь, що належить до сімейства ніздрюватих бетонів, що складається з кварцового піску і цементу, який виготовляється із застосуванням технології газоутворення. Купити недорого газоблок 200*250*625 мм Ви можете на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 100*250*625 мм
Газоблок – це конструкційний і теплоізоляційний матеріал, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє стінам забезпечувати надійний тепловий захист в зимовий час. Влітку будівля з газобетонних блоків не перегрівається, зберігаючи оптимальну для проживання температуру.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 250*400*625 мм
Газоблок – це сучасний будівельний матеріал. Він виготовляється з цементу, води, вапна та кварцевого піску. Для виробництва газобетону застосовують автоклави, в яких підтримується певна температура і тиск.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 250*300*625 мм
Газоблок – це сучасний будівельний матеріал, який виготовляється з цементу, води, вапна та кварцевого піску.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Суміш для мурування Момент (30 кг)
Суміш для мурування Момент – це спеціальна суміш, яка застосовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін із цегли (у тому числі силікатної) та керамічних блоків. Завдяки високій адгезії до основи забезпечує монолітність і високу міцність конструкцій, що зводяться.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для газоблока Церезит СТ 21 (Ceresit CT 21) (30 кг)
Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг)Купити Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг) у Львові, Ви завжди можете на базі будівних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф вологостійка (гипсоплита Knauf)
Гіпсоплита пазогребенева вологостійка Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу, і технологічність матеріалу роблять, гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Суміш для мурування клінкерною цеглою Ансерглоб BCM-15 (Anserglob BCM-15) біла 01 (25 кг)
Суміш для мурування клінкерною цеглою та одночасної обробки швів Anserglob BCM-15 – це матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон, арок, склепінь і т.д.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Суміш для мурування клінкерною цеглою Ансерглоб BCM-15 (Anserglob BCM-15) графіт 04 (25 кг)
Суміш для мурування клінкерною цеглою Anserglob BCM-15 – це сучасний матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон клінкерною, керамічною, силікатною цеглою, блоками зі штучного каменю та іншими матеріалами з низьким водопоглинанням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Суміш для мурування клінкерною цеглою Ансерглоб BCM-15 (Anserglob BCM-15) сірий 03 (25 кг)
Суміш для мурування клінкерною цеглою Anserglob BCM-15 – це спеціальний матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон клінкерною, керамічною, силікатною цеглою, блоками зі штучного каменю та іншими матеріалами з низьким водопоглинанням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 100*200*600 мм
Газоблок 100*200*600 мм – це плити для перегородок, призначені для будівництва несучих стін як в сухих, так і сирих приміщеннях. Мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм). Блоки випускаються з гладкою торцевою поверхнею.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 120*240*600 мм
Газоблок – це популярний і затребуваний будівельний матеріал. Він використовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін, у будівництві будинків, гаражів, господарських будівель, міжповерхових перекриттів, перегородок і т.п.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок 160*240*600 мм
Газоблок 160*240*600 мм – це універсальний стіновий матеріал, який володіє високими характеристиками міцності, в обробці - легше, ніж дерево і застосовується при будівництві індивідуальних будинків, а також у висотному монолітно-каркасному житловому будівництві.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
 Газоблок 200*250*600 мм
Газоблок 200*250*600 мм – це один з різновидів пористого бетону, по суті, це штучний камінь зі сферичними осередками. Роблять його з цементу, кварцового піску і спеціального газоутворювача, іноді додатково додаються гіпс, зола, вапно.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Мурувальні матеріали Львів

Мурувальні матеріали — це будівельні матеріали, що використовуються для спорудження будівель, різноманітних споруджень чи парканів. До основних кладочних матеріалів відносяться цегла, шлако- та газоблоки, пазогребневі плити, стінове каміння, ракушняк.

Від чого залежить ціна на мурувальні матеріали

Кожен з мурувальних матеріалів має специфічну структуру, показники тепло- та звукоізоляції, колір, щільність — властивості, від яких залежить вартість кладочних матеріалів конкретного виду. Окрім того, перш ніж зупинитися на певному типі, необхідно визначитися, для яких потреб буде використовуватися споруда та яким вимогам повинна відповідати.

Ціна на мурувальні матеріали залежить від типу матеріалу та виробника. Гуртівня "КУБ" співпрацює безпосередньо з виробниками без посередніків та не сплачує оренду вітрін магазину; наш торгівельний майданчик — мобільний на зручний, бо розташований в інтернеті, тому у нас Ви можете купити недорого мурувальні матеріали, за найнижчою ціною у Львові.

Типи кладочних матеріалів, які можна замовити на гуртівні "КУБ"

Будівельна база "КУБ" співпрацює лише з перевіреними виробниками (UDK, Hetten, Knauf, Мастер, тощо), якість продукції яких відповідає державним та міжнародним стандартам, і тому пропонує широкий асортимент наступних мурувальних матеріалів:

  • цегла — традиційний загально-будівельний матеріал, що виготовлений з глини та має високу міцність, стійкий до впливу вологості та широкого діапазону температур;
  • газоблок — сучасний пористий мурувальний матеріал, що не поступається за своїми властивостями цеглі, а за деякими параметрами, такими, як легкість обробки, перевершує;
  • шлакоблок — штучний камінь, що виготовляється з залишкових продуктів чорної металургії та вугільної промисловості; затребуваний матеріал при зведенні промислових будівель за рахунок швидккості мурування і найнижчої вартості з усіх кладочних матеріалів;
  • пазогребневі плити — сучасний кладочний матеріал для зведення міжкімнатних перегородок; виготовляється з гіпсу, його основними перевагами є надзвичайно простий і швидкий монтаж, екологічність, висока термо- і звукоізоляція, але певним стримуючим фактором виступає його ціна;
  • облицювальна цегла — вид цегли, однак вона має меншу товщину за стандартну і використовується виключно для зовнішнього оздоблення будівель та споруд.


Варто зазначити, що на кінцевий результат впливає не тільки правильній вибір загальнобудівельних матеріалів, але і відповідно підібрана мурувальна суміш та правильно здійснене мурування з додержанням ключових технологій. Так, відгуки на загальнобудівельні матеріали від професіоналів підтверджують, що для мурування окремих кладочних матеріалів достатньо скористатися стандартним цементним розчином, а для інших — виключно спеціальним клейовими сумішами відповідного призначення.

На базі будівельних матеріалів "КУБ" Ви можете замовити загально-будівельні матеріали необхідного типу, а також цемент чи мурувальні суміші відповідного типу за коннкурентною ціною у Львові.

Де можно купити загальнобудівельні матеріали з доставкою в межах Львова і Львівської області?

На гуртівні "КУБ" Ви можете не тільки замовити мурувальні матеріали, ціни у Львові на які найбільш вигідні, але і отримати безплатну консультацію від спеціалістів відносно нагальних питань будівництва. Також наші консультанти допоможуть підібрати найкращі цементно-піщані чи клейові суміші, за допомогою яких можна здійснювати мурування.

В рамках додаткового сервісу, в разі необхідності Ви можете замовити за невисокою ціною доставку мурувальних матеріалів у будь-який район Львова та Львівської області, або забрати купівлю самостійно, під`їхавши до гуртівні в зазначений час.

При замовленні на будбазі "КУБ" загальнобудівельних матеріалів оптом Ви маєте можливість отримати додаткову знижку. Розмір знижки безпосередньо залежить від загального обсягу Вашої покупки.

Мурувальні матеріали ціна у м. Львів - каталог із 38 товарів

Мурувальні матеріалиЦінаНаявність:
Газоблок Стоунлайт (Stonelight) 100*200*600 мм 21.34 грн. В наявності
Газоблок Стоунлайт (Stonelight) 200*300*600 мм 65.21 грн. В наявності
Клей для газоблока Момент (25 кг) 85.41 грн. В наявності
ЦПС Мастер Классік 1:3 (Цементно-піщана суміш Master) (25 кг) 74.00 грн. В наявності
Клей для газобетонних блоків Крайзель 125 (Kreisel 125) (25 кг) 76.12 грн. В наявності
Кладочна суміш Мастер Каркас (Master Каркас) (25 кг) 83.00 грн. В наявності
Кладочна суміш Ансерглоб ВСМ 10 (Anserglob ВСМ 10) (25 кг) 63.50 грн. В наявності
Кладочна суміш Полімін М 75 (Polimin) (25 кг) 67.00 грн. В наявності
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф (гіпсоплита Knauf) Уточнюйте Під замовлення
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 (Anserglob BCM 11) (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Газоблок 150*250*625 мм Уточнюйте Під замовлення
Газоблок 200*250*625 мм Уточнюйте Під замовлення
Газоблок 100*250*625 мм Уточнюйте Під замовлення
Газоблок 250*400*625 мм Уточнюйте Під замовлення
Газоблок 250*300*625 мм Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?