РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Мурувальні матеріали купити у Львові

Гіпсоплита пазогребенева Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу і технологічність матеріалу, роблять гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Ціна: 70.00 грн.
Кількість:
Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг)Купити Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг) у Львові, Ви завжди можете на базі будівних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 135.20 грн.
Кількість:
Клей для газоблоку Момент виробництва компанії Heinkel - цементно-полімерна суха суміш з мінеральними наповнювачами для кладки газобетону, під час спорудження стін в капітальному будівництві.Технічні характеристики:витрата суміші: 1.
Ціна: 80.69 грн.
Кількість:
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента, у співвідношенні 3 до 1, широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Ціна: 55.07 грн.
Кількість:
Клейова суміш Крейзель 125 використовується при кладочних роботах газобетону, дозволяючи звести до мінімуму (1-3 мм) товщину шва, що значно зменшує тепловтрати через шви, що мають високу теплопровідність і просто відводять тепло з приміщення назовні.
Ціна: 88.56 грн.
Кількість:
Крайзель 130 - кладочний розчин, який застосовується для укладання клінкерної цегли.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Газоблок Стоунлайт (м3) - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Ціна: 1732.50 грн.
Кількість:
Цегла керамічна рядова М-100 виробництва Золочівського цегельного заводу - це будівельний елемент з пресованої обпаленої при 900 градусах глиноземної сировини. Цегла - вельми технологічний і довговічний будівельний матеріал, має відмінні показники теплоізоляції.
Ціна: 3.39 грн.
Кількість:
Цегла керамічна рядова М10 (Охтирка)Купити Цегла вогнетривка ША-8 у Львові, Ви завжди зможете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 6.56 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова пазогребнева плита Кнауф вологостійка (гипсоплита Knauf)
Гіпсоплита пазогребенева вологостійка Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу, і технологічність матеріалу роблять, гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для керамічних блоков Крайзель 120 (Kreisel 120) (25 кг)
Суміш Kreisel 120 утворює кладочний розчин, який призначений для зчеплення керамічних блоків і цегли, при спорудженні внутрішніх і зовнішніх стін. Володіє підвищеними термоізоляційними властивостями. Призначена для робіт з поверхнями, які не піддаються частому впливу вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Цегла силікатна полуторна (біла)
Цегла силікатна півторачка (біла) - будівельний матеріал, виготовлений з піску і вапна. Силікатна цегла набагато екологічніша, ніж бетон, і перевершує його по паропроникності і теплоізоляції. Призначена для спорудження несучих стін, перегородок, стовпів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Кладочна суміш Сілтек М 1 (Siltek М 1) (25 кг)
Суміш Сілтек M-1 використовують для кладки клінкерної цегли та блоків, для спорудження несучих стін, перегородок, а також фундаменту. Також ефективний при кладці буту.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Мурувальні матеріали купити у Львові

Мурувальні матеріали — це будівельні матеріали, що використовуються для спорудження будівель, різноманітних споруджень чи парканів. До основних кладочних матеріалів відносяться цегла, шлако- та газоблоки, пазогребневі плити, стінове каміння, ракушняк.

Від чого залежить ціна на мурувальні матеріали

Кожен з мурувальних матеріалів має специфічну структуру, показники тепло- та звукоізоляції, колір, щільність — властивості, від яких залежить вартість кладочних матеріалів конкретного виду. Окрім того, перш ніж зупинитися на певному типі, необхідно визначитися, для яких потреб буде використовуватися споруда та яким вимогам повинна відповідати.

Ціна на мурувальні матеріали залежить від типу матеріалу та виробника. Гуртівня "КУБ" співпрацює безпосередньо з виробниками без посередніків та не сплачує оренду вітрін магазину; наш торгівельний майданчик — мобільний на зручний, бо розташований в інтернеті, тому у нас Ви можете купити недорого мурувальні матеріали, за найнижчою ціною у Львові.

Типи кладочних матеріалів, які можна замовити на гуртівні "КУБ"

Будівельна база "КУБ" співпрацює лише з перевіреними виробниками (UDK, Hetten, Knauf, Мастер, тощо), якість продукції яких відповідає державним та міжнародним стандартам, і тому пропонує широкий асортимент наступних мурувальних матеріалів:

  • цегла — традиційний загально-будівельний матеріал, що виготовлений з глини та має високу міцність, стійкий до впливу вологості та широкого діапазону температур;
  • газоблок — сучасний пористий мурувальний матеріал, що не поступається за своїми властивостями цеглі, а за деякими параметрами, такими, як легкість обробки, перевершує;
  • шлакоблок — штучний камінь, що виготовляється з залишкових продуктів чорної металургії та вугільної промисловості; затребуваний матеріал при зведенні промислових будівель за рахунок швидккості мурування і найнижчої вартості з усіх кладочних матеріалів;
  • пазогребневі плити — сучасний кладочний матеріал для зведення міжкімнатних перегородок; виготовляється з гіпсу, його основними перевагами є надзвичайно простий і швидкий монтаж, екологічність, висока термо- і звукоізоляція, але певним стримуючим фактором виступає його ціна;
  • облицювальна цегла — вид цегли, однак вона має меншу товщину за стандартну і використовується виключно для зовнішнього оздоблення будівель та споруд.


Варто зазначити, що на кінцевий результат впливає не тільки правильній вибір загальнобудівельних матеріалів, але і відповідно підібрана мурувальна суміш та правильно здійснене мурування з додержанням ключових технологій. Так, відгуки на загальнобудівельні матеріали від професіоналів підтверджують, що для мурування окремих кладочних матеріалів достатньо скористатися стандартним цементним розчином, а для інших — виключно спеціальним клейовими сумішами відповідного призначення.

На базі будівельних матеріалів "КУБ" Ви можете замовити загально-будівельні матеріали необхідного типу, а також цемент чи мурувальні суміші відповідного типу за коннкурентною ціною у Львові.

Де можно купити загальнобудівельні матеріали з доставкою в межах Львова і Львівської області?

На гуртівні "КУБ" Ви можете не тільки замовити мурувальні матеріали, ціни у Львові на які найбільш вигідні, але і отримати безплатну консультацію від спеціалістів відносно нагальних питань будівництва. Також наші консультанти допоможуть підібрати найкращі цементно-піщані чи клейові суміші, за допомогою яких можна здійснювати мурування.

В рамках додаткового сервісу, в разі необхідності Ви можете замовити за невисокою ціною доставку мурувальних матеріалів у будь-який район Львова та Львівської області, або забрати купівлю самостійно, під`їхавши до гуртівні в зазначений час.

При замовленні на будбазі "КУБ" загальнобудівельних матеріалів оптом Ви маєте можливість отримати додаткову знижку. Розмір знижки безпосередньо залежить від загального обсягу Вашої покупки.

Знайшли помилку?