РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Фанера купити у Львові

Фанера купити у Львові

Фанера – це специфічний будівельний матеріал багатошарової структури, що виготовлений зі спеціального типу деревини. Кожен із шарів – листи лущеного шпону із м’яких та твердих порід дерев, з’єднаних між собою призначеною для цього клейовою сумішшю. Наявність великої кількості шарів дозволяє отримати більш міцний матеріал. На сьогодні це один з найвідоміших будматеріалів, популярність якого незмінна вже декілька десятиліть.

Будбаза «КУБ» пропонує купити недорого фанеру у Львові від перевірених виробників, які надають сертифікат якості своєму продукту.

Секрети вибору матеріалу, які треба знати, перш ніж купити фанеру

Ми подбали про те, щоб Ви могли купити кращі зразки будматеріалів, представлені на ринку. Щоб замовити фанеру у потрібній кількості, можна скористатися кошиком на сайті, або ж зв’язатися з нашими менеджерами, які не тільки допоможуть оформити замовлення, а й проконсультують стосовно основних переваг товару та за попередньою заявкою розрахують, скільки матеріалу потрібно для виконання Вашого проекту.

Ми гарантуємо, що на нашому складі будматеріалів та інструментів Ви придбаєте найбільш якісну фанеру, проте варто орієнтуватися в основних її характеристиках. Це допоможе самостійно визначити наскільки фанера відповідає заявленим параметрам. Перш за все звертають увагу на тип обробки – шліфований продукт чи ні. З огляду на цю характеристику виділяють шліфовану з одного чи двох боків та нешліфовану фанеру. На складі будматеріалів «КУБ» у продажі знаходиться саме якісно шліфована фанера стандартного розміру (1525 на 1525 мм), але відмінну за товщиною. Проте є й інша надважлива інформація, яка ілюструє особливості матеріалу:

 • вологостійкість або її відсутність, вибір має залежати з огляду на майбутні умови експлуатації;
 • кількість шарів шпону (від 3 до 13), що впливає на товщину матеріалу, знову ж таки, кожен з підвидів на основі цього критерію має свої особливості використання;
 • стійкість до вигинання має бути високою;
 • фанера має пахнути не хімічною клейовою сумішшю, а деревиною, це свідчить про дотримання технології виготовлення;
 • відповідність держстандарту (4 сорти, де перший – найкращий), якщо Вам потрібна фанера для декору, то зверніть увагу на перший сорт;
 • вид деревини, критерій не критичний, проте важливий та впливає на зовнішній вигляд матеріалу.

Що впливає на популярність та вартість фанери?

Перш за все загальні характеристики матеріалу впливають на його ціну. Наприклад, у цьому сенсі важливе значення має товщина фанери, яка варіюється від 4 до 18 мм, де остання – найпопулярніша, оскільки її властивості підходять майже усім сферам будівництва, це також впливає на ціноутворення. Численні схвальні відгуки про фанеру від досвідчених фахівців підтверджують універсальність та функціональність матеріалу. Зокрема наголосимо на таких моментах:

 • фанера з берези з гарною обробкою слугує чудовим гідрофобним матеріалом та рекомендується до використання там, де підвищена вологість;
 • прийнятна гнучкість дозволяє залучати фанеру до будівництва на різних його етапах, у тому числі у процесі формування та вирівнювання стін, підлоги;
 • завдяки використанню спеціальних сумішей у процесі виготовлення фанери, її здатність виконувати свої функції стає довшою, ніж у дошок;
 • гарний вибір для створення опалубки для бетонних робіт;
 • простота роботи з матеріалом, не потребує додаткових навичок;
 • після монтування фанера не потребує забагато догляду.

Звісно, фанера – простий у обробці матеріал, проте рекомендуємо ознайомитися з порадами від провідних спеціалістів нашої компанії, які діляться секретами виконання ремонтних та будівельних робіт. Усі статті та відеоматеріали розміщені у розділі «Школа ремонту».

Шукаєте місце, де краща ціна на фанеру у Львові? Звертайтесь на будбазу «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» реалізує фанеру від виробника, співпрацюючи з компаніями без посередників, що вигідно відрізняє нас від роздрібних магазинів, а також позитивно впливає на ціну матеріалу. Додатково зекономити допоможе замовлення фанери оптом або з іншими будівельними матеріалами, наприклад, підвісною стелею, стельовим гіпсокаротоном чи пазогребневими плитами, у цьому випадку ми нарахуємо суттєву знижку.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням сервісу, тому пропонуємо оформити доставку фанери у Львові за вказаною адресою, чи по області, зокрема у такі міста: Городок, Яворів, Червоноград, Сокаль, Борислав.

Ця категорія порожня.
Знайшли помилку?