РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

ДВП купити у Львові

ДВП – це деревоволовнисті плити, що мають широке використання у будівництві, меблевій промисловості, у виготовленні тари. Це унікальний вид матеріалу, який однаково добре показує себе у всіх сферах застосування. Купуйте лист ДВП на будбазі КУБ у Львові.
Ціна: 73.80 грн.
Кількість:
ДВП (деревноволокниста плита) - це листовий матеріал для облицювання каркасних перегородок, стін і стель. Застосовується при влаштуванні підлог, в якості підкладки під будь-які види декоративного покриття.
Ціна: 59.09 грн.
Кількість:
ДВП купити у Львові

ДВП (деревоволокниста плита) – це специфічний матеріал у формі рівномірних плит, що виготовляється зі спеціальних волокон деревини. Технологія виготовлення ДВП була знайдена досить давно, ще на початку ХХ століття, саме тоді й почалась активна експлуатація цього матеріалу. Вартість ДВП відносно невисока, проте експлуатаційні можливості чудові, що й зумовлює популярність цього матеріалу.

База будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити недорого ДВП та ДСП найвищої якості. Не витрачайте даремно час на пошуки цих матеріалів у роздрібних магазинах, адже Вам буде достатньо декількох хвилин, щоб купити ДВП чи ДСП у Львові з доставкою по Львівщині за оптимальною ціною та у потрібній кількості. У разі потреби наші консультанти допоможуть з’ясувати усі питання, що виникають.

Ціна ДВП та їх характеристики

Якісні ДВП мають достатньо спільних рис з ДСП, проте ще більше відмінностей. Усі характеристики так чи інакше впливають на формування вартості матеріалу. ДВП та ДСП від виробника мають досить широку сферу використання та специфічні та оптимальні розміри для виконання певних задач. Одначе вони мають суттєві відмінності:

 1. Матеріал в основі та технологія виготовлення. Це перша і головна різниця між ДВП та ДСП. Наприклад, деревостружкову плиту виготовляють із відходів малоцінної деревини з використанням синтетичних смол, для ДВП ж потрібен деревний пил з домішками синтетичних полімерів, стиснутий під дією гарячого пресування.
 2. Міцність та товщина. Зрозуміло, що плита ДСП буде товщою за лист ДВП, це пов’язано з їх складом. З іншого боку ДСП можуть витримувати більше навантаження, але не володіє такою гнучкістю як ДВП.
 3. Сфера використання. Матеріали не є взаємозамінними, їх характеристики дозволяють використовувати у конкретних умовах.
 4. Різні розміри. Стандарти до розмірів фіксовані і індивідуальні.
 5. Терміни експлуатації. Деревоволокнисті плити стійкі до впливу вологи, тому слугують більш тривалий час.

Що впливає на позитивні відгуки про ДВП?

Завдяки відносній універсальності бажання замовити ДВП виникає як у спеціалістів, так і у новачків, які хочуть проекспериментувати з будматеріалами. Після роботи з ними найчастіше можна отримати схвальні відгуки, які також залежать від того, де використали матеріал. Особливості ДВП плит дозволяють застосовувати їх для:

 • звукоізоляції та термозахисту;
 • декоративної обробки та втілення дизайнерських задумів;
 • облицювання стін та стелі з попередньою обробкою поверхонь;
 • для формування внутрішніх перегородок у приміщеннях різного призначення;
 • у якості основи для покрівлі;
 • для чорнового настилу підлоги.

Не зайвим буде сказати, що робота з цими матеріалами досить проста. Настільки, що навіть новачки з легкістю упораються із завданнями та досягнуть якісний фінальний результат. Ми пропонуємо не тільки придбати ДВП у Львові, а й навчимо працювати з ними. Якщо ви почитаєте корисні статті та переглянете відео на нашому сайті, то зможете дізнатися щось нове по особливостям та технології роботи з ДВП та іншими будівельними матеріалами.

Є потреба купити ДВП? Заощаджуйте разом зі складом будівельних матеріалів «КУБ»!

Продаж ДВП є однією з задач гуртівні «КУБ». Ми зробили усе, щоб ви могли отримати якісний матеріал за найкращою ціною. Пряма співпраця з виробниками дозволяє запропонувати покупцям справедливу ціну за ДВП. Також ми надаємо можливість придбати будматеріали (суміші для утеплення, дошки, профнастил, металочерепицю тощо) оптом, що дозволить отримати додатково знижку на товар.

Якщо у вас є можливість забрати замовлення самостійно, ми зробимо краще пакування для надійного перевезення. Якщо така можливість відсутня, ми запропонуємо послугу доставка ДВП у Львові та за його межі, зокрема у такі міста, як: Дрогобич, Городок, Яворів, Червоноград, Сокаль.

Знайшли помилку?