РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Шпаклювальні суміші купити у Львові

Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна: 112.74 грн.
Кількість:
Відгуки про Knauf HP Finish (10 кг) свідчать про те, що це суха суміш на гіпсовій основі, яка найкращим чином підійде для тонкошарового покриття вертикальних поверхонь, на фінішному етапі внутрішніх робіт.Knauf - популярний виробник, якість продукції та ціни якого, трохи вищі середніх.
Ціна: 58.08 грн.
Кількість:
PLATO Finish – це високоякісна фінішна шпаклівка українського виробництва, виготовлена з натурального гіпсу, що добувається унікальним закритим методом з єдиної в Україні гіпсової шахти. PLATO Finish використовується для фінішного оздоблення різноманітних поверхонь.
Ціна: 131.20 грн.
Кількість:
Шпаклівка акрилова Semin SEM JOINT COMPOUND фінішна - готова до застосування полімерна шпаклівка-фініш-паста для закладення стиків ГКЛ із застосуванням армуючої стрічки під тонку фінішну обробку, а також для фінішної обробки подібних стиків і основ.
Ціна: 639.34 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф Мульти-Фініш - суха гіпсова суміш з мінеральним наповнювачем і полімерними домішками, що додають пластичність.Технічні характеристики:витрата: 1 кг на кв.
Ціна: 187.58 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова Сатенгіпс Єврогіпс - тонкошарова фінішна шпаклівка-безпіщанка на основі високоякісного природного гіпсу дрібного помолу з додаванням різних добавок і пластифікаторів.
Ціна: 147.36 грн.
Кількість:
Шпаклівка фінішна акрилова Anserglob для внутрішніх робіт призначена для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, таких як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки; гіпсові штукатурки; бетонні основи, а також гіпсокартонних плит і т.д.
Ціна: 33.12 грн.
Кількість:
Шпаклівка фінішна Anserglob акрилова – це матеріал, призначений для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, гіпсових штукатурок, бетонних основ, а також гіпсокартонних плит і т.д. Ви маєте змогу купити недорого шпаклівку фінішну Ансерглоб в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна: 292.38 грн.
Кількість:
Шпаклівка фінішна Anserglob акрилова – це спеціальний матеріал, призначений для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, гіпсових штукатурок, бетонних основ, а також гіпсокартонних плит і т.д. Купити недорого шпаклівку фінішну Ансерглоб акрилову можна в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна: 97.89 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф HP фініш - це універсальна суміш на основі гіпсу, збагачена добавками, з поліпшеними адгезійними якостями. Застосовується для тонкого шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч.кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях).
Ціна: 39.39 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова Плато Філлер – це високоякісна гіпсова шпаклівка українського виробництва зі спеціальним складом, призначена для ручного заповнення швів між гіпсокартонними листами PLATÓ з попереднім нанесенням армуючої стрічки, а також для шпаклювання тріщин і дефектів.
Ціна: 175.56 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller (5 кг)- суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки "Кнауф Фугенфюллер" (5 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 50.35 грн.
Кількість:
Шпаклівка Мульті-фініш KNAUF гіпсова — це спеціальна суміш, призначена для робіт всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванни. Купити недорого шпаклівку Мульті-фініш КНАУФ можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 55.00 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова Stabill Eko Pg-41 - це суха суміш на мінеральній основі, яка застосовується для фінішного покриття тонким шаром стін та стель всередині приміщень, з ціллю отримання більш гладкої та білої поверхні.
Ціна: 244.20 грн.
Кількість:
Шпаклівка акрилова Дюфа фінішна готова — це готова суміш, призначена для шпаклювання і фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень. Дозволяє отримати ідеально гладку білу поверхню. Стійка до впливу вологи і механічних впливів.
Ціна: 34.66 грн.
Кількість:
Шпаклівка акрилова Дюфа фінішна – це готова суміш для шпаклювання і фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень. Дозволяє отримати ідеально гладку білу поверхню. Стійка до впливу вологи і механічних впливів.
Ціна: 320.01 грн.
Кількість:
Шпаклівка Dufa Acryl-Spachtel — це готова до застосування білосніжна фінішна акрилова шпаклівка для шпаклювання і фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень. Ми пропонуємо купити недорого шпаклівку акрилову Дюфа на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 78.77 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller (10 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 84.04 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова STABILL ЕКО PSZ-11 - це спеціальна суміш, призначена для нанесення на стіни і стелі приміщень для отримання гладкої  поверхні, а також для  розгладжування  нерівностей  і  шорсткості  мінеральних  штукатурок, для заповнювання глибоких місць та вибоїн.
Ціна: 236.10 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова STABILL PSZ-11 - це універсальна шпаклювальна гіпсова суміш, призначена для нанесення на стіни і стелі приміщень для отримання гладкої поверхні та призначена для розгладжування нерівностей і жорсткостей мінеральних штукатурок, для заповнювання борозен і прогалин.
Ціна: 299.20 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Технічні характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller:витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна: 146.93 грн.
Кількість:
Шпаклівка для швів PLATO Filler – це високоякісна гіпсова шпаклівка зі спеціальним складом, призначена для ручного заповнення швів між гіпсокартонними листами PLATÓ з попереднім нанесенням армуючої стрічки, а також для шпаклювання тріщин та дефектів.
Ціна: 106.45 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова Баугіпс  Флет - суха шпаклювальна суміш на основі гіпсової зв'язуючої речовини, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок.  Купити недорого шпаклівку гіпсову Баугіпс  Флет Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 86.27 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова Елітгіпс – це білосніжна шпаклювальна суміш, призначена для фінішної обробки стін і стель мінеральних основ  усередині приміщень. Ми пропонуємо купити недорого шпаклівку гіпсову Elitegips фініш на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 135.12 грн.
Кількість:
Шпаклівка Master SatenPro (Майстер Сатен Про) - фінішна гіпсова суміш, застосовується для підготовки стель і стін в приміщеннях з нормальною вологістю, перед фарбувальними роботами або наклеюванням шпалер.Основні характеристики шпаклівки Master SatenPro:витрата шпаклівки: 1 кг суміші/1кв.
Ціна: 100.79 грн.
Кількість:
Шпаклювальні суміші купити у Львові

Шпаклювальні суміші – це багатокомпонентний матеріал, який у готовому вигляді використовують для вирівнювання стелі чи стіни. Стандартна штукатурка відрізняється від сумішей, завдяки наявності в останніх специфічних компонентів. Якісна шпаклювальна суміш дрібнофракційна та використовується на невеликих поверхнях для подальшого їх декорування.

Але загалом шпаклівка – найкращий на сьогодні фінішний матеріал для заповнення та розгладження незначних нерівностей. Гуртівня «КУБ» пропонує придбати шпаклювальні суміші у Львові в роздріб та оптом за найкращими цінами. Наша шпаклівка відрізняється такими якостями:

  • Зручність нанесення та еластичність.
  • Здатність витримувати низькі температури.
  • Вологостійкість та здатність протистояти агресивному навколишньому середовищі.
  • Екологічність, що дозволяє використовувати матеріал усередині будівель.
  • Здатність тривалий час не втрачати привабивого зовніщнього вигляду.
  • Чудова адгезія.
  • Здатність самостійно вирівнюватись.

Ціна шпаклювальних сумішей та різновиди матеріалу

Купити шпаклювальні суміші у Львові можна у будь-який період року, оскільки використання цього матеріалу не обмежено сезоном. Для виконання певних робіт важливо підібрати спеціальну шпаклівку, а для цього варто орієнтуватися в її різновидах.

  1. Суха шпаклівка випускається у вигляді порошкових багатокомпонентних сумішей, які потрібно розводити водою чи спец рідиною.
  2. Готова шпаклівка випускається у готовому вигляді у ємностях різного об’єму.

Існують й інші критерії класифікації матеріалу, зокрема, стартова та фінішна вказує, на якому етапі її можна використовувати. А суміш для вирівнювання застосовують в процесі підготовки стін до декорування. Працюючи з цими матеріалами треба слідкувати, щоб усі будматеріалі нормально взаємодіяли між собою. Сфера використання, об’єми, особливості складу регулюють вартість шпаклювальних сумішей.

Гарантії та чудові відгуки про шпаклювальні суміші

Як зазначалося вище, ви можете купити недорого шпаклювальні суміші з будбази «КУБ», які відрізняються високою якістю. І саме такі матеріали ви можете замовити у потрібній кількості для вашого проекту. Якщо ви сумніваєтесь у кількості, то залиште заявку – і наші спеціалісти зроблять усі потрібні розрахунки. Шпаклівка від виробника (Церезит, Anserglob, Будмайстер, Knauf, Bostik, Мастер) отримала схвальні відгуки від спеціалістів, які вже працювали з нею, а все тому, що вона повністю відповідає заявленим характеристикам. Це стало можливим завдяки тому, що виробники з відповідальністю ставляться до своєї продукції та бережуть репутацію.

Гуртівня «КУБ» проводить не лише продаж шпаклювальної суміші. Наші спеціалісти проконсультують по різним питанням, зокрема, як зробити замовлення, чи як між собою відрізняються однотипні матеріали. Також на сайті розміщені корисні статті та відеоролики, в яких ми інформуємо про ті чи інші особливості ремонту.

Шукаєте, де купити шпаклювальні суміші вигідно? Звертайтесь до складу будматеріалів «КУБ»!

Часові затрати на ремонт інколи суттєво перевищують фінансові. Щоб цього не сталося, не гайте даремно часу на пошуки будматеріалів у роздрібних магазинах. Люди, які цінують свій час та гроші, віддають перевагу можливості замовити шпаклювальні суміші у професіоналів своєї справи у гуртівні «КУБ» у Львові. Ми пропонуємо товар від кращих виробників без посередників, що суттєво знижує кінцеву вартість. Роблячи замовлення шпаклювальних сумішей оптом, покупці отримують додаткову знижку, точний розмір якої повідомить менеджер. Рекомендуємо регулярно перевіряти новини на нашому сайті, щоб не пропустили цікаву акцію чи розпродаж.

Доставка шпаклювальних сумішей у Львові, запропонована нами, проводиться максимально швидко за вказаною адресою. Можливі перевезення і по області, зокрема у міста: Новий Розділ, Буськ, Жидачів, Стрий, Турка та інші. Якщо ж ви вирішите самостійно забрати замовлення, ми надійно його запакуємо та підготуємо до транспортування.

Шпаклювальні суміші купити у Львові - полезные статьи:

Фирма “Knauf” постоянно расширяет ассортимент материалов и их применение. При создании строительных материалов различного назначения, “КНАУФ” уделяет внимание вопросам экологии, делая свою продукцию экологически безопасной для человека.

В процессе проведения ремонтно-строительных работ, неотъемлемой частью являются строительные смеси различного назначения. Рассмотрим несколько вариантов применения сухих строительных смесей “МАСТЕР”.

Знайшли помилку?