РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Інтер'єрні фарби Львів

Ціна

грн.
Фарба інтер’єрна Ceresit IN-50 – це акрилова біла фарба, призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будівель по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки і плити тощо) і органічних основах (шпалери, склохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях із нормальним експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Акрилова фарба Ceresit IN-50 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях з нормальною експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Акрилова фарба Ceresit IN-51 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині будівель по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки і плити тощо) і органічних основах (шпалери, склохолст, пінополістирольні плити, фанера,деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях із нормальним експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Акрилова фарба Ceresit IN-51 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів всередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях з нормальною експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Матова фарба Ceresit IN-52 має високий ступінь білизни, стійкість до миття і вигорання. Немає різкого запаху і створює паропроникне покриття. Призначена для фарбування різних структурних поверхонь. Використовується всередині приміщень. Наноситься як білою, так і тонованому.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Церезіт ІН-52 Супер – це сучасний представник якісних і надійних інтер'єрних матових латексних фарб. Рекомендується застосовувати на різних вертикальних і горизонтальних поверхнях у внутрішніх приміщеннях з нормальним рівнем вологості. Фарба відрізняється високим рівнем білизни.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Інтер'єрна матова латексна фарба Ceresit IN-53 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити), що несе високе експлуатаційне навантаження і вимагає частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Інтер'єрна матова латексна фарба Ceresit IN 53 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщаних штукатурках, гіпсових штукатурках, тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові і деревоволокнисті плити), що несе високу експлуатаційну навантаження і вимагає частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Інтер'єрна акрилова фарба Ceresit IN-56 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральним (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та дерево- волокнисті плити), що несе високу експлуатаційну навантаження і вимагає частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів, в тому числі для ванних кімнат і кухонь.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Ceresit IN-57 – це структурна акрилова фарба, яка служить для фарбування стін і стель, розміщених в розглядаються спорудах. Фарба призначена для нанесення як на мінеральні, так і на органічні поверхні. Можливе застосування даного матеріалу на забарвлених, до моменту покупки замовником, поверхнях.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Знижка
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (10 л)
Хочете купити за 402.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Ціна 424.85 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Ціна 159.40 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи. Ви маєте змогу купити недорого фарбу інтер'єрну Ансерглоб на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 233.03 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Ансерглоб стійка до миття призначена для виконання опоряджування поверхні стін і стель всередині будівель і споруд, в тому числі і приміщення з підвищеною вологістю.
Ціна 175.73 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба структурна акрилова Ансерглоб (Anserglob) універсальна (10 кг)
Хочете купити за 641.91 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба структурна акрилова Anserglob призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна 676.92 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob Еко+ призначена для виконання високоякісного опоряджування поверхні стін і стель всередині будівель і споруд.
Ціна 124.00 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Едельвейс D 601 застосовується для внутрішніх робіт. Особливо рекомендується для спальних приміщень, дитячих кімнат. Утворює гладке матове біле покриття, яке допускає легку вологу чистку без миючих засобів і абразивних матеріалів.
Ціна 56.28 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа Едельвейс D 601 призначена для внутрішніх робіт. Особливо рекомендується для спальних приміщень, дитячих кімнат. Утворює гладке матове біле покриття, яке допускає легку вологу чистку без миючих засобів і шорсткуватих матеріалів.
Ціна 216.07 грн.
Кількість:
Фарба Dufa Mattlatex D100 – це латексна матова суміш для внутрішніх робіт. Стійка до зносу і стирання. Застосовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Ціна 103.82 грн.
Кількість:
Матова латексна, стійка до стирання фарба для створення зносостійких покриттів з хорошою паропроникністю. Ідеально підходить для фарбування будь-яких мінеральних основ (шпаклівки, штукатурки, гіпсокартону, а також скловолокнистих і структурних шпалер під фарбування).
Ціна 210.45 грн.
Кількість:
Фарба Dufa Mattlatex D100 являє собою латексний дисперсійний продукт на основі синтетичних смол, який застосовується для фарбування мінеральних поверхонь, що вимагають частого миття, або в приміщеннях з високими механічними навантаженнями і підвищеним рівнем вологості.
Ціна 374.11 грн.
Кількість:
Dufa Polarweiss Супербіла акрилова фарба рекомендована для застосування на стелях. В результаті застосування утворює гладке матове біле покриття, що допускає легку вологу чистку і повторне фарбування. Наноситься на бетон, цегла, гіпсові поверхні, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанеру, гіпсокартон.
Ціна 134.83 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер’єрна Дюфа (Dufa D1a Wandfarbe) дисперсійна матова (10 л)
Хочете купити за 341.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер’єрна Дюфа D1a Wandfarbe – це водно-дисперсійна фарба, яка утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування. Використовується для фарбування стін і стель всередині приміщення.
Ціна 360.11 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа D1a Wandfarbe – це дисперсійна суміш на водній основі. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП і шпалер. Утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування.
Ціна 116.02 грн.
Кількість:
Фарба інтер’єрна Дюфа D1a Wandfarbe – це водно-дисперсійна фарба, яка утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування. Купити недорого фарбу інтер’єрну Dufa D1a Wandfarbe у вас завжди є можливість на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна 197.78 грн.
Кількість:
Інтер'єрні фарби Львів

Фарба інтер’єрна – це сучасний будівельний матеріал, що має гарні експлуатаційні властивості, використовується для декоративно-захисного оздоблення внутрішньої поверхні житлових та громадських приміщень. Фарба може наноситись на цементно-пісчану, гіпсову, вапняну штукатурку, структурні шпалери, цеглу, фанеру та ін. Купити недорого інтер’єрну фарбу у Львові можна на будівельній базі «КУБ», де товари мають всі необхідні сертифікати якості, які підтверджують її безпечність.

Характеристики, які впливають на вартість інтер’єрної фарби

Крім своєї безпеки та широкого вибору відтінків, інтер’єрна фарба, замовити яку можна у нас, має ряд відмінних властивостей:

 • гарна покривна здатність;
 • економічність;
 • довговічність;
 • пластичність покриття;
 • стійкість до вологи, високим температурам, вигорання;
 • універсальність;
 • простота застосування;
 • доступна вартість.

На сьогоднішній день, виробники фарб пропонують товари за помірною ціною, які мають гарний естетичний ефект та є безпечними навіть для людей з вираженими алергічними реакціями та дітей. Вартість даної продукції також залежать від бренду виробника та фасування. Ми співпрацюємо з кращими, тому у каталозі представлені матеріали таких виробників: Ceresit, Anserglob. До речі, у разі замовлення інтер’єрної фарби оптом, Ви отримаєте додаткову знижку.

Який з різновидів інтер’єрної фарби варто купити?

Фарби розрізняють між собою по виду використаних основ. Серед них можна виділити чотири основних типи:

 • алкідні;
 • емульсійні;
 • клейові;
 • силікатні.

До алкідних фарб відносять популярні масляні, які виготовляються на основі оліфи, а також емалеві – на основі лаку. Їх перевага – це водостійкість, довговічність, велика палітра кольорів та екологічність.

Емульсійні фарби можна поділити на декілька підгруп:

 • водоемульсійні;
 • латексні;
 • акрилові;
 • полівінілацетатні;
 • водно-дисперсійні.

Емульсійні фарби являють водорозчинними, вони відзначаються гарною екологічністю, великою палітрою кольорів, пожежобезпечністю та стійкістю до дії лугів, їх не можна наносити на лаковані поверхні або клейові фарби.

Клейова фарба має невелику стійкість до вологи, тому її використовують для фарбування сухих приміщень. Фарба може наноситись поверх іншого матеріалу (штукатурка, шпалери), а також на невисохлу поверхню, бо її склад дозволяє зайвій волозі легко випаровуватись.

Силікатні фарби являються мінеральним матеріалом, призначеним для захисту дерев’яних поверхонь від загоряння, оскільки мають високу вогнетривкість. Вони розводяться водою, мають рихлу структуру й пропускають повітря. Ми підібрали ті інтер’єрні фарби, відгуки про які свідчать про їх високу якість.

Ціни від виробника на інтер’єрні фарби у Львові на складі будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» має прекрасний досвід у реалізації будматеріалів, тому для співпраці обрано кращих виробників, робота з якими провадиться без посередників, що цілком позитивно впливає на цінову політику компанії. Слідкуйте за новинами на сайті, щоб не пропустити чисельні знижки, акції та розпродажі.

Доставка інтер’єрної фарби проходить у максимально короткі терміни у Львові та по області, враховуючи такі міста: Яворів, Дрогобич, Турка, Борислав.

Інтер'єрні фарби ціна у м. Львів - каталог із 52 товарів

Інтер'єрні фарбиЦінаНаявність:
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-50 (Ceresit IN-50) акрилова матова (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-50 (Ceresit IN-50) акрилова матова (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-51 (Ceresit IN-51) акрилова матова (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-51 (Ceresit IN-51) акрилова матова (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-52 (Ceresit IN-52) латексна матова Супер (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-52 (Ceresit IN-52) латексна матова Супер (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-53 (Ceresit IN-53 Lux) латексна матова Люкс (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-53 (Ceresit IN-53 Lux) латексна матова Люкс (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-56 (Ceresit IN-56) латексна матова (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-57 (Ceresit IN-57) акрилова структурна (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (10 л) 402.88 грн. 1
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (3 л) 159.40 грн. В наявності
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (5 л) 233.03 грн. В наявності
Фарба інтер'єрна акрилова Ансерглоб (Anserglob) стійка до миття (3 л) 175.73 грн. В наявності
Фарба структурна акрилова Ансерглоб (Anserglob) універсальна (10 кг) 641.91 грн. В наявності
Знайшли помилку?