РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Емалі купити у Львові

Ціна

грн.
Емаль аерозольна чорна — це алкідна фарба в балончику, що широко застосовується для більшості будівельних, ремонтних і побутових робіт. Фарба в аерозолі зручна у використанні. Покриття після швидкого висихання не боїться механічних пошкоджень і атмосферних впливів.
Ціна 86.66 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна червона — це високоякісна фарба для дому та хобі. Призначена для внутрішніх й зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність та адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових и інших поверхонь.
Ціна 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна біла — це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Використовується для фарбування предметів інтер'єру, садового інвентарю, меблів, предметів декору, велосипедів тощо.
Ціна 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна безкольорова матова — це швидкосохнучий акриловий безбарвний лак. Призначений для захисту лакофарбового покриття від механічних і атмосферних впливів. Наноситься як завершальний шару на лакофарбове покриття або самостійно.
Ціна 84.96 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 чорна – це універсальна алкідна фарба, призначена для фарбування металевих, дерев'яних (віконні рами, двері, ДСП) і оштукатурених поверхонь всередині і зовні приміщень. Не застосовується для фарбування підлог.
Ціна 116.86 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червоно-коричнева – це високоякісний лакофарбовий матеріал для будівництва і ремонту. Фарба універсальна і застосовується для більшості основ і поверхонь. Емаль не має в складі свинцю і тому безпечна для екології.
Ціна 86.82 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червоно-коричнева являє собою суспензії пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку, з додаванням сикативу і розчинників. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь.
Ціна 32.20 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червона призначається для фарбування дерев'яних, загрунтованих металевих і інших поверхонь, що піддаються атмосферним впливам, а також для фарбування усередині приміщень. Завдяки високим декоративним властивостям надає поверхні гарний естетичний вигляд і зберігає захисні властивості.
Ціна 118.30 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 сіра – лакофарбовий матеріал, призначений для збереження властивостей металу і дерева, а також для поліпшення зовнішнього вигляду поверхонь. У цій фарби хороша покриваність і широка ступінь застосування. Це недорога і ефективна в застосуванні фарба для будь-яких видів робіт.
Ціна 88.94 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 застосовується для фарбування різних поверхонь (металевих, дерев'яних, бетонних, оштукатурених та ін.), а також сільськогосподарської техніки та інвентарю, залізничного та громадського транспорту, мостових та баштових кранів та інших металоконструкцій.
Ціна 44.48 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 синя являє собою високоякісний, однокомпонентний, високоглянцевий продукт на базі Алкіда, який знайшов широке застосування в сфері внутрішньої і зовнішньої обробки в якості матеріалу для захисного фарбування бетонних, металевих, дерев'яних і раніше оштукатурених основ.
Ціна 117.65 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-сіра – універсальний лакофарбовий засіб, що використовується з метою здійснення малярних робіт по металевих і дерев'яних поверхнях.
Ціна 41.72 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-зелена – це універсальна алкідна емаль для зовнішніх і внутрішніх робіт. Стійка до атмосферних впливів.
Ціна 35.02 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-блакитна виготовлена ​​на високоякісній алкидній смолі, із застосуванням пігментів і спеціальних цільових добавок. Призначається для фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь, всередині і зовні приміщення.
Ціна 89.82 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-блакитна – це алкідна суміш універсального застосування. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь. Також застосовується для фарбування меблів, дверей, віконних рам, робочих інструментів, промислових конструкцій і т.п.
Ціна 33.57 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 коричнева – це високоякісна емаль на основі лаку алкіду. Володіє хорошими декоративними властивостями, покривною здатністю і міцним зчепленням з поверхнею, що фарбується.
Ціна 105.40 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 коричнева – це алкідна суміш універсального застосування. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь. Також застосовується для фарбування меблів, дверей, віконних рам, робочих інструментів, промислових конструкцій і т.п.
Ціна 43.13 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 зелена являє собою суспензії пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку, з додаванням сикативу і розчинників.
Ціна 47.25 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 жовта – це високоякісна емаль на основі лаку алкіду. Володіє хорошими декоративними властивостями, покривною здатністю і міцним зчепленням з поверхнею, що фарбується. Легко наноситься, утворюючи однорідне гладке покриття, стійке до дії води, атмосферних опадів і розчинів миючих засобів.
Ціна 123.05 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 вишнева – традиційна універсальна алкідна атмосферостійка емаль. Добре відомий, перевірений часом матеріал, що випускається в розширеній кольоровій гамі, з поліпшеними технологічними та експлуатаційними характеристиками.
Ціна 59.10 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна 52.83 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» біла (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна 68.63 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» блакитна (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна 45.68 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» блакитна (2,5 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна 92.74 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» червона (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна 47.70 грн.
Кількість:
Емалі купити у Львові

Емалі – це лакофарбові матеріали, які відрізняються підвищеною міцністю й складаються з дисперсії пігментів, наповнювачів, різноманітних добавок та плівкоутворювачів (лаків), алкідних смол чи інших подібних речовин. Емалеві фарби являють собою рідкі чи пастоподібні пігментовані матеріали, які утворюють на поверхні непрозоре покриття. Купити недорого емалі у Львові від кращих виробників можна на будівельній базі «КУБ», яка реалізує товар лише від перевірених постачальників.

Що треба знати перш ніж вибрати та купити емалі

В залежності від складу основних плівкоутворюючих речовин, емалі ділять на:

 • масляні;
 • феноломасляні;
 • алкідні;
 • алкідно-стирольні;
 • епоксидні;
 • акрилові;
 • поліуретанові;
 • поліефірні;
 • нітроцелюлозні;
 • перхлорвінілові.

Не дивлячись на цей перелік, на сучасному ринку переважають алкідні емалі. Вони еластичні, довговічні й швидко сохнуть. Їх дуже часто використовують в ваннах та басейнах, бо вони не бояться вологи й перепадів температур. Кожен вид алкідної емалі, як і будь-якої іншої, має свій код:

 • перші букви – ПФ (пентафталева) – основа фарби;
 • перша цифра визначає область застосування: 2 – внутрішні роботи, а 1 – зовнішні;
 • останні цифри – каталожний номер.

Найбільш поширеною фарбою являється ПФ – 115, вона підходить для багатьох робіт, універсальна, має 24 кольори. Відгуки про емаль від спеціалістів свідчать, що її відтінки можна легко змішувати, та отримувати нові, а також розбавляти насиченість білою фарбою. Якщо Ви не можете визначитись з вибором емалі, професійні консультанти гуртівні «КУБ» допоможуть в цьому, достатньо зв’язатися з нами за допомогою чату чи телефоном.

Властивості фарби, які впливають на вартість товару

Оскільки ціна емалі не велика, то не дивлячись на те, що на ринку з’являються нові лакофарбові матеріали, вона не втрачає своєї популярності. Основні властивості матеріалу:

 • насичений яскравий колір;
 • привабливий глянцевий блиск;
 • висока стійкість покриття;
 • низька витрата;
 • вологостійкість;
 • універсальна сумісність з різними матеріалами покриття.

Емаль має не тільки декоративні, але й захисні властивості, нею фарбують металеві поверхні для захисту від корозії. Строк служби покриття може досягати 5 років. Коли Ви вирішили замовити емаль, рекомендуємо завітати до розділу «Школа ремонту», де розкриті секрети роботи з матеріалом. Крім зазначених властивостей, на цінову категорію фарби впливає бренд виробника та фасування. Підкреслимо, що замовлення емалі оптом гарантує суттєву знижку.

Оптимальні ціни на емаль та швидка доставка від будбази «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів та інструментів пропонує найкращі товари за цінами від виробників. Широкий асортимент матеріалів дозволяє вибрати все необхідне для будівництва чи ремонту: пінополістірол для утеплення, гіпсокартон та кріплення, наливну підлогу, фанеру, шифер тощо. До уваги покупців пропонуємо низку програм лояльності, рекламні кампанії, що гарантують знижки та розпродажі. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтесь до наших менеджерів.

Ви можете самостійно забрати замовлення, або ж покладіться на наш автопарк та чекайте на швидку доставку емалі та інших матеріалів у Львові й у межах області, зокрема: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди та інші міста.

Емалі ціна у м. Львів - каталог із 78 товарів

ЕмаліЦінаНаявність:
Емаль аерозольна чорна (400 мл) 86.66 грн. В наявності
Емаль аерозольна червона (400 мл) 84.96 грн. В наявності
Емаль аерозольна біла (400 мл) 84.96 грн. В наявності
Емаль аерозольна безкольорова матова (400 мл) 84.96 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 чорна (2,5 кг) 116.86 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 червоно-коричнева (2,8 кг) 86.82 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 червоно-коричнева (0,9 кг) 32.20 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 червона (2,5 кг) 118.30 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 сіра (2,8 кг) 88.94 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 сіра (0,9 кг) 44.48 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 синя (2,5 кг) 117.65 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 світло-сіра (0,9 кг) 41.72 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 світло-зелена (0,9 кг) 35.02 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 світло-блакитна (2,8 кг) 89.82 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 світло-блакитна (0,9 кг) 33.57 грн. В наявності
Знайшли помилку?