РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Емалі купити у Львові

Ціна

грн.
Високоякісна термостійка емаль призначена для фарбування поверхонь, які нагріваються до високої температури, а також для побутового застосування, декоративно-оформлювальних робіт, будівництва та ремонту.
Ціна: 100.94 грн.
Кількість:
Термостійка фарба в аерозольній упаковці на основі кремнійорганічних смол розроблена спеціально для фарбування поверхонь, що піддаються впливу високих температур. Застосовується як фарба для печей, камінів, бойлерів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, промислового обладнання.
Ціна: 149.33 грн.
Кількість:
Може бути використана для виконання зовнішніх і внутрішніх робіт. Розроблена спеціально для фарбування поверхонь, що піддаються впливу високих температур: печей, бойлерів, камінів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, а також виробничого обладнання.Зручна у застосуванні.
Ціна: 132.98 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна яскраво-червона — це швидковисихаюча алкідна емаль, посилена акрилатами. Утворює міцне глянсове покриття, стійке до механічних і атмосферних впливів. Використовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна біла — це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Використовується для фарбування предметів інтер'єру, садового інвентарю, меблів, предметів декору, велосипедів тощо.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна безкольорова матова — це швидкосохнучий акриловий безбарвний лак. Призначений для захисту лакофарбового покриття від механічних і атмосферних впливів. Наноситься як завершальний шару на лакофарбове покриття або самостійно.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна бордова — це високоякісна акрилова спрей-фарба, яка застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних поверхонь, ідеально лягає на всі види пластмас і пластиків, а також на тканини і скло, що представляє особливий інтерес для дизайнерів.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна жовта застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних, скляних, паперових, пластмасових та інших поверхонь. Фарба ідеально лягає на всі види пластмас і пластиків, а також на тканини і скло, що представляє особливий інтерес для дизайнерів.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна зелена — це універсальна аерозольна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Ця емаль має високу покривну здатність, не стікає з поверхонь. Стійка до вицвітання і вигорання кольору.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна коричнева — це високоякісна алкідна фарба. Поєднує в собі переваги акідних фарб і великий діапазон кольорів, що робить її придатною для різних застосувань. Підходить для покриття таких поверхонь, як дерево, камінь, скло, метал, пластик тощо.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна червона — це високоякісна фарба для дому та хобі. Призначена для внутрішніх й зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність та адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових и інших поверхонь.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Високоякісна аерозольна емаль для дому та хобі. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність і адгезію до металевих, дерев'яних, пластиковим та інших поверхонь. Ідеальна для фарбування садового інвентарю та декору, меблів, різних предметів побуту, велосипедів тощо.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Високоякісна аерозольна емаль для дому та хобі. Призначена для внутрішніх і зовнішніх робіт. Має гарну покривну здатність і високу адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових поверхонь.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна оранжева — це швидковисихаюча декоративна фарба для нанесення на поверхні з дерева, металу, алюмінію, скла, каменю і різних видів пластику. Підходить для фарбування предметів інтер'єру, садового інвентарю, меблів, велосипедів тощо.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна сіра — це швидковисихаюча алкідна емаль, стійка до механічних і атмосферних впливів. Може бути застосована для зовнішніх і внутрішніх робіт. Цю емаль часто використовують у побуті та декоративно-прикладному мистецтві.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна синя — це посилена акрилатами алкідна емаль, яка використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних, скляних, паперових, пластмасових та інших поверхонь.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна фіолетова — універсальна алкідна фарба високої якості, що знайде чимало корисних застосувань у вашому господарстві. Швидковисихаюча емаль посилена акрилатами. Палітра кольорів відповідає Європейському класифікатору RAL.
Ціна: 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна чорна — це алкідна фарба в балончику, що широко застосовується для більшості будівельних, ремонтних і побутових робіт. Фарба в аерозолі зручна у використанні. Покриття після швидкого висихання не боїться механічних пошкоджень і атмосферних впливів.
Ціна: 149.33 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна жовто-зелена – це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емаль аерозольна золота термостійка – це високоякісна еластична емаль на основі кремнійорганічних смол.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емаль аерозольна слонова кістка – це швидковисихаюча алкідна емаль, посилена акрилатами. Використовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь. Зручна при роботі з трафаретами.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емаль аерозольна темно-зелена – це темно-зелена швидковисихаюча, алкідна емаль в балончику. Посилена акрилатами по євро стандарту кольору. Застосовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових, а також інших поверхонь.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емаль аерозольна темно-синя утворює міцне глянцеве покриття, стійке до механічних і погодних впливів. Не вигоряє на сонці і не втрачає блиск. Призначена для забарвлення металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь. Зручна при роботі з трафаретами.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емаль аерозольна чорна матова застосовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових, а також інших поверхонь. Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емаль ПФ-115 біла  – це алкідна високоякісна фарба, призначена для фарбування металевих, дерев'яних, оштукатурених поверхонь. Використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Емаль ПФ-115 універсальна в застосуванні, забезпечує глянцевість, має яскравий і насичений колір.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Емалі купити у Львові

Емалі – це лакофарбові матеріали, які відрізняються підвищеною міцністю й складаються з дисперсії пігментів, наповнювачів, різноманітних добавок та плівкоутворювачів (лаків), алкідних смол чи інших подібних речовин. Емалеві фарби являють собою рідкі чи пастоподібні пігментовані матеріали, які утворюють на поверхні непрозоре покриття. Купити недорого емалі у Львові від кращих виробників можна на будівельній базі «КУБ», яка реалізує товар лише від перевірених постачальників.

Що треба знати перш ніж вибрати та купити емалі

В залежності від складу основних плівкоутворюючих речовин, емалі ділять на:

 • масляні;
 • феноломасляні;
 • алкідні;
 • алкідно-стирольні;
 • епоксидні;
 • акрилові;
 • поліуретанові;
 • поліефірні;
 • нітроцелюлозні;
 • перхлорвінілові.

Не дивлячись на цей перелік, на сучасному ринку переважають алкідні емалі. Вони еластичні, довговічні й швидко сохнуть. Їх дуже часто використовують в ваннах та басейнах, бо вони не бояться вологи й перепадів температур. Кожен вид алкідної емалі, як і будь-якої іншої, має свій код:

 • перші букви – ПФ (пентафталева) – основа фарби;
 • перша цифра визначає область застосування: 2 – внутрішні роботи, а 1 – зовнішні;
 • останні цифри – каталожний номер.

Найбільш поширеною фарбою являється ПФ – 115, вона підходить для багатьох робіт, універсальна, має 24 кольори. Відгуки про емаль від спеціалістів свідчать, що її відтінки можна легко змішувати, та отримувати нові, а також розбавляти насиченість білою фарбою. Якщо Ви не можете визначитись з вибором емалі, професійні консультанти гуртівні «КУБ» допоможуть в цьому, достатньо зв’язатися з нами за допомогою чату чи телефоном.

Властивості фарби, які впливають на вартість товару

Оскільки ціна емалі не велика, то не дивлячись на те, що на ринку з’являються нові лакофарбові матеріали, вона не втрачає своєї популярності. Основні властивості матеріалу:

 • насичений яскравий колір;
 • привабливий глянцевий блиск;
 • висока стійкість покриття;
 • низька витрата;
 • вологостійкість;
 • універсальна сумісність з різними матеріалами покриття.

Емаль має не тільки декоративні, але й захисні властивості, нею фарбують металеві поверхні для захисту від корозії. Строк служби покриття може досягати 5 років. Коли Ви вирішили замовити емаль, рекомендуємо завітати до розділу «Школа ремонту», де розкриті секрети роботи з матеріалом. Крім зазначених властивостей, на цінову категорію фарби впливає бренд виробника та фасування. Підкреслимо, що замовлення емалі оптом гарантує суттєву знижку.

Оптимальні ціни на емаль та швидка доставка від будбази «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів та інструментів пропонує найкращі товари за цінами від виробників. Широкий асортимент матеріалів дозволяє вибрати все необхідне для будівництва чи ремонту: пінополістірол для утеплення, гіпсокартон та кріплення, наливну підлогу, фанеру, шифер тощо. До уваги покупців пропонуємо низку програм лояльності, рекламні кампанії, що гарантують знижки та розпродажі. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтесь до наших менеджерів.

Ви можете самостійно забрати замовлення, або ж покладіться на наш автопарк та чекайте на швидку доставку емалі та інших матеріалів у Львові й у межах області, зокрема: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди та інші міста.

Знайшли помилку?