РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Клей для керамограніту купити у Львові

Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площини, які можуть деформуватися, а також, схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Ціна: 146.99 грн.
Кількість:
Суміш Ceresit CM-117 – це клейова суміш, призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, керамограніту, застосовується всередині і зовні будинків. Найчастіше її беруть для якісного облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь.
Ціна: 110.78 грн.
Кількість:
Клей для плитки й керамограніту Міра 3100 Уніфікс  – це плитковий клей на основі цементу додатково посилений полімерними добавками. Допускається використання на поверхнях з мінімальними залишковими деформаціями.
Ціна: 177.71 грн.
Кількість:
Клей для плитки й керамограніту Міра 3100 Уніфікс – це еластичний, тонкошаровий клей для укладання керамічних і клінкерних плит, мозаїки та натурального каменю, сірого кольору, на цементній основі, посилений полімерами.
Ціна: 257.40 грн.
Кількість:
Суміш Ceresit CM 117 призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, у тому числі керамограніта, а також, природного каменю (крім мармуру).
Ціна: 263.00 грн.
Кількість:
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезіт СМ 12 застосовується виключно для внутрішніх робіт на горизонтальній бетонній, цегляній і бетонно-піщаній стійких поверхнях. За його допомогою можна кріпити керамогранітну та іншу велику плитку.
Ціна: 149.59 грн.
Кількість:
Суха клейова суміш Крайзель 105 виготовлена ​​на основі портландцементу, з додаванням модифікаторів і мінеральних наповнювачів, її використовують для приклеювання керамограніту і плитки.
Ціна: 197.55 грн.
Кількість:
Клей для плитки Момент еластичний призначений для облицювання міцних недеформуючих вертикальних і горизонтальних, бетонних і цементно-піщаних поверхонь, плиткою з штучного каменю, а також, керамічною плиткою всередині будівель.
Ціна: 161.22 грн.
Кількість:
Клей для плитки Master Flex використовується для облицювання керамічною плиткою плиткою з природного штучного каменю основ, які деформуються. Використовується для виконання робіт на стінах, підлогах всередині й зовні будівель.
Ціна: 164.74 грн.
Кількість:
Суміш клейова Ансерглоб ВСХ-34 призначена для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних, і цементно-вапняних поверхонь, які не деформуюються, монолітних підлог (у тому числі з підігрівом) керамічною, бетонною плиткою та штучним каменем, а також, плиткою з водопоглинанням менше 1% ( керамограніт), у тому числі, підлогових плитах великого формату.
Ціна: 97.88 грн.
Кількість:
Під замовлення
Клей для керамограніту Мастер Прогрес (Master-ProGres) (25 кг)
Клей для керамограніту Мастер Прогрес – суміш будівельна суха модифікована, призначена для облицювання стін і підлог плиткою з керамограніту (грес) і керамічною плиткою (з водопоглинанням від 0%), бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються всередині та зовні приміщень.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для керамограніту купити у Львові

Клей для керамограніту – це багатокомпонентний матеріал, призначений для надійного кріплення керамограніту на вертикальній чи горизонтальній поверхні в процесі ремонту чи будівельних робіт. Враховуючи те, що керамограніт дуже популярний матеріал, завдяки своїм властивостям та зовнішній привабливості, тому важливо підібрати якісний клей для керамограніту, який тривалий період буде виконувати свої функції.

Гуртівня будматеріалів та інструментів «КУБ» пропонує на найкращих умовах купити клей для керамограніту у Львові. Не витрачайте даремно часу на пошуки усіх будівельних матеріалів у роздрібних магазинах, оскільки ми допоможемо вам придбати у найшвидші терміни усе потрібне для ремонту чи будівництва.

Ціна клею для керамограніту й вимоги до цього матеріалу

Клей для керамограніту у Львові, представлений широким асортиментом на нашій будбазі, відповідає низці важливих критеріїв, рівень яких задають виробники. Спеціалісти, які працюють з керамогранітом та клеєм для нього, розуміють важливість якості усіх компонентів, тому дійсно хороший клей для керамограніту від виробника має відповідати таким критеріям:

 1. Найважливіше – це хороша адгезія, адже керамограніт дуже специфічний матеріал, тому якісне зчеплення для нього надважливе.
 2. Клей має створювати міцний шар між поверхнею підлоги, стіни чи столу, щоб згодом вони могли витримувати інтенсивні навантаження.
 3. Гідрофобність, що збереже плити від деформації у майбутньому під впливом негативних факторів навколишнього середовища.
 4. Еластичність.
 5. Якщо керамограніт використовується на відкритому повітрі, обирайте морозостійкий клей.
 6. Клей має не реагувати на перепади температур, тоді його можна використовувати у будь-яких умовах, зокрема, для облаштування «теплої» підлоги.

Вартість клею для керамограніту залежить від низки факторів, у тому числі й від особливості хімічного складу матеріалу та можливості використовувати у різноманітних умовах.

Пропонуємо купити клей для керамограніту від кращих виробників

Якщо вам необхідно купити недорого клей для керамограніту у Львові, звертайтесь до складу будматеріалів «КУБ». Якщо у вас виникають труднощі із замовленням, наші кваліфіковані менеджери допоможуть розібратися з цим. Також вони проконсультують стосовно особливостей того чи іншого виду клею, хоча до кожного із виду товарів ми розмістили детальний опис характеристик. Серед іншого зазначається, що клей використовують для укладання керамограніту на такі матеріали:

 • Бетон різного типу.
 • Типові шлакоблоки.
 • Стіни зсередини та ззовні будівлі після оштукатурювання.
 • Звичайна та підлога з підігрівом.
 • Суміш цементу та гранітної крихти.

Важливо! Не можна замінювати спеціальний клей для керамогрантіту на типовий варіант, або клей адаптований до роботи з іншими матеріалами. Бажання зекономити чи використати один клей для всіх видів матеріалу, може призвести до псування усієї роботи.

Ми співпрацюємо з різними виробниками (Ceresit, Anserglob, Kreisel, Master, Knauf, Siltek, Polimin), тому ви можете обрати і замовити клей для керамограніту, що відповідає високим стандартам якості. Якщо чітко слідувати інструкціям, то такий клей у повній мірі проявить усі свої властивості. Також ви можете ознайомитися із порадами спеціалістів у розділі «Школа ремонту» на сайті, вони допоможуть зробити прекрасний ремонт.

Гарантія якості та чудові відгуки про клей для керамограніту зі складу будматеріалів «КУБ»!

Продаж клею для керамограніту на будбазі «КУБ» ведеться під пильним наглядом, щоб усі будматеріали повністю відповідали очікуванням. Пряма співпраця з виробниками без посередників дозволяє вести більш лояльну цінову політику. Замовлення клею оптом допоможе отримати додаткову знижку.

Ми організуємо доставку клею для керамограніту у Львові за вказаними адресами та у максимально короткі терміни. Проте ми не обмежуємося містом і відправляємо товар по області, зокрема у міста Сколе, Борислав, Дрогобич, Жовква, Городок та інші. Або ж ви самостійно заберете замовлення у зручний час безпосередньо зі складу.

Знайшли помилку?