РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 13.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Радянський Союз розпався 26 років тому, а радянський ремонт розпадається до сих пір?

Акції та знижки

Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Ціна: 108.83 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна: 108.67 грн.
Кількість:
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 113.91 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 88.97 грн.
Кількість:
Гіпсокартон стельовий Knauf, застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Львів) дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Ціна: 92.70 грн.
Кількість:
Профіль UD (УД) широко використовується під час монтажу в гіпсокартонних системах, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Ціна: 24.58 грн.
Кількість:
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Ціна: 135.65 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Ціна: 100.94 грн.
Кількість:
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробЦІ стелі і настінних ніш.
Ціна: 76.07 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 89.42 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтажу металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,45 мм.
Ціна: 43.86 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг), використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 105.94 грн.
Кількість:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 18.26 грн.
Кількість:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 36.23 грн.
Кількість:
Пінопласт ДСТУ 50 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 26.61 грн.
Кількість:
Пінопласт ДСТУ 100 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 50.23 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлот (Knauf Uniflott) (25 кг)
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (25 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, для закладення швів гіпсокартонних конструкцій, без використання армуючої стрічки (серпянки).Технічні характеристики Knauf Uniflott:витрата: 0,3 - 0,5 кг на кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Немає в наявності
Гіпсова машинна штукатурка Кнауф МП-75 (Knauf MP-75) (30 кг)
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш, з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Ціна: 114.02 грн.
Кількість:
Акції та знижки

 

Акції та знижки – це наш спосіб подякувати Вам за співпрацю. Ми прагнемо до того, щоб Ви не лише могли купити якісні будівельні матеріали на складі «КУБ» у Львові, а й отримали можливість зробити це максимально вигідно для Вашого проекту. Саме у нас Ви замовите будматеріали від кращих виробників за дійсно низькими цінами. Як ми це робимо? Дуже просто!

Принципи формування ціни на будбазі «КУБ»

  • відмова від послуг посередників між нами та виробниками;
  • знижки за купівлю будматеріалів оптом;
  • запровадження програм лояльності усім клієнтам;
  • доставка замовлення без залучення сторонніх компаній;
  • зосередженість більшості виробництв на території України.

Підкреслимо, що зниження ціни не значить, що у матеріалів збігає термін придатності чи є брак, навпаки! Всі будматеріали відповідають високим міжнародним стандартам якості та якнайкраще проявили себе у роботі, про що свідчать чисельні схвальні відгуки від покупців. Така тенденція цілком закономірна, адже для співпраці ми обрали кращі компанії-виробники України та світу, чия продукція сертифікована. Мова йде про всесвітньовідомі бренди Церезіт, Knauf, Dufa, AnserGlobe, Kreisel та інші, а також про вітчизняні компанії – Будмайстер, Силтек, Екоборд, Століт та інші.

У акційну категорію час від часу потрапляють абсолютно всі будматеріали, для зручності Вашого пошуку їх усі ми додали у каталог у розділ «Акції та знижки». Співпрацюючи з нами, дуже вигідно купувати найбільш ходові будматеріали:

  • утеплювачі та засоби для їх монтування;
  • суміші для стартової та фінішної обробки поверхонь;
  • гіпсокартон та засоби його кріплення;
  • будівельні суміші різного призначення.

Це далеко не повний список, проте очевидно, що у нас Ви зможете купити комплекс матеріалів для виконання тих чи інших робіт. Погодьтесь, прекрасний варіант – купити кращі будівельні матеріали та зекономити кошти. Наші кваліфіковані менеджери супроводжують угоду від початку до кінця та завжди можуть проконсультувати стосовно будь-яких матеріалів.

Що робити, аби купити будматеріали зі знижкою на будбазі «КУБ»?

Звісно, ремонт чи будівництво вимагають суттєвих витрат, які можна зменшити, якщо слідкувати за новинами нашого сайту про розпродажі, акції, знижки чи рекламні кампанії. Товари зі знижкою замовляються так само, як і звичайні, тобто Вам необхідно зателефонувати нашим менеджерам, або залишити контакти – і ми передзвонимо. Чи зробити простіше – використати типову форму замовлення на сайті. Якщо виникла необхідність замовити акційні будматеріали оптом, то менеджер додатково повідомить умови такої угоди, адже найймовірніше Ви отримаєте додаткову знижку.

Зрештою, придбані матеріали треба якось доправити до місця роботи, то тут у Вас є два варіанти – або вивезти їх самостійно, або ж довіритись нам й оформити доставку будматеріалів у Львові та по області (зокрема, у міста Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів, Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква, Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші).