РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Львів
м. Львів
(032) 220-17-15
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Акції та знижки

Фильтр
Сбросить
Фильтр по цене:
Производители:
Тип гипсокартона
Длина гипсокартона
Толщина металла
Тип профиля
Длина профиля
Смеси по составу:
Область применения
Плотность пенопласта
Модель пенопласта
Толщина листа
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Цена: 96.70 грн.
Количество:
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Цена: 106.00 грн.
Количество:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Цена: 95.10 грн.
Количество:
Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Цена: 90.10 грн.
Количество:
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш, з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Цена: 96.70 грн.
Количество:
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Цена: 125.00 грн.
Количество:
Гіпсокартон стельовий, застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Львів) дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Цена: 77.20 грн.
Количество:
Профіль UD (УД) широко використовується під час монтажу в гіпсокартонних системах, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Цена: 23.50 грн.
Количество:
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Цена: 80.50 грн.
Количество:
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (25 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, для закладення швів гіпсокартонних конструкцій, без використання армуючої стрічки (серпянки).Технічні характеристики Knauf Uniflott:витрата: 0,3 - 0,5 кг на кв.
Цена: 678.00 грн.
Количество:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтажу металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,45 мм.
Цена: 30.50 грн.
Количество:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг), використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Цена: 114.50 грн.
Количество:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Цена: 20.40 грн.
Количество:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Цена: 40.80 грн.
Количество:
Пінопласт ДСТУ 50 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Цена: 59.40 грн.
Количество:
Пінопласт ДСТУ 100 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Цена: 103.80 грн.
Количество:
Акції та знижки

 

Акції та знижки – це наш спосіб подякувати Вам за співпрацю. Ми прагнемо до того, щоб Ви не лише могли купити якісні будівельні матеріали на складі «КУБ» у Львові, а й отримали можливість зробити це максимально вигідно для Вашого проекту. Саме у нас Ви замовите будматеріали від кращих виробників за дійсно низькими цінами. Як ми це робимо? Дуже просто!

Принципи формування ціни на будбазі «КУБ»

  • відмова від послуг посередників між нами та виробниками;
  • знижки за купівлю будматеріалів оптом;
  • запровадження програм лояльності усім клієнтам;
  • доставка замовлення без залучення сторонніх компаній;
  • зосередженість більшості виробництв на території України.

Підкреслимо, що зниження ціни не значить, що у матеріалів збігає термін придатності чи є брак, навпаки! Всі будматеріали відповідають високим міжнародним стандартам якості та якнайкраще проявили себе у роботі, про що свідчать чисельні схвальні відгуки від покупців. Така тенденція цілком закономірна, адже для співпраці ми обрали кращі компанії-виробники України та світу, чия продукція сертифікована. Мова йде про всесвітньовідомі бренди Церезіт, Knauf, Dufa, AnserGlobe, Kreisel та інші, а також про вітчизняні компанії – Будмайстер, Силтек, Екоборд, Століт та інші.

У акційну категорію час від часу потрапляють абсолютно всі будматеріали, для зручності Вашого пошуку їх усі ми додали у каталог у розділ «Акції та знижки». Співпрацюючи з нами, дуже вигідно купувати найбільш ходові будматеріали:

  • утеплювачі та засоби для їх монтування;
  • суміші для стартової та фінішної обробки поверхонь;
  • гіпсокартон та засоби його кріплення;
  • будівельні суміші різного призначення.

Це далеко не повний список, проте очевидно, що у нас Ви зможете купити комплекс матеріалів для виконання тих чи інших робіт. Погодьтесь, прекрасний варіант – купити кращі будівельні матеріали та зекономити кошти. Наші кваліфіковані менеджери супроводжують угоду від початку до кінця та завжди можуть проконсультувати стосовно будь-яких матеріалів.

Що робити, аби купити будматеріали зі знижкою на будбазі «КУБ»?

Звісно, ремонт чи будівництво вимагають суттєвих витрат, які можна зменшити, якщо слідкувати за новинами нашого сайту про розпродажі, акції, знижки чи рекламні кампанії. Товари зі знижкою замовляються так само, як і звичайні, тобто Вам необхідно зателефонувати нашим менеджерам, або залишити контакти – і ми передзвонимо. Чи зробити простіше – використати типову форму замовлення на сайті. Якщо виникла необхідність замовити акційні будматеріали оптом, то менеджер додатково повідомить умови такої угоди, адже найймовірніше Ви отримаєте додаткову знижку.

Зрештою, придбані матеріали треба якось доправити до місця роботи, то тут у Вас є два варіанти – або вивезти їх самостійно, або ж довіритись нам й оформити доставку будматеріалів у Львові та по області (зокрема, у міста Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів, Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква, Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші).