РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Акції та знижки купити у Львові

Знижка
Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг)
Хочете купити за 122.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Ціна: 125.78 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг)
Хочете купити за 123.08 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна: 125.36 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг)
Хочете купити за 127.44 грн. Уточнюйте у менеджера!
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 132.21 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг)
Хочете купити за 102.66 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 108.00 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова машинна штукатурка Кнауф МП-75 (Knauf MP-75) (30 кг)
Хочете купити за 116.90 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш, з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Ціна: 120.18 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стельовий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 100.54 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цей товар застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Він дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Ціна: 103.52 грн.
Кількість:
Знижка
Профіль направляючий UD 3 м (0,45 мм)
Хочете купити за 27.79 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD (УД) широко використовується під час монтажу в гіпсокартонних системах, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Ціна: 28.31 грн.
Кількість:
Знижка
Універсальна штукатурка Кнауф Ротбанд (Knauf Rotband) (30 кг)
Хочете купити за 158.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Ціна: 164.90 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 107.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Ціна: 110.61 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стельовий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Хочете купити за 93.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробЦІ стелі і настінних ніш.
Ціна: 95.78 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Хочете купити за 99.32 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 102.27 грн.
Кількість:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 3 м (0,45 мм)
Хочете купити за 46.52 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтажу металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,45 мм.
Ціна: 47.39 грн.
Кількість:
Знижка
Декоративна штукатурка «Короїд» Ансерглоб ТМК 112 (Anserglob TMK 112) (зерно 2,5 мм) сіра (25 кг)
Хочете купити за 120.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг), використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 123.63 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Standart М-25 0,5х1 м (50 мм)
Хочете купити за 20.16 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 20.74 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт Standart М-25 0,5х1 м (100 мм)
Хочете купити за 41.19 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цей тепло- звукоізоляційний матеріал широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 42.78 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт ДСТУ М-25 0,5х1 м (50 мм)
Хочете купити за 27.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт ДСТУ 50 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 28.73 грн.
Кількість:
Знижка
Пінопласт ДСТУ М-25 0,5х1 м (100 мм)
Хочете купити за 57.19 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінопласт ДСТУ 100 мм (полістирол) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку, і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 59.41 грн.
Кількість:
Акції та знижки купити у Львові

 

Акції та знижки – це наш спосіб подякувати Вам за співпрацю. Ми прагнемо до того, щоб Ви не лише могли купити якісні будівельні матеріали на складі «КУБ» у Львові, а й отримали можливість зробити це максимально вигідно для Вашого проекту. Саме у нас Ви замовите будматеріали від кращих виробників за дійсно низькими цінами. Як ми це робимо? Дуже просто!

Принципи формування ціни на будбазі «КУБ»

  • відмова від послуг посередників між нами та виробниками;
  • знижки за купівлю будматеріалів оптом;
  • запровадження програм лояльності усім клієнтам;
  • доставка замовлення без залучення сторонніх компаній;
  • зосередженість більшості виробництв на території України.

Підкреслимо, що зниження ціни не значить, що у матеріалів збігає термін придатності чи є брак, навпаки! Всі будматеріали відповідають високим міжнародним стандартам якості та якнайкраще проявили себе у роботі, про що свідчать чисельні схвальні відгуки від покупців. Така тенденція цілком закономірна, адже для співпраці ми обрали кращі компанії-виробники України та світу, чия продукція сертифікована. Мова йде про всесвітньовідомі бренди Церезіт, Knauf, Dufa, AnserGlobe, Kreisel та інші, а також про вітчизняні компанії – Будмайстер, Силтек, Екоборд, Століт та інші.

У акційну категорію час від часу потрапляють абсолютно всі будматеріали, для зручності Вашого пошуку їх усі ми додали у каталог у розділ «Акції та знижки». Співпрацюючи з нами, дуже вигідно купувати найбільш ходові будматеріали:

  • утеплювачі та засоби для їх монтування;
  • суміші для стартової та фінішної обробки поверхонь;
  • гіпсокартон та засоби його кріплення;
  • будівельні суміші різного призначення.

Це далеко не повний список, проте очевидно, що у нас Ви зможете купити комплекс матеріалів для виконання тих чи інших робіт. Погодьтесь, прекрасний варіант – купити кращі будівельні матеріали та зекономити кошти. Наші кваліфіковані менеджери супроводжують угоду від початку до кінця та завжди можуть проконсультувати стосовно будь-яких матеріалів.

Що робити, аби купити будматеріали зі знижкою на будбазі «КУБ»?

Звісно, ремонт чи будівництво вимагають суттєвих витрат, які можна зменшити, якщо слідкувати за новинами нашого сайту про розпродажі, акції, знижки чи рекламні кампанії. Товари зі знижкою замовляються так само, як і звичайні, тобто Вам необхідно зателефонувати нашим менеджерам, або залишити контакти – і ми передзвонимо. Чи зробити простіше – використати типову форму замовлення на сайті. Якщо виникла необхідність замовити акційні будматеріали оптом, то менеджер додатково повідомить умови такої угоди, адже найймовірніше Ви отримаєте додаткову знижку.

Зрештою, придбані матеріали треба якось доправити до місця роботи, то тут у Вас є два варіанти – або вивезти їх самостійно, або ж довіритись нам й оформити доставку будматеріалів у Львові та по області (зокрема, у міста Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів, Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква, Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші).

Знайшли помилку?