РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Лакофарбові матеріали купити у Львові

Вайт-спірит призначений для розведенні маслянистих і емалевих фарб, лаків, грунтівок, з метою доведення їх до потрібної консистенції, а також, очищення поверхні від маслянистих плям, і знежирення перед склеюванням.
Ціна 24.49 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton акрилова – це спеціальний матеріал, який використовується для декорування внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 1006.62 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи. Ви можете купити недорого фарбу інтер'єрну Ансерглоб на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 407.68 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи. Купити недорого фарбу інтер'єрну Ансерглоб Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 144.10 грн.
Кількість:
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 — це лак, призначений для нанесення на поверхні, виконані з мозаїчної штукатурки, цегли, гіпсових, цементних поверхонь, шиферу, черепиці, декоративного природного та штучного каменю, декоративних штукатурок всередині і ззовні будівель (в тому числі цоколів), з метою поліпшення декоративних властивостей поверхні, захисту основи від механічних і біологічних пошкоджень, а також забруднень.
Ціна 86.62 грн.
Кількість:
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 — це лакофарбовий матеріал, призначений для нанесення на поверхні, виконані з мозаїчної штукатурки, цегли, гіпсових, цементних сумішей, шиферу, черепиці, декоративного природного та штучного каменю, декоративних штукатурок всередині і зовні будівель (в тому числі цоколів), з метою поліпшення декоративних властивостей поверхні, захисту основи від механічних і біологічних пошкоджень, а також забруднень.
Ціна 389.83 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна біла — це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Використовується для фарбування предметів інтер'єру, садового інвентарю, меблів, предметів декору, велосипедів тощо.
Ціна 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна безкольорова матова — це швидкосохнучий акриловий безбарвний лак. Призначений для захисту лакофарбового покриття від механічних і атмосферних впливів. Наноситься як завершальний шару на лакофарбове покриття або самостійно.
Ціна 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна червона — це високоякісна фарба для дому та хобі. Призначена для внутрішніх й зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність та адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових и інших поверхонь.
Ціна 84.96 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна чорна — це алкідна фарба в балончику, що широко застосовується для більшості будівельних, ремонтних і побутових робіт. Фарба в аерозолі зручна у використанні. Покриття після швидкого висихання не боїться механічних пошкоджень і атмосферних впливів.
Ціна 86.66 грн.
Кількість:
Розчинник 646 призначений для розведення нітроцелюлозних (нітроемалей, нітрофарб, нітролаків і нітрошпатлевок загального призначення) і інших лакофарбових матеріалов.
Ціна 35.45 грн.
Кількість:
Розчинник 647 – високоякісний засіб для лакофарбових матеріалів, характеризується якісними розчинними властивостями. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.
Ціна 24.04 грн.
Кількість:
Розчинник 647 - якісний розчинник для лакофарбових матеріалів: нітроемалей, нітролаків, а також лакофарбових матеріалів, які використовують при фарбуванні машин.Основні характеристики розчинника 647:країна виробник: Україна;фасовка матеріалу: 0,8 л;температура зберігання: від -40.
Ціна 49.79 грн.
Кількість:
Фарба фасадна  Століт акрилова призначена для декоративно-захисного фарбування фасадів будівель і стін усередині приміщень. Характеризується відмінною адгезією до цементних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних, деревного основ, а також бетону.
Ціна 257.40 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 вишнева – традиційна універсальна алкідна атмосферостійка емаль. Добре відомий, перевірений часом матеріал, що випускається в розширеній кольоровій гамі, з поліпшеними технологічними та експлуатаційними характеристиками.
Ціна 59.10 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 жовта – це високоякісна емаль на основі лаку алкіду. Володіє хорошими декоративними властивостями, покривною здатністю і міцним зчепленням з поверхнею, що фарбується. Легко наноситься, утворюючи однорідне гладке покриття, стійке до дії води, атмосферних опадів і розчинів миючих засобів.
Ціна 123.05 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 зелена являє собою суспензії пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку, з додаванням сикативу і розчинників.
Ціна 47.25 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 коричнева – це алкідна суміш універсального застосування. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь. Також застосовується для фарбування меблів, дверей, віконних рам, робочих інструментів, промислових конструкцій і т.п.
Ціна 43.13 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 коричнева – це високоякісна емаль на основі лаку алкіду. Володіє хорошими декоративними властивостями, покривною здатністю і міцним зчепленням з поверхнею, що фарбується.
Ціна 105.40 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червона призначається для фарбування дерев'яних, загрунтованих металевих і інших поверхонь, що піддаються атмосферним впливам, а також для фарбування усередині приміщень. Завдяки високим декоративним властивостям надає поверхні гарний естетичний вигляд і зберігає захисні властивості.
Ціна 118.30 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червоно-коричнева являє собою суспензії пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку, з додаванням сикативу і розчинників. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь.
Ціна 32.20 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 червоно-коричнева – це високоякісний лакофарбовий матеріал для будівництва і ремонту. Фарба універсальна і застосовується для більшості основ і поверхонь. Емаль не має в складі свинцю і тому безпечна для екології.
Ціна 86.82 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-блакитна – це алкідна суміш універсального застосування. Призначається для фарбування дерев'яних, бетонних, оштукатурених та загрунтованих металевих поверхонь. Також застосовується для фарбування меблів, дверей, віконних рам, робочих інструментів, промислових конструкцій і т.п.
Ціна 33.57 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-блакитна виготовлена ​​на високоякісній алкидній смолі, із застосуванням пігментів і спеціальних цільових добавок. Призначається для фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь, всередині і зовні приміщення.
Ціна 89.82 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 світло-зелена – це універсальна алкідна емаль для зовнішніх і внутрішніх робіт. Стійка до атмосферних впливів.
Ціна 35.02 грн.
Кількість:
Лакофарбові матеріали купити у Львові

Лакофарбові матеріали (ЛФМ) – це натуральні або синтетичні матеріали, які використовуються для захисту від навколишніх факторів та декорування різноманітних поверхонь. Як правило, ЛФМ складаються з:

 • пігментів;
 • в’язучої речовини, яка утворює поверхневу плівку;
 • одного або декількох розчинників.

Замовити лакофарбові матеріали найвищої якості у Львові завжди можна на будівельній базі «КУБ», де у продажу знаходяться товари лише від перевірених постачальників, які мають всі необхідні документи, що підтверджують безпечність своєї продукції.

Характеристики, які впливають на вартість ЛФМ

Лакофарбові товари складають велику групу матеріалів, призначених для виконання захисних та декоративних функцій:

 • захист металів від корозії;
 • дерева – від гниття;
 • надають поверхням гарний зовнішній вигляд, підвищуючи естетичні якості;
 • покращують санітарно-гігієнічний стан та декоративне оформлення житла;
 • запобігають забрудненню предметів та полегшують догляд за ними.

Найважливішою властивістю ЛФМ є міцність та стійкість до різноманітних зовнішніх факторів, яка залежить від якості складників, особливо плівкоутворюючої речовини. Від всіх цих характеристик, виду матеріалів та бренду виробника напряму залежить ціна товару.

Основні види лакофарбових матеріалів та їх ціна

На сайті нашого складу Ви знайдете у продажу такі види матеріалів:

 • фасадні фарби;
 • інтер’єрі фарби;
 • емалі;
 • розчинники.

Як правило кожен вид, залежно від складу, має свої підвиди, які впливають на властивості та ціну матеріалів. Як свідчать відгуки про лакофарбові матеріали, важливо вміти ними правильно користуватись, слідувати інструкції та підбирати матеріали відповідно до проекту. Ми подбали про те, щоб Ви могли вибрати щось оптимальне для себе від таких виробників: Церезіт, Ансерглоб, Dufa. Більш детально про кожну товарну позицію можна дізнатися на відповідних сторінках каталогу, також радимо зв’язатися з нашими менеджерами у чаті чи за телефоном, у разі потреби ми перетелефонуємо.

Перш ніж купити недорого лакофарбові матеріали, необхідно навчитися їх правильно та економно наносити. Ми подбали і про це, створивши рубрику «Школа ремонту», де наші спеціалісти розмістили корисні статті, відео та фото, що допоможуть більш якісно виконати ремонт.

Пропонуємо купити лакофарбові матеріали у Львові на найкращих умовах на будбазі «КУБ»!

Бажання купувати вигідно цілком закономірне, оскільки на ремонт чи будівництво потрібно досить багато витрат. Склад будматеріалів «КУБ» пропонує придбати ЛФМ оптом та в роздріб за цінами, які формуються напряму від співпраці з виробниками та з урахуванням додаткових знижок. Зробити замовлення інтуїтивно просто на нашому сайті, але також у цьому допоможуть і наші менеджери.

Доставку лакофарбових матеріалів ми здійснюємо не лише у Львові, а й по області, у тому числі й у такі міста: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди. Ми маємо добре налагоджений транспортний парк, тому Ви отримаєте замовлення максимально швидко, або ж можете самостійно забрати ЛФМ у будь-який зручний час.

Лакофарбові матеріали ціна у м. Львів - каталог із 171 товарів

Лакофарбові матеріалиЦінаНаявність:
Вайт-спірит (0,4 л) 24.49 грн. В наявності
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) акрилова (20 л) 1006.62 грн. В наявності
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (10 л) 407.68 грн. 1
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (3 л) 144.10 грн. В наявності
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 (Anserglob ES-86) (1 л) 86.62 грн. В наявності
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 (Anserglob ES-86) (5 л) 389.83 грн. В наявності
Емаль аерозольна біла (400 мл) 84.96 грн. В наявності
Емаль аерозольна безкольорова матова (400 мл) 84.96 грн. В наявності
Емаль аерозольна червона (400 мл) 84.96 грн. В наявності
Емаль аерозольна чорна (400 мл) 86.66 грн. В наявності
Розчинник 646 (0,8 л) 35.45 грн. В наявності
Розчинник 647 (0,4 л) 24.04 грн. В наявності
Розчинник 647 (0,8 л) 49.79 грн. В наявності
Фарба фасадна Століт акрилова (5 л) 257.40 грн. В наявності
Емаль ПФ-115 вишнева (0,9 кг) 59.10 грн. В наявності
Знайшли помилку?