РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Лакофарбові матеріали купити у Львові

Водостійка акрилова фарба Anserglob призначена для фарбування інтер'єрів. Цей тип застосовують для внутрішніх оздоблювальних робіт. Варто підкреслити її суттєву перевагу: дана фарба ефективна для фарбування приміщень з високою вологістю.
Ціна: 407.68 грн.
Кількість:
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 — це лак, призначений для нанесення на поверхні, виконані з мозаїчної штукатурки, цегли, гіпсових, цементних поверхонь, шиферу, черепиці, декоративного природного та штучного каменю, декоративних штукатурок всередині і ззовні будівель (в тому числі цоколів), з метою поліпшення декоративних властивостей поверхні, захисту основи від механічних і біологічних пошкоджень, а також забруднень.
Ціна: 86.62 грн.
Кількість:
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 — це лакофарбовий матеріал, призначений для нанесення на поверхні, виконані з мозаїчної штукатурки, цегли, гіпсових, цементних сумішей, шиферу, черепиці, декоративного природного та штучного каменю, декоративних штукатурок всередині і зовні будівель (в тому числі цоколів), з метою поліпшення декоративних властивостей поверхні, захисту основи від механічних і біологічних пошкоджень, а також забруднень.
Ціна: 389.83 грн.
Кількість:
Фарба структурна акрилова Anserglob призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Знижка
Фарба інтер’єрна Церезіт CT-50 (Ceresit CT-50) акрилова Білосніжна (3 л)
Хочете купити за 212.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер’єрна Церезіт CT-50 — це білосніжна матова акрилова фарба для фарбування мінеральних і органічних поверхонь всередині приміщень. Ви можете купити недорого фарбу інтер’єрну Ceresit CT-50, а також інші лакофарбові матеріали на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 236.09 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Церезіт СТ 40 (Ceresit CT 40) (10 л)
Хочете купити за 1033.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Структурна акрилова фарба Ceresit CT 40 призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині та зовні будинків. Зовні будинків - по мінеральних поверхнях (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки).
Ціна: 1195.96 грн.
Кількість:
Фарба структурна акрилова універсальна Anserglob призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхні як внутрішніх, так і зовнішніх стін, а також, як фінішне декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 566.84 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Церезіт СТ 42 (Ceresit СT 42) (10 л)
Хочете купити за 933.06 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна Ceresit CT 42 - структурна акрилова фарба для поверхонь всередині і зовні будинків. Характеризується стійкістю до стирання, лугостійкістю, атмосферостійкістю, низьким водопоглинанням. Готова до застосування. Витрата: 0,3 л/кв.м.
Ціна: 1079.95 грн.
Кількість:
Силікатна фарба Ceresit (Церезіт) CT 54 - пароприникаюча, гідрофобна фарба для фарбування мінеральних поверхонь всередині і зовні будинків.
Ціна: 1370.75 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба силіконова фасадна Церезіт СТ 48 (Ceresit CT 48) (10 л)
Хочете купити за 2037.25 грн. Уточнюйте у менеджера!
Силіконова фарба Ceresit CT 48 - фарба для обробки поверхонь будівельних конструкцій всередині і зовні будівель. Фарба Церезіт СТ 48 призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і зовні будинків.
Ціна: 2225.88 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Церезіт СТ 44 (Ceresit CT 44) (10 л)
Хочете купити за 1033.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ceresit CT 44 - акрилова фарба, яка застосовується для фарбування бетонних, штукатурних, гіпсових, цегляних і дерев'яних основ усередині і зовні приміщень.
Ціна: 1195.96 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер'єрна акрилова Церезіт СТ 51 Супер (Ceresit CT 51) (10 л)
Хочете купити за 718.05 грн. Уточнюйте у менеджера!
Інтер'єрна фарба - Ceresit CT 51 - водно-дисперсійна матова фарба, застосовується для обробки мінеральних поверхонь (бетон, цегла, цементні штукатурки, гіпсові штукатурки, гіпсокартонні листи, тощо), а також підходить для обробки органічних поверхонь (плити ОСБ, фанери, шпалери, полістирольні плити, і т.
Ціна: 784.53 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер'єрна акрилова Церезіт СТ 52 Преміум (Ceresit CT 52) (10 л)
Хочете купити за 1181.63 грн. Уточнюйте у менеджера!
Інтер'єрна акрилова фарба Ceresit CT 52 - вододисперсійна фарба для створення покриттів, з великим ресурсом стійкості всередині приміщень.
Ціна: 1291.04 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер'єрна акрилова Церезіт СТ 50 (Ceresit CT 50) (10 л)
Хочете купити за 514.90 грн. Уточнюйте у менеджера!
Акрилова біла фарба Ceresit CT 50 призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині будинків на мінеральних основах (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити, і т.д.
Ціна: 562.58 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер'єрна акрилова структурна Церезіт СТ 53 (Ceresit CT 53) (10 л)
Хочете купити за 828.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ceresit CT 53 - сучасна структурна фарба на основі акрилової, для високоякісної фінішної обробки всередині приміщень; дозволяє створити оригінальний дизайнерський ефект, завдяки виразній структурі.
Ціна: 905.32 грн.
Кількість:
Фасадна фарба "Дюфа" D 690 (10 л) застосовується для зовнішніх робіт, але її також можна використовувати для фарбування всередині приміщень. Вона має акрилову основу, а поверхня, створена після її нанесення, завдяки високій щільності фарби, має високу волого- і зносостійкість.
Ціна: 603.22 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 52.05 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» біла (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 60.47 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» біла (2,5 кг),  використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 98.06 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» блакитна (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 45.68 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» блакитна (2,5 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 91.37 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» червона (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 47.70 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» червона (2,5 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 99.86 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» синя (0,9 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 47.40 грн.
Кількість:
Емаль ПФ-115 «Gaia» синя (2,5 кг), використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних основ усередині приміщень, і під час здійснення зовнішніх робіт.
Ціна: 99.36 грн.
Кількість:
Лакофарбові матеріали купити у Львові

Лакофарбові матеріали (ЛФМ) – це натуральні або синтетичні матеріали, які використовуються для захисту від навколишніх факторів та декорування різноманітних поверхонь. Як правило, ЛФМ складаються з:

 • пігментів;
 • в’язучої речовини, яка утворює поверхневу плівку;
 • одного або декількох розчинників.

Замовити лакофарбові матеріали найвищої якості у Львові завжди можна на будівельній базі «КУБ», де у продажу знаходяться товари лише від перевірених постачальників, які мають всі необхідні документи, що підтверджують безпечність своєї продукції.

Характеристики, які впливають на вартість ЛФМ

Лакофарбові товари складають велику групу матеріалів, призначених для виконання захисних та декоративних функцій:

 • захист металів від корозії;
 • дерева – від гниття;
 • надають поверхням гарний зовнішній вигляд, підвищуючи естетичні якості;
 • покращують санітарно-гігієнічний стан та декоративне оформлення житла;
 • запобігають забрудненню предметів та полегшують догляд за ними.

Найважливішою властивістю ЛФМ є міцність та стійкість до різноманітних зовнішніх факторів, яка залежить від якості складників, особливо плівкоутворюючої речовини. Від всіх цих характеристик, виду матеріалів та бренду виробника напряму залежить ціна товару.

Основні види лакофарбових матеріалів та їх ціна

На сайті нашого складу Ви знайдете у продажу такі види матеріалів:

 • фасадні фарби;
 • інтер’єрі фарби;
 • емалі;
 • розчинники.

Як правило кожен вид, залежно від складу, має свої підвиди, які впливають на властивості та ціну матеріалів. Як свідчать відгуки про лакофарбові матеріали, важливо вміти ними правильно користуватись, слідувати інструкції та підбирати матеріали відповідно до проекту. Ми подбали про те, щоб Ви могли вибрати щось оптимальне для себе від таких виробників: Церезіт, Ансерглоб, Dufa. Більш детально про кожну товарну позицію можна дізнатися на відповідних сторінках каталогу, також радимо зв’язатися з нашими менеджерами у чаті чи за телефоном, у разі потреби ми перетелефонуємо.

Перш ніж купити недорого лакофарбові матеріали, необхідно навчитися їх правильно та економно наносити. Ми подбали і про це, створивши рубрику «Школа ремонту», де наші спеціалісти розмістили корисні статті, відео та фото, що допоможуть більш якісно виконати ремонт.

Пропонуємо купити лакофарбові матеріали у Львові на найкращих умовах на будбазі «КУБ»!

Бажання купувати вигідно цілком закономірне, оскільки на ремонт чи будівництво потрібно досить багато витрат. Склад будматеріалів «КУБ» пропонує придбати ЛФМ оптом та в роздріб за цінами, які формуються напряму від співпраці з виробниками та з урахуванням додаткових знижок. Зробити замовлення інтуїтивно просто на нашому сайті, але також у цьому допоможуть і наші менеджери.

Доставку лакофарбових матеріалів ми здійснюємо не лише у Львові, а й по області, у тому числі й у такі міста: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди. Ми маємо добре налагоджений транспортний парк, тому Ви отримаєте замовлення максимально швидко, або ж можете самостійно забрати ЛФМ у будь-який зручний час.

Знайшли помилку?