РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Деревозахист

Антисептик для дерева Вогнебіозахист Страж-1 – це готовий розчин, призначений для захисту дерев'яних конструкцій від різного роду руйнівних дій - гниття, загоряння, поширення вогню. Купити недорого антисептик по дереву Вогнебіозахист Страж-1 можна в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна: 39.72 грн.
Кількість:
Вогнебіозахист універсальний Страж-2 – це засіб, призначений для просочування деревини, яке забезпечує захист дерева від загоряння та біо-пошкоджень. Даний засіб широко використовується в громадських і промислових приміщеннях.
Ціна: 55.41 грн.
Кількість:
Вогнебіозахист універсальний Страж-2 - дуже ефективний засіб, призначений для обробки деревини, з метою запобігання загоряння. Шляхом просочування препаратом, досягається найвищий ступінь вогнезахисту (1 група).
Ціна: 52.19 грн.
Кількість:
Антисептик для дерева Страж-11 – це один з сильнодіючих засобів по захисту деревини, яка знаходиться під відкритим небом, під впливом атмосферних опадів, в тривалому контакті з ґрунтом, а також деревини, яка знаходиться під навісами і усередині приміщень.
Ціна: 753.70 грн.
Кількість:
Антисептик для дерева Страж-11 Біозахист – це один з сильнодіючих засобів, при значених для захисту деревини, яка знаходиться під атмосферним впливом, в тривалому контакті з ґрунтом, а також під навісами і усередині приміщень.
Ціна: 58.71 грн.
Кількість:
Антисептик для деревини Страж-3 – це спеціальний антисептичний засіб для тривалого захисту (консервації) деревини від широкого спектра біологічних пошкоджень в особливо тяжких умовах експлуатації, строком до 40 років.
Ціна: 34.13 грн.
Кількість:
Вогнебіозахист деревини універсальний Страж-2 – це засіб, для комплексної захистної обробки дерев'яних конструкцій з метою додавання стійкості до загоряння і впливу грибків. Купити недорого Вогнебіозахист Страж-2 можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 31.07 грн.
Кількість:
Антисептик для деревини Ансерглоб Деймос – це чотирьохфункціональний засіб, призначений для захисту деревини від вогню, комах, грибків, цвітіння. У випадках застосування до зовнішніх елементів, необхідно додатково захищати поверхню гідрофобною продукцією, наприклад такою як лак або фарба.
Ціна: 62.08 грн.
Кількість:
Антисептик для деревини Страж-3 – це антисептичний засіб, призначений для тривалого захисту деревини від біологічних пошкоджень в особливо тяжких умовах експлуатації, строком до 40 років. Засіб змінює колір обробленої деревини на зелений без зміни структури та її механічних властивостей.
Ціна: 199.92 грн.
Кількість:
Вогнебіозахист універсальний Страж-2 – це спеціальний засіб, призначений для обробки деревини, з метою запобігання загоряння.
Ціна: 156.55 грн.
Кількість:
Вогнебіозахист універсальний Страж-2 сухий (4 кг) – спеціальний засіб, який переводить деревину в групу важко займистих матеріалів, захищає від грибків, цвілі і жуків.
Ціна: 208.75 грн.
Кількість:
Антисептик для деревини Ансерглоб Деймос – це чотирьохфункціональний засіб, рекомендований для захисту дерева і деревоподібної продукції проти вогню, лісових комах, грибків, цвітіння.
Ціна: 62.08 грн.
Кількість:
«Страж-1» концентрат (1 кг) - унікальний засіб, який використовують для обробки деревини, з метою запобігання загоряння, захисту від впливу вологи і попередження появи комах, а також, ураження грибком і цвіллю.
Ціна: 93.05 грн.
Кількість:
«Страж-1» (5 л) - унікальний засіб, який використовують для обробки деревини, з метою запобігання загоряння, захисту від впливу вологи і попередження появи комах, а також ураження грибком і цвіллю.
Ціна: 418.87 грн.
Кількість:
«Страж-1» (10 л) - унікальний засіб, який використовують для обробки деревини, з метою запобігання загоряння, захисту від впливу вологи і попередження появи комах, а також ураження грибком і цвіллю.@page { margin: 2cm }h2.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei" }h2.
Ціна: 148.01 грн.
Кількість:
Антисептик «Страж-11» - сильнодіючий засіб, призначений для захисту деревини, яка піддається впливу атмосферних опадів і температурних перепадів, а також постійно контактує з грунтом.
Ціна: 173.00 грн.
Кількість:
@page { margin: 2cm }h2.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei" }h2.ctl { font-family: "Lohit Devanagari" }h3.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei" }h3.ctl { font-family: "Lohit Devanagari" }p { margin-bottom: 0.
Ціна: 146.75 грн.
Кількість:
Відгуки на «Страж-11» (10 л) підтверджують, що це сильнодіючий засіб, призначений для захисту деревини, яка піддається впливу атмосферних опадів і температурних перепадів, а також постійно контактує з грунтом.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Відгуки на вогнебіозахист «Страж-2» (5 л) свідчать, що це дуже ефективний засіб, який призначений для обробки деревини, з метою запобігання загоряння. Так, шляхом просочування препаратом, досягається найвищий ступінь вогнезахисту (1 група вогнезахисту).
Ціна: 78.37 грн.
Кількість:
Відгуки на вогнебіозахист «Страж-2» (10 л) свідчать про те, що це дуже ефективний засіб, який призначений для обробки деревини, з метою запобігання загоряння. Так, шляхом просочування препаратом, досягається найвищий ступінь вогнезахисту (1 група вогнезахисту).
Ціна: 121.76 грн.
Кількість:
Концентрат «Страж-3» (1 л) - антисептичний препарат, за допомогою якого знешкоджують існуючі ураження деревини різними організмами (грибками, лишайниками, цвіллю, жуками та інше), попереджають їх появу протягом тривалого періоду.
Ціна: 54.02 грн.
Кількість:
«Страж-3» (5 л) - антисептичний препарат-антижук. Його дія спрямована на знищення існуючих шкідників і тривалий захист деревини від впливів грибків, цвілі, мохів, лишайників, водоростей, жучків та іншого.
Ціна: 62.69 грн.
Кількість:
«Страж-3» (10 л) - антисептичний препарат, дія якого спрямована на знищення існуючих шкідників і тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних впливів, таких, як вплив грибків, цвілі, мохів, лишайників, водоростей, жучків та іншого.
Ціна: 118.25 грн.
Кількість:
Деревозахисний засіб Tytan 3S зелений 1 кг (біозахист) - високоефективний антисептик на водній основі для деревини, яка піддається інтенсивним атмосферним впливам, контакту з грунтом, водою, і забрудненнями органічного характеру.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Деревозахисний засіб Tytan 5S зелений 1 кг (максі-біозахист) призначений для довгострокового багатофункціонального захисту деревини від впливу вологи і атмосферних опадів, параpитуючих мікроорганізмів та комах-шкідників.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Деревозахист

Деревозахист – це будівельна хімія, головна задача якої полягає в збереженні цілісності дерев’яних конструкцій, їх захисту від негативного впливу та забезпечення тривалого експлуатаційного періоду готовим спорудам. На складі будматеріалів «КУБ» Ви можете купити недорого деревозахисні матеріали у Львові, що випускаються у форматі концентрату та готового розчину.

Властивості та вартість розчинів для захисту деревини

Бажання замовити засоби для захисту деревини сьогодні не просто міра перестороги, а важлива необхідність, яка допоможе зберегти властивості деревини, покращивши її функціонал. Так трапляється, бо деревина не надто стійкий будматеріал, якої високої якості він би й не був. Без надійної обробки дерево потерпає від впливу мікроорганізмів, високих температур, комах та іншого, все це може призвести до передчасного руйнування структури дерев’яних конструкцій. Розчини та концентрати для деревозахисту, представлені на будбазі «КУБ», поділяються на такі підвиди:

  • вогнезахисні, роблять дерево стійким до впливу високих температур;
  • біозахисні, підсилюють здатність деревини протидіяти впливу мікроорганізмів та плісняви;
  • вогнебіозахисні, напевно, найбільш універсальний варіант розчинів, що використовується як просочення та поєднує в собі властивості перших двох типів матеріалу.

Усі підвиди випускаються у пакуваннях різного об’єму, від цього також залежить кінцева вартість матеріалу. Ми пропонуємо купити засоби від виробників Страж та Титан. Зауважимо, що менша вартість засобу одного об’єму може вказувати на здатність менше часу виконувати свої функції.

Правила, які треба освоїти, перш ніж купити засоби деревозахисту

Як свідчать відгуки про деревозахист, його властивості відповідають тим, що заявлені виробником у тому випадку, коли дотриматись усіх рекомендацій та інструкцій по нанесенню. Обробляючи деревину варто враховувати, що розчин дещо зафарбовує її у колір речовини, проте ви можете лишити дерево, як є, або ж зафарбувати його.

До яких робіт Ви б не залучили деревину (підлога, вікна, сходи і т.д.), правильне просочення завжди буде актуальним. Вогнетривкий захист, наприклад, дуже актуальний для облаштування бані чи сауни. Прикметно, що ми обрали безпечні засоби, що не мають токсичних елементів у складі. Якщо Вас цікавлять подробиці стосовно того чи іншого матеріалу, ознайомтесь з характеристиками на його сторінці у каталозі, або ж зверніться за консультацією до наших кваліфікованих менеджерів.

Ціна розчинів деревозахисту, що Вас приємно здивує, – на будбазі «КУБ»!

Розчини та концентрати для захисту деревини від руйнівного впливу покращать стан будь-якої конструкції, тому ігнорувати цей матеріал неможна. За потреби ми розрахуємо потрібну кількість захисту, і у разі, коли виникне потреба замовити засоби деревозахисту оптом, нарахуємо додаткову знижку.

Доставка розчинів для деревозахисту відбувається у Львові та по області (у тому числі й у такі міста: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди) у найшвидші терміни, якщо Ви не можете самостійно забрати замовлення.