РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Пластифікатори

Ціна

грн.

Виробники:

Пластифікатор Акрілюкс (1 л) використовують для широкого ряду робіт з бетоном. Його застосовують, з метою підвищення рухливості бетонної суміші під час заливки, збільшення міцності, волого- і морозостійкості бетонної основи під час експлуатації.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Акрілюкс (5 л) - пластифікатор, який призначений для різних типів робіт з бетоном. Його використовують, з метою зменшення енерговитрат під час роботи з бетонною сумішшю, за рахунок надання еластичності.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор для бетону Праймер ЄС-27 - це високоефективна добавка, призначена для внутрішніх і зовнішніх робіт в літній час. Її додають в бетонні і цементні розчини для поліпшення їх властивостей і зниження витрати води.
Ціна: 110.62 грн.
Кількість:
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 – це засіб, який використовують як зміцнюючу добавку для заливки теплих підлог. Купити недорого пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 212.41 грн.
Кількість:
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 – це засіб, який використовують як зміцнюючу добавку для заливки теплих підлог. Купити недорого пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 64.99 грн.
Кількість:
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 – це засіб, який використовують як зміцнюючу добавку для заливки теплих підлог. Купити недорого пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 140.76 грн.
Кількість:
Пластифікатор Акрілюкс (10 л) призначений для різних типів робіт з бетоном.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор протиморозний ЄС-30 Страж - високопластифікуюча добавка до бетонів та цементних розчинів з протиморозним ефектом. Купити недорого пластифікатор протиморозний можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 38.88 грн.
Кількість:
Пластифікатор для бетону Страж - це високоефективна добавка для поліпшення властивостей бетонів (армованого і не армованого), цементних розчинів, стяжки, теплої підлоги, сухих сумішей, шпаклівок і кладок розчинів в теплу пору року.
Ціна: 38.59 грн.
Кількість:
Пластифікатор Тотус М1 (1 л) є універсальним. Його використовують для всіх видів бетону. Основне його завдання як добавки - зменшення води в бетонній суміші.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус М1 (5 л) універсального типу застосовується для всіх видів бетону. Завдяки його впливу на бетонну суміш, зменшується вміст води в її складі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тотус М1 (10 л) є універсальним пластифікатором, який використовують для всіх видів бетону.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус МТ є універсальним, таким, що використовується для всіх видів бетону. Те, завдяки чому його додають - зменшення води в бетонній суміші.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус МТ (5 л) є універсальною добавкою для всіх існуючих видів бетону. Його використовують для зменшення води в бетонній суміші. Адже вода, яка виходить на поверхню, при застиганні бетону обумовлює його тріщинуватість, а з використанням пластифікатора її зміст можна зменшити на 15%.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус МТ є універсальною добавкою для всіх існуючих видів бетону. Його використовують для зменшення води в бетонній суміші. Адже вода, яка виходить на поверхню, при застиганні бетону обумовлює його тріщинуватість, а з використанням пластифікатора її зміст можна зменшити на 15%.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор БЕТО-ПЛАСТ, додається в бетон під час будівництва монолітів, виготовленні стяжок для теплих підлог. Також він незамінний при виробництві тротуарної плитки, бордюрів і європарканів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
БЕТО-ПЛАСТ ® - пластифікатор, який додається в бетон під час будівництва монолітів, виготовленні стяжок для теплої підлоги, виробництві тротуарної плитки, бордюрів і європарканів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус М12 (1 л) - пластифікатор для бетону з підвищеною водонепроникністю і морозостійким ефектом.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус М12 (5 л) має високу водонепроникність і морозостійкий ефект. Його використовують як добавку в цементно-піщані й вапняно-піщані розчини.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус М12 (10 л) є незамінною хімічною добавкою під час заливки басейнів, а також фундаментів, які знаходяться в умовах підвищеної вологості. Крім того, його використовують при кладках і штукатурних роботах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Страж ЄС-30 (5 л) - пластифікатор, який використовують для додавання бетону протиморозного ефекту: він втримує свої укріплюючі властивості, навіть при зниженні температури,не накопичуючи в собі вологу, завдяки чому утворюється більш однорідна структура бетону і можна уникнути тріщин.
Ціна: 74.42 грн.
Кількість:
Пластифікатор Страж ЄС-30 застосовується для бетону, з метою надання протиморозного ефекту. Ще однією з його важливих властивостей, є прискорення процесу затвердіння бетону, а також зменшення вмісту вологи в бетонній суміші, завдяки чому утворюється більш однорідна структура бетону без тріщин.
Ціна: 146.11 грн.
Кількість:
Пластифікатор ЦЕМАПЛАСТ використовують для заміни вапна піском в піщано-вапняних розчинах. Таким чином, за рахунок використання даної хімічної добавки, можна не тільки зменшити витрати під час будівництва, але і полегшити процес підготовки до будівельних робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
ЦЕМАПЛАСТ -  використовують для заміни вапна піском в піщано-вапняних розчинах. Таким чином, за рахунок використання даної хімічної добавки, можна не тільки зменшити витрати під час будівництва, але і полегшити процес підготовки до будівельних робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатор Тотус FM1 (1 л) застосовується для всіх видів бетону, з метою надання протиморозного ефекту, тому TOTUS FM1, є невід'ємною складовою при виробництві залізобетону, декоративного, машинного укладання і гідротехнічних бетонів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатори

Пластифікатори – це синтетичні речовини здатні створювати додаткові експлуатаційні параметри будівельним розчинам, в які й додається матеріал. Закономірно, що речовина випускається у форматі насиченого концентрованого розчину. Не дивлячись на те, що можна купити недорого пластифікатори, їх властивості дійсно покращують результат будівельних робіт. Щоб замовити цю та іншу будівельну хімію на будбазі «КУБ» у Львові, використайте форму замовлення на сайті, або ж зверніться до менеджерів, які допоможуть.

Особливості використання та вартість пластифікаторів

Властивості пластифікаторів дозволяють використовувати на різних етапах ремонту чи будівництва, де використовуються розчини таких типів:

 • традиційний бетон, що використовуються як для зведення невеликих будівель, так і висоток;
 • кладочні суміші;
 • стяжка для підлоги в тому числі й «теплої»;
 • штукатурки та засоби вирівнювання стін;
 • цементні суміші (ЦПС).

Звісно, вартість матеріалу залежить від ваги пакування та бренду. Зокрема, ми віддаємо перевагу таким виробникам: Страж, Totus, Akrilux. Щоб зекономити, радимо стежити за новинами на нашому сайті, де ми повідомляємо про акції, розпродажі та чисельні знижки. До речі, замовлення пластифікаторів оптом гарантовано забезпечить Вас додатковою знижкою тим більшою, чим більша кількість товару купується.

Щоб пластифікатори проявили свої найкращі якості, треба слідувати інструкції від виробника. Адже ігнорування їх може призвести до псування роботи, чи, як мінімум, зіпсованого враження про продукт.

Причини купити пластифікатори

Як свідчить практика та підтверджують відгуки про пластифікатори від спеціалістів, цей матеріал сьогодні обов’язковий до використання, якщо в планах – продовжити експлуатаційний період результатів робіт. Висока цікавість до матеріалу досягається такими його якостями:

 • пластичність, що підвищує зручність роботи з ним;
 • підвищення адгезії;
 • надання додаткових антикорозійних властивостей;
 • економічність, що проявляється у малих витратах на задану площу роботи;
 • здатність підвищувати міцність розчину після висихання завдяки зниженню кількості води;
 • спроможність покращувати опір морозу.

Поговоримо більше детально про останню властивість. Така якість зробила будівельні роботи цілорічними, а не сезонними. Раніше при настанні морозів будівництво зупинялось, тепер же цього робити не треба. Якщо Ви плануєте працювати при мінусовій температурі, рекомендуємо замовити пластифікатори, адже вони покращать процес застигання.

Вигідні ціни на пластифікатори та швидка доставка – ось лише деякі переваги співпраці з гуртівнею «КУБ»!

Замовлення будматеріалів на будбазі «КУБ» робити дуже просто та інтуїтивно зрозуміло. Менеджери можуть додатково розрахувати потрібну кількість пластифікаторів для Ваших робіт. Уся наша діяльність направлена на забезпечення Вас високоякісними матеріалами та супроводжувати це першокласним сервісом.

Доставка пластифікаторів відбувається не лише по місту, а й за його межі по Львівській області, зокрема у такі населені пункти: Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів.