РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Пластифікатори купити у Львові

Ціна

грн.
Пластифікатор для бетону Праймер ЄС-27 - це високоефективна добавка, призначена для внутрішніх і зовнішніх робіт в літній час. Її додають в бетонні і цементні розчини для поліпшення їх властивостей і зниження витрати води.
Ціна: 110.62 грн.
Кількість:
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 – це засіб, який використовують як зміцнюючу добавку для заливки теплих підлог. Купити недорого пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 212.41 грн.
Кількість:
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 – це засіб, який використовують як зміцнюючу добавку для заливки теплих підлог. Купити недорого пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 64.99 грн.
Кількість:
Пластифікатор протиморозний ЄС-30 Страж - високопластифікуюча добавка до бетонів та цементних розчинів з протиморозним ефектом. Купити недорого пластифікатор протиморозний можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 38.88 грн.
Кількість:
Пластифікатор для бетону Страж - це високоефективна добавка для поліпшення властивостей бетонів (армованого і не армованого), цементних розчинів, стяжки, теплої підлоги, сухих сумішей, шпаклівок і кладок розчинів в теплу пору року.
Ціна: 41.13 грн.
Кількість:
Страж ЄС-30 (5 л) - пластифікатор, який використовують для додавання бетону протиморозного ефекту: він втримує свої укріплюючі властивості, навіть при зниженні температури,не накопичуючи в собі вологу, завдяки чому утворюється більш однорідна структура бетону і можна уникнути тріщин.
Ціна: 74.42 грн.
Кількість:
Під замовлення
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 (5 л)
Пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 – це засіб, який використовують як зміцнюючу добавку для заливки теплих підлог. Купити недорого пластифікатор для теплої підлоги Праймер ЄС-29 ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Пластифікатор протиморозний Страж ЕС-30 (10 л)
Пластифікатор Страж ЄС-30 застосовується для бетону, з метою надання протиморозного ефекту. Ще однією з його важливих властивостей, є прискорення процесу затвердіння бетону, а також зменшення вмісту вологи в бетонній суміші, завдяки чому утворюється більш однорідна структура бетону без тріщин.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Пластифікатори купити у Львові

Пластифікатори – це синтетичні речовини здатні створювати додаткові експлуатаційні параметри будівельним розчинам, в які й додається матеріал. Закономірно, що речовина випускається у форматі насиченого концентрованого розчину. Не дивлячись на те, що можна купити недорого пластифікатори, їх властивості дійсно покращують результат будівельних робіт. Щоб замовити цю та іншу будівельну хімію на будбазі «КУБ» у Львові, використайте форму замовлення на сайті, або ж зверніться до менеджерів, які допоможуть.

Особливості використання та вартість пластифікаторів

Властивості пластифікаторів дозволяють використовувати на різних етапах ремонту чи будівництва, де використовуються розчини таких типів:

 • традиційний бетон, що використовуються як для зведення невеликих будівель, так і висоток;
 • кладочні суміші;
 • стяжка для підлоги в тому числі й «теплої»;
 • штукатурки та засоби вирівнювання стін;
 • цементні суміші (ЦПС).

Звісно, вартість матеріалу залежить від ваги пакування та бренду. Зокрема, ми віддаємо перевагу таким виробникам: Страж, Totus, Akrilux. Щоб зекономити, радимо стежити за новинами на нашому сайті, де ми повідомляємо про акції, розпродажі та чисельні знижки. До речі, замовлення пластифікаторів оптом гарантовано забезпечить Вас додатковою знижкою тим більшою, чим більша кількість товару купується.

Щоб пластифікатори проявили свої найкращі якості, треба слідувати інструкції від виробника. Адже ігнорування їх може призвести до псування роботи, чи, як мінімум, зіпсованого враження про продукт.

Причини купити пластифікатори

Як свідчить практика та підтверджують відгуки про пластифікатори від спеціалістів, цей матеріал сьогодні обов’язковий до використання, якщо в планах – продовжити експлуатаційний період результатів робіт. Висока цікавість до матеріалу досягається такими його якостями:

 • пластичність, що підвищує зручність роботи з ним;
 • підвищення адгезії;
 • надання додаткових антикорозійних властивостей;
 • економічність, що проявляється у малих витратах на задану площу роботи;
 • здатність підвищувати міцність розчину після висихання завдяки зниженню кількості води;
 • спроможність покращувати опір морозу.

Поговоримо більше детально про останню властивість. Така якість зробила будівельні роботи цілорічними, а не сезонними. Раніше при настанні морозів будівництво зупинялось, тепер же цього робити не треба. Якщо Ви плануєте працювати при мінусовій температурі, рекомендуємо замовити пластифікатори, адже вони покращать процес застигання.

Вигідні ціни на пластифікатори та швидка доставка – ось лише деякі переваги співпраці з гуртівнею «КУБ»!

Замовлення будматеріалів на будбазі «КУБ» робити дуже просто та інтуїтивно зрозуміло. Менеджери можуть додатково розрахувати потрібну кількість пластифікаторів для Ваших робіт. Уся наша діяльність направлена на забезпечення Вас високоякісними матеріалами та супроводжувати це першокласним сервісом.

Доставка пластифікаторів відбувається не лише по місту, а й за його межі по Львівській області, зокрема у такі населені пункти: Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів.

Знайшли помилку?