РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Кладочні суміші

Ціна

грн.
Суміш для мурування клінкерною цеглою та одночасної обробки швів Anserglob BCM-15 – це матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон, арок, склепінь і т.д.
Ціна: 115.26 грн.
Кількість:
Суміш для мурування клінкерною цеглою Anserglob BCM-15 – це сучасний матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон клінкерною, керамічною, силікатною цеглою, блоками зі штучного каменю та іншими матеріалами з низьким водопоглинанням.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш для мурування клінкерною цеглою Anserglob BCM-15 – це спеціальний матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон клінкерною, керамічною, силікатною цеглою, блоками зі штучного каменю та іншими матеріалами з низьким водопоглинанням.
Ціна: 78.46 грн.
Кількість:
Клей для газоблоку Момент виробництва компанії Heinkel - цементно-полімерна суха суміш з мінеральними наповнювачами для кладки газобетону, під час спорудження стін в капітальному будівництві.Технічні характеристики:витрата суміші: 1.
Ціна: 77.76 грн.
Кількість:
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента, у співвідношенні 3 до 1, широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Ціна: 55.07 грн.
Кількість:
Клейова суміш Крейзель 125 використовується при кладочних роботах газобетону, дозволяючи звести до мінімуму (1-3 мм) товщину шва, що значно зменшує тепловтрати через шви, що мають високу теплопровідність і просто відводять тепло з приміщення назовні.
Ціна: 88.56 грн.
Кількість:
Суміш Kreisel 120 утворює кладочний розчин, який призначений для зчеплення керамічних блоків і цегли, при спорудженні внутрішніх і зовнішніх стін. Володіє підвищеними термоізоляційними властивостями. Призначена для робіт з поверхнями, які не піддаються частому впливу вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Крайзель 130 - кладочний розчин, який застосовується для укладання клінкерної цегли.
Ціна: 90.72 грн.
Кількість:
Суміш для мурування клінкерною цеглою Anserglob BCM-15 – це спеціальний матеріал, призначений для зведення зовнішніх та внутрішніх стін, захисних огороджень, колодязів, колон клінкерною, керамічною, силікатною цеглою, блоками зі штучного каменю та іншими матеріалами з низьким водопоглинанням.
Ціна: 158.48 грн.
Кількість:
Кладочна суміш Master Каркас призначена для кладки стіновими блоками з пористого бетону, легкого бетону, силікату, вапняку товщиною шва від 1 мм, рекомендується для штукатурення поверхні блоків. Суміш також використовується для цегляної кладки.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш кладочна Anserglob ВСМ 10, це матеріал, призначений для зведення стін з керамічної і силікатної цегли, бетонних, шлакобетонних блоків, бутового каменю, а також для кладки стін підвалів і фундаментів. Купити недорого суміш мурувальну Ансерглоб Ви завжди можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 56.64 грн.
Кількість:
Polirem 151 - клейова суміш, яка призначена для укладання газоблоків, а також плит і блоків, виготовлених з пористого бетону. Дана суміш однаково ефективна як при кладці стін, так і під час шпаклювання поверхонь (до товщини 0,5 см при нанесенні).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для газоблока Сілтек М 2 (Siltek M 2) (25 кг)
Siltek М-2 - суміш для кладки таких пористих матеріалів, таких як піно- і газобетон.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Кладочна суміш Сілтек М 1 (Siltek М 1) (25 кг)
Суміш Сілтек M-1 використовують для кладки клінкерної цегли та блоків, для спорудження несучих стін, перегородок, а також фундаменту. Також ефективний при кладці буту.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Немає в наявності
Клей для газоблока Церезит СТ 21 (Ceresit CT 21) (30 кг)
Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг)Купити Клей для газоблока Ceresit CТ-21 (30 кг) у Львові, Ви завжди можете на базі будівних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 124.38 грн.
Кількість:
Кладочні суміші

Кладочні суміші – це сухі будівельні суміші, що виготовляються на базі цементу та використовуються для мурування цегляних, шлакоблочних та інших стін. На складі будматеріалів «КУБ» Ви зможете купити недорого кладочні суміші віл провідних виробників з України та закордону: Момент, Церезіт, Корал, Будмайстер, Kreisel та інші. Їх продукція завжди відповідає стандартам якості та не містить шкідливих домішок, що спричиняє появи низки позитивних відгуків про кладочні суміші.

Різновиди та ціна кладочних сумішей

Свою популярність ці матеріали здобули завдяки таким унікальним характеристикам, які роблять окремі їх види особливими:

 • міцність після засихання (визначається виробником, цей фактор впливає на ціну матеріалу);
 • морозостійкість та здатність протистояти негативним кліматичним впливам;
 • економічність та витрати на роботу з тими самими масштабами;
 • вогнестійкість.
 • Вказані вище характеристики притаманні тим чи іншим сумішам, які треба обирати в залежності від умов експлуатації майбутньої споруди.

Різновиди сумішей за використанням:

 • традиційні, придатні для виконання типових задач – мурування стін із рядової цегли, буту та ін.;
 • вогнетривкі, як правило, використовують для будівництва печей та камінів;
 • тонкошарові, для газо-та керамоблоків;
 • штукатурно-кладочні, використовують для мурування та штукатурки стін.

У каталозі на нашому сайті Ви знайдете варіанти не лише цементних сумішей, а й цементно-піщаних (ЦПС), детальні характеристики кожної з яких містяться на сторінках товару.

Які технології застосовувати, щоб бажання купити кладочні суміші не виявилось провальним

Щоб отримати готову до використання суміш, необхідно просто додати певну кількість води та розмішати. Але все необхідно робити відповідно до інструкції, яку складає виробник, інакше можна добитися негативного для ремонтного проекту наслідку, та й взагалі даремно витратити гроші, щоб замовити кладочні суміші. Також у нас Ви можете придбати і спеціальні інструменти для створення та нанесення розчину.

Стандартна інструкція по розведенню суміші та її експлуатації

 1. Готується ємність з водою.
 2. Туди всипається пропорційна кількість суміші (деталі надає виробник).
 3. Відбувається повільне перемішування до досягнення однорідності.
 4. Дати певний час для витримки суміші.
 5. Після чого проводиться повторне замішування.

Наноситься розчин на підготовану поверхню, очищену та без дефектів, адже ці негативні фактори впливають на адгезію. Більш детально про техніку будівництва Ви можете дізнатися у розділі «Школа ремонту» на нашому сайті, саме там провідні спеціалісти будбази «КУБ» діляться досвідом виконання ремонтних та будівельних робіт.

При роботі з готовими розчинами важливо також дотримуватись техніки безпеки, зокрема надійно захищати очі та відкриті ділянки шкіри. Адже розведена суміш досить небезпечна для людини, оскільки у поєднанні з водою відбувається лужна реакція, а контакт зі шкірою призведе до появи хімічних опіків.

Вартість кладочних сумішей у роздрібних магазинах відверто лякає? За кращими пропозиціями звертайтесь до гуртівні «КУБ»!

Склад будматеріалів та інструментів «КУБ» має низку переваг перед звичайними роздрібними магазинами. Справа у тому, що ми відкинули варіант залучення посередників між нами та виробниками, пряма співпраця з компаніями – ось наша мета. Це дозволяє сформувати більш прийнятні ціни, а також запропонувати додаткові знижки, наприклад, у разі замовлення кладочних сумішей на опт. Реєстрація на сайті – також шлях отримати знижку. Щоб бути у курсі всіх розпродажів, акцій та знижок, рекомендуємо слідкувати за новинами на сайті. Також Ви завжди можете звернутись до наших менеджерів, які нададуть кваліфіковану консультацію.

Доставка кладочних сумішей є досить специфічною, оскільки вантаж досить специфічний, проте ми швидко та без проблем доставимо його за вказаними адресами по області у міста Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль та інші.