РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Шлакоблок купити у Львові

Шлакоблок купити у Львові

Шлакоблок – це особливий будматеріал, для виготовлення якого застосовують вібропресувальний метод впливу на бетон, зосередженому у специфічній формі. Це один з найпопулярніших мурувальних матеріалів, що використовується, як правило, для зведення невеликих будинків та господарських споруд. Склад будматеіалів та інструментів «КУБ» пропонує замовити шлакоблок оптом і в роздріб з доставкою у Львові та за його межами – по області.

Особливості структури та вартість шлакоблоку

У процесі виготовлення зазначеного матеріалу залучають такі складові компоненти:

  • шлак;
  • зола;
  • продукт горіння вугілля;
  • допоміжні елементи, використання яких іде на розсуд виробника, це залежить від наявності складника у тому чи іншому регіоні (перліт, відходи цегли та щебню, ракушняк, гравій, пісок та ін.).

Ціна на шлакоблок стандартно помірна, що зумовлюється природністю усіх компонентів матеріалу. Його характеристики коригуються у залежності від особливостей складу. Головне, що ми вибрали для Вас продукцію виробництв, які дотримуються техніки та правил у процесі виготовлення.

Співпрацюючи з будбазою «КУБ», Ви економите час, а також гроші, завдяки можливості купити недорого шлакоблок у будь-якій кількості. Якщо після розрахунків, які можуть провести наші спеціалісти, стане відомо, що потрібна велика кількість будматеріалу, то оформлюється оптова покупка, яка передбачає суттєву знижку. Зазвичай разом зі шлакоблоком купують щебень, цементно-пісчані суміші, штукатурку, шпаклівку, рубероїд, гіпсокартон тощо.

Купити шлакоблок – вигідно вкласти кошти

Як свідчать відгуки про шлакоблок від спеціалістів та користувачів, матеріал інколи суттєво переважає аналоги за своїми характеристиками. Наголосимо на таких:

  • низька собівартість процесу виготовлення, що суттєво впливає на кінцеву ціну шлакоблоку;
  • універсальність та можливість використовувати фактично у всіх будівничих проектах;
  • зручність та простота у роботі, маючи мінімальні знання, можна вправно працювати зі шлакоблоком;
  • міцність;
  • понад століття матеріал здатен відмінно проявляти основні властивості та виконувати покладені на нього функції;
  • чудова звукоізоляція.

Проте зауважимо! Попри високу міцність, шлакоблок досить крихкий, це треба враховувати під час транспортування матеріалу. Запевняємо, що ми на будбазі «КУБ» дотримуємося правил зберігання та перевезення усіх будматеріалів. Щоб шлакоблок якнайкраще проявив себе у процесі експлуатації, дотримуйтесь техніки роботи з ним. До речі, покращити свою майстерність Вам допоможуть статті та відеоролики, розміщені у рубриці «Школа ремонту».

Ціни на шлакоблок від виробника на складі будматеріалів «КУБ» у Львові!

Гуртівня «КУБ» здатна у повній мірі забезпечити проект будь-яких масштабів якісними будівельними матеріалами від провідних виробників з України та закордону. Щоб зробити замовлення, необхідно скористатися можливостями сайту, або ж зателефонувати нам. Ми гарантуємо, що наші ціни приємно Вас вразять, адже ми співпрацюємо з виробниками без посередників, що позитивно впливає на ціноутворення.

Що стосується перевезення замовлення, то силами власного автопарку ми доставимо шлакоблок у Львові та по області, зокрема у такі міста: Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква.

Ця категорія порожня.
Знайшли помилку?