РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00
субота: 8.00 - 15.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(098) 234-98-45
(093) 170-14-17
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Мінеральна вата купити у Львові

Ціна

грн.

Матеріал утеплювача:

Товщіна утеплювача:

Утеплювач Урса Лайт М-11 - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Ціна: 375.65 грн.
Кількість:
Утеплювач Урса Лайт М-11 - тепло- і звукоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Ціна: 422.09 грн.
Кількість:
Утеплювач Knauf Insulation - тепло- і звукоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.Технічні характеристики Knauf Insulation:щільність: 11 кг/м2;теплопровідність: 0.
Ціна: 503.30 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий фольгований Knauf Insulation Nobasil – це один з сучасних матеріалів для утеплення будівель різного призначення. Основною сферою його застосування, є тепло-, звуко- і протипожежної ізоляції.
Ціна: 704.40 грн.
Кількість:
Утеплювач скловолоконний Ursa М-11 2 – це сучасний матеріал, який користується популярністю у спеціалістів та користувачів. Прикметно, що утеплювач цього типу має натуральну основу, тому його використання фактично необмежене.
Ціна: 237.16 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Технофас Котедж - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Купити недорого утеплювач Технофас Котедж 115” Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 514.79 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Технофас Ефект - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофенольному скріплюючому матеріалі. Купити недорого утеплювач базальтовий Технофас Ефект Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 402.15 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Технофас Котедж - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Купити недорого утеплювач Технофас Котедж 115” Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 524.99 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Роклайт 4 – це сучасний матеріал для утеплення будівель різного призначення, вироблений на базі натуральної сировини. Він не горить та абсолютно безпечний для людей, тому користується незмінною популярністю.
Ціна: 248.72 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Роклайт 8 – це сучасний матеріал для утеплення будівель різного призначення, вироблений на базі натуральної сировини. Він не горить та абсолютно безпечний для людей, тому користується незмінною популярністю.
Ціна: 269.84 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Knauf Insulation Nobasil – це один з сучасних матеріалів для утеплення будівель різного призначення. Основною сферою його застосування, є тепло-, звуко- і протипожежної ізоляції.
Ціна: 690.73 грн.
Кількість:
Утеплювач скловолоконний URSA GEO М-11Ф – це комбіноване рішення два в одному: одна сторона мата покрита алюмінієвою фольгою, яка виконує функцію пароізоляції, а також відображає теплове випромінювання всередину.
Ціна: 823.72 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий 35” Техноніколь мат ламельний - це слабогорючий тепло-, звукоізоляційний мат, який формується з ламелей кам'яної вати, приклеєних до посиленої армованої алюмінієвої фольги.
Ціна: 359.34 грн.
Кількість:
Утеплювач скловолоконний 11” Неман Лайт 50 мм (21,6 м2) - це м'які і еластичні мати, вироблені зі скловолокна. Купити недорого утеплювач скловолоконний 11” Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 342.40 грн.
Кількість:
Утеплювач базальтовий Knauf Insulation Nobasil – це один з сучасних матеріалів для утеплення будівель різного призначення. Основною сферою його застосування, є тепло-, звуко- і протипожежної ізоляції.
Ціна: 681.09 грн.
Кількість:
Базальтова вата "Техноніколь" (50 мм) 135 щільність - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики вати "Техноніколь":щільність вати: 135 кг/м3;теплопровідність: 0.
Ціна: 492.68 грн.
Кількість:
Утеплювач скловолоконний Knauf Профітеп 6 – це сучасний абсолютно безпечний для людини матеріал, який використовують для утеплення житлових та комерційних приміщень.
Ціна: 405.24 грн.
Кількість:
Утеплювач "Кнауф Профітеп" (50 мм)- це безпечна тепло- і звукоізоляція, призначена для утеплення різних конструкцій без навантаження: скатних покрівель, мансардних поверхів, неопалюваних горищ, перекриттів по балках.
Ціна: 450.58 грн.
Кількість:
Утеплювач "Кнауф Профітеп" (100) - це безпечна тепло- і звукоізоляція, призначена для утеплення різних конструкцій без навантаження: скатних покрівель, мансардних поверхів, неопалюваних горищ, перекриттів по балках.
Ціна: 450.58 грн.
Кількість:
Утеплювач скловолоконний URSA TERRA – натуральна тепло- і звукоізоляція. Новий продукт, призначений для приватного домобудівництва, що відповідає стандартам професійної тепло- і звукоізоляції.
Ціна: 363.92 грн.
Кількість:
Утеплювач "Профі" (50 мм) торгової марки Isover має найвищі показники теплозахисту з усієї серії утеплювачів цього виробника.
Ціна: 294.52 грн.
Кількість:
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм -теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).
Ціна: 283.79 грн.
Кількість:
Утеплювач "Профі" (100 мм) торгової марки Isover має найвищі показники теплозахисту з усієї серії утеплювачів цього виробника.
Ціна: 431.96 грн.
Кількість:
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 50 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики базальтової вати "Termolife":щільність вати: 135 кг/м3;теплопровідність: 0.
Ціна: 259.41 грн.
Кількість:
Утеплювач "Профі" (150 мм) торгової марки Isover має найвищі показники теплозахисту з усієї серії утеплювачів цього виробника.
Ціна: 521.40 грн.
Кількість:
Мінеральна вата купити у Львові

Мінеральна вата – це сучасний теплоізоляційний матеріал у формі плит, основна сфера використання якого полягає в утепленні житлових, нежитлових приміщень та інших об’єктів. Матеріал має цікаву будову, що дозволяє якнайкраще виконувати свої функції, зокрема цьому сприяє довільне переплетення волокон між собою. Такий ефект досягається у результаті розпилення розплавленого скла, гірських порід чи доменного шлаку. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити мінеральну вату у Львові відповідно до всіх норм та стандартів якості з матеріалом утеплення базальтом чи скловолокном.

Секрети виготовлення та відгуки про мінеральну вату

Оскільки, мінвата є специфічним матеріалом, який виготовляється методом плавлення силікатних гірських порід та суміші металургійних шлаків, є спеціальна техніка, результатом використання якої є якісна мінеральна вата. Для більш щільного щеплення волокон використовуються допоміжні речовини, в тому числі й рідини з гідрофобними властивостями. Традиційно, плити більшого розміру застосовують за робіт у невеликих приміщеннях, а більші за розміром мати якнайкраще підходять для об’єктів з великою площею.

Варто окремо зупинитися на сфері використання цього матеріалу. Мінеральна вата у Львові найчастіше купується для таких цілей:

  1. Теплоізоляція промислових об’єктів: нафто- та газопроводи, дротових мереж, трубопроводів.
  2. Утеплення бетонних конструкцій житлового фонду.
  3. Шумо- та теплоізоляція покрівлі даху плоского типу
  4. Для утеплення внутрішніх частин будівлі (стін, підлоги, стелі).
  5. Для ізоляції об’єктів та конструкцій, яким протипоказані навантаження.

Майже стовідсоткове паропроникнення, що є чудовою властивістю мінвати, дозволяє забезпечувати прекрасний теплообмін усередині будинку. Але це не єдина перевага, яка викликала масу схвальних відгуків, справа у тому, що мінеральну вату виготовляють із негорючих матеріалів, що суттєво збільшує сферу використання цього будматеріалу. Разом тим створена спеціальна технологія, яка дозволяє уникнути деформування плит унаслідок негативного впливу агресивних чинників, зокрема перепаду температури. Можливість купити недорого мінеральну вату більшої щільності якнайкраще посприяє якісному виконанню будівничого проекту, адже цей тип матеріалу має найкращі характеристики. База будматеріалів «Куб» пропонує замовити мінеральну вату найкращої якості у Львові, адже ми співпрацюємо з відповідальними виробниками.

Ціна мінеральної вати та фактори, що її формують

Існує низка чинників, які впливають на формування ціни будівельного матеріалу, зокрема: витрати ресурсів на виготовлення, властивості, сфера використання, перевага над конкурентним продуктом. Але вартість мінеральної вати не є ключовим чинником її вибору, адже також треба звернути увагу на такі данні:

  • Якісне пакування з дотриманням усіх норм. Має бути вказаний не тільки виробник, але й склад, технічні характеристики. Тобто чим повніша інформація про мінвату, тим краще.
  • Ретельний огляд зовнішнього вигляду маж запевнити у якості матеріалу. Мінвата має мати рівномірний колір та структуру, бути не колючою та не ламатися в  процесі дотику.
  • Щільність матеріалу впливає на вартість. Більша щільність – більша ціна. На будбазі «КУБ» ми пропонуємо придбати плити мінвати різної товщини щільністю від 11 кг/м³ до 135 кг/м³.

Працювати з мінватою досить просто, головне, дотримуватись рекомендацій виробника. Бази будматеріалів «КУБ» не тільки організовує продаж мінеральної вати, а й забезпечує інформацією по роботі з окремими видами будівельних матеріалів. Спеціалісти діляться секретами роботи у розділі «Школа ремонту».

Якщо хочете купити мінеральну вату і зекономити, звертайтесь до гуртівні «КУБ»!

На складі будівельних матеріалів «КУБ» ви знайдете мінеральну вату від виробника у необхідній кількості. Ми розробили програму лояльності для постійних покупців, а у разі одноразового замовлення оптом ви отримаєте приємну знижку. До того ж ми співпрацюємо з виробниками на пряму, тому немає націнки за посередництво. Ви можете самостійно забрати замовлення, проте можливий інший варіант – доставка мінеральної вати у Львові та за його межами, зокрема у такі міста та містечка: Жовква, Броди, Трускавець, Золочів, Самбір та інші.

Знайшли помилку?