РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Мастики і праймери купити у Львові

Праймер бітумний Ізоліт – це грунт, який застосовується для підготовки поверхні перед укладанням євроруберойду або подібних матеріалів. Являє собою концентрат нафтового бітуму з додаванням органічних розчинників. Купити недорого праймер бітумний Ізоліт можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 422.49 грн.
Кількість:
Праймер бітумний Ізоліт – це грунт, який застосовується для підготовки поверхні перед укладанням євроруберойду або подібних матеріалів. Являє собою концентрат нафтового бітуму з додаванням органічних розчинників. Купити недорого праймер бітумний Ізоліт можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 644.74 грн.
Кількість:
Праймер бітумний AquaMast (18 кг) являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність, і невелику тривалість висихання. Призначений для надійного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з основою.
Ціна: 590.16 грн.
Кількість:
Праймер бітумний AquaMast (10 кг) являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність, і невелику тривалість висихання. Призначений для надійного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з основою.
Ціна: 401.59 грн.
Кількість:
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (3 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Ціна: 119.08 грн.
Кількість:
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (18 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Ціна: 570.96 грн.
Кількість:
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (10 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Ціна: 406.04 грн.
Кількість:
Мастика бітумно-гумова AquaMast (3 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Ціна: 125.85 грн.
Кількість:
Мастика бітумно-гумова AquaMast (10 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Ціна: 442.33 грн.
Кількість:
Мастика бітумно-гумова AquaMast (18 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Ціна: 626.32 грн.
Кількість:
Мастика для ремонту AquaMast 3 кг для ремонту покрівель та гідроізоляції являє собою багатокомпонентну однорідну масу, що складається з бітуму, наповнювача, розчинника і технологічних домішок.
Ціна: 114.27 грн.
Кількість:
Мастика для ремонту AquaMast 10 кг (холодна) для ремонту покрівель та гідроізоляції являє собою багатокомпонентну однорідну масу, що складається з бітуму, наповнювача, розчинника і технологічних домішок.
Ціна: 426.23 грн.
Кількість:
Мастика з каучуком Титан (10 кг)@page { margin: 2cm }h3.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei" }h3.ctl { font-family: "Lohit Devanagari" }p { margin-bottom: 0.
Ціна: 312.44 грн.
Кількість:
Мастика з каучуком КрГМ ZOLIZOL (20 кг)Купити Мастику з каучуком КрГМ ZOLIZOL (20 кг), у Львові, Ви завжди зможете на базі будівельних матеріалів та інструментів  "КУБ".
Ціна: 515.97 грн.
Кількість:
Під замовлення
Праймер бітумний Технониколь (20 л)
Праймер бітумний Техноніколь (20 л)Купити Праймер бітумний Техноніколь (20 л) у Львові, Ви завжди можете на Базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Праймер бітумний AquaMast (Аквамаст) (2,4 л)
Праймер бітумний AquaMast (2,4 кг)являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність, і невелику тривалість висихання. Призначений для надійного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з основою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Мастики і праймери купити у Львові

Мастика та праймери – надважливі складники якісної гідроізоляції покрівлі, що використовуються у процесі її монтажу. Наносять ці матеріали під час монтажу покрівлі будь-якого типу. На складі будматеріалів «КУБ» ми пропонуємо замовити мастику та праймер у Львові не лише найвищої якості від кращих виробників, а й у потрібній кількості.

Особливості та ціна праймерів, мастики

Щоб зрозуміти ключові можливості цих будівельних матеріалів спершу необхідно розібратися в їх суті. Бітумна мастика від виробників, представлена на нашому складі, у своєму складі має різноманітні полімерні та бітумні домішки, що робить їх практично ідентичними до більш звичними рулонними покрівельними та гідроізоляційними матеріалами. Ця особливість дозволяє використовувати мастику у якості вирівнювача. Виділяють два види мастики: гаряча та холодна, використання першої вимагає додаткового нагрівання, а друга – готова до нанесення. Найчастіше матеріал застосовують в процесі обробки дахів складної форми.

Праймер же у свою чергу є концентрованим розчином, який використовують у процесі підготовки бетонної основи, стяжок під покрівлю, закріплення якої вимагає застосування техніки наплавлення чи самонаклеювання. Його ключові властивості – чудова теплостійкість та здатність швидко засихати. Ми пропонуємо на сторінках гуртівні «КУБ» купити недорого праймер, що відповідає найважливішим критеріям якості.

Вартість праймеру, як і мастики, залежить від стандартних показників: загальний об’єм пакування матеріалу, особливості хімічного складу, технології застосовані у процесі виготовлення.

Головна відмінність між праймером та мастикою полягає у цьому:

  • швидкість висихання (за однакових умов праймер – 3 години, мастика - доба);
  • різна температура пом’якшення;
  • праймер більш економно використовується.

Кожен з видів матеріалу має свої особливі сфери використання та мають переваги у тому чи іншому процесі. В деяких випадках замість мастики чи праймеру використовують рубероїд, який має схожі властивості.

Для якої мети варто купити праймери та мастику?

Щоб зорієнтуватись у сфері використання цього будматеріалу, необхідно розуміти основні його якості та характеристики, які ми докладно розписуємо на сторінці товару. Проте, якщо виникають труднощі у визначенні їх можливостей, неодмінно звертайтесь до наших менеджерів-консультантів, які можуть надати кваліфіковану консультацію у цьому питанні, а також, за потреби, розрахують необхідну кількість мастики чи праймеру, необхідну для виконання саме Вашого проекту.

Окреслимо заходи на будівництві, де необхідні розглядувані матеріали:

  • надійна гідроізоляція швів на даху, стінах будинку;
  • робота з покрівлею, її монтаж та ремонт;
  • гідроізоляція приміщень з підвищеною вологістю (в тому числі і санвузлів та підвалів);
  • додатковий захист інженерних комунікацій та залізобетонних конструкцій;
  • надання антикорозійного захисту на металевих поверхнях.

Це основний список можливостей мастики та праймерів, проте він не є завершеним. Головна рекомендація – у роботі слідувати рекомендаціям виробника та слідувати інструкції по роботі з матеріалом. Як свідчать відгуки про мастику та праймери від професіоналів, саме правильна робота дозволяє розкрити заявлені характеристики та досягти очікуваного результату. Більше корисної інформації про виконання ремонту чи будівництва Ви знайдете у рубриці «Школа ремонту» на нашому сайті.

Безперечно краща вартість праймеру та мастики на складі будматеріалів «КУБ»!

Для співпраці ми обрали кращих виробників, які неодноразово підтвердили, що їм можна довіряти, тому у нас ви знайдете матеріали таких виробників: Титан, АкваМаст, ореол та інші. Будбаза «КУБ» орієнтується на споживацький попит та пропонує якісні матеріали за особливими цінами, як у роздріб, так і оптом. Великі об’єми замовлення допоможуть суттєво зекономити. Співпраця з компаніями-виробниками та посередниками дозволяє сформувати лояльні ціни на товар.

Додаткова послуга – швидка доставка праймерів та мастики по всьому Львову й області (зокрема до таких міст: Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Новий розділ, Золочів). Також Ви маєте змогу самостійно забрати замовлення, щоб терміново почати чи продовжити ремонтні роботи.

Мастики і праймери купити у Львові - полезные статьи:

Ми спробуємо відповісти на питання де ж насправді вигідно купувати будматеріали у Львові та області

Знайшли помилку?