РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Паробар'єр і гідробар'єр

Купити плівку гідроізоляційну (гідробар'єр) Р 110 прозорий (рул) у Львові, Ви завжди можете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 588.77 грн.
Кількість:
Плівка пароізоляційна (паробар'єр) H 90 (рул) щільна, дуже міцна, і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Плівка водо- і паронепроникна, стійка до різних хімічних впливів, не допускає проникнення вологи в теплоізоляцію, ніколи не гниє, і володіє необмеженим терміном придатності.
Ціна: 415.41 грн.
Кількість:
Пароізоляційна плівка Standart P-110 дуже міцна і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Її структура складається з полімерної сітки, яка з обох боків оточена полімерним покриттям. Паробар'єр має низку важливих фізичних властивостей, що робить його незамінним в будівельних роботах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Плівка гідроізоляційна 90 Standart (гідробар'єр)Купити Плівка гідроізоляційна Standart 90 (рулон) у Львові, Ви завжди можете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 496.71 грн.
Кількість:
Супердифузійна мембрана DIFOIL-S (вітробар'єр) (кв.м)Купити Супердифузійна мембрана DIFOIL-S (вітробар'єр) (кв.м) (кв.м) у Львові, Ви завжди можете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Паробар'єр Н 90, або пароізоляція, - це прозора паронепроникна підпокрівельна плівка, яка призначена для захисту теплоізоляції від внутрішнього конденсату. Фіксується з внутрішньої сторони скатного та плоского типів покрівлі.
Ціна: 588.77 грн.
Кількість:
Гідробар'єр Н 90, або гідроізоляція, - це прозора водонепроникна підпокрівельна плівка, призначена для захисту теплоізоляції від вологи і пилюки, що просочуються зовні. Фіксується з зовнішньої сторони скатного типу покрівлі.
Ціна: 565.88 грн.
Кількість:
Паробар'єр і гідробар'єр

Паро-, вітро-, гідробар’єр – це особливі мембранні плівки, що використовуються для додаткового захисту покрівлі від вологи, вітру ззовні та пару із середини будівлі. Впровадження у будівництво цих матеріалів суттєво покращило якість виконання робіт та подовжило термін експлуатації нового чи оновленого даху. Бонусом ці плівки виконують захист утеплювачів. На будбазі «КУБ» представлено декілька видів бар’єрних плівок, замовити які можна у Львові з доставкою.

Типізація та вартість паро- вітро- гідробар’єру

Очевидно, існує декілька типів бар’єрних плівок, які відрізняються такими показниками:

  • пароізоляція: оптимальне рішення для захисту утеплювача від парів та, як наслідок, – конденсату, що йдуть із середини будівлі, бо плівка є надійною перепоною для випаровування;
  • вітроізоляція: забезпечує захист від негативного впливу ззовні, зокрема, від вітру та вологи; особлива мембранна структура плівки також є пожежостійкою та стане якісною перепоною вогню, у разі звгоряння;
  • гідроізоляція: захищаю безпосередньо від опадів різного характеру, які могли проникнути через шар покрівлі.

Можливість купити недорого паро-, вітро-, гідробар’єрні плівки є чудовою можливісту зробити дах будинку ще більш надійним.

Причини купити паро- вітро- гідробар’єр

Існує низка причин придбати ці матеріали, і це не лише опади, а й перепади температур, які провокують виникнення конденсату, накопичення сирості, що може стати причиною виникнення плісняви, гниття чи корозії. Прикметно, що для повного захисту даху необхідно використовувати спеціальні мастики, праймери, спеціальні суміші, які виконують аналогічні задачі та призначені для проведенні ізоляційних чи утеплювальних робіт. Все це, а також спеціальні інструменти, Ви можете замовити через каталог на сайті нашою будбази «КУБ», використавши стандартну форму замовлення чи зв’язавшись з менеджерами.

Купуючи бар’єрну плівку, необхідно мати на увазі критерії її вибору, які є свідченням високої якості матеріалу, до них відносять:

  • міцність на розрив;
  • щільність;
  • паропроникність;
  • здатність захищати від атмосферних опадів;
  • пожежебезпечність;
  • екологічна безпека.

Останній критерій напрочуд важливий для експлуатації у будівлях, де постійно перебувають люди: від житлових приміщень до офісних центрів, адже інакше від матеріалу буде більше шкоди, ніж користі. Інші ж показники – це стандартний набір властивостей, якими має володіти плівка, що відповідає нормам та характеристикам типового захисного матеріалу цього типу. ми працюємо з кращими виробниками, чия продукція сертифікована, тому Ви неодмінно отримаєте кращий матеріал, які виправдає усі очікування.

Відгуки про паро-, вітро-, гідробар’єр свідчать, що їх властивості проявляться лише за умов правильного монтажу. До кожного з типів матеріалу додається детальна експлуатаційна інструкція, за якою варто неухильно слідувати. Досить складну роботу монтажу плівки краще довірити професіоналам. До речі, якщо Ви маєте на меті покращити свої навички по веденню ремонту чи будівництва, запрошуємо Вас відвідати спеціальний розділ нашого сайту – «Школа ремонту», де спеціалісти у статтях та відеоматеріалах діляться досвідом та секретами по роботі з тими чи іншими будівельними матеріалами.

Справедлива ціна на паро- вітро- гідробар’єр та найкраще обслуговування клієнтів на будбазі «КУБ»!

Склад будматеріалів «КУБ» володіє чудовим асортиментом високоякісних товарів від провідних світових та українських виробників. Завдяки тому, що ми співпрацюємо з ними напряму, без посередників, ціна на бар’єрну плівку формується без націнок. Можливість доставляти товар безпосередньо зі складу компаній-виробників суттєво підвищує швидкість виконання замовлення. Це вигідно відрізняє нас від типових роздрібних магазинів. Також ми запровадили програму лояльності та проводимо чисельні рекламні кампанії, в межах яких наші покупці отримують знижки на товари. Ще один шлях зекономити – придбати паро-, вітро-, гідробар’єр оптом.

Замовте доставку паро-, вітро-, гідробар’єру – і ми максимально швидко доставимо товар за вказаною адресою у Львові чи у межах області, зокрема у такі міста: Броди, Яворів, Трускавець, Городок, Золочів та інші.