РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Пінополістирол купити у Львові

Ціна

грн.
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*20 мм (Львів)
Хочете купити за 36.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer - матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними фізичними навантаженнями.
Ціна 40.46 грн.
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO застосовується в котеджному і малоповерховому будівництві для пристрою теплоізоляції фундаменту, вимощення, статі, цоколя, фасаду та покрівлі. Чи не замінимо для утеплення котеджів з плоскою покрівлею.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO – це високоякісний пінополістирол, вироблений на заводах Корпорації «ТехноНІКОЛЬ». Унікальні властивості дозволяють з успіхом застосовувати його не тільки в індивідуальному та промисловому будівництві, але і при зведенні різних інженерних споруд.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO 1180x580x40 мм – це пінополістирольні плити, насичені частинками нановуглецю для найбільшої енергоефективності, що застосовуються в будівництві котеджів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол екструдований XPS ТехноНІКОЛЬ CARBON ECO L 1180х580х50 мм застосовується під час утеплення підлог, фундаменту і покрівельних конструкцій. Підходить для теплоізоляції приватних будівель, котеджів і квартир.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол CARBON ECO – це теплоізоляційні плити, які виробляють з гранул полістиролу методом екструзії. Для підвищення показників по теплопровідності і міцності на стиск в процесі виробництва масу насичують частинками нановуглецю.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*30 мм (Львів)
Хочете купити за 55.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer 30 мм - високоякісний матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 60.70 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*40 мм (Львів)
Хочете купити за 73.18 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол  40 мм - високоякісний матеріал, виробництва львівського заводу "Symmer", що широко застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, фасадів будівель, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 80.93 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*50 мм (Львів)
Хочете купити за 91.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer 50 мм - теплоізоляційний матеріал львівського виробництва, що широко застосовується в утепленні виробничих і житлових будівель (тепла підлога, дахи, фундамент, внутрішні і зовнішні стіни).
Ціна 101.82 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Alfaplex (20 мм)
Хочете купити за 36.57 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 40.43 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Alfaplex (30 мм)
Хочете купити за 54.40 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 59.58 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Alfaplex (40 мм)
Хочете купити за 71.85 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол  Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 79.45 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Alfaplex (50 мм)
Хочете купити за 88.95 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 99.31 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Техноплекс Львів (20 мм)
Хочете купити за 36.07 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Техноплекс (в нар. екструдер або пінополістирол), застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями, а також під теплу підлогу.
Ціна 39.88 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Техноплекс (4 пази) Львів (30 мм)
Хочете купити за 51.79 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Техноплекс (в нар. екструдер або пінополістирол), застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями, а також під теплу підлогу.
Ціна 56.72 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Техноплекс (4 пази) Львів (40 мм)
Хочете купити за 69.14 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Техноплекс (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями, а також під теплу підлогу.
Ціна 76.45 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол екструдований Техноплекс (4 пази) Львів (50 мм)
Хочете купити за 84.79 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Техноплекс (в нар. екструдер або пінополістирол), застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями, а також під теплу підлогу.
Ціна 94.67 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол Батэплекс (20 мм) Львів
Хочете купити за 34.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол Батэплекс (в нар. екструдер або пінополістирол), застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 38.07 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол Батэплекс (30 мм) Львів
Хочете купити за 52.37 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пінополістирол  Батэплекс (в нар. екструдер або пінополістирол), застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 57.36 грн.
Кількість:
Знижка
Пінополістирол Батэплекс (50 мм) Львів
Хочете купити за 83.36 грн. Уточнюйте у менеджера!
Пінополістирол Батэплекс (50 мм) Львів застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна 93.07 грн.
Кількість:
Під замовлення
Пінополістирол Батэплекс (40 мм) Львів
Пінополістирол Батэплекс (20 мм)  застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Пінополістирол купити у Львові

Пінополістирол (ПСВ) – це екологічно чистий синтетичний матеріал, що має тривалий експлуатаційний період та використовується переважно для теплоізоляції. ПСВ має особливі характерні ознаки: білий колір та специфічна структура, що досягається наявністю великої кількості повітря, яким заповнені клітини спіненого полістиролу. Цьому будівельному матеріалу притаманні досить привабливі характеристики, що робить його незмінно популярним у всьому світі. Гуртівня «КУБ» пропонує купити полістирол у Львові різної товщини, для наших покупців ми підібрали найкращий матеріал високої якості.

Властивості та ціна пінополістиролу

На ціноутворення впливає низка факторів, тому формується вона комплексно. Проте база будівельних матеріалів «КУБ» провадить лояльну до покупців програму, зокрема створюючи можливість придбати пінополістирол від виробників з чудовою репутацією (Penoboard, Extraplex, Ursa), що дозволить уникнути посередників, як то трапляється у роздрібних магазинах чи у інтернет-магазинах стандартного типу. Саме така тактика дозволяє суттєво знизити вартість пінополістиролу.

Інколи ціна є вирішальною у виборі, але все ж краще розуміти основні переваги та характеристики будівельного матеріалу. Ми намагаємось розкрити повні характеристики пінополістиролу, проте, якщо у вас виникають певні питання, неодмінно звертайтесь до наших консультантів та отримайте кваліфіковану відповідь.

То ж, варто знати таке про якісний пінополістирол:

 1. Екологічність. Цю властивість не можна обійти увагою, оскільки вона дозволяє використовувати матеріал у житлових приміщеннях. Пінополістирол не містить шкідливих домішок, не утворює пилу та не має запаху.
 2. Тривалий експлуатаційний період. Особливості складу дозволяють тривалий час не втрачати основних властивостей, а також зберігати свою форму.
 3. Міцність. Не дивлячись на низьку щільність, матеріал надзвичайно міцний, погано розтягується та не реагує на згини. Це дозволяє матеріалу чудово виконувати свої функції та добре прилягати до стіни.
 4. Гідрофобність. Вологостійкість пінополістиролових плит дозволяє використовувати їх для використання в процесі роботи з фундаментами.
 5. Стійкість до впливу бактерій та грибків.
 6. Економічність. Використовуючи цей матеріал, можна суттєво зекономити на рахунках за теплопостачання, адже опалення будинку стане більш якісним.
 7. Стійкість до хімічного та біологічного впливу.
 8. Зручність монтування.

Можливість купити недорого пінополістирол на базі будівельних матеріалів «КУБ» стає більш привабливою, якщо врахувати, що наші спеціалісти допоможуть не тільки обрати оптимальну кількість матеріалів, а й порадять технологію роботи з ними.

Технологія використання та відгуки про пінополістирол

Продаж пінополістиролу супроводжується схвальними відгуками про нього від професіоналів, яким доводилось працювати з цим матеріалом. Почнемо з того, де його використовують:

 • гідроізоляція фундаменту;
 • утеплення стін житлових та нежитлових приміщень;
 • ізоляція підземних частих будівель та фундаментів;
 • звукоізоляція цокольних поверхів та внутрішніх стін.

Після того, як вирішите замовити пінополістирол чи інший утеплювальний матеріал, неодмінно завітайте до розділу «Школа ремонту», де розміщені статті та відеоролики наших спеціалістів, які діляться досвідом роботи та секретами технології монтування матеріалу. Проте загалом треба знати такі правила: спершу очистити стіну, на яку монтуватимуться плити, нанести ґрунтовку, використати спеціальний клей для кріплення, а потім додатково зафіксувати пінополістирол спеціальними гвіздками. Згодом можна наносити фінішну ґрунтовку та, за потреби, декоративні матеріали.

Купити пінополістирол на будбазі «КУБ» – значить, прийняти правильне рішення!

Якщо ви шукаєте якісний пінополістирол у Львові, звертайтесь до гуртівні «КУБ». Ми допоможемо вирахувати необхідну кількість матеріалу та клею для нього, а також забезпечимо приємною знижкою уразі оптового замовлення. Процедура оформлення замовлення дуже проста та займає всього декілька хвилин. Доставка пінополістиролу може відбутися за вказаною адресою у Львові, або за його межами до міст Новий Розділ, Буськ, Жидачів, Стрий, Турка та інші.

Пінополістирол ціна у м. Львів - каталог із 21 товарів

ПінополістиролЦінаНаявність:
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*20 мм (Львів) 36.59 грн. В наявності
Пінополістирол CARBON ECO 1180x580x100 мм Уточнюйте Під замовлення
Пінополістирол CARBON ECO 1180x580x30 мм Уточнюйте Під замовлення
Пінополістирол CARBON ECO 1180x580x40 мм Уточнюйте Під замовлення
Пінополістирол CARBON ECO 1180x580x50 мм Уточнюйте Під замовлення
Пінополістирол CARBON ECO 1200x600x20 мм Уточнюйте Під замовлення
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*30 мм (Львів) 55.42 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*40 мм (Львів) 73.18 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*50 мм (Львів) 91.20 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Alfaplex (20 мм) 36.57 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Alfaplex (30 мм) 54.40 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Alfaplex (40 мм) 71.85 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Alfaplex (50 мм) 88.95 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Техноплекс Львів (20 мм) 36.07 грн. В наявності
Пінополістирол екструдований Техноплекс (4 пази) Львів (30 мм) 51.79 грн. В наявності
Знайшли помилку?