РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 22.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Газоблок купити у Львові

Газоблок – це комірчастий бетон автоклавного твердіння. Призначений для зведення перегородок в малоповерховому будівництві, в висотному будівництві газобетонні блоки застосовуються при монолітно-каркасному будівництві будинків.
Ціна: 44.69 грн.
Кількість:
Газобетонний блок (газоблок) – це штучний камінь, що належить до сімейства ніздрюватих бетонів, що складається з кварцового піску і цементу, який виготовляється із застосуванням технології газоутворення. Купити недорого газоблок 200*250*625 мм Ви можете на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна: 61.44 грн.
Кількість:
Газоблок – це конструкційний і теплоізоляційний матеріал, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє стінам забезпечувати надійний тепловий захист в зимовий час. Влітку будівля з газобетонних блоків не перегрівається, зберігаючи оптимальну для проживання температуру.
Ціна: 27.09 грн.
Кількість:
Газоблок – це сучасний будівельний матеріал. Він виготовляється з цементу, води, вапна та кварцевого піску. Для виробництва газобетону застосовують автоклави, в яких підтримується певна температура і тиск.
Ціна: 97.42 грн.
Кількість:
Газоблок – це сучасний будівельний матеріал, який виготовляється з цементу, води, вапна та кварцевого піску.
Ціна: 78.33 грн.
Кількість:
Газоблок 100*200*600 мм – це плити для перегородок, призначені для будівництва несучих стін як в сухих, так і сирих приміщеннях. Мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм). Блоки випускаються з гладкою торцевою поверхнею.
Ціна: 20.89 грн.
Кількість:
Газоблок – це популярний і затребуваний будівельний матеріал. Він використовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін, у будівництві будинків, гаражів, господарських будівель, міжповерхових перекриттів, перегородок і т.п.
Ціна: 29.50 грн.
Кількість:
Газоблок 160*240*600 мм – це універсальний стіновий матеріал, який володіє високими характеристиками міцності, в обробці - легше, ніж дерево і застосовується при будівництві індивідуальних будинків, а також у висотному монолітно-каркасному житловому будівництві.
Ціна: 39.27 грн.
Кількість:
Газоблок 200*250*600 мм – це один з різновидів пористого бетону, по суті, це штучний камінь зі сферичними осередками. Роблять його з цементу, кварцового піску і спеціального газоутворювача, іноді додатково додаються гіпс, зола, вапно.
Ціна: 45.02 грн.
Кількість:
Газоблок 240*240*600 мм – це універсальний стіновий матеріал, який володіє високими характеристиками міцності, в обробці - легше, ніж дерево і застосовується при будівництві індивідуальних будинків, а також у висотному монолітно-каркасному житловому будівництві.
Ціна: 58.94 грн.
Кількість:
Газоблок 240*300*600 мм – це сучасний будівельний матеріал. Він виготовляється з цементу, води, вапна та кварцевого піску. Для виробництва газобетону застосовують автоклави, в яких підтримується певна температура і тиск.
Ціна: 73.72 грн.
Кількість:
Газоблок – це комірчастий бетон автоклавного твердіння – надійний, перевірений часом будівельний матеріал. За свою більш ніж вісімдесятирічну історію газобетонні блоки знайшли вживання практично у всіх типах конструктивних елементів будівель і споруджень самого різного призначення.
Ціна: 19.67 грн.
Кількість:
Газоблок Стоунлайт (м3) - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Ціна: 1732.50 грн.
Кількість:
Під замовлення
Газоблок Стоунлайт (Stonelight) 100*200*600 мм
Газоблок Стоунлайт – це газоблок, який застосовують для будівництва міжквартирних і міжкімнатних перегородок, але непридатны для несучих стін і опорних елементів споруди. Купити недорого газоблок Стоунлайт Ви можете в нашому інтернет-магазині КУБ у Львові.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок Стоунлайт (Stonelight) 200*300*600 мм
Газоблок Стоунлайт – це енергоефективний пористий матеріал, який застосовують для будівництва міжквартирних і міжкімнатних перегородок, але непридатний для несучих стін і опорних елементів споруди. Купити недорого газоблок Stonelight ми пропонуємо на базі будматеріалів КУБ у Львові.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Газоблок купити у Львові

Газоблок (газобетон) – це енергоефективний пористий матеріал, відносно легкий у порівнянні з аналогами, що використовується у будівництві. Для виготовлення газобетону використовується спеціальна технологія, яка забезпечує пористість блоків, пустоти усередині займають близько 85% об’єму матеріалу.

Якісний газоблок є дійсно унікальним матеріалом, оскільки поєднує властивості деревини та цегли. Завдяки тому, що матеріал має чудові теплоізоляційні властивості, його якнайкраще використовувати для будівництва житлових приміщень. Більш того, вирішивши замовити газобетон, важливо розуміти, що цей матеріал легко транспортувати та обробляти. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити газоблок у Львові від найкращих виробників у потрібній кількості.

Фактори, що впливають на позитивні відгуки про газоблок

Вартість газоблоку досить помірна, хоча цей матеріал має неймовірну кількість схвальних відгуків від фахівців. Варто розглянути специфічні характеристики, якими володіє газобетон, що роблять його настільки популярним.

 • Теплоізоляційні властивості. Особливість структури блоків дозволяє будівлі тривалий час не втрачати тепла.
 • Легкість та міцність. Легкість спрощує не тільки транспортування, а й знижує навантаження на фундамент.
 • Вогнетривкість. Матеріал не горить завдяки особливому хімічному складу.
 • Екологічність. Цей фактор робить газоблоки ідеальними для будівництва житла.
 • Легкість обробки. Матеріал з легкістю піддається обробці спеціальними інструментами.
 • Економічність. Для будівництва стандартної будівлі потрібно не так багато матеріалу, проте в результаті експлуатації вийде будинок, жителі якого зможуть значно зекономити на опаленні.

Що треба знати, перш ніж купити газоблоки

Склад будматеріалів «КУБ» організовує продаж газоблоку двох типів:

 1. Стіновий.
 2. Перегородковий.

Не витрачаючи часу на пошуки матеріалу у роздрібних магазинах, все можна замовити на нашому сайті скориставшись «Кошиком» чи зв’язавшись з менеджерами. Ми подбали, щоб усі запропоновані матеріали були якнайкращої якості, бо виробники суворо дотримуються технології виготовлення. В залежності від потреб проекту можна підібрати потрібний вид і розмір блоків.

Варто розрізняти і класифікацію блоків, яка залежить від щільності. Є три основних типи:

 • D300-D500 – теплоізоляційні.
 • D500-D900 – конструкційно-теплоізоляційні.
 • D1000-D1200 – конструкційний.

Кожен із них пристосований до певних експлуатаційних умов та вимагає специфічної техніки обробки. Перевагою цього матеріалу є відносна легкість обробки, пористість блоків дозволяє працювати з ним навіть не підготовленим людям. Як правило, для цього використовуються спеціальні інструменти, які також можна купити на будбазі «КУБ». Газобетон у Львові на нашому складі відповідає усім критеріям якості та ідеально підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Після викладання блоків спеціалісти рекомендують використовувати спеціальну фінішну обробку (фасадні суміші, клей, ґрунтовка, камінь для облицювання та ін.), що дозволить досягти очікуваного результату у дизайні та експлуатаційних характеристиках. У нас ви можете не тільки купити недорого газобетон, а й отримати нові знання по роботі з ним. У рубриці «Школа ремонту» розміщені корисні статті та відео про різноманітні будівельні роботи.

Шукаєте, де краща ціна газоблоку? Зверніться до будбази «КУБ»!

Головна місія складу будівельних матеріалів «КУБ» полягає у забезпеченні клієнтів високоякісними будівельними матеріалами. Саме тому ми пропонуємо купити газоблок від виробника за оптимальною ціною ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому ціни на товар більш лояльні. А замовлення оптом дозволить отримати додаткову суттєву знижку. Рекомендуємо слідкувати за акціями та спеціальними пропозиціями на нашому сайті, щоб придбати будматеріали за ще більш прийнятною ціною.

Ми організуємо швидку доставку газобетону у Львові та за межі міста, зокрема в Борислав, Сколе, Моршин, Жидачів, Трускавець та інші населені пункти.

Газоблок купити у Львові - полезные статьи:

Строительный материал последнего поколения - газосиликатный блок обладает наилучшими характеристиками звуко- и теплоизоляции по сравнению с прочими строительными материалами.

У цьому відео Ви зможете розглянути як самостійно будувати з газоблоків. Школа ремонту від бази КУБ Львів

Знайшли помилку?