Мінімальне замовлення для самовивезення зі складу 3000 грн, при замовленні на 15000 грн - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (050) 447-86-05
 • (067) 533-27-88
 • Відділ логістики:
 • (095) 389-46-45
 • (067) 621-92-38
 • Постачальникам і партнерам:
 • (067) 634-64-60
 • (050) 564-50-50
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Львів
Замовити розрахунок
Львів
Каталог товарів
Львів
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Обережно шахраї

Як розпізнати шахраїв при купівлі будматеріалів

 

На сьогодні почастішали випадки шахрайства при продажі будівельних матеріалів і ми вважаємо своїм обов'язком проінформувати та вберегти наших покупців від дій недобросовісних осіб. Розпізнати шахраїв досить просто - вони продають через сторонні сайти (OLX, Prom.ua та ін.) товари за рекордно низькими цінами, іноді навіть удвічі нижчими за ринкові та працюють за кількома існуючими схемами, про які ми вам розповімо.

 

Схема 1

Шахраї розміщують на сайті (наприклад, на OLX) оголошення з вигідною пропозицією про продаж товару. Покупець дзвонить за вказаним телефоном, щоб зробити замовлення, шахрай, часто представляючись співробітником нашої організації, уточнює список товарів та адресу для доставки. Потім шахрай оформлює замовлення безпосередньо у нас, дублюючи дані за адресою доставки та оформлює замовлення з оплатою при отриманні.

Далі, як тільки машина привозить замовлення за адресою, шахрай телефонує покупцеві та просить переказати гроші за замовлення на свої реквізити аргументуючи тим, що водій не приймає готівку і нема чого боятися, оскільки машину з вашими товарами ви ж бачите, в іншому випадку вивантаження неможливе.

Клієнт переказує гроші шахраєві, водій, в свою чергу, не отримує підтвердження про оплату та дозвіл від логіста на вивантаження.

 

Приклади оголошення на OLX та контакту у Viber:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схема 2

В даній схемі шахраї також розміщують оголошення на різних майданчиках (за типом OLX) про продаж будівельних матеріалів за вигідними цінами від імені нашого інтернет-магазину, аргументуючи низьку ціну закриттям складу і розпродажем. Після встановлення довірливого контакту з покупцем просять зробити 50-100% передоплату на картку, тому що великий ажіотаж на залишки та немає часу чекати. Після отримання коштів шахраї вимикають номера телефонів і видаляють оголошення про продаж з джерел в інтернеті. Постраждала сторона звертається в нашу організацію. Ми, в свою чергу, перевіривши інформацію розуміємо, що мали справу з шахраями, які використовуючи назву нашого інтернет-магазину обдурили покупця. На сторінці "Публічна Оферта" ми опублікували повний перелік платіжних реквізитів нашої організації.

 

Схема 3

Наступна поширена схема обману - це часткове замовлення. Усе на тих же рекламних дошках по типу OLX і "Бесплатка" клієнт знаходить "смачну" пропозицію за ціною від шахрая та комплектує замовлення. Шахрай, в свою чергу, оформлює замовлення в нашій організації, але замовляє не всі товари зі списку покупця, а тільки частину з них. В процесі доставки клієнту дзвонить шахрай, попереджаючи, що зараз під'їде "перша" машина з частиною продукції, а другу частину підвезе "друга" машина, але просить зробити повну (100%) оплату на картку, тому що водії не беруть оплати. Клієнт оплачує, а другу частину йому звичайно ж не привозять.

 

Схема 4

Ще одна схема шахрайства полягає в підробці рахунку на оплату. Клієнт бачить неправдиве оголошення про продаж будматеріалів від імені нашого інтернет-магазину і робить замовлення. Шахрай просить передоплату у розмірі 100% і висилає підроблений рахунок, в якому вказаний список придбаних товарів, сума замовлення, інформація про НАШУ компанію (юридична адреса, телефон, логотип і т.п.), АЛЕ в реквізитах вказана особиста картка шахрая. Клієнт оплачує рахунок, а потім шахраї зникають. 

Важливо - при переказі грошей на картку висвічується ПІБ одержувача - завжди перевіряйте цю інформацію. На сайті https://lviv.kub.in.ua/public-oferta зазначений повний перелік платіжних реквізитів нашої компанії.

 

 

Схема 5

У цій схемі постраждалою стороною є тільки наш інтернет-магазин. Шахрай робить велике замовлення продукції на нашому сайті з доставкою на об'єкт. Коли приїжджає доставка, шахрай зв'язується з водієм і просить його вивантажити половину продукції за обумовленою адресою, а другу частину - в іншому місці та обіцяє сплатити рахунок вже після отримання всього замовлення. Водій погоджується, вивантажує частину продукції тут, потім їде на інше місце, де звичайно ж його ніхто не чекає.

 

Шановні клієнти "КУБ", ми не розміщуємо оголошення про продаж будівельних матеріалів на OLX. Наша компанія просить вас уважніше ставитися до джерел інформації, замовляти матеріали та послуги тільки через наші офіційні канали комунікації (сайт компанії або телефон).

 

Кілька порад, які допоможуть не потрапити на вудочку шахраїв:

- не довіряйте низьким цінам та оголошенням на майданчику OLX та інших;

- не переказуйте гроші на особисті картки, ПІБ і реквізити яких не зазначені на нашому сайті;

- перевіряйте уточнюючими питаннями компетентність та знання асортименту продавця, часто ці питання змушують діяти шахрая емоційно;

- у разі, якщо ви натрапили на сумнівне оголошення від імені нашої організації, то попередньо телефонуйте нам в контакт-центр та уточнюйте/повідомляйте про дану акційну пропозицію.
 

 
Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору