РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Клей для пінопласту купити у Львові

Знижка
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал (Ceresit Thermo Universal) армування (25 кг)
Хочете купити за 152.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Церезіт Термо Універсал – це суха суміш, яка застосовується для наклеювання, армування і штукатурення плит з пінополістеролу, пінопласту, скловати, базальтових і мінеральних плит.
Ціна: 175.94 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Мастер Армір – армована суміш для захисту пінополістирольних плит при виконанні зовнішньої теплоізоляції будівель та споруд.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Бауміт БауКонтакт – модифікована мінеральна суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит утеплювача і влаштування армувального гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Бауміт.
Ціна: 174.35 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Бауміт ПроКонтакт – це універсальна модифікована суміш для приклеювання фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит, утеплювача та влаштування армувального гідрозахисного шару в системах утеплення Бауміт Про, для професійного використання.
Ціна: 259.01 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 83 (Ceresit CT 83) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 138.22 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 159.95 грн.
Кількість:
Знижка
Піна-клей для пінополістиролу Церезіт СТ 84 (Ceresit CT 84) 850 мл (під пістолет)
Хочете купити за 197.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84), створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна: 299.95 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Церезіт СТ 85 (Ceresit CT 85) 25 кг (армування)
Хочете купити за 190.06 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і нанесення захисного армуючого шару з застосуванням стїкловолоконної сітки.
Ціна: 197.10 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для мінеральної вати Крайзель 230 (Kreisel 230) (приклеювання)
Хочете купити за 131.76 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для утеплювача Kreisel 230 використовують для приклеювання плит з мінеральної вати, при проведенні теплоізоляційних робіт фасаду. З його допомогою, фіксують плити утеплювача на різних типах поверхонь, включаючи ті, які мають фактурне покриття або вкриті малярською фарбою.
Ціна: 136.64 грн.
Кількість:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції, із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Ціна: 119.54 грн.
Кількість:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.
Ціна: 92.84 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Ансерглоб 39 (Anserglob ВСХ-39) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 86.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи.
Ціна: 89.50 грн.
Кількість:
Знижка
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 95.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш для приклеювання пінополістиролу Момент призначена для приклеювання пінополістирольних плит (пінопласт, ППС), є фіксатором пінопласту на горизонтальних і вертикальних поверхнях, зовні і всередині будівель.
Ціна: 98.52 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Ансерглоб 40 (Anserglob ВСХ-40) 25 кг (армування)
Хочете купити за 107.82 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Anserglob ВСХ-40 - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але і для створення захисного армуючого шару.
Ціна: 111.81 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Ансерглоб 40 (Anserglob ВСХ-40) Зима від -5°С (25 кг) (армування)
Хочете купити за 112.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Anserglob ВСХ-40 Зима від -5°С - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але й для створення захисного армованого шару.
Ціна: 116.76 грн.
Кількість:
Знижка
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (армування)
Хочете купити за 124.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Момент використовується для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, а також для створення захисних шарів, у тому числі, і армованих лугостійкою склосіткою, всередині і зовні будівель.
Ціна: 128.96 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Крайзель 210 (Kreisel 210) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 84.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Kreisel 210 - клейова суміш на основі портландцементу з модифікаторами, яка призначена для приклеювання пінопласту і пінополістиролу на різні щільні пористі поверхні (цегла, бетон, штукатурені поверхні та інше), при здійсненні утеплювальних робіт всередині і зовні будівель.
Ціна: 87.47 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для пінопласту Крайзель 220 (Kreisel 220) 25 кг (армування)
Хочете купити за 118.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Kreisel 220 - кращий вибір для облаштування армованого базового шару з застосуванням склотканини, при здійсненні теплоізоляційних робіт. Цей клей використовується виключно при армуванні пінополістиролу і пінопласту, і не застосовується для приклеювання.
Ціна: 122.64 грн.
Кількість:
Під замовлення
Піна-клей Макрофлекс (Makroflex) професійна (850 мл)
Піна-клей Makroflex 850 мл – однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт. Може замінювати цемент і подібні суміші, готова до застосування, зручна в користуванні. Гуртівня КУБ пропонує замовити піну-клей Makroflex за цінами виробника.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для пінопласту Сілтек Т 85 (Siltek Т 85) 25 кг (приклеювання)
Поряд із значущістю типу утеплювача виступає клей, який забезпечить його надійну фіксацію. При цьому, вибираючи клей, варто враховувати безліч таких чинників, як тип вихідної поверхні, характер робіт, і вид самого утеплювача.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для пінопласту Сілтек Т 87 (Siltek Т 87) 25 кг (армування)
Сілтек Т 87 - клей для нанесення армуючого шару на всі види теплоізоляційних матеріалів (скловата, пінопласт, пінополістирол та інше) з подальшою декоративною обробкою.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту купити у Львові

Клей для пінопласту – це будматеріал специфічного складу та спеціального призначення, що використовується для надійного фіксування листів пінопласту для подальшої експлуатації в житлових та не житлових приміщеннях. Найбільшої актуальності якісний клей для пінопласту набуває під час утеплення будівель в процесі будівничих чи ремонтних робіт. Склад матеріалу досить простий та включає такі компоненти: цемент, мінеральні домішки та за потреби наповнювачі.

Склад будівельних матеріалів та інструментів «КУБ» пропонує купити клей для пінопласту у Львові у потрібній кількості та від кращих виробників, зокрема Ceresit, Anserglob, Kreisel, Будмайстер, Титан, Момент. Ми підбираємо найкращі варіанти, оскільки від клею залежить якість утеплювальних робіт та загалом цілісність листів пінопласту.

Характеристики та ціна клею для пінопласту

Традиційно продаж клею для пінопласту різних видів тримається на високому рівні цілий рік, це пов’язано з темпами будівництва та незмінним бажанням утеплювати приміщення. Вартість клею для пінопласту такого типу буде залежати від імені бренду, об’єму та хімічних складників. Проте усі якісні матеріали мають відповідати таким критеріям:

  1. Високий ступінь адгезії за умови правильного використання.
  2. Швидке затвердіння, що позитивно впливає на швидкість роботи.
  3. Тривале зберігання властивостей.
  4. Простота у роботі.

Клей для пінопласту у Львові, який ми пропонуємо придбати на нашому складі, виключно якісний та різноманітний. Саме це допомагає обрати кращий варіант для певного виду робіт. Ми дбаємо, щоб ви могли використовувати якісний клей для пінопласту від виробника, проте враховуйте такі моменти:

  • Офіційна сертифікація та гарантія якості.
  • Гарна репутація виробника.
  • Умови зберігання клею.
  • Місце використання клею.

Останній пункт дуже важливий, адже клей для внутрішніх робіт не впорається зі своєю задачею ззовні. Хоча варто знати, що є універсальні варіанти клею, проте ціна його буде вища за стандарт.

Важливо не тільки купити клей для пінопласту, а й вміти правильно використовувати його

Робота з будь-якими матеріалами має починатися з вивчення інструкції, адже кожен виробник розкриває там специфіку матеріалу. Коли вам вдалося купити недорого клей для пінопласту, не рекомендується витрачати його даремно. Справа у тому, що замішувати розчин необхідно рівно у тій кількості, яка потрібна для роботи найближчим часом. У разі недотримання цього правила можна очікувати даремного псування матеріалу.

Використовуючи будь-який клей попередньо необхідно готувати поверхню, очищаючи її від залишків інших будматеріалів. Клей для пінопластових плит не є винятком. Використовуйте спеціальну ґрунтовку тої ж марки, що і клей. Це потрібно робити для ідеальної сумісності та адгезії цих матеріалів, що забезпечать тривалу якість роботи. Використовуйте тільки ті матеріали для подальшої обробки плит, які не зіпсують їх. Рекомендується використовувати і спеціальні гвіздки для додаткової фіксації плити. Усі ці секрети та інші рекомендації професіоналів шукайте на нашому сайті у розділі «Школа ремонту». Саме там спеціалісти (у форматі статей та відео) діляться своїм досвідом роботи з тим чи іншим будматеріалом.

Найкращі будматеріали та чесні відгуки про клей для пінопласту шукайте в гуртівні «КУБ»!

Будбаза «КУБ» – це не лише місце, де можна придбати будівельні матеріали (дошку, клейові суміші, профнастил, мурувальні матеріалі тощо). Ми працюємо, щоб наші клієнти купили необхідну кількість будматеріалів, інструментів, необхідних для проекту, та отримали кваліфіковану консультацію спеціалістів стосовно тих чи інших матеріалів чи процесів. Більш того, за попередньою заявкою ми розрахуємо потрібну кількість клею чи інших матеріалів для індивідуального процесу. Замовити клей для пінопласту досить просто, варто лише використати сайт чи зателефонувати менеджерам. Ціни на товар формуються лояльним чином, оскільки ми працюємо з виробниками без посередників. А якщо замовлення буде оптом, то на клієнта чекатиме додаткова знижка. У будь-якому разі слідкуйте за новинами на нашому сайті, щоб бути у курсі акцій чи розпродажу.

Якщо проблематично забрати замовлення зі складу, буде доставка клею для пінопласту у Львові та по області за вказаними адресами, зокрема у такі міста: Жовква, Броди, Трускавець, Золочів, Самбір та інші.

Знайшли помилку?