РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Дошка купити у Львові

Під замовлення
Дошка 25*2000 мм
Дошка будівельна у Львові застосовується при монтажі покрівлі, облаштуванні опалубки, зведенні господарських споруд, а також, при монтажі підлоги.Основні характеристики:довжина: 2000 мм;ширина: 80-100 мм;товщина: 25 мм;матеріал: сосна, модрина.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Дошка необрізна 25*2000 мм
Дошка будівельна необрізна у Львові застосовується при монтажі покрівлі, для облаштування опалубки, при зведенні фундаменту, а також, затребувана в загальногосподарських потребах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Дошка купити у Львові

Будівельна дошка – це завжди актуальний будматеріал, який виготовляється з різних порід дерев та використовується на усіх етапах будівництва чи ремонту. Дошку заданих параметрів отримують шляхом випилювання, завдяки чому вона має особливий формат випуску. На складі будматеріалів «КУБ» Ви можете замовити будівельну дошку у Львові обрізного та необрізного типу.

Переваги та властивості, що впливають на вартість дошки

Як свідчать відгуки про дошки від спеціалістів, матеріал має низку переваг, яких немає у інших будматеріалів, проте не можна замовчувати і певні мінуси. Ці знання допоможуть визначитися, чи підходять дошки під заплановані Вами роботи, чи, можливо, є сенс придбати матеріали з іншими властивостями. До переваг відносять:

  • легкість обробки;
  • простота транспортування;
  • відносно низька вага;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • універсальність.

Усе це в купі з можливістю купити недорого дошки, робить матеріал більш ніж привабливим. Не зайвим буде нагадати мінуси деревини:

  • горючість;
  • слабка протидія мікроорганізмам;
  • погана здатність витримувати вплив води.

Наголосимо, що ці суттєві проблеми з легкістю вирішуються використанням деревозахисних матеріалів, які Ви також можете купити на складі будматеріалів «КУБ». Для хорошої роботи з дошками іноді досить мати невеликі навички, проте для виконання серйозних проектів радимо звертатися до спеціалістів. Чисельні інформативні матеріали та статті, що містять різноманітні поради про ведення ремонту чи будівництва, дозволять покращити майстерність.

Типи дошок, які Ви можете купити у нас

Серед видів дошок, які Ви знайдете у каталозі будбази, містяться два варіанти: обрізні та необрізні (шалівка). Вони відповідають тим нормативним стандартам, які стосуються саме такого типу деревини. Кожен з підвидів неодмінно знайде своє місце на різних етапах будівництва. До речі, ціна на необрізну дошку нижча, бо для її обробки витрачається менше ресурсів, і на матеріалі лишається кора. Це прекрасний варіант для спорудження тимчасових огорож чи чорнового настилу.

Обрізна дошка має дещо вищу ціну, бо має гарну обробку та загалом більш акуратний зовнішній вигляд. Майстри використовують її для серйозних робіт, розраховуючи на тривалий термін експлуатації деревини. Закономірно, що такий матеріал більш популярний.

Купуючи будівельні дошки, необхідно враховувати, з якої деревини їх виготовили, бо, наприклад, хвойні дерева найпопулярніші, бо їх просто обробляти й вони достатньо довгі. Інші типи деревини дещо важче обробляти, проте вони ціняться за неперевершений зовнішній вигляд.

Якість та прийнятні ціни дошок – ось що ми пропонуємо Вам на будбазі «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» гарантує високу якість придбаних у нас дошок оптом і в роздріб, оскільки ми працюємо з кращими виробниками, чия продукція сертифікована. Наші менеджери надають кваліфіковану консультацію та допоможуть розрахувати потрібну кількість дошок, потрібних для Вашого проекту. Купуйте й інші будівельні матеріали (цеглу, цемент, суміші для утеплення, декоративні суміші тощо) - економте свій час.

Ми допоможемо доставити будівельну дошку у Львові та по області, зокрема у міста: Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль.

Знайшли помилку?