РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Фасадні фарби купити у Львові

Ціна

грн.

Виробники:

Фарба фасадна Anserglob Gazobeton акрилова – це спеціальний матеріал, який використовується для декорування внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 1006.62 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна декоративна Полімін СФ-1 (Polimin SF-1) силіконова (10 л)
Хочете купити за 655.05 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна декоративна Полімін СФ-1 – це лакофарбовий матеріал, призначений для первинного та ремонтного фарбування міцних цементно-вапняних, вапняних і гіпсових штукатурок, бетону, гіпсокартону, МДФ, ДСП, ДВП і OSB.
Ціна 690.78 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна Століт акрилова (10 л)
Хочете купити за 503.58 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна Століт застосовується для зовнішньої і внутрішньої обробки стін. Вона добре поєднується з бетонними, цегляними, дерев'яними, гіпсокартонними і гіпсовими поверхнями. Фарба Століт володіє водно-дисперсної основою і виступає як екологічно чистий і безпечний для здоров'я продукт.
Ціна 526.47 грн.
Кількість:
Фарба фасадна  Століт акрилова призначена для декоративно-захисного фарбування фасадів будівель і стін усередині приміщень. Характеризується відмінною адгезією до цементних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних, деревного основ, а також бетону.
Ціна 280.80 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба структурна акрилова Ансерглоб (Anserglob) універсальна (10 кг)
Хочете купити за 611.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба структурна акрилова Anserglob призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна 644.73 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Ансерглоб акрилова призначена для фарбування фасадів будівель, допускається нанесення практично на будь-який тип основи.
Ціна 209.84 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна Ансерглоб (Anserglob) силіконова (10 л)
Хочете купити за 886.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна силіконова Anserglob – це матеріал, призначений для виконання оздоблення поверхні внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob. Наноситься на будь-які мінеральні основи і органічні основи.
Ціна 934.80 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 – це акрилова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт. Призначена для створення зносостійких і вологостійких покриттів. Має хорошу адгезію і високу покривну здатність.
Ціна 95.09 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Дюфа Фасаденфарбе F90 – це дисперсійна фарба, призначена для робіт всередині приміщення і зовні. Ви можете купити недорого фарбу фасадну Dufa Fassadenfarbe F90 матову на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна 116.17 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна Дюфа Фасаденфарбе F90 (Dufa Fassadenfarbe F90) матова (10 л)
Хочете купити за 711.41 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна Dufa Fassadenfarbe F90 – це акрилова фарба, яка застосовується для фарбування будівель, додання виразного декоративного акценту фасадам, а також для створення надійних зносостійких і вологостійких покриттів в інтер'єрі.
Ціна 750.22 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Дюфа Фасаденфарбе F90 – це атмосферостійка акрилова суміш для внутрішніх і зовнішніх робіт. Ми пропонуємо купити недорого фарбу фасадну Дюфа Фасаденфарбе F90 у Львові на сайтв бази будівельних матеріалів КУБ.
Ціна 220.77 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) силіконова (10 л)
Хочете купити за 670.51 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton силіконова – це спеціальний матеріал, призначений для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 707.08 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) акрилова (10 л)
Хочете купити за 490.94 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton – це сучасний матеріал, призначений для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 517.72 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton силіконова – це декоративний будівельній матеріал, призначений для виконання оздоблювальної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 1389.80 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Ансерглоб (Anserglob) (10 л)
Хочете купити за 554.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба структурна акрилова універсальна Anserglob призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхні як внутрішніх, так і зовнішніх стін, а також, як фінішне декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції.
Ціна 585.01 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Церезіт СТ 42 (Ceresit СT 42) (10 л)
Хочете купити за 910.01 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна Ceresit CT 42 - структурна акрилова фарба для поверхонь всередині і зовні будинків. Характеризується стійкістю до стирання, лугостійкістю, атмосферостійкістю, низьким водопоглинанням. Готова до застосування. Витрата: 0,3 л/кв.м.
Ціна 959.64 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба фасадна силікатна Церезіт СТ 54 (Ceresit СT 54) (10 л)
Хочете купити за 967.52 грн. Уточнюйте у менеджера!
Силікатна фарба Ceresit (Церезіт) CT 54 - пароприникаюча, гідрофобна фарба для фарбування мінеральних поверхонь всередині і зовні будинків.
Ціна 1020.29 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Церезіт СТ 44 (Ceresit CT 44) (10 л)
Хочете купити за 1007.82 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ceresit CT 44 - акрилова фарба, яка застосовується для фарбування бетонних, штукатурних, гіпсових, цегляних і дерев'яних основ усередині і зовні приміщень.
Ціна 1062.79 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова фасадна Дюфа D690 (Dufa D690) (10 л)
Хочете купити за 572.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фасадна фарба "Дюфа" D 690 (10 л) застосовується для зовнішніх робіт, але її також можна використовувати для фарбування всередині приміщень. Вона має акрилову основу, а поверхня, створена після її нанесення, завдяки високій щільності фарби, має високу волого- і зносостійкість.
Ціна 604.13 грн.
Кількість:
«ФАСАД ЕКО +» Ансерглоб (7 кг), використовується для фінішної обробки як під час здійснення робіт у приміщеннях, так і під час проведення зовнішніх робіт; наноситься мінеральні (гіпсові, цементні, вапняні, цегляні) та на органічні (фанера, ДСП, шпалери, та інше) основи. Базовий колір - білий.
Ціна 261.02 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба акрилова Ансерглоб Фасад ЕКО+ (Anserglob) (14 кг)
Хочете купити за 452.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
«ФАСАД ЕКО +» Ансерглоб (10 л), використовується для фінішної обробки як під час здійснення робіт у приміщеннях, так і під час проведення зовнішніх робіт; наноситься мінеральні (гіпсові, цементні, вапняні, цегляні) та на органічні (фанера, ДСП, шпалери, та інше) основи. Базовий колір - білий.
Ціна 477.58 грн.
Кількість:
Під замовлення
Фарба фасадна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (1 л)
Фарба фасадна акрилова Anserglob призначена для виконання опоряджування поверхні внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Фарба фасадна Ансерглоб (Anserglob) силіконова (5 л)
Фарба фасадна Anserglob силіконова – це матеріал, призначений для оздоблювальних робіт поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob. Наноситься фарба на будь-які мінеральні основи і органічні основи.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 (Dufa Fassade D690) (2,5 л)
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 – це акрилова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, призначена для створення зносостійких і вологостійких покриттів, має хорошу адгезію і високу покривну здатність. Купити недорого фарбу фасадну Дюфа Фасад D690 на базі будівельних матеріалів КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 (Dufa Fassade D690) (5 л)
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 – це акрилова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, призначена для створення зносостійких і вологостійких покриттів, має хорошу адгезію і високу покривну здатність. Ви можете купити недорого фарбу фасадну Dufa Fassade D690 у Львові на базі будматеріалів КУБ.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Фасадні фарби купити у Львові

Фасадні фарби – це лакофарбові матеріали, призначені для оздоблення фасадів будівель. Даний матеріал повинен мати спеціальні властивості, які допомагають витримати негативний вплив навколишнього середовища. Замовити фасадні фарби високої якості за кращою ціною у Львові можна у гуртівні «КУБ», ми гарантуємо, що Ви отримаєте кращі матеріали від перевірених виробників (Ceresit, Anserglob, Dufa).

Характеристики фасадної фарби, що впливають на її ціну

Фасадна фарба призначена для обробки зовнішньої частини будівель. Тому вона повинна витримувати усілякий вплив, спричинений дією атмосферних явищ, зокрема: висока температура, атмосферні опади, сонячні промені, вітер та інші. У нас Ви можете купити недорого фасадні фарби, що мають такі характеристики:

 • гарною міцністю;
 • мінімальною водопроникністю;
 • високою паропроникністю;
 • еластичністю;
 • здатністю до самоочищення та стійкістю до забруднень;
 • стійкість до УФ-променів;
 • біологічною стійкістю;
 • довговічністю.

Ціна даного матеріалу крім цих властивостей, залежить від бренду виробника, фасування та виду фарби.

Який вид фарби слід купити в тій чи іншій ситуації

На сьогоднішній день існує велика кількість видів фасадної фарби, основні з них:

 • силікатна фарба – складається з рідкого скла та органічних добавок, застосовується для поверхонь з вапняка, газоблоків, цегли, піноблоків;
 • масляна фарба є найбільш ефективною, якщо її застосовувати для поверхонь з дерева, вона складається з натуральних та штучних оліф та фарбуючого пігменту;
 • емалева фарба використовується для фарбування дерев’яних фасадів та окремих металевих елементів, буває алкідною та поліуретановою;
 • водоемульсійна фарба має декілька видів, але не кожен з них підходить для фарбування фасадів, найпоширеніший вид, який використовується для даних цілей – це акрилова фарба, що має гарні властивості для використання її в умовах вулиці;
 • силіконові водоемульсійні фасадні фарби, в основі яких кремнієва силіконова смола, застосовується на поверхнях з гірських порід та мінералів, а також свіжу штукатурку після її повного висихання;
 • вапняна фарба являє собою гашене вапно, розбавлене водою, має обмежену кольорову гамму.

Щоб зробити правильний вибір, необхідно ознайомитись з відгуками про фасадні фарби, або звернутись за допомогою до професійних консультантів будівельної бази «КУБ» у Львові, які підкажуть оптимальний варіант саме для типу поверхні Вашого дому.

Оптимальна вартість фасадних фарб та відмінний сервіс на будбазі «КУБ» спеціально для Вас!

Неважливо, Вам потрібні декілька банок матеріалу чи хочете замовити фасадні фарби оптом – ми знайдемо оптимальне рішення, попередньо проконсультувавши з того чи іншого питання. Додатково спеціалісти будбази «КУБ» розробили програму лояльності, яка передбачає низку знижок, акційних пропозицій та бонусів постійним та новим клієнтам.

Також цілком реальна швидка доставка фасадних матеріалів у Львові та по області, зокрема у міста Буськ, Турка, Трускавець, Миколаїв, Сокаль. Або ж Ви можете самостійно забрати замовлення у зручний час.

Фасадні фарби ціна у м. Львів - каталог із 28 товарів

Фасадні фарбиЦінаНаявність:
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) акрилова (20 л) 1006.62 грн. В наявності
Фарба фасадна декоративна Полімін СФ-1 (Polimin SF-1) силіконова (10 л) 655.05 грн. В наявності
Фарба фасадна Століт акрилова (10 л) 503.58 грн. В наявності
Фарба фасадна Століт акрилова (5 л) 280.80 грн. В наявності
Фарба структурна акрилова Ансерглоб (Anserglob) універсальна (10 кг) 611.38 грн. В наявності
Фарба фасадна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (3 л) 209.84 грн. В наявності
Фарба фасадна Ансерглоб (Anserglob) силіконова (10 л) 886.45 грн. В наявності
Фарба фасадна Дюфа Фасад D690 (Dufa Fassade D690) (1 л) 95.09 грн. В наявності
Фарба фасадна Дюфа Фасаденфарбе F90 (Dufa Fassadenfarbe F90) матова (1 л) 116.17 грн. В наявності
Фарба фасадна Дюфа Фасаденфарбе F90 (Dufa Fassadenfarbe F90) матова (10 л) 711.41 грн. В наявності
Фарба фасадна Дюфа Фасаденфарбе F90 (Dufa Fassadenfarbe F90) матова (2,5 л) 220.77 грн. В наявності
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) силіконова (10 л) 670.51 грн. В наявності
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) акрилова (10 л) 490.94 грн. В наявності
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) силіконова (20 л) 1389.80 грн. В наявності
Фарба акрилова фасадна Ансерглоб (Anserglob) (10 л) 554.75 грн. В наявності
Знайшли помилку?