РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери

Cпівпраця

Організація "КУБ" працює на ринку будівельних матеріалів з 2013 року. На даний момент, ми представлені в 12 регіонах України, загальна відвідуваність ресурсу - понад 100 000 користувачів в місяць. Ми зацікавлені в розширенні асортименту будівельних матеріалів, пошуку нових постачальників і партнерів.

Якщо ви — виробник, дистриб'ютор або регіональний склад будівельних матеріалів і зацікавлені в розміщенні і реалізації своєї продукції на нашому ресурсі, то УВАЖНО ознайомтеся з умовами співпраці.

Для уточнення більш докладної інформації про партнерство та співробітництво з нами телефонуйте: +38 (099) 49-175-29 або надсилайте готові комерційні пропозиції за вказаними електронними адресами!

 

Постачальникам будівельних матеріалів:

Умови співпраці:

  1. Готовність до щотижневих отправкам прайс-листа і складських залишків в форматі .xls.
  2. Підготовка матеріалів в електронному вигляді (фото товару, опис).
  3. Готовність надати зразки продукції.
  4. У комерційній пропозиції вказати умови поставок і оплати.
  5. Готовність працювати в форматі дропшіпінг.
  6. Готовність працювати на умовах повернення або обміну матеріалу.

 

Процес розгляду комерційних пропозицій:

1. Комерційні пропозиції, прайс-листи та інформацію про товарні позиції надсилати лише на email partner@kub.in.ua.

2. Всі комерційні пропозиції вивчаються фахівцями відділу постачання протягом 1-го тижня.

3. Якщо наш фахівець із закупівель не зв'язався з Вами протягом тижня, це свідчить про те, що на даний момент ми не зацікавлені в розширенні асортименту по зазначеній групі товарів. Ми обов'язково з Вами зв'яжемося в майбутньому.

Не варто періодично відправляти листи або телефонувати до відділу продажів за вказаними телефонами на сторінці Контакти, можливості переадресувати Ваш дзвінок до відділу постачання немає.

 

Рекламним, консалтинговим, HR- і тренінговим агентствам

1. Комерційні пропозиції і запрошення надсилати на email reklama@kub.in.ua.

2. Всі комерційні пропозиції рассматриваються фахівцями відділу маркетингу і керівництвом протягом 2-х тижнів.

3. Якщо наш фахівець не зв'язався з Вами протягом зазначеного часу, це свідчить про те, що на даний момент ми не зацікавлені у співпраці і не рекомендується бездумно відправляти листи або телефонувати до відділу продажів за вказаними на сайті телефонами.

 

Благодійним фондам

1. Партнерські пропозиції і прохання надсилати строго на email help@kub.in.ua.

2. Всі листи відправлені на вказану адресу потрапляють безпосередньо керівництву організації і детально вивчаються протягом місяця.

3. Важливо! Не рекомендується відправляти періодичні розсилки і дзвонити за телефонами вказаними на сайті, з проханням переключити на керівника, подібні дзвінки представників автоматично будуть поміщені в чорний список, а листи-пропозиції - відхилені.

4. У разі зацікавленості, представники нашої організації самостійно зв'яжуться з Вами за вказаними в листі контактними даними.

 

Колектив організації "КУБ" вдячний за проявлений інтерес, уважне вивчення даної інформації і дотримання вищевикладених умов!

 

Знайшли помилку?