РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Будівельна хімія купити у Львові

Знижка
Грунтівка Церезіт СТ 17 (Ceresit CT 17) 10 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 196.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 230.00 грн.
Кількість:
Перетворювач іржі Страж – це спеціальний засіб, призначений для видалення іржі і утворення захисного шару на поверхні з чорного металу. Купити недорого перетворювач іржі Страж (0,4 л) можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 20.81 грн.
Кількість:
Очищувач універсальний Страж-14 – це засіб, призначений для видалення з поверхні цегли, каменю та керамічної плитки сольових відкладень (висолів). Придатний для очищення від кіптяви, залишків вапна, цвілі, іржі, масляних плям, цементу, шпаклівок тощо.
Ціна: 132.22 грн.
Кількість:
Засіб для захисту від капілярної вологи Церезіт СО-81 – це спеціальний засіб, який знайшов собі застосування в об'ємній гідрофобізації будівельних конструкцій. Часто застосовується разом з розчинами групи CR.
Ціна: 1790.00 грн.
Кількість:
Герметик акриловий Церезіт CS-7 — це засіб, призначений для герметизації конструкцій з алюмінію, ПВХ, дерева та металу; герметизації збірних елементів конструкцій, заповнення тріщин всередині та зовні будівель, обробки стиків і з’єднань умивальників, ванн і душових кабін у ванних кімнатах, нанесення на з’єднувальні елементи між кухонним обладнанням і облицюванням стіни, обробки з’єднань труб центрального опалення та водопроводу.
Ціна: 58.72 грн.
Кількість:
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 — це спеціальний засіб, який застосовується для захисту швів керамічної плитки, надання водовідштовхувальних властивостей облицювальним плитам з природного і штучного каменю нещільної структури, для забезпечення водонепроникності тріщин шириною не більше 0,2 мм в будівельних елементах.
Ціна: 124.50 грн.
Кількість:
Грунтівка по металу ГФ-021 — це засіб, призначений для високоефективного антикорозійного захисту металевих і дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень. Грунтівка збільшує адгезію між поверхнею, що фарбується і фінішним покриттям.
Ціна: 81.82 грн.
Кількість:
Грунтівка по металу ГФ-021 — це універсальна алкідна грунтовка з антикорозійним ефектом. Містить спеціальні наповнювачі, що захищають металеві поверхні від корозії. Забезпечує високоміцне з'єднання лакофарбових матеріалів з офарблює поверхнею, попереджаючи їх відшаровування.
Ціна: 44.18 грн.
Кількість:
Грунтівка по металу ГФ-021 — це засіб, призначений для грунтування металевих і дерев'яних поверхонь під покриття різними емалями, має високі захисні властивості, створює додатковий захист від корозії завдяки спеціальному пігменту.
Ціна: 125.23 грн.
Кількість:
Рідке скло або силікатний клей має високу клейкість. При взаємодії з різними мінеральними матеріалами утворює досить міцну структуру. Завдяки саме цій властивості рідке скло являє собою надійний захист поверхонь від впливу прямих сонячних променів, вологи і бруду.
Ціна: 19.88 грн.
Кількість:
Перетворювач іржі призначений для видалення іржі з металевих поверхонь і створення захисного покриття перед фарбуванням.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Перетворювач іржі Страж – це спеціальний засіб, призначений для видалення іржі і утворення захисного шару на поверхні з чорного металу. Купити недорого перетворювач іржі Страж (1 л) можна у Львові в гуртівні будматеріалів КУБ.
Ціна: 30.64 грн.
Кількість:
Герметик Церезіт CS-24 — це універсальний засіб, призначений для герметизації віконних і дверних блоків, склопакетів, герметизації швів збірних огороджувальних конструкцій з бетону, металу, скла, для виконання деформаційних швів в басейнах, резервуарах, теплоізоляційних системах фасадів.
Ціна: 108.55 грн.
Кількість:
Герметик термостійкий Церезіт CS-28 — це продукт, призначений для герметизації елементів при будівництві, а саме склеювання елементів, що піддаються впливу високих температур; герметизація стиків металевих елементів; герметизація насосів і електродвигунів; герметизація стиків, що піддаються тривалому температурного впливу (наприклад, при будівництві печей і димоходів).
Ціна: 143.18 грн.
Кількість:
Перетворювач іржі – це засіб, який призначений для розчинення іржі з металевих покриттів та створення захисного шару. Рекомендується використовувати на відкритому повітрі із застосуванням рукавичок.
Ціна: 30.26 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Будмонстр — це дисперсійна будівельна суміш, яку використовують всередині і зовні будинків. Ви можете купити недорого грунтівку універсальну Budmonster в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна: 80.29 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Будмонстр — це дисперсійна будівельна суміш, яку використовують всередині і зовні будинків. Купити недорого грунтівку універсальну Budmonster Ви можете у Львові на будбазі КУБ.
Ціна: 30.20 грн.
Кількість:
Піна монтажна B FOAM PRO – це будівельний матеріал, який використовується при монтажі дверей або вікон для заповнення порожнини між дверною або віконною рамою та стіною, а також для закладення і теплоізоляції мереж водопроводу, каналізації та центрального опалення, звукоізоляції та герметизації будівельних перегородок, кабін автомобілів, заповнення будь-яких щілин, швів, різного роду порожнеч.
Ціна: 105.30 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент 10 л глибокого проникнення, є екологічно безпечною, нетоксичною грунтівкою молочно-білого кольору. Застосовується з метою зміцнення нетривких, сильно поглинаючих і пористих основ. До складу грунтівки входить дисперсія на основі синтетичних смол.
Ціна: 166.95 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтівка Крайзель 301 (Kreisel 301) 10 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 167.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Крайзель 301 - грунтівка глибокого проникнення, яка призначена для зменшення і вирівнювання водопоглинання по всій площі поверхні, збільшення міцності і адгезії вихідної основи.
Ціна: 190.00 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтуюча фарба Церезіт СТ 16 (Ceresit CT 16) 10 л (фасадна)
Хочете купити за 518.34 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтуюча фарба Ceresit CT 16, призначена для попередньої обробки основ, з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також, спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.
Ціна: 575.93 грн.
Кількість:
Знижка
Грунтуюча фарба Крайзель 330 (Kreisel 330) 10 л (фасадна)
Хочете купити за 420.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтуюча фарба Kreisel 330 використовується на фінішному етапі підготовки поверхні, перед нанесенням мозаїчних, акрилових і мінеральних штукатурок.
Ціна: 458.40 грн.
Кількість:
Монтажна піна Ceresit TS-65 Megafoam – це будівельна хімія, яка використовується для ефективного заповнення отворів, щілин, стиків, покрівельних з’єднань, туба має спеціальний вихід під пістолет.
Ціна: 234.34 грн.
Кількість:
Емульсія протигрибкова Anserglob ES-65 призначена для видалення грибків, лишайників, мохів, дріжджів та інших мікроорганізмів. Застосовується на мінеральних поверхнях, таких як цементні, вапняні, цементно-вапняні основи, покриття з клейових і емульсійних фарб.
Ціна: 30.43 грн.
Кількість:
Емульсія для видалення висолоутворень Anserglob ES-67 - універсальний очищувач, який використовується для видалення з поверхні стін цементних і вапняних нальотів, слідів корозії металу (іржі), висолів і атмосферних забруднень.
Ціна: 55.77 грн.
Кількість:
Будівельна хімія купити у Львові

Будівельна хімія – це одна з категорій будівельних матеріалів, до якої входить велика кількість компонентів, без яких не відбуваються жодні ремонтні роботи. До будівельної хімії можна віднести синтетичні допоміжні матеріали, які вирішують безліч задач. Сучасна хімія не шкодить здоров’ю при дотриманні інструкції та техніки безпеки. Купити недорого будівельну хімію у Львові можна на складі «КУБ», де у продаж випускаються товари від перевірених постачальників, що гарантують якість засобів та підтверджують її всіма сертифікатами.

Засоби будівельної хімії, їхня вартість основні характеристики

Будівельна хімія, представлена на сайті такими різновидами:

  • монтажна піна;
  • піна-клей;
  • пластифікатори;
  • грунтівки;
  • герметики;
  • деревозахист.

Кожен з видів будівельних матеріалів, замовити які можна у нас, мають масу підвидів зі своїми особливими характеристиками, які впливають на ціну товару. Зосередимось на деяких їх видах:

Монтажна піна – поліуретановий герметик, який застосовують для щільного склеювання, звукоізоляції та герметизації.

Піна-клей – монтажна піна з особливим складом, який дозволяє використовувати її для приклеювання пінопласту піт час монтажу теплоізоляції.

Пластифікатори – речовини синтетичного походження, добавки призначені для бетонних та розчинних сумішей, мають пластифікуючу дію та впливають на редукцію води, а також уповільнюють гідратацію цементу на ранніх строках розведення суміші й прискорюють затвердіння бетону.

Грунтівки – засоби, які застосовуються перед шпатлюванням стін, стель, наклеюванням шпалер, а також перед укладенням кахлі. Грунтівки використовують для пропитки пористих та сильно всмоктуючих вапняно-цементних, крейдяних та запилених поверхонь при підготовці їх під подальше фарбування та наклеювання шпалер.

Герметики – композиції на основі полімерів, які використовуються для заповнення різноманітних щілин та тріщин, обробка швів при укладанні кахлі, а також при герметизації вікон і дверей.

Деревозахист – це засоби, які допомагають зберігати цілісність дерев’яних конструкцій, напримклад, з брусу аба дошки, захищають їх від негативного впливу навколишнього середовища та забезпечує тривалий період експлуатації.

Професійні відгуки на будівельні добавки та різноманітну хімію свідчать про те, що для кожного окремого випадку необхідно правильно підбирати той чи інший засіб, щоб гарантувати якісний кінцевий результат. Якщо визначитись з вибором важко, то ви можете звернутись за допомогою до наших консультантів, які порадять необхідну будхімію та розрахують кількість матеріалу.

Пропонуємо купити будівельну хімію за найкращою ціною у Львові на будбазі «КУБ»!

Довіртесь кращим у придбанні будівельної хімії оптом і в роздріб – ми забезпечимо Вас нею у повній мірі. Співпрацюючи з кращими виробниками (Силтек, Момент, Front, Dufa, Anserglob тощо) без посередників, ми гарантуємо Вам кращі ціни на товари. А кваліфіковані менеджери-консультанти нададуть повні відповіді на усі питання, що цікавлять Вас.

Також ми організуємо доставку будівельної хімії у Львові та по області (Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Новий розділ, Золочів та ін.) у найкоротші терміни.

Знайшли помилку?