РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Будівельна хімія купити у Львові

Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна: 208.47 грн.
Кількість:
Перетворювач іржі Страж – це спеціальний засіб, призначений для видалення іржі і утворення захисного шару на поверхні з чорного металу. Купити недорого перетворювач іржі Страж (0,4 л) можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 20.92 грн.
Кількість:
Очищувач універсальний Страж-14 – це засіб, призначений для видалення з поверхні цегли, каменю та керамічної плитки сольових відкладень (висолів). Придатний для очищення від кіптяви, залишків вапна, цвілі, іржі, масляних плям, цементу, шпаклівок тощо.
Ціна: 132.88 грн.
Кількість:
Гідрофобізатор силіконовий Страж-15 – це спеціальний засіб, призначений для фінішної обробки поверхонь, підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт, забезпечує повну водонепроникність всіх видів мінеральних поверхонь таких як: бетон, гіпс, натуральний камінь, штукатурка, шифер, пінобетон, поверхні, які пофарбовані фасадними фарбами тощо.
Ціна: 174.37 грн.
Кількість:
Засіб для захисту від капілярної вологи Церезіт СО-81 – це спеціальний засіб, який знайшов собі застосування в об'ємній гідрофобізації будівельних конструкцій. Часто застосовується разом з розчинами групи CR.
Ціна: 1883.52 грн.
Кількість:
Перетворювач іржі Страж – це спеціальний засіб, призначений для видалення іржі і утворення захисного шару на поверхні з чорного металу. Купити недорого перетворювач іржі Страж (1 л) можна у Львові в гуртівні будматеріалів КУБ.
Ціна: 26.78 грн.
Кількість:
Очищувач універсальний антисіль Страж-14 – це спеціальний засіб, призначений для видалення висолів, який швидко і ефективно усуває сольові відкладення з різноманітних поверхонь. Легко розчиняє і видаляє солі по всій обробленій поверхні, глибоко проникаючи і не пошкоджуючи її.
Ціна: 67.31 грн.
Кількість:
Очищувач універсальний антисіль Страж-14 – це засіб для видалення висолів, який забезпечує швидке і ефективне усунення сольових відкладень з різноманітних поверхонь. Легко розчиняє і видаляє солі по всій області дії, глибоко проникаючи в поверхню, не пошкоджуючи її.
Ціна: 35.43 грн.
Кількість:
Очищувач універсальний антисіль Страж-14 – це засіб, призначений спеціально для видалення висолів. Він швидко та якісно усуває сольові відкладення з різноманітних поверхонь, легко розчиняє і видаляє солі, глибоко проникаючи в поверхню, не пошкоджуючи її.
Ціна: 124.00 грн.
Кількість:
Перетворювач іржі – це засіб, який призначений для розчинення іржі з металевих покриттів та створення захисного шару. Рекомендується використовувати на відкритому повітрі із застосуванням рукавичок.
Ціна: 30.26 грн.
Кількість:
Грунтівка Момент 10 л глибокого проникнення, є екологічно безпечною, нетоксичною грунтівкою молочно-білого кольору. Застосовується з метою зміцнення нетривких, сильно поглинаючих і пористих основ. До складу грунтівки входить дисперсія на основі синтетичних смол.
Ціна: 160.09 грн.
Кількість:
Крайзель 301 - грунтівка глибокого проникнення, яка призначена для зменшення і вирівнювання водопоглинання по всій площі поверхні, збільшення міцності і адгезії вихідної основи.
Ціна: 159.98 грн.
Кількість:
Грунтуюча фарба Ceresit CT 16, призначена для попередньої обробки основ, з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також, спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб, для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.
Ціна: 548.14 грн.
Кількість:
Грунтуюча фарба Kreisel 330 використовується на фінішному етапі підготовки поверхні, перед нанесенням мозаїчних, акрилових і мінеральних штукатурок.
Ціна: 404.40 грн.
Кількість:
Емульсія протигрибкова Anserglob ES-65 призначена для видалення грибків, лишайників, мохів, дріжджів та інших мікроорганізмів. Застосовується на мінеральних поверхнях, таких як цементні, вапняні, цементно-вапняні основи, покриття з клейових і емульсійних фарб.
Ціна: 29.28 грн.
Кількість:
Емульсія для видалення висолоутворень Anserglob ES-67 - універсальний очищувач, який використовується для видалення з поверхні стін цементних і вапняних нальотів, слідів корозії металу (іржі), висолів і атмосферних забруднень.
Ціна: 52.69 грн.
Кількість:
Dufa Tiefgrund D14 (1 л) - це грунт-концентрат, який використовують для просочування та зміцнення таких основ, як гіпсокартон, легкий бетон, ДСП, шпалери, гіпс, цемент, тощо, при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт.
Ціна: 71.16 грн.
Кількість:
Dufa Tiefgrund D14 (2 л) - це грунт-концентрат, який використовують для просочування та зміцнення таких поверхонь, як гіпсокартон, легкий бетон, ДСП, шпалери, гіпс, цемент, та інше, при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт.
Ціна: 126.34 грн.
Кількість:
Під замовлення
Піна монтажна Церезіт ТС-52 ПРО (Ceresit TS-52 PRO) професійна всесезонна (750 мл)
Монтажна піна Ceresit TS-52 PRO – монтажна піна, що застосовується з метою надійної тепло- і звукоізоляції в закріпленні стиків віконних і дверних блоків, огороджувальних конструкцій, примикань стін і дахів, а також для закладення комунікаційних проходів в перекриттях і стінах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Піна монтажна професійна Бі Фоам Про (B FOAM PRO) (750 мл)
Піна монтажна B FOAM PRO – це будівельний матеріал, який використовується при монтажі дверей або вікон для заповнення порожнини між дверною або віконною рамою та стіною, а також для закладення і теплоізоляції мереж водопроводу, каналізації та центрального опалення, звукоізоляції та герметизації будівельних перегородок, кабін автомобілів, заповнення будь-яких щілин, швів, різного роду порожнеч.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Піна монтажна Церезіт ТС-65 ПРО Мега Піна (Ceresit TS-65 PRO) професійна (850 мл)
Монтажна піна Ceresit TS-65 Megafoam – це будівельна хімія, яка використовується для ефективного заповнення отворів, щілин, стиків, покрівельних з’єднань, туба має спеціальний вихід під пістолет.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Грунтівка Дюфа Тіфгрунд Д14 (Dufa Tiefgrund D14) концентрат 1:4 (5 л)
Dufa Tiefgrund D14 (5 л) - це грунт-концентрат, який використовують для просочування таких поверхонь, як гіпсокартон, легкий бетон, ДСП, шпалери, гіпс, цемент, тощо, при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Грунтівка Дюфа Тифгрунд Д14 (Dufa Tiefgrund D14) концентрат 1:4 (10 л)
Dufa Tiefgrund D14 (10 л) - це грунт-концентрат, який використовують для просочування та зміцнення таких основ, як гіпсокартон, легкий бетон, ДСП, шпалери, гіпс, цемент та інше, при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Будівельна хімія купити у Львові

Будівельна хімія – це одна з категорій будівельних матеріалів, до якої входить велика кількість компонентів, без яких не відбуваються жодні ремонтні роботи. До будівельної хімії можна віднести синтетичні допоміжні матеріали, які вирішують безліч задач. Сучасна хімія не шкодить здоров’ю при дотриманні інструкції та техніки безпеки. Купити недорого будівельну хімію у Львові можна на складі «КУБ», де у продаж випускаються товари від перевірених постачальників, що гарантують якість засобів та підтверджують її всіма сертифікатами.

Засоби будівельної хімії, їхня вартість основні характеристики

Будівельна хімія, представлена на сайті такими різновидами:

  • монтажна піна;
  • піна-клей;
  • пластифікатори;
  • грунтівки;
  • герметики;
  • деревозахист.

Кожен з видів будівельних матеріалів, замовити які можна у нас, мають масу підвидів зі своїми особливими характеристиками, які впливають на ціну товару. Зосередимось на деяких їх видах:

Монтажна піна – поліуретановий герметик, який застосовують для щільного склеювання, звукоізоляції та герметизації.

Піна-клей – монтажна піна з особливим складом, який дозволяє використовувати її для приклеювання пінопласту піт час монтажу теплоізоляції.

Пластифікатори – речовини синтетичного походження, добавки призначені для бетонних та розчинних сумішей, мають пластифікуючу дію та впливають на редукцію води, а також уповільнюють гідратацію цементу на ранніх строках розведення суміші й прискорюють затвердіння бетону.

Грунтівки – засоби, які застосовуються перед шпатлюванням стін, стель, наклеюванням шпалер, а також перед укладенням кахлі. Грунтівки використовують для пропитки пористих та сильно всмоктуючих вапняно-цементних, крейдяних та запилених поверхонь при підготовці їх під подальше фарбування та наклеювання шпалер.

Герметики – композиції на основі полімерів, які використовуються для заповнення різноманітних щілин та тріщин, обробка швів при укладанні кахлі, а також при герметизації вікон і дверей.

Деревозахист – це засоби, які допомагають зберігати цілісність дерев’яних конструкцій, напримклад, з брусу аба дошки, захищають їх від негативного впливу навколишнього середовища та забезпечує тривалий період експлуатації.

Професійні відгуки на будівельні добавки та різноманітну хімію свідчать про те, що для кожного окремого випадку необхідно правильно підбирати той чи інший засіб, щоб гарантувати якісний кінцевий результат. Якщо визначитись з вибором важко, то ви можете звернутись за допомогою до наших консультантів, які порадять необхідну будхімію та розрахують кількість матеріалу.

Пропонуємо купити будівельну хімію за найкращою ціною у Львові на будбазі «КУБ»!

Довіртесь кращим у придбанні будівельної хімії оптом і в роздріб – ми забезпечимо Вас нею у повній мірі. Співпрацюючи з кращими виробниками (Силтек, Момент, Front, Dufa, Anserglob тощо) без посередників, ми гарантуємо Вам кращі ціни на товари. А кваліфіковані менеджери-консультанти нададуть повні відповіді на усі питання, що цікавлять Вас.

Також ми організуємо доставку будівельної хімії у Львові та по області (Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Новий розділ, Золочів та ін.) у найкоротші терміни.

Знайшли помилку?