РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Будівельна хімія купити у Львові

Знижка
Грунтівка Церезіт СТ 17 (Ceresit CT 17) 10 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 202.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Ceresit CT 17 - водна емульсія синтетичних смол, що має високу проникаючу властивість до різних матеріалів, і збільшує адгезію до оброблених поверхонь.
Ціна 209.78 грн.
Кількість:
Піна монтажна професійна Будмонстр – це швидкотвердіючий однокомпонентний пінополіуретановий герметик. Купити недорого піну монтажну професійну Будмонстр можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 122.90 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик акриловий Церезіт CS-11 (Ceresit CS-11) білий (280 мл)
Хочете купити за 63.71 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик акриловий Церезіт CS-11 – це спеціальний засіб, призначений для: герметизації швів і стиків віконних і дверних блоків; заповнення тріщин в штукатурці та цегляній кладці всередині і зовні будівель. Купити недорого герметик акриловий Ceresit CS-11 можна в гуртівні КУБ у Львові.
Ціна 66.02 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) білий (280 мл)
Хочете купити за 97.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 – це спеціальний засіб, який використовується для герметизації стиків і з'єднань під час установки сантехніки, а також для фіксації і герметизації кухонних приладів, вентиляційних установок і трубопроводів, полірування алюмінієвих рам.
Ціна 100.55 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) прозорий (280 мл)
Хочете купити за 97.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 – це засіб, призначений для герметизації швів і стиків у ванних кімнатах, душових кабінах, басейнах, санвузлах, кухнях та інших приміщеннях і спорудах, що експлуатуються у вологому середовищі; заповнення швів облицювання у вологих приміщеннях із плитки будь-якого виду, окрім мармурової.
Ціна 100.55 грн.
Кількість:
Пластифікатор для бетону Сіка Антифриз протиморозний – це високоякісна добавка, яка представляє собою рідину для істотного прискорення процесу схоплювання бетону.
Ціна 56.20 грн.
Кількість:
Пластифікатор для бетону Сіка Антифриз – це готова до застосування рідка добавка на основі алюмінатів і нітратів, яка збільшує швидкість затвердіння і підвищує теплоту гідратації для всіх типів бетонів. Дає можливість проводити монтажні роботи при низькій температурі навколишнього середовища.
Ціна 174.10 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик акриловий Церезіт CS-7 (Ceresit CS-7) (280 мл)
Хочете купити за 52.71 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик акриловий Церезіт CS-7 — це засіб, призначений для герметизації конструкцій з алюмінію, ПВХ, дерева та металу; герметизації збірних елементів конструкцій, заповнення тріщин всередині та зовні будівель, обробки стиків і з’єднань умивальників, ванн і душових кабін у ванних кімнатах, нанесення на з’єднувальні елементи між кухонним обладнанням і облицюванням стіни, обробки з’єднань труб центрального опалення та водопроводу.
Ціна 54.63 грн.
Кількість:
Знижка
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 (Ceresit CT-10) (1 л)
Хочете купити за 109.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 — це спеціальний засіб, який застосовується для захисту швів керамічної плитки, надання водовідштовхувальних властивостей облицювальним плитам з природного і штучного каменю нещільної структури, для забезпечення водонепроникності тріщин шириною не більше 0,2 мм в будівельних елементах.
Ціна 113.54 грн.
Кількість:
Грунтівка по металу ГФ-021 — це засіб, призначений для високоефективного антикорозійного захисту металевих і дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень. Грунтівка збільшує адгезію між поверхнею, що фарбується і фінішним покриттям.
Ціна 83.05 грн.
Кількість:
Універсальний силіконовий герметик призначений для герметизації швів і з'єднань в приміщеннях (кухня, ванна кімната, санвузол, лазня та ін.), стиків віконних блоків і дверей, а також для кріплення керамічних плиток, порцеляни і скла.
Ціна 40.95 грн.
Кількість:
100% -ий силіконовий герметик Budmonster призначений для герметизації швів і з'єднань в ванних кімнатах, лазнях, душових кабінах, санвузлах, кухнях. Має чудову адгезію до дерева, металу, пластику, скла, кераміки, кахлю. Водонепроникний, еластичний, стійкий. У комплекті наконечник-аплікатор.
Ціна 61.43 грн.
Кількість:
Однокомпонентний універсальний силіконовий герметик для герметизації швів і з'єднань в кухнях, ванних кімнатах, душових кабінах, санвузлах, лазнях, а так само для герметизації швів і стиків дверних і віконних блоків, для приклеювання, керамічної плитки, порцеляни, скла та скловиробів.
Ціна 46.50 грн.
Кількість:
Санітарний герметик має основне призначення — надійно заповнити щілини між плиткою або кахлем, не допустити розмноження грибка. Прозорий силікон в просвітах кахельної кладки виглядає природно. Він виконує функцию гідроізоляції та біологічного захисту, залишаючись непомітним.
Ціна 46.50 грн.
Кількість:
Рідке скло або силікатний клей має високу клейкість. При взаємодії з різними мінеральними матеріалами утворює досить міцну структуру. Завдяки саме цій властивості рідке скло являє собою надійний захист поверхонь від впливу прямих сонячних променів, вологи і бруду.
Ціна 19.88 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик акриловий Момент (Moment) білий (420 гр)
Хочете купити за 58.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик акриловий Момент застосовується на пофарбованих та полакованих поверхнях, бетоні, цеглі, дереві, ПВХ, гіпсових плитах, пористих поверхнях, тощо. Не підходить для герметизації швів, що перебувають під постійним впливом води.
Ціна 60.60 грн.
Кількість:
Оліфа використовується в якості розчинника в побуті. Застосовується при роботі з густотертими олійними фарбами. Крім того, оліфою обробляються дерев'яний поверхні. Оліфа виділяє і акцентує структуру дерева, береже від руйнування і розвитку біологічних мікроорганізмів.
Ціна 16.29 грн.
Кількість:
Оліфа використовується для розведення олійних фарб, для просочення дерев'яних поверхонь і штукатурки, для захисту дерева від пересихання в побуті і в виробництві.
Ціна 23.86 грн.
Кількість:
Оліфа використовується для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт в якості грунтовки шару перед фарбуванням дерев'яних, оштукатурених та інших пористих поверхонь олійними фарбами, емалями, а також для приготування масляних фарб, шпаклівок і грунтовок.
Ціна 116.76 грн.
Кількість:
Грунт-фарба Століт з кварцевим піском використовується для утворення шорсткості на гладких, слизьких і слабо всмоктуючих основах. Перед нанесенням декоративних штукатурок "короїд" даний грунт застосовується з метою збільшення адгезії.
Ціна 264.99 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Століт призначена для зміцнення і глибокого просочення, неміцних і сильно всмоктуючих основ (легкий бетон, штукатурка, гіпсові, цегляні поверхні, гіпсокартон і ДСП) перед їх шпаклівкою, фарбуванням, наклеюванням плит пінополістирольних панелей, шпалер і керамічної плитки, покращення адгезії та зменшення водопоглинання.
Ціна 149.04 грн.
Кількість:
Грунтівка універсальна Століт використовується для зміцнення і глибокого просочення неміцних і сильно всмоктуючих основ (легкий бетон, штукатурка, гіпсові, цегляні поверхні, гіпсокартон і ДСП) перед їх подальшою шпаклівкою, фарбуванням, наклеюванням плит пінополістирольних, плит мінераловатних, шпалер і керамічної плитки, покращення адгезії та зменшення водопоглинання.
Ціна 26.88 грн.
Кількість:
Знижка
Герметик силіконовий для скла Церезіт ЦС -23 (Ceresit CS-23) (280 мл)
Хочете купити за 117.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий для скла Ceresit CS-23 застосовується для герметизації віконних і дверних блоків, склопакетів, швів стінових панелей і збірних огороджувальних конструкцій з бетону, металу і скла, швів і примикань в облицювальних покриттях в ванних кімнатах, душових.
Ціна 121.56 грн.
Кількість:
Грунтовка Dufa Grund 1 л — це глибокопроникна грунтівка для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується для підготовки основи перед нанесенням лакофарбових покриттів і при виробництві будівельних робіт: нанесення штукатурки, шпаклівки, наклейці шпалер, облицювання плиткою та влаштуванні підлог.
Ціна 31.81 грн.
Кількість:
Грунтівка Дюфа Грунт – це глибокопроникна грунтівка для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується для підготовки основи перед нанесенням лакофарбових покриттів і при виробництві будівельних робіт: нанесення штукатурки, шпаклівки, наклейці шпалер, облицювання плиткою та влаштуванні підлог.
Ціна 162.16 грн.
Кількість:
Будівельна хімія купити у Львові

Будівельна хімія – це одна з категорій будівельних матеріалів, до якої входить велика кількість компонентів, без яких не відбуваються жодні ремонтні роботи. До будівельної хімії можна віднести синтетичні допоміжні матеріали, які вирішують безліч задач. Сучасна хімія не шкодить здоров’ю при дотриманні інструкції та техніки безпеки. Купити недорого будівельну хімію у Львові можна на складі «КУБ», де у продаж випускаються товари від перевірених постачальників, що гарантують якість засобів та підтверджують її всіма сертифікатами.

Засоби будівельної хімії, їхня вартість основні характеристики

Будівельна хімія, представлена на сайті такими різновидами:

  • монтажна піна;
  • піна-клей;
  • пластифікатори;
  • грунтівки;
  • герметики;
  • деревозахист.

Кожен з видів будівельних матеріалів, замовити які можна у нас, мають масу підвидів зі своїми особливими характеристиками, які впливають на ціну товару. Зосередимось на деяких їх видах:

Монтажна піна – поліуретановий герметик, який застосовують для щільного склеювання, звукоізоляції та герметизації.

Піна-клей – монтажна піна з особливим складом, який дозволяє використовувати її для приклеювання пінопласту піт час монтажу теплоізоляції.

Пластифікатори – речовини синтетичного походження, добавки призначені для бетонних та розчинних сумішей, мають пластифікуючу дію та впливають на редукцію води, а також уповільнюють гідратацію цементу на ранніх строках розведення суміші й прискорюють затвердіння бетону.

Грунтівки – засоби, які застосовуються перед шпатлюванням стін, стель, наклеюванням шпалер, а також перед укладенням кахлі. Грунтівки використовують для пропитки пористих та сильно всмоктуючих вапняно-цементних, крейдяних та запилених поверхонь при підготовці їх під подальше фарбування та наклеювання шпалер.

Герметики – композиції на основі полімерів, які використовуються для заповнення різноманітних щілин та тріщин, обробка швів при укладанні кахлі, а також при герметизації вікон і дверей.

Деревозахист – це засоби, які допомагають зберігати цілісність дерев’яних конструкцій, напримклад, з брусу аба дошки, захищають їх від негативного впливу навколишнього середовища та забезпечує тривалий період експлуатації.

Професійні відгуки на будівельні добавки та різноманітну хімію свідчать про те, що для кожного окремого випадку необхідно правильно підбирати той чи інший засіб, щоб гарантувати якісний кінцевий результат. Якщо визначитись з вибором важко, то ви можете звернутись за допомогою до наших консультантів, які порадять необхідну будхімію та розрахують кількість матеріалу.

Пропонуємо купити будівельну хімію за найкращою ціною у Львові на будбазі «КУБ»!

Довіртесь кращим у придбанні будівельної хімії оптом і в роздріб – ми забезпечимо Вас нею у повній мірі. Співпрацюючи з кращими виробниками (Силтек, Момент, Front, Dufa, Anserglob тощо) без посередників, ми гарантуємо Вам кращі ціни на товари. А кваліфіковані менеджери-консультанти нададуть повні відповіді на усі питання, що цікавлять Вас.

Також ми організуємо доставку будівельної хімії у Львові та по області (Самбір, Дрогобич, Миколаїв, Новий розділ, Золочів та ін.) у найкоротші терміни.

Будівельна хімія ціна у м. Львів - каталог із 189 товарів

Будівельна хіміяЦінаНаявність:
Грунтівка Церезіт СТ 17 (Ceresit CT 17) 10 л (глибокого проникнення) 202.42 грн. В наявності
Піна монтажна Будмонстр (Budmonster mega Pro) професійна всесезонна (860 мл) 122.90 грн. В наявності
Герметик акриловий Церезіт CS-11 (Ceresit CS-11) білий (280 мл) 63.71 грн. В наявності
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) білий (280 мл) 97.02 грн. В наявності
Герметик силіконовий Церезіт CS-15 (Ceresit CS-15) прозорий (280 мл) 97.02 грн. В наявності
Пластифікатор для бетону Сіка Антифриз (Sika Antifreeze) протиморозний (1 л) 56.20 грн. В наявності
Пластифікатор для бетону Сіка Антифриз (Sika Antifreeze) протиморозний (5 л 174.10 грн. В наявності
Герметик акриловий Церезіт CS-7 (Ceresit CS-7) (280 мл) 52.71 грн. В наявності
Захист для швів та плитки Церезіт СТ-10 (Ceresit CT-10) (1 л) 109.56 грн. В наявності
Грунтівка по металу ГФ-021 червоно-коричнева (2,8 кг) 83.05 грн. В наявності
Герметик силіконовий Будмонстр (Budmonster) білий (260 мл) 40.95 грн. В наявності
Герметик силіконовий Будмонстр (Budmonster) прозорий (280 мл) 61.43 грн. В наявності
Герметик силіконовий санітарний Будмонстр (Budmonster) білий (260 мл) 46.50 грн. В наявності
Герметик силіконовий санітарний Будмонстр (Budmonster) прозорий (260 мл) 46.50 грн. В наявності
Рідке скло 1 л (1,4 кг) 19.88 грн. В наявності
Знайшли помилку?