РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00
субота: 8.00 - 15.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(098) 234-98-45
(093) 170-14-17
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Монтажна піна купити у Львові

Піна монтажна професійна Будмонстр – це швидкотвердіючий однокомпонентний пінополіуретановий герметик. Купити недорого піну монтажну професійну Будмонстр можна на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 120.17 грн.
Кількість:
Універсальна монтажна піна Ceresit TS 61 використовується для заповнення отворів, щілин стиків, покрівельних з'єднань. Масово використовується під час монтажу пластикових вікон, вхідних і міжкімнатних дверей.
Ціна: 186.79 грн.
Кількість:
Очищувач монтажної піни Budmonster – це професійний багатофункціональний засіб, призначений для видалення незатверділих залишків і плям від монтажної піни. Використовується для чищення монтажного пістолета, клапану балона та інших поверхонь.
Ціна: 51.70 грн.
Кількість:
Піна монтажна Момент PRO PS750 – це спеціальний матеріал, який використовується для: монтажу віконних і дверних рам; заповнення порожнеч навколо труб; герметизації отворів у покрівельних конструкціях, ізоляційних матеріалах; створення звуконепроникних екранів; фіксації стінових панелей, покрівельних плиток.
Ціна: 172.33 грн.
Кількість:
Піна монтажна побутова Будмонстр – швидкотвердіюча поліуретанова однорідна маса, яка застосовується для заповнення швів, тріщин, стиків, отворів, при проведенні будівельних, ізоляційних робіт. Застосовується при монтажі вікон, дверей, навісів та інших конструкцій.
Ціна: 65.70 грн.
Кількість:
Піна монтажна побутова Будмонстр - швидкотвердіюча поліуретанова однорідна маса, яка застосовується для заповнення швів, тріщин, стиків, отворів, при проведенні будівельних, ізоляційних робіт. Застосовується при монтажі вікон, дверей, навісів та інших конструкцій.
Ціна: 94.15 грн.
Кількість:
Піна монтажна побутова Будмонстр – швидкотвердіюча поліуретанова однорідна маса, яка застосовується для заповнення швів, тріщин, стиків, отворів, при проведенні будівельних, ізоляційних робіт. Застосовується при монтажі вікон, дверей, навісів та інших конструкцій.
Ціна: 48.77 грн.
Кількість:
Піна монтажна Момент всесезонна – це сучасний матеріал високої якості, який призначений для монтажу віконних і дверних рам, герметизації отворів у покрівельних конструкціях, ізоляційних матеріалах, для заповнення порожнин навколо труб, створення звуконепроникних екранів, фіксації й ізоляції стінних панелей, покрівельних плиток тощо.
Ціна: 172.33 грн.
Кількість:
Піна Budmonster Prime 65 – європейська якість матеріалу, що є незамінним у сучасному будівництві. Піна розрахована на професійне використання, тому з нею можна працювати, використовуючи пістолет або пластикову насадку.
Ціна: 114.79 грн.
Кількість:
Монтажна піна Ceresit TS-52 PRO – монтажна піна, що застосовується з метою надійної тепло- і звукоізоляції в закріпленні стиків віконних і дверних блоків, огороджувальних конструкцій, примикань стін і дахів, а також для закладення комунікаційних проходів в перекриттях і стінах.
Ціна: 152.22 грн.
Кількість:
Піна монтажна B FOAM PRO – це будівельний матеріал, який використовується при монтажі дверей або вікон для заповнення порожнини між дверною або віконною рамою та стіною, а також для закладення і теплоізоляції мереж водопроводу, каналізації та центрального опалення, звукоізоляції та герметизації будівельних перегородок, кабін автомобілів, заповнення будь-яких щілин, швів, різного роду порожнеч.
Ціна: 108.46 грн.
Кількість:
Монтажна піна Ceresit TS-62 – це будівельна хімія, яка використовується для ефективного заповнення отворів, щілин, стиків, покрівельних з’єднань. Склад будматеріалів КУБ пропонує купити недорого монтажну піну Ceresit TS-65 з доставкою у Львові та по області.
Ціна: 188.00 грн.
Кількість:
Монтажна піна Ceresit TS-65 Megafoam – це будівельна хімія, яка використовується для ефективного заповнення отворів, щілин, стиків, покрівельних з’єднань, туба має спеціальний вихід під пістолет.
Ціна: 208.72 грн.
Кількість:
Під замовлення
Очищувач монтажної піни Білайф (Belife Foamcleaner) (500 мл)
BeLife Foamcleaner - розчинник високої ефективності, який застосовується для очищення монтажного пістолета і поверхонь від неотверділої піни. Відгуки на BeLife Foamcleaner свідчать про його ефективність в побутових цілях, і під час очищення професійних монтажних пістолетів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Очищувач монтажної піни Грин ВИК (Green VIK) (500 мл)
Очищувач монтажної піни Green Vik - професійний розчинник високої ефективності, який застосовується для очищення монтажного пістолета, поверхонь від неотверділої піни, а також, в якості знежирювача поверхні під час нанесення монтажної піни.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Монтажна піна купити у Львові

Монтажна піна – це надійний герметик поліуретанового походження, головне призначення якого полягає в щільному склеюванні, герметизації, звукоізоляції. Порівняно з більшістю будматеріалів монтажна піна справедливо вважається відносно новою розробкою, яка завоювала усебічне схвалення від майстрів різного рівня. Це призвело до того, що, судячи з відгуків про монтажну піну, це один з дійсно незамінних матеріалів, аналоги якому досить складно знайти.  Склад будівельних матеріалів «КУБ» створює можливість замовити монтажну піну у Львові від провідних виробників за лояльними цінами.

Характеристики та вартість монтажної піни

Ми реалізуємо піну в балонах, які особливе наповнення – рідкий передполімер та газ-витіснювач, що потрапляючи у відкрите середовище після натискання на розпилювач набувають звичної форми. Наші спеціалісти віддають перевагу перевіреним матеріалам, тому у продажу є піна таких брендів, як: Білайф, Knaufmann, Титан, Ceresit, Green Vik та ін. Найбільшої популярності монтажна піна набула завдяки таким її властивостям:

 • через природнє розширення після виходу з балону здатна заповнити найменші;
 • швидке застигання та міцність більша, ніж у цементу;
 • багатофункціональність матеріалу;
 • не проводить електричний струм;
 • піну можна використовувати практично на всіх поверхнях (від дерева до металу та скла), окрім штучних поліпропілену, силікону та ін.

Щоб досягти максимальної ефективності від використання монтажної піни важливо дотримуватися правил роботи з нею, зокрема:

 • взимку піна не використовується, працювати з нею можна виключно у теплу пору;
 • попередньо ознайомтесь з інструкцією та виконуйте правила техніки безпеки;
 • перед нанесенням піни зволожіть місце для кращої адгезії;
 • збовтайте балон перед розпиленням;
 • після нанесення піни зволожіть її;
 • за пів години проаналізуйте, чи не потрібно додатково заповнити отвори піною;
 • не починайте подальшу обробку матеріалу раніше, ніж за вісім годин.

Застереження! Піна може руйнуватися під впливом прямих сонячних променів, тому після її застигання необхідно провести додаткові заходи, що стосуються захисту піни від сонця. Врахуйте усю інформацію, і тоді можливість купити недорого монтажну піну стане не єдиним плюсом матеріалу, за цих умов він якнайкраще проявить себе у роботі та повністю виправдає характеристики і очікування.

Задачі, які викликають потребу купити монтажну піну

Якісна монтажна піна використовується не тільки для того, щоб надійно закріпити той чи інший елемент. Її функціональність значно ширша, бо вона здатна виконувати такі задачі:

 • склеювання, мається на увазі її властивість склеювати окремі елементи, наприклад, віконні та дверні короби, також відмінно справляється з кріпленням ізоляційних, утеплювальних гіпсокартонних плит;
 • ізоляція приміщення від проникнення холоду та вологи через тріщини, отвори у покрівлі;
 • звукоізоляція приміщень житлового та промислового призначення, для цього піну використовують, знову ж таки, на вінках, дверях, біля трубопроводу, систем обігріву та кондиціонування через їх надмірно шумну роботу.

Слідуйте правилам використання піни – і тоді вона впорається з усіма завданнями. Зауважте, після виходу з балону піна збільшується у розмірах, тому забезпечте наявність страхувальних кріплень там, де використовується матеріал, це збереже конструкції від деформації. За потреби звертайтесь до матеріалів, розміщених у розділі «Школа ремонту» нашого сайту, де знайдете різні секрети проведення якісного ремонту від наших спеціалістів.

Ціна на монтажну піну «кусається» у роздрібних магазинах? Будбаза «КУБ» у Львові пропонує більш вигідні умови співпраці!

Ми працюємо над удосконаленням обслуговування клієнтів, тому не тільки пропонуємо придбати кращі будматеріали та інструменти, але створюємо гарні умови для співпраці. Склад будматеріалів «КУБ» гарантує, що всі матеріали сертифіковано і вони відповідають заявленим критеріям якості. Це можливо завдяки тому, що ми напряму співпрацюємо з виробниками без посередників, така ситуація сприятливо впливає на ціноутворення. Додатково зекономити допоможе рішення замовити монтажну піну оптом, адже у цьому разі нараховується суттєва знижка.

Також ми організовуємо доставку монтажної піни у Львові та по області, наприклад, у такі міста: Броди, Золочів, Самбір, Дрогобич та інші.

Знайшли помилку?