РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Фарба Львів

Ціна

грн.
Полімін АС-3 – акрилова грунтівка з кварцевим піском та можливістю тонувати в світлі і пастельні тони. Створює адгезійний прошарок на щільних поверхнях. Глибоко проникає в основу і зміцнює її, нормалізує і вирівнює по площі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Фарба інтер’єрна Ceresit IN-50 – це акрилова біла фарба, призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будівель по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки і плити тощо) і органічних основах (шпалери, склохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях із нормальним експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Акрилова фарба Ceresit IN-50 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях з нормальною експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Акрилова фарба Ceresit IN-51 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині будівель по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки і плити тощо) і органічних основах (шпалери, склохолст, пінополістирольні плити, фанера,деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях із нормальним експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Акрилова фарба Ceresit IN-51 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів всередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити) в приміщеннях з нормальною експлуатаційним навантаженням.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Матова фарба Ceresit IN-52 має високий ступінь білизни, стійкість до миття і вигорання. Немає різкого запаху і створює паропроникне покриття. Призначена для фарбування різних структурних поверхонь. Використовується всередині приміщень. Наноситься як білою, так і тонованому.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Церезіт ІН-52 Супер – це сучасний представник якісних і надійних інтер'єрних матових латексних фарб. Рекомендується застосовувати на різних вертикальних і горизонтальних поверхнях у внутрішніх приміщеннях з нормальним рівнем вологості. Фарба відрізняється високим рівнем білизни.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Інтер'єрна матова латексна фарба Ceresit IN-53 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити), що несе високе експлуатаційне навантаження і вимагає частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Інтер'єрна матова латексна фарба Ceresit IN 53 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних (бетон, цегла, цементно-піщаних штукатурках, гіпсових штукатурках, тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові і деревоволокнисті плити), що несе високу експлуатаційну навантаження і вимагає частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Інтер'єрна акрилова фарба Ceresit IN-56 призначена для фарбування поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральним (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити тощо) і органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та дерево- волокнисті плити), що несе високу експлуатаційну навантаження і вимагає частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів, в тому числі для ванних кімнат і кухонь.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Ceresit IN-57 – це структурна акрилова фарба, яка служить для фарбування стін і стель, розміщених в розглядаються спорудах. Фарба призначена для нанесення як на мінеральні, так і на органічні поверхні. Можливе застосування даного матеріалу на забарвлених, до моменту покупки замовником, поверхнях.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton акрилова – це спеціальний матеріал, який використовується для декорування внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна 1057.00 грн.
Кількість:
Знижка
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (10 л)
Хочете купити за 402.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Ціна 424.85 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Ціна 159.40 грн.
Кількість:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи. Ви маєте змогу купити недорого фарбу інтер'єрну Ансерглоб на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна 233.03 грн.
Кількість:
Високоякісна термостійка емаль призначена для фарбування поверхонь, які нагріваються до високої температури, а також для побутового застосування, декоративно-оформлювальних робіт, будівництва та ремонту.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Термостійка фарба в аерозольній упаковці на основі кремнійорганічних смол розроблена спеціально для фарбування поверхонь, що піддаються впливу високих температур. Застосовується як фарба для печей, камінів, бойлерів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, промислового обладнання.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Може бути використана для виконання зовнішніх і внутрішніх робіт. Розроблена спеціально для фарбування поверхонь, що піддаються впливу високих температур: печей, бойлерів, камінів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб, а також виробничого обладнання.Зручна у застосуванні.
Ціна 187.27 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна яскраво-червона — це швидковисихаюча алкідна емаль, посилена акрилатами. Утворює міцне глянсове покриття, стійке до механічних і атмосферних впливів. Використовується для фарбування металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових та інших поверхонь.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна біла — це універсальна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Використовується для фарбування предметів інтер'єру, садового інвентарю, меблів, предметів декору, велосипедів тощо.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна безкольорова матова — це швидкосохнучий акриловий безбарвний лак. Призначений для захисту лакофарбового покриття від механічних і атмосферних впливів. Наноситься як завершальний шару на лакофарбове покриття або самостійно.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна жовта застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних, скляних, паперових, пластмасових та інших поверхонь. Фарба ідеально лягає на всі види пластмас і пластиків, а також на тканини і скло, що представляє особливий інтерес для дизайнерів.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна зелена — це універсальна аерозольна фарба з швидким висиханням для пластикових, дерев'яних і металевих основ. Ця емаль має високу покривну здатність, не стікає з поверхонь. Стійка до вицвітання і вигорання кольору.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Емаль аерозольна червона — це високоякісна фарба для дому та хобі. Призначена для внутрішніх й зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність та адгезію до металевих, дерев'яних, пластикових и інших поверхонь.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Високоякісна аерозольна емаль для дому та хобі. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Має відмінну покривну здатність і адгезію до металевих, дерев'яних, пластиковим та інших поверхонь. Ідеальна для фарбування садового інвентарю та декору, меблів, різних предметів побуту, велосипедів тощо.
Ціна 106.88 грн.
Кількість:
Фарба Львів

Фарба ціна у м. Львів - каталог із 166 товарів

ФарбаЦінаНаявність:
Грунт-фарба Полімін АС-3 (Polimin) з кварцевим піском (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-50 (Ceresit IN-50) акрилова матова (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-50 (Ceresit IN-50) акрилова матова (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-51 (Ceresit IN-51) акрилова матова (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-51 (Ceresit IN-51) акрилова матова (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-52 (Ceresit IN-52) латексна матова Супер (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-52 (Ceresit IN-52) латексна матова Супер (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-53 (Ceresit IN-53 Lux) латексна матова Люкс (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-53 (Ceresit IN-53 Lux) латексна матова Люкс (5 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-56 (Ceresit IN-56) латексна матова (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба інтер’єрна Церезіт ІН-57 (Ceresit IN-57) акрилова структурна (10 л) Уточнюйте Під замовлення
Фарба фасадна Ансерглоб Газобетон (Anserglob Gazobeton) акрилова (20 л) 1057.00 грн. В наявності
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (10 л) 402.88 грн. 1
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (3 л) 159.40 грн. В наявності
Фарба інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) акрилова для стін і стель (5 л) 233.03 грн. В наявності
Знайшли помилку?