РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для шпалер

Ціна

грн.
Клей для склополотна Семін COLLE TDV - це готовий клей без запаху на водній основі. Застосовується для приклеювання скловолокна або склошпалер під фарбування. Використовується всередині приміщень на стінах та стелях. Рекомендується як для звичайних, так і для вологих приміщень.
Ціна: 525.15 грн.
Кількість:
Клейова суміш Spektrum (0,5 кг) призначена для приклеювання склополотна та інших типів важких шпалер, бо має високу в'язкість та відмінну адгезію. Найчастіше, крім склополотна, клей Spektrum використовують для приклеювання тканинних та вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей ПВА (1 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 34.53 грн.
Кількість:
Клей ПВА (3 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 98.80 грн.
Кількість:
Клей ПВА (5 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 147.66 грн.
Кількість:
Клей ПВА (10 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 285.66 грн.
Кількість:
Під замовлення
Клей для шпалер Метилан Універсал Преміум (Metylan) (0,25 кг)
Шпалерний клей "Метилан Універсал Преміум" (0,25 кг) відноситься до універсальних, він призначений для приклеювання вінілових, а також паперових шпалер всіх типів (дуплекс, гладкі, структурні, гофровані, тощо).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для шпалер

Клей для шпалер та склополотна – це спеціальна суміш у готовому або сухому стані, призначена для надійної фіксації декоративних покривних матеріалів на стінах усередині приміщень. Склад будматеріалів «КУБ» пропонує купити недорого клей для шпалер у Львові від кращих виробників (Bostik), що якнайкраще показав себе у роботі.

Що треба знати, перш ніж купити клей для шпалер та склополотна?

Перед тим, як замовити клей для шпалер, необхідно провести ретельну підготовку: визначитися, який тип шпалер обираєте, де плануєте клеїти, з яким типом суміші простіше працювати. Наприклад, для вологих приміщень випускається спеціальний клей. Якщо виникають певні сумніви, одразу телефонуйте чи пишіть нам. Наші менеджери нададуть необхідну інформацію, а також, за попередньої заявки, розрахують скільки саме клею знадобиться для вашого проекту.

Основні характеристики та ціна клею для шпалер

Розрізняють два види клею:

  • спеціальні;
  • універсальні.

Перший варіант найкраще проявляє свої властивості з конкретним видом матеріалу, а другий – підходить для усіх умов використання. Універсальний клей має особливий склад, здатний чудово працювати з більшістю видів матеріалів. Але не треба думати, що це панацея, адже його ціна може бути зависокою для наклеювання типових паперових шпалер, для яких є прекрасний недорогий варіант клею.

Спеціальний клей може мати вищу ціну, адже склад його підібраний під конкретний вид шпалер. У зв’язку з цим, виділяють такі типи спеціального клею:

  • клей для вінілових шпалер;
  • клей для склополотна;
  • клей для паперових шпалер;
  • клей для тканинних шпалер.

Їх особливість полягає у тому, що основний компонент складу – крохмаль, також додаються й інші компоненти, які, наприклад, пришвидшують темпи висихання. Як свідчать відгуки про клей для шпалер та скловолокна, важливо чітко дотримуватись інструкції роботи з ним, лише тоді він виправдає усі очікування. У розділі «Школа ремонту» на нашому сайті Ви знайдете матеріали, що ілюструють техніку особливого оклеювання стін шпалерами, правила користування клеєм та багато іншої корисної інформації.

Відмінна вартість клею для шпалер та склополотна у Львові на будбазі «КУБ»!

Склад будівельних матеріалів «КУБ» забезпечить Вас усім необхідним для проведення будівництва чи ремонту. Ми маємо низку переваг у порівнянні з роздрібними магазинами. Зокрема, між нами та виробниками не існує посередників, тому виконання замовлення пришвидшується та є більш вигідним для покупця. Замовлення клею для шпалер та склополотна оптом також гарантує знижку, і це не єдиний пункт нашої програми лояльності. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів, або читайте у відповідній рубриці.

Доставка клею для шпалер та склополотна відбувається нашим транспортом прямо зі складу по Львову, а також по області, зокрема у такі міста: Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди та інші.