РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Електрика купити у Львові

Розетка подвійна біла - це класичний варіант електрофурнітури, який має витончений зовнішній вигляд та строгий дизайн у сучасному стилі. Купити недорого розетку подвійну білу можна у Львові на будівельній базі КУБ.
Ціна 120.16 грн.
Кількість:
Під замовлення
Вимикач 1-клавішний білий
Вимикач 1-клавішний білий - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 1-клавішний білий Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Вимикач 1-клавішний білий з підсвіткою
Вимикач 1-клавішний білий з підсвіткою - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 1-клавішний білий з підсвіткою Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Вимикач 2-клавішний білий
Вимикач 2-клавішний білий - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 2-клавішний білий Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Вимикач 2-клавішний білий з підсвіткою
Вимикач 2-клавішний білий з підсвіткою - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недороговимикач 2-клавішний білий з підсвіткою Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Розетка 16А з заземленням біла
Розетка 16А з заземленням біла - це звичайна розетка, до якої додатково підключається дріт заземлення. Розетка, представлена на сайті, має сучасний дизайн та класичний білий колір. Купити недорого розетку 16А з заземленням Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Розетка подвійна з заземленням біла
Розетка подвійна з заземленням біла - це класичний варіант електрофурнітури європейського стандарту, який має витончений зовнішній вигляд та строгий дизайн у сучасному стилі. Купити недорого розетку подвійну з заземленням можна у Львові на будівельній базі КУБ.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Розетка потрійна з заземленням біла
Розетка потрійна з заземленням біла - це варіант електрофурнітури європейського стандарту, який має витончений зовнішній вигляд та строгий дизайн у класичному кольорі. Купити недорого розетку потрійну з заземленням можна у Львові на будівельній базі КУБ.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Розетка комп'ютерна 1-а біла
Розетка комп'ютерна 1-а - це виріб, призначений для підключення різного мережевого обладнання (комп'ютери, мережеві принтери і факси) до комп'ютерної мережі. Купити недорого комп’ютерну розетку Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Розетка телефонна 1-а біла
Розетка телефонна 1-а біла - це виріб, який поєднує в собі надійність конструкції і класичний дизайн. Купити недорого розетку телефонну Ви зможете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Розетка TV біла
Розетка TV біла - електровстановлювальний пристрій для установки у внутрішні монтажні гнізда, заздалегідь підготовлені в конструкціях. Наявність стаціонарної розетки дозволяє виконати швидке підключення або відключення від трансляційної мережі будь-якого приймача телевізійного сигналу.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Труба гофрована 16 мм (м.п.)
Труба гофрована (16 мм) з ПВХ - це професійна кабеленесуча система для прокладки силових і слабкострумових ліній прихованого типу всередині будівель і приміщень різного призначення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт ПВС 3*2,5 (м.п)
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*2,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дрот ШВВП 2*1,0 (м.п)
ШВВП 2 * 1,0 - двожильний дріт, відгуки на ШВВП 2 * 1,0 свідчать, що він підійде найкращим чином для вимикачів і малопотужних побутових електроприладів.ШВВП в цілому - тип дроту, який найчастіше використовується для електрифікації приміщень.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Підрозетник 60 мм для гіпсокартону, шт
Підрозетник 60 мм для гіпсокартону забезпечує надійне та безпечне з'єднання, і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку з гіпсокартонними конструкціями. Основна особливість такого підрозетника - кріпильні лапки, які фіксують корпус із зворотного боку гіпсокартонного листа.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Підрозетник 60 мм під бетон, шт
Підрозетник 60 мм під бетон необхідний для монтажу таких елементів проводки, як розетки, вимикачі та багато іншого; забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл дротів в житловому або комерційному будинку.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Коробка розподільна під бетон (80 мм)
Коробка розподільна 80 мм під бетон, необхідна для монтажу прихованої електропроводки від розподільного щита до побутових приладів та інших точок енергоспоживання. Забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Коробка розподільна для гіпсокартону (80 мм)
Коробка розподільна 80 мм для порожніх стін, в першу чергу, для гіпсокартону, забезпечує надійне, безпечне з'єднання, і розподіл дротів в житловому або комерційному будинку.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Лампа люмінесцентна Philips 18W/54 G13, шт
Лампа Philips 18W/54 люмінесцентна, використовується для освітлення закритих приміщень у торгових центрах, адміністративних і комерційних установах, інших громадських місцях або в будівлях промислового призначення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Електрика купити у Львові

Електрика – це група товарів, призначена для передачі електроенергії, монтажу тимчасової та постійної електромережі. До даної групи товарів входять дроти, підрозетники, кабелі, шнури, розподільні коробки, гофровані труби під проводку. Купити недорого електрику у Львові можна в гуртівні «КУБ», яка співпрацює з перевіреними виробниками, які дбають про свою репутацію. Відгуки про електрику їх виробництва завжди у позитивному ключі.

Що варто знати перед тим, як купити елементи проводки електромережі

Схема електропостачання мережі закладається ще на етапі проектування, а тимчасова проводка необхідна при виконанні будівельних робіт для зручності робітників. Електрика прокладається таким чином, щоб приховати дроти, часто в конструкціях з гіпсокартона, або в штробах, які потім шпаклюються. При виборі елементів електромережі необхідно звернути увагу на:

  • умови експлуатації системи, вона буде стаціонарна чи переносна, тимчасова чи постійна, де буде знаходитись (всередині приміщення чи на вулиці), також враховуються таки моменти як вологість, агресивна дія сонця, хімічних засобів і т.д.;
  • навантаження на систему, силу струму, напруга, тип електромережі та технічні параметри.

Робота елементів тісно пов’язана з передачею струму, їх безпечна експлуатація повинна бути організованою з урахуванням деяких обов’язкових вимог, таких як цілісність покриття дротів та якісна ізоляція, вогнетривкість та інші властивості. Щоб правильно вибрати елементи проводки, необхідно знати сумарну потужність приладів, які будуть вмикатись. Якщо Ви не можете визначитись з покупкою того чи іншого товару з розділу «Електрика», зверніться за консультацією до наших спеціалістів за телефоном чи за допомогою чату. Перед тим, як замовити електрику оптом чи в роздріб, можна порадитись з електриком, який допоможе правильно розрахувати всі необхідні параметри.

Вартість комплектуючих для електропроводок

Ціна електротоварів не завжди є показником якості, бо на будбазі «КУБ» реалізуються товари, вартість яких цілком помірна, а якість висока. Це визначається тим, що ми працюємо з виробниками даних матеріалів без посередників, тому їх цінова категорія не страждає. Підкреслимо, що дуже важливо товари даної категорії закуповувати у перевірених постачальників, продукція відомих фірм виробників, як правило, має всі необхідні документи та сертифікати якості, які підтверджують її відповідність стандартам. Будівельна база «КУБ» напряму співпрацює з такими вітчизняними виробниками, як «Южкабель» та «Дніпрокабель», тому за якість можна не турбуватись, бо вона нічим не поступається зарубіжним аналогам.

Справедливі ціни на комплектуючі для електропроводок від кращих українських виробників на будбазі «КУБ»!

Етам продумування електромережі будівлі надзвичайно відповідальний. Спеціалісти будбази «КУБ» подбали, щоб Ви могли не лише купити якісні товари, а й отримали кваліфіковану консультацію з їх використання та монтажу. До речі, багато цінної інформації на цю тему Ви знайдете у розділі «Школа ремонту».

Наявність власного автопарку дозволяє організувати швидку доставку електрики у Львові й по області, у тому числі й у такі міста: Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів та ін.

Електрика ціна у м. Львів - каталог із 21 товарів

ЕлектрикаЦінаНаявність:
Розетка подвійна біла 120.16 грн. В наявності
Вимикач 1-клавішний білий Уточнюйте Під замовлення
Вимикач 1-клавішний білий з підсвіткою Уточнюйте Під замовлення
Вимикач 2-клавішний білий Уточнюйте Під замовлення
Вимикач 2-клавішний білий з підсвіткою Уточнюйте Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Розетка 16А з заземленням біла Уточнюйте Під замовлення
Розетка подвійна з заземленням біла Уточнюйте Під замовлення
Розетка потрійна з заземленням біла Уточнюйте Під замовлення
Розетка комп'ютерна 1-а біла Уточнюйте Під замовлення
Розетка телефонна 1-а біла Уточнюйте Під замовлення
Розетка TV біла Уточнюйте Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Труба гофрована 16 мм (м.п.) Уточнюйте Під замовлення
Дріт ПВС 3*2,5 (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?