РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Електрика

Вимикач 1-клавішний білий - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 1-клавішний білий Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 32.12 грн.
Кількість:
Вимикач 1-клавішний білий з підсвіткою - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 1-клавішний білий з підсвіткою Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 42.24 грн.
Кількість:
Вимикач 2-клавішний білий - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 2-клавішний білий Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 21.19 грн.
Кількість:
Вимикач 2-клавішний білий з підсвіткою - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недороговимикач 2-клавішний білий з підсвіткою Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 48.92 грн.
Кількість:
Розетка 16А з заземленням біла - це звичайна розетка, до якої додатково підключається дріт заземлення. Розетка, представлена на сайті, має сучасний дизайн та класичний білий колір. Купити недорого розетку 16А з заземленням Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 36.69 грн.
Кількість:
Розетка подвійна біла - це класичний варіант електрофурнітури, який має витончений зовнішній вигляд та строгий дизайн у сучасному стилі. Купити недорого розетку подвійну білу можна у Львові на будівельній базі КУБ.
Ціна: 93.28 грн.
Кількість:
Розетка подвійна з заземленням біла - це класичний варіант електрофурнітури європейського стандарту, який має витончений зовнішній вигляд та строгий дизайн у сучасному стилі. Купити недорого розетку подвійну з заземленням можна у Львові на будівельній базі КУБ.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розетка потрійна з заземленням біла - це варіант електрофурнітури європейського стандарту, який має витончений зовнішній вигляд та строгий дизайн у класичному кольорі. Купити недорого розетку потрійну з заземленням можна у Львові на будівельній базі КУБ.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Розетка комп'ютерна 1-а - це виріб, призначений для підключення різного мережевого обладнання (комп'ютери, мережеві принтери і факси) до комп'ютерної мережі. Купити недорого комп’ютерну розетку Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 122.29 грн.
Кількість:
Розетка телефонна 1-а біла - це виріб, який поєднує в собі надійність конструкції і класичний дизайн. Купити недорого розетку телефонну Ви зможете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна: 55.59 грн.
Кількість:
Розетка TV біла - електровстановлювальний пристрій для установки у внутрішні монтажні гнізда, заздалегідь підготовлені в конструкціях. Наявність стаціонарної розетки дозволяє виконати швидке підключення або відключення від трансляційної мережі будь-якого приймача телевізійного сигналу.
Ціна: 44.16 грн.
Кількість:
ШВВП 2 * 1,0 - двожильний дріт, відгуки на ШВВП 2 * 1,0 свідчать, що він підійде найкращим чином для вимикачів і малопотужних побутових електроприладів.ШВВП в цілому - тип дроту, який найчастіше використовується для електрифікації приміщень.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Подрозетник 80 мм для гіпсокартону забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку з гіпсокартонними конструкціями. Основна особливість такого підрозетника - кріпильні лапки, які фіксують корпус із зворотного боку гіпсокартонного листа.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Подрозетник 70 мм для гіпсокартону забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку з гіпсокартонними конструкціями. Основна особливість такого підрозетника - кріпильні лапки, які фіксують корпус із зворотного боку гіпсокартонного листа.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Підрозетник 60 мм для гіпсокартону забезпечує надійне та безпечне з'єднання, і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку з гіпсокартонними конструкціями. Основна особливість такого підрозетника - кріпильні лапки, які фіксують корпус із зворотного боку гіпсокартонного листа.
Ціна: 2.24 грн.
Кількість:
Підрозетник 80 мм під бетон необхідний для монтажу таких елементів проводки, як розетки, вимикачі та багато іншого; забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл дротів в житловому або комерційному будинку.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Підрозетник 70 мм під бетон необхідний для монтажу таких елементів проводки, як розетки, вимикачі та багато іншого; забезпечує надійне, безпечне з'єднання, і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Підрозетник 60 мм під бетон необхідний для монтажу таких елементів проводки, як розетки, вимикачі та багато іншого; забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл дротів в житловому або комерційному будинку.
Ціна: 0.75 грн.
Кількість:
Коробка розподільна 100 мм під бетон, необхідна для монтажу прихованої електропроводки від розподільного щита до побутових приладів та інших точок енергоспоживання. Забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Коробка розподільна 80 мм під бетон, необхідна для монтажу прихованої електропроводки від розподільного щита до побутових приладів та інших точок енергоспоживання. Забезпечує надійне, безпечне з'єднання і розподіл проводів в житловому або комерційному будинку.
Ціна: 2.39 грн.
Кількість:
Коробка розподільна 100 мм для порожніх стін, в першу чергу, для гіпсокартону, забезпечує надійне, безпечне з'єднання, і розподіл проводів у житловому або комерційному будинку.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Коробка розподільна 80 мм для порожніх стін, в першу чергу, для гіпсокартону, забезпечує надійне, безпечне з'єднання, і розподіл дротів в житловому або комерційному будинку.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,0 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*1,0 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Електрика

Електрика – це група товарів, призначена для передачі електроенергії, монтажу тимчасової та постійної електромережі. До даної групи товарів входять дроти, підрозетники, кабелі, шнури, розподільні коробки, гофровані труби під проводку. Купити недорого електрику у Львові можна в гуртівні «КУБ», яка співпрацює з перевіреними виробниками, які дбають про свою репутацію. Відгуки про електрику їх виробництва завжди у позитивному ключі.

Що варто знати перед тим, як купити елементи проводки електромережі

Схема електропостачання мережі закладається ще на етапі проектування, а тимчасова проводка необхідна при виконанні будівельних робіт для зручності робітників. При виборі елементів електромережі необхідно звернути увагу на:

  • умови експлуатації системи, вона буде стаціонарна чи переносна, тимчасова чи постійна, де буде знаходитись (всередині приміщення чи на вулиці), також враховуються таки моменти як вологість, агресивна дія сонця, хімічних засобів і т.д.;
  • навантаження на систему, силу струму, напруга, тип електромережі та технічні параметри.

Робота елементів тісно пов’язана з передачею струму, їх безпечна експлуатація повинна бути організованою з урахуванням деяких обов’язкових вимог, таких як цілісність покриття дротів та якісна ізоляція, вогнетривкість та інші властивості. Щоб правильно вибрати елементи проводки, необхідно знати сумарну потужність приладів, які будуть вмикатись. Якщо Ви не можете визначитись з покупкою того чи іншого товару з розділу «Електрика», зверніться за консультацією до наших спеціалістів за телефоном чи за допомогою чату. Перед ти, як замовити електрику оптом чи в роздріб, можна порадитись з електриком, який допоможе правильно розрахувати всі необхідні параметри.

Вартість комплектуючих для електропроводок

Ціна електротоварів не завжди є показником якості, бо на будбазі «КУБ» реалізуються товари, вартість яких цілком помірна, а якість висока. Це визначається тим, що ми працюємо з виробниками даних матеріалів без посередників, тому їх цінова категорія не страждає. Підкреслимо, що дуже важливо товари даної категорії закуповувати у перевірених постачальників, продукція відомих фірм виробників, як правило, має всі необхідні документи та сертифікати якості, які підтверджують її відповідність стандартам. Будівельна база «КУБ» напряму співпрацює з такими вітчизняними виробниками, як «Южкабель» та «Дніпрокабель», тому за якість можна не турбуватись, бо вона нічим не поступається зарубіжним аналогам.

Справедливі ціни на комплектуючі для електропроводок від кращих українських виробників на будбазі «КУБ»!

Етам продумування електромережі будівлі надзвичайно відповідальний. Спеціалісти будбази «КУБ» подбали, щоб Ви могли не лише купити якісні товари, а й отримали кваліфіковану консультацію з їх використання та монтажу. До речі, багато цінної інформації на цю тему Ви знайдете у розділі «Школа ремонту».

Наявність власного автопарку дозволяє організувати швидку доставку електрики у Львові й по області, у тому числі й у такі міста: Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів та ін.