РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Провід купити у Львові

Під замовлення
Вимикач 2-клавішний білий
Вимикач 2-клавішний білий - це виріб, який служить для вмикання та вимикання різноманітних приладів освітлення. Купити недорого вимикач 2-клавішний білий Ви можете на будівельній базі КУБ у Львові.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або декілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п)
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Дніпрокабель"- кабельний виріб, що містить один або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольовану жилу, поверх якої, в залежності від умов прокладки і експлуатації, може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Труба гофрована 16 мм (м.п.)
Труба гофрована (16 мм) з ПВХ - це професійна кабеленесуча система для прокладки силових і слабкострумових ліній прихованого типу всередині будівель і приміщень різного призначення.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дріт ПВС 3*2,5 (м.п)
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*2,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Дрот ШВВП 2*1,0 (м.п)
ШВВП 2 * 1,0 - двожильний дріт, відгуки на ШВВП 2 * 1,0 свідчать, що він підійде найкращим чином для вимикачів і малопотужних побутових електроприладів.ШВВП в цілому - тип дроту, який найчастіше використовується для електрифікації приміщень.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Провід купити у Львові

Провід – це виріб електротехнічного типу, що виготовляється у вигляді жил з ізоляцією чи без неї, структура може включати спеціальну неметалеву оболонку, обмотка, особливості якої залежать від специфіки використання матеріалу. Від споживацького ока прихована величезна кількість дротів у стінах будинку, лише професіонал може зрозуміти скільки її, адже найчастіше довжина матеріалу рахується сотнями метрів. На складі будівельних матеріалів «КУБ» можна замовити провід, кабель чи шнур у Львові, кожен з видів має суттєві відмінності між собою.

Правила вибору дроту, які треба знати, перш ніж його купити

Перше і головне правило вибору різних дротів – сфера використання. Адже експлуатаційне різноманіття зумовлює певну структуру матеріалу, зокрема це стосується таких параметрів:

  • товщина (або ж діаметр);
  • кількість жил;
  • наявність захисних оболонок та обплетень.

Також необхідно використовувати дроти одного виробника, як свідчать відгуки спеціалістів, на всьому будівничому чи ремонтному об’єкті, це дасть упевненість в однаковій якості проводу по всьому периметру. Враховуйте заплановане навантаження на електромережу.

До речі, розрахунок потрібної кількості матеріалу – відповідальна і досить складна справа, якщо Ви не впевнені у собі, довірте цю роботу нашим спеціалістам, які, знаючи ключові характеристики проекту, вирахують потрібну кількість дроту саме для нього.

Різновиди дроту та особливості формування їх вартості

На складі будбази «КУБ» можна придбати такі види дроту:

  • силовий кабель ВВГ з ПВХ ізоляцією та оболонкою, найчастіше купують саме його, завдячуючи його надійності;
  • шнур ШВВП плоскої форми з вініловою оболонкою, як правило, використовується для підключення побутових приладів;
  • провід ПВС монтують для використання у будівлях, де наявні потужні побутові прилади.

Щоб купити недорого дроти потрібного виду, використайте типову форму замовлення на сайті, напишіть у чат, або залиште контакти для зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами, а також проведуть додаткову консультацію стосовно характеристик того чи іншого товару. У разі замовлення дроту оптом, ви зможете суттєво зекономити, оскільки у цьому разі нараховується знижка, точний розмір якої повідомляє також менеджер.

Монтування електромережі варто довірити спеціалістам, оскільки цей процес вимагає суворого дотримання техніки. Стосовно питань будівництва та ремонту, техніки їх якісного виконання, рекомендуємо ознайомитись з корисними матеріалами у розділі «Школа ремонту» на сайті. Електрику зазвичай роблять ще до проведення робіт по оздобленню приміщення. Таким чином приховують всі дроти та проводи в конструкціях стінового або стельового гіпсокартону

Кращі ціни на дроти від перевірених виробників на будбазі «КУБ» у Львові!

Склад будматеріалів «КУБ» працює, щоб забезпечити Вас кращими засобами для проведення гарного ремонту чи будівництва. За досить тривалий термін роботи ми обрали кращих виробників для співпраці, це позитивно впливає на формування ціни, бо між нами відсутні посередники. Різноманітні рекламні кампанії, що передбачають акції та розпродажі, зроблять покупку ще більш вигідною.

Ми проводимо швидку доставку дротів та інших будматеріалів у Львові та по області, зокрема у такі міста: Новий розділ, Сколе, Буськ, Борислав, Жидачів.

Провід ціна у м. Львів - каталог із 6 товарів

ПровідЦінаНаявність:
Вимикач 2-клавішний білий Уточнюйте Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*1,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Дріт (шнур) ШВВП 2*2,5 Дніпрокабель (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Труба гофрована 16 мм (м.п.) Уточнюйте Під замовлення
Дріт ПВС 3*2,5 (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Дрот ШВВП 2*1,0 (м.п) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?