РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Гіпсокартон стіновий купити у Львові

Ціна

грн.
Знижка
Гіпсокартон стіновий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 107.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, спорудження перегородок, ремонту відкосів.
Ціна: 110.61 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Хочете купити за 99.32 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 102.27 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Лафарж (Lafarge Plato) (2,5 м)
Хочете купити за 107.53 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсокартон стіновий Лафарж (Lafarge Plato) значно відрізняється від своїх аналогів і вирізняється високою міцністю, гігроскопічністю, легкістю конструкції, вологопоглинанням, меншим, ніж 10%, а також відмінними звуко- і теплоізоляцією.
Ціна: 110.73 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стіновий Knauf (3м)
Стіновий гіпсокартон Knauf - це листовий матеріал, який обробляється та застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гіпсокартон стіновий купити у Львові

Стіновий гіпсокартон – найбільш популярний тип гіпсокартону, виготовлений у форматі плити певного розміру. Як правило, плити обклеєні спеціальним картоном, і саме це робить якісний гіпсокартон для стін абсолютно рівним. Сфера використання цього матеріалу досить широка, головне володіти певними навичками та враховувати умови експлуатації гіпсокартону.

Стіновий гіпсокартон у Львові, купити який можна на складі будматеріалів «КУБ», знайшов своє використання в процесі ремонтних та будівельних робіт, зокрема для облицювання стін, перегородок, для створення захисних конструкцій житлових та промислових приміщень. Оскільки ми віддаємо перевагу найбільш якісним матеріалам, тому у нас ви зможете купити недорого стіновий гіпсокартон від кращого у своїй галузі виробника Knauf. У цього бренду є низка переваг для українського ринку. Високі стандарти німецької якості стінового гіпсокартону від виробника Knauf досягається на київському виробництві, яке працює за міжнародними стандартами. Це позитивно впливає на вартість гіпсокартону для стіни, а також скорочується терміни збору та доставки замовлення.

Причини, чому необхідно купити стіновий гіпсокартон

Досить великі за розміром плити (2, 2,5, 3 м довжиною) стандартної товщини представлені на будбазі «КУБ», кожен з різновидів на сайті має детальну характеристику, проте якщо виникають певні питання, то наші консультанти дадуть кваліфіковані відповіді та допоможуть оформити замовлення, а також, за попередньою заявкою, проведуть розрахунок потрібної кількості матеріалу для виконання проекту. Окрім можливості купити стіновий гіпсокартон у Львові, ми пропонуємо підібрати корисні інструменти для роботи.

Гіпсокартон використовують навіть для роботи з дуже нерівними стінами, це можливо через достатню міцність матеріалу. Але разом з тим, продаж стінового гіпсокартону популярний з таких причин:

 • Екологічність матеріалу, відсутність шкідливих домішок дозволяють використовувати його у житлових приміщеннях, де постійно знаходяться люди.
 • Здатність вбирати надмірну вологу, та зволожувати нею повітря після. Проте не рекомендується використовувати матеріал у надміру вологих приміщеннях.
 • Сумісність з матеріалами, які використовуються для фінішної обробки плит.
 • Естетична привабливість, особливо, коли вдається сховати дроти на стінах та додатково декорувати поверхню.
 • Простота в роботі, незначні навички дозволять впоратися з завданнями навіть новачкам.
 • Гіпсокартон прекрасно заміняє матеріали, які виконують аналогічну функцію, але коштують дорожче.

Відгуки про гіпсокартон для стін та особливості роботи з ним

Цей матеріал має високу популярність серед професіоналів та новачків, зокрема завдяки хорошим експлуатаційним характеристикам та простоті монтажу. Проте варто виконувати роботу поетапно:

 1. Зробіть розмітку на листах та стінах.
 2. Сформуйте спеціальний каркас, використовуючи спеціальні профілі.
 3. Прикріпіть листи до каркасу, використовуючи спеціальний клей та додаткові кріплення.
 4. Проведіть обробку стиків спеціальними сумішами.
 5. Нанесіть ґрунтовку та додаткове покриття.

Все необхідне для роботи ви знайдете на нашому складі. У розділі «Школа ремонту» розміщено цікаві та корисні матеріали, які допоможуть додатково розібратися з технікою викладання гіпсокартону та формування його для різноманітних цілей.

Лояльна ціна на стіновий гіпсокартон та швидка доставка замовлення на будбазі «КУБ»!

Найцінніший ресурс кожної людини – це не гроші чи коштовності, це час. Ми зробили все, щоб ви могли його зекономити, обираючи будівельні інструменти чи матеріали. У нас ви можете замовити стіновий гіпсокартон за лояльною ціною, якість якого ми гарантуємо з огляду на свій досвід роботи та репутацію бренду. Вища сума замовлення оптом гарантує значну знижку, розмір якої повідомить менеджер в процесі оформлення документів купівлі-продажу. Бонусом до постійних акцій та знижок можна віднести й прийнятне ціноутворення, яке формується на основі прямої співпраці з виробниками без посередників.

Доставка стінового гіпсокартону у Львові відбувається за вказаною адресою, або ж по області, зокрема у міста Стрий, Дрогобич, Борислав, Самбір, Моршин, за умови, якщо ви самостійно не можете забрати замовлення.

Знайшли помилку?