РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Металочерепиця

Під замовлення
Металочерепиця глянцева 0,45 міні (крок 250 мм) (кв.м.)
Металочерепиця глянцева 0,45 стандарт - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірною плівкою.Технічні характеристики металочерепиці глянцевої 0,45 міні (крок 250 мм):розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця глянцева 0,45 міні (крок 350 мм) (кв.м.)
Металочерепиця глянцева 0,45 стандарт - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірною плівкою.Технічні характеристики металочерепиці глянцевої 0,45 міні (крок 350 мм):розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця глянсова 0,45 преміум (крок 450мм) (кв.м.)
Металочерепиця глянсова 0.45 преміум - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірною плівкою.Технічні характеристики:розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця матова 0,45 міні (крок 250 мм) (кв.м.)
Металочерепиця матова 0.45 міні - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірною плівкою.Технічні характеристики:розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця матова 0,45 преміум (крок 450мм) (кв.м.)
Металочерепиця матова 0.45 преміум - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірною плівкою.Технічні характеристики:розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Металочерепиця матова 0,45 стандарт (крок 350мм) (кв.м.)
Металочерепиця матова 0.45 стандарт - профільні сталеві листи покрівельного заліза, покриті матовою поліефірної плівкою.Технічні характеристики:розміри: 1180х8000х0.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Металочерепиця

Металочерепиця – це один з найпопулярніших покрівельних матеріалів, що не тільки має прекрасний зовнішній вигляд, а й відрізняється напрочуд тривалим експлуатаційним терміном – більш ніж чверть століття. Металочерепиця відноситься до профільних матеріалів, що додає їх зовнішньої привабливості та зручності монтажу. На базі будматеріалів «КУБ» Ви можете замовити металочерепицю у Львові підходящого формату у потрібній кількості. Ми гарантуємо високу якість товару, це підтверджують сертифікати, надані безпосередньо виробниками.

Відмінні властивості та доступна ціна металочерепиці

Відомо, щоб отримати прихильність від майстрів, будматеріали мають відповідати заявленим виробником характеристикам та чудово проявляти себе у процесі експлуатації, у інакшому випадку цікавість до матеріалу поступово знизиться і зведеться нанівець. Будбаза «КУБ» співпрацює виключно з кращими компаніями-виробниками, які дбають про репутацію та постійно покращують якість продукту, що випускають на ринок. Завдяки цьому відгуки про металочерепицю від майстрів є схвальними. Між іншим, до кожного з видів металочерепиці на сайті ми додали детальну характеристику, аби вибір став простим. Проте варто окреслити основні якості металочерепиці:

  • екологічна безпека;
  • різноманітний та вельми привабливий вигляд;
  • тривалий термін експлуатації;
  • низька вага;
  • стійкість до впливу вогню;
  • різні кольорові варіації.

Усі ці характеристики прекрасно поєднуються із доступною ціною на матеріал. Можливість купити недорого металочерепицю робить покрівельний матеріал ще більш популярним не тільки серед майстрів, а й серед людей, які наважились обрати таку покрівлю для свого дому.

Вартість металочерепиці та особливості її використання

Як зазначалося вище, ми співпрацюємо з кращими виробниками, проте це не єдина особливість нашої роботи. На відміну від роздрібних магазинів, гуртівня «КУБ» не залучає посередників для продажу металочерепиці, тому замовлення виконується швидше, а ціна на нього більш прийнятна.  Разом з тим ми розробили програму лояльності, яка допоможе зекономити додатково. Справа у тому, що замовлення черепиці оптом гарантує нарахування суттєвої знижки. Ми пропонуємо ще низку способів зекономити, тому рекомендуємо ознайомитись з ними на сайті та слідкувати за нашими чисельними акціями, знижками.

Прийнятна ціна, висока якість та відмінні експлуатаційні характеристики цього покрівельного матеріалу – ось головні причини купити металочерепицю, проте не зайвим буде ознайомитись з рисами матеріалу. Виділяють три головні особливості металочерепиці:

  • сталь у якості основи матеріалу;
  • полімерне покриття різного кольору;
  • профілювання листа.

Стальна основа є головним чинником міцності та надійності матеріалу, хоча конкретний тип металу впливає на вартість покрівлі. Металочерепицю випускають у продаж у форматі листів, які забезпечать цілісність покриття, а профілювання надасть даху привабливого вигляду. Ці якості у сукупності сприятимуть збереженню цілісності даху та збережуть його від протікання. Сучасна металочерепиця має надійний захист від корозії, це відбувається завдяки полімерному покриттю, яке також має декоративне значення.

Профілювання впливає на особливості монтажу покрівлі, адже важливо, щоб усі елементи щільно притискались один до одного. Варто дотримуватись золотого правила – кут нахилу даху має бути не менше 14 градусів. Рекомендуємо також ознайомитись з матеріалами «Школа ремонту» на сторінках нашого сайту, інформація звідти допоможе дізнатися нюанси проведення якісного ремонту.

Купити металочерепицю у Львові на будбазі «КУБ» – зробити правильний вибір!

Склад будівельних матеріалів «КУБ» робить усе, щоб Ви були забезпеченими потрібною кількістю матеріалів та інструментів для виконання будь-якого ремонтного чи будівельного проекту. Співпрацювати з нами не тільки вигідно, а й зручно. Наші менеджери допоможуть оформити замовлення, проконсультують стосовно характеристик металочерепиці та розрахують потрібну його кількість для ремонту чи будівництва.

У нас Ви можете також замовити доставку металочерепиці за вказаною адресою. Також ми привеземо замовлення у Червоноград, Городок, Трускавець, Яворів, Броди та інші міста по Львівській області.