РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Шифер купити у Львові

Шифер купити у Львові

Шифер – це будівельний матеріал, що виготовляється зі сланцевих порід та використовується у покрівельних роботах. Від інших покрівельних матеріалів якісний шифер відрізняє зовнішній вигляд, адже він має гофристу поверхню із восьми хвиль, або випускається у форматі цілковито пласких плит характерного сірого кольору. Склад будматеріалів «КУБ» пропонує купити шифер у Львові двох видів, більш детальні характеристики матеріалу зазначено на сайті, або ж ви можете звернутись до консультантів, які нададуть відповіді на питання.

Характеристики та властивості, від яких залежить ціна шиферу

Справедливо буде сказати, що вартість шиферу досить низька у порівнянні з іншими популярними покрівельними матеріалами, це пов’язано з технологією виготовлення та досить дешевими складниками. Типовий шифер виготовляють із цементного розчину з додаванням різноманітних домішок, здебільшого азбесту.

 • Чудово адаптований до перепаду температур, здатність витримувати високу та низьку температуру.
 • Легко піддається обробці.
 • Розміри листів дозволяють швидко виконувати покрівельні роботи.
 • Тривалий експлуатаційний період шиферу.
 • Висока електроізоляція.
 • Не піддається впливу агресивного середовища.
 • Має низьку теплопровідність.

Будівельні задачі, задля яких варто купити шифер

Щоб придбати необхідну кількість шиферу у Львові, не треба витрачати багато часу, варто лише скористатися послугами будбази «КУБ», завітавши на склад, проглянувши сайт чи зателефонувавши нашим менеджерам. Продаж шиферу відбувається з виконанням декількох правил, головним серед яких є постійний контроль якості матеріалу. Ми співпрацюємо з кращими виробниками шиферу, які чітко дотримуються технології виготовлення матеріалу, що наділяє його кращими експлуатаційними характеристиками.

Плоский та хвилястий шифер від виробника використовують для виконання різноманітних задач, серед яких:

 1. Для обшивки конструкцій вентиляції у шахтах.
 2. Для формування підлоги промислових об’єктів.
 3. Плоский шифер використовують у якості огорож, перегородок.
 4. Для будівництва душових кабінок та господарських приміщень на заміських ділянках.
 5. Для формування балконних огорож.
 6. І звісно ж, це досі популярний матеріал для покрівлі житлових та нежитлових будинків.

Бажання купити недорого шифер того чи іншого формату цілком вмотивоване. Проте варто знати декілька важливих правил роботи з цим матеріалом. Звісно, обробка шиферу досить проста, проте його монтування вимагає зусиль, а також не можна не дотримуватись техніки безпеки. Зокрема необхідно розрахувати, навантаження, яке можуть витримати стіни, у разі, якщо шифер обрано у якості покрівельного матеріалу. Більш того, у зимовий період на даху буде лежати сніг, що підвищить вагу покрівлі.

Розрахувати потрібну кількість матеріалу допоможуть кваліфіковані менеджери будбази «КУБ». на сторінках нашого сайту, у рубриці «Школа ремонту» розміщені матеріали, що допоможуть якнайшвидше та якісно провести ремонтні роботи чи будівництво, скористайтеся ними. 

Шукаєте кращі відгуки про шифер? Завітайте до гуртівні «КУБ» та придбайте найкраще!

Звісно, перш ніж замовити шифер хочеться упевнитись у тому, що він відповідатиме усім заявленим характеристикам та тривалий час не втратить своїх властивостей. База будівельних матеріалів «КУБ» готова забезпечити покупців шифером, іншими матеріалами та інструментами у повній мірі. Більш того, ми подбали, щоб покупка була максимально вигідною для вас, і розробили програму лояльності, а також часто проводимо різноманітні акції. У разі замовлення шиферу оптом, також запланована знижка, точний розмір якої повідомить менеджер. А пряма співпраця з виробниками допоможе уникнути зайвого посередництва та підвищення вартості. Крім шиферу вибирайте й інші покрівельні матеріали, які підкреслять індивідуальність будинку: профнастил, металочерепиця. А в якості гідроізоляції використовуйте супер дифузійні мембрани або рубероїд.

Доставка шиферу та інших будівельних матеріалів відбувається у Львові та по області, зокрема у такі міста: Броди, Новий Розділ, Самбір, Яворів, Червоноград. Якщо у вас є така можливість, можете самостійно забрати замовлення.

Ця категорія порожня.
Знайшли помилку?