РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Львів вул. Станційна, 10
м. Львів вул. Станційна, 10
(032) 220-17-15
(067) 326-73-25
(066) 940-40-50
(093) 170-23-79
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Фасадна сітка

Виробники:

Тип матеріалу:

Сітка скловолоконна 145 щільності застосовується під час монтажу систем зовнішнього утеплення фасаду, а саме, формування захисного армуючого шару утеплювача, також використовується для зміцнення наливної підлоги.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Сітка скловолоконна 160 щільності застосовується під час монтажу систем зовнішнього утеплення фасаду, а саме, формування захисного армуючого шару утеплювача, також використовується для зміцнення наливної підлоги.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Сітка скловолоконна Церезіт СТ 325 160 щільністю застосовується під час монтажу систем зовнішнього утеплення фасаду, а саме, формування захисного армуючого шару утеплювача, також використовується для зміцнення наливної підлоги.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Відгуки на штукатурну сітку «Budowa» (145 г / кв.м) підтверджують, що для армування утеплювача, а також штукатурення стін, це оптимальний варіант, завдяки таким перевагам, як стійкість до хімічних впливів (за рахунок просочення), і висока міцність (виготовлена із скловолокна).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Щоб утеплювач виконував свої функції, і не піддавався руйнуванню під дією зовнішніх факторів, його необхідно захистити, методом нанесення армуючого шару. А щоб цей шар надійно тримався тривалий час, в свою чергу, його необхідно закріпити спеціальною сіткою - армуючою скловолоконною 160г/кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фасадна сітка

Фасадна сітка – це будматеріал зі скловолокна комірчастого типу для армування, вона створена для укріплення цементного розчину. Фасадні сітки відрізняються від стандартних склосіток, зокрема здатністю протистояти лужному впливу завдяки властивостям, які надає спеціальне просочення. Серед безлічі матеріалів на будбазі «КУБ» можна замовити фасадні сітки компанії Ceresit  у Львові у потрібній кількості з доставкою.

Причини купити фасадну скловолоконну сітку

Серед найпопулярніших видів робіт, де застосовується ця сітка, виділяють:

  • армування підлоги;
  • армування гідроізоляції;
  • поєднання шарів матеріалу з різним коефіцієнтом теплового розширення;
  • оштукатурення різних частин будівель;
  • укріплення захисного клейового шару поверх плит при утепленні фасаду.

Відгуки про фасадну сітку підтверджують факт, що сітка покращує виконання усіх зазначених робіт. Більш того, деякі роботи фактично неможливо виконувати без сітки, мова йде про «мокре» утеплення фасаду. У комплексі з іншими засобами сітка допомагає створити бездоганні умови для кісного утеплення.

Особливості роботи та формування ціни фасадної сітки

Щоб можливість купити фасадні сітки недорого підкріпилась ефективним використанням матеріалу, необхідно зауважити такі моменти в процесі вибору:

  • розміри комірки, обирати які необхідно, виходячи з запланованих робіт;
  • міцність має відповідати силі майбутнього навантаження;
  • цілісність, яка проявляється у відсутності розривів;
  • щільність впливає на міцність армування, наприклад, високий показник оптимальний для утеплювальних робіт.

На формування ціни сітки впливають функціональні властивості матеріалу, популярність бренду, що її випускає. Ми співпрацюємо з кращими виробниками, які зарекомендували себе на будівельному ринку з кращого боку, але треба врахувати, що іноземне виробництво дещо піднімає вартість матеріалу. Приємний бонус – ми не користуємось послугами посередників, а це суттєво здешевлює матеріали.

Уся потрібна інформація, яка може знадобитися у процесі вибору будматеріалів знаходиться на відповідних сторінках каталогу. Але у разі, коли питання лишаються, Ви можете зателефонувати нашим менеджерам, або ж написати у чаті.

Існують чіткі правила роботи з фасадною сіткою, визначені виробником. Неможна їх ігнорувати, інакше результат усієї роботи може бути зіпсованим. Наприклад, проводячи штукатурні роботи на будівлі, не забувайте, що сітку не можна кріпити лише дюбелями, бо це суттєво знизить адгезію та згодом стане причиною розшарування та руйнування штукатурки. Спочатку на утеплювач наноситься  клей, в який потім занурюють сітку. Більше секретів проведення правильного ремонту Ви знайдете на нашому сайті у розділі «Школа ремонту», де спеціалісти компанії діляться секретами своєї майстерності.

Не витрачайте час на даремні пошуки, краща вартість фасадних сіток у Львові – на будбазі «КУБ»!

Фасадну сітку, як і інші будматеріали, Ви зможете купити недорого у такому обсязі, скільки того вимагає виконання проекту. Попередня заявка гарантує, що ми розрахуємо потрібну кількість матеріалу. У разі потреби, консультанти допоможуть оформити замовлення, та у разі купівлі фасадної сітки оптом озвучать величину додаткової знижки.

Якщо Ви не зможете самостійно забрати замовлення, ми, використовуючи грузові авто із власного автопарку, організуємо швидку доставку фасадної сітки не лише за вказаними адресами у Львові а й далеко за його межі по області, в тому числі й до міст Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква та інші.