РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Фасадна сітка купити у Львові

Тип матеріалу:

Ціна

грн.

Виробники:

Штукатурна сітка для внутрішніх робіт дозволяє створити міцний і довговічний армуючий шар під виконання штукатурних і інших оздоблювальних робіт будь-якої складності.
Ціна 10.69 грн.
Кількість:
Сітка штукатурна є незамінною під час проведення внутрішніх штукатурних робіт, дозволяючи за рахунок своїх міцнісних властивостей повністю запобігти появі тріщин на поверхнях стін через температурних змін або під негативним впливом вологи.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Сітка скловолоконна 145 щільності застосовується під час монтажу систем зовнішнього утеплення фасаду, а саме, формування захисного армуючого шару утеплювача, також використовується для зміцнення наливної підлоги.
Ціна 13.37 грн.
Кількість:
Сітка скловолоконна 160 щільності застосовується під час монтажу систем зовнішнього утеплення фасаду, а саме, формування захисного армуючого шару утеплювача, також використовується для зміцнення наливної підлоги.
Ціна 18.16 грн.
Кількість:
Під замовлення
Сітка штукатурна 5*5 мм (1*50 м) 110" (кв.м.)
Штукатурна сітка для внутрішніх робіт дозволяє створити міцний і довговічний армуючий шар під виконання штукатурних і інших оздоблювальних робіт будь-якої складності.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Сітка армуюча фасадна Церезит СТ 325 (Ceresit CT 325) 160 щільність (м2)
Сітка скловолоконна Церезіт СТ 325 160 щільністю застосовується під час монтажу систем зовнішнього утеплення фасаду, а саме, формування захисного армуючого шару утеплювача, також використовується для зміцнення наливної підлоги.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Фасадна сітка купити у Львові

Фасадна сітка – це будматеріал зі скловолокна комірчастого типу для армування, вона створена для укріплення цементного розчину. Фасадні сітки відрізняються від стандартних склосіток, зокрема здатністю протистояти лужному впливу завдяки властивостям, які надає спеціальне просочення. Серед безлічі матеріалів на будбазі «КУБ» можна замовити фасадні сітки компанії Ceresit  у Львові у потрібній кількості з доставкою.

Причини купити фасадну скловолоконну сітку

Серед найпопулярніших видів робіт, де застосовується ця сітка, виділяють:

  • армування підлоги;
  • армування гідроізоляції;
  • поєднання шарів матеріалу з різним коефіцієнтом теплового розширення;
  • оштукатурення різних частин будівель;
  • укріплення захисного клейового шару поверх плит при утепленні фасаду.

Відгуки про фасадну сітку підтверджують факт, що сітка покращує виконання усіх зазначених робіт. Більш того, деякі роботи фактично неможливо виконувати без сітки, мова йде про «мокре» утеплення фасаду. У комплексі з іншими засобами сітка допомагає створити бездоганні умови для кісного утеплення.

Особливості роботи та формування ціни фасадної сітки

Щоб можливість купити фасадні сітки недорого підкріпилась ефективним використанням матеріалу, необхідно зауважити такі моменти в процесі вибору:

  • розміри комірки, обирати які необхідно, виходячи з запланованих робіт;
  • міцність має відповідати силі майбутнього навантаження;
  • цілісність, яка проявляється у відсутності розривів;
  • щільність впливає на міцність армування, наприклад, високий показник оптимальний для утеплювальних робіт.

На формування ціни сітки впливають функціональні властивості матеріалу, популярність бренду, що її випускає. Ми співпрацюємо з кращими виробниками, які зарекомендували себе на будівельному ринку з кращого боку, але треба врахувати, що іноземне виробництво дещо піднімає вартість матеріалу. Приємний бонус – ми не користуємось послугами посередників, а це суттєво здешевлює матеріали.

Уся потрібна інформація, яка може знадобитися у процесі вибору будматеріалів знаходиться на відповідних сторінках каталогу. Але у разі, коли питання лишаються, Ви можете зателефонувати нашим менеджерам, або ж написати у чаті.

Існують чіткі правила роботи з фасадною сіткою, визначені виробником. Неможна їх ігнорувати, інакше результат усієї роботи може бути зіпсованим. Наприклад, проводячи штукатурні роботи на будівлі, не забувайте, що сітку не можна кріпити лише дюбелями, бо це суттєво знизить адгезію та згодом стане причиною розшарування та руйнування штукатурки. Спочатку на утеплювач наноситься  клей, в який потім занурюють сітку. Більше секретів проведення правильного ремонту Ви знайдете на нашому сайті у розділі «Школа ремонту», де спеціалісти компанії діляться секретами своєї майстерності.

Не витрачайте час на даремні пошуки, краща вартість фасадних сіток у Львові – на будбазі «КУБ»!

Фасадну сітку, як і інші будматеріали, Ви зможете купити недорого у такому обсязі, скільки того вимагає виконання проекту. Попередня заявка гарантує, що ми розрахуємо потрібну кількість матеріалу. У разі потреби, консультанти допоможуть оформити замовлення, та у разі купівлі фасадної сітки оптом озвучать величину додаткової знижки.

Якщо Ви не зможете самостійно забрати замовлення, ми, використовуючи грузові авто із власного автопарку, організуємо швидку доставку фасадної сітки не лише за вказаними адресами у Львові а й далеко за його межі по області, в тому числі й до міст Стрий, Сокаль, Турка, Червоноград, Жовква та інші.

Фасадна сітка ціна у м. Львів - каталог із 6 товарів

Фасадна сіткаЦінаНаявність:
Сітка штукатурна 5*5 мм (1*50 м) 125" (кв.м) 10.69 грн. В наявності
Сітка штукатурна 2,5x2,5 мм (1x50 м) 60" (рул) Уточнюйте Під замовлення
Сітка скловолоконна фасадна 145 щільності (м2) 13.37 грн. 1
Сітка скловолоконна фасадна 160 щільності (м2) 18.16 грн. 1
Сітка штукатурна 5*5 мм (1*50 м) 110" (кв.м.) Уточнюйте Під замовлення
Сітка армуюча фасадна Церезит СТ 325 (Ceresit CT 325) 160 щільність (м2) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?