РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

OSB і QSB купити у Львові

Ціна

грн.
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (Еггер, ОСБ імпортна, Австрія) (6 мм)
Хочете купити за 243.80 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 6 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, спорудження стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Ціна: 250.83 грн.
Кількість:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (8 мм)
Хочете купити за 295.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Kronopol, товщиною листа 8 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі), призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, спорудження стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Ціна: 304.13 грн.
Кількість:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (10 мм)
Хочете купити за 293.33 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 10 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Ціна: 301.79 грн.
Кількість:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (12 мм)
Хочете купити за 347.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 12 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Ціна: 357.96 грн.
Кількість:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (15 мм)
Хочете купити за 440.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 15 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Ціна: 453.27 грн.
Кількість:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (18 мм)
Хочете купити за 521.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 18 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Ціна: 536.94 грн.
Кількість:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (22 мм)
Хочете купити за 635.37 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 22 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Ціна: 653.70 грн.
Кількість:
OSB і QSB купити у Львові

OSB, або орієнтовано-стружкова плита, — кількашаровий лист, виготовлений із деревної тріски, відповідно спресованої і склеєної з залученням спеціальних смол, воску та борної кислоти. Як правило, OSB складається з 3-4 шарів, тріска зовнішніх шарів орієнтована поздовж, внутрішніх — поперечно.

ОСБ плита (Львів), ціна на яку на базі "КУБ" за рахунок прямих поставок від виробників значно нижча, аніж середня у місті, відрізняється високою водостійкістю, тому більш затребувана, у порівнянні зі звичайними деревостужковими плитами (наприклад, ДВП).

QSB — деревинно-стружкова плита, що виготовлена з тріски меншої фракції за принципом ДСП, однак при її виробництві використовується більша кількість меламіно-карбамідо-формальдегідного клею, це, з одного боку, підвищує щільність, гнучкість і вологостійкість даного типу деревинно-стружкової плити, а з іншого - за рахунок вмісту шкідливого формальдегіду її не рекомендують використовувати у житлових приміщеннях.

Основні переваги, що обумовлюють попит і формують ціну на OSB та QSB:

  • плита ОСБ, а QSB мають високу щільність і опір витягування кріплень, за рахунок чого саморізи і цвяхи надійно фіксуються, а обробку матеріалу можна здійснювати також і шляхом фрезування;
  • висока міцність матеріалу дозволяє його використовувати як для створення суцільного настилу, перегородок, обшивки при облаштуванні сендвіч-панелей, так і при монтажі опорних конструкцій (в залежності від типу міцності плити та вологостійкості);
  • висока вологостійкість за рахунок вмісту воску дозволяє застосовувати ці листи в промислових і сільськогосподарських будівлях, у приміщеннях з підвищеною вологістю;
  • за рахунок використання тріски - а не стружки, як при виготовленні фанери — ОСБ плита, ціна у Львові на базі "КУБ" на яку при покупці ОСБ гуртом, може додатково знижуватися, більш схожа на натуральну деревину, тому може використовуватися для виготовлення елементів декору;
  • структура і технології виготовлення і нарізання ОСБ і ЮСБ забезпечують ідеально рівні кромки матеріалу та мінімальні розмірні допуски.

Основною вимогою до ОСБ и ЮСБ є безпечність даного виду лісо-пиломатеріалів, що можливо виключно завдяки дотриманню технологій виробництва. Будівельна база "КУБ" дуже відповідально ставиться до вибору брендів, продукцію яких представляє, тому головна умова — відповідність міжнародним і державним стандартам якості.

Враховуючи це, у нас можна купити недорого ОСБ и ЮСБ таких виробників, як Kronopol, Egger (імпортні виробники) та “Кроно” (український виробник).

Плита ОСБ, ціна на яку залежить від того, імпортна сировина чи національна, незмінно вирізняється високою якістю і конкурентними цінами у Львові.

Основні типи та вартість ОСБ плит:

  • OSB-1 — найнижчі показники міцності та вологостійкості, тому такі плити використовуються для внутрішніх робіт та при виготовленні меблів;
  • OSB-2 - висока міцність, але низька вологостійкість, тому такі плити затребувані під час спорудження перегородок, перекриттів та опорних конструкцій всередині приміщення;
  • OSB-3 — високі показники міцністі і вологостійкості, оптимально підходить для зовнішніх робіт;
  • OSB-4 - надвисока міцність і висока вологостійкість, використовується для опорних елементів, стін, дахів.

Відгуки на ОСБ підтверджують, що якість майбутніх споруджень залежить безпосередньо від відповідності обраного типу орієнтовано-стружкової плити до вимог її експлуатації.

Купити ОСБ та ЮСБ за вигідною ціною на базі "КУБ" у Львові

КУБ — всеукраїнська база будівельних матеріалів з представництвом на даний момент у 12 найбільших містах України, але ми не тільки інтернет-гіпермаркет, де Ви можете замовити ОСБ (Львів) чи будь-які інші лісо-пило- чи будматеріали, але й інформаційний портал, на якому зібрано безліч корисної інформації. На сторінках нашого сайту, Ви знайдете детальну технічну характеристику кожного з представлених товарів, актуальні ціни, фото- та відеоматеріали з наочною демонстрацією технологій правильного використання кожного з товарів, представлених на сайті.

Також у нас діють додаткові сервіси безкоштовної професійної консультації, щодо технологій монтажу чи використання будівельних матеріалів з нашого асортименту, яку Ви можете отримати в режимі он-лайн (в рамках чату сайту) або за вказаними на сайті телефонами; і доставка плит ОСБ (Львів та Львівська область) — додаткова послуга за найвигіднішою ціною у місті, якою Ви можете скористатися у разі необхідності.

Знайшли помилку?