РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Брус купити у Львові

Під замовлення
Брус 40*40*2000 мм
Дерев'яний брус 40 на 40, 2 м - якісний пиломатеріал, який широко застосовують у будівництві і меблевій галузі.Основні параметри (розміри):довжина: 2000 мм;ширина: 40 мм;товщина: 40 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Брус 50*50*2000 мм
Дерев'яний брус 50 на 50, 2 м - якісний пиломатеріал, який широко застосовують у будівництві і меблевій галузі.Основні параметри (розміри):довжина: 2000 мм;ширина: 50 мм;товщина: 50 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Брус купити у Львові

Брус – це пиломатеріал, який використовується у будівництві після специфічної обробки, у результаті якої отримують чотиригранні дошки заданого розміру. Якісний брус у процесі виготовлення обробляють антисептиками та розчинами, що роблять цей матеріал вогнетривким, стійким до виникнення грибку та ураженням комахами. Для закріплення результату брус просушують чи зберігають природну вологість. Наприклад, висушений брус від виробника здобуває специфічні властивості, що чудово проявляють себе у процесі експлуатації і не дасть усадку. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити брус у Львові у потрібній кількості.

Схвальні відгуки про брус та характеристики, що їх зумовлюють

 • Прекрасна теплоємність.
 • Екологічна чистота та натуральність.
 • Здатність пропускати повітря.
 • Здатність тривалий час виконувати свої функції.
 • Відносно невисока вага.
 • Здатність витримувати значні навантаження.
 • Зовнішня привабливість.

Усі ці якості та можливість купити недорого брус роблять цей матеріал досить популярним серед професіоналів, які використовують його на різних етапах будівництва чи ремонту. У розділі «Школа ремонту» розміщена низка корисних матеріалів, які допоможуть більш ефективно працювати з брусом.

Проте важливо не лише вправно працювати з брусом, а й вміти обирати його. Ми реалізуємо брус у Львові найвищої якості, проте рекомендуємо звертати увагу на деякі моменти вибору. Закономірно, що від початку необхідно орієнтуватись на призначення брусу (для будівництва житлового будинку, альтанки чи саду). Придбання сушеного бруса допоможе уникнути необхідності додаткових розрахунків, які виникають через висихання матеріалу. Звертайте увагу на породу деревини, наприклад, хвоя лишається найбільш популярною. Враховуйте розміри брусу, на базі будматеріалів «КУБ» розміщені дво- та чотириметрові варіанти, знову ж таки, кожен з варіантів буде ідеальним для конкретної ситуації. Загалом треба стежити і за візуальною якістю брусу, адже той має бути без плісняви, сучків, що безперечно погіршую властивості матеріалу.

Різновиди та ціна брусу

Загалом існує декілька видів цього матеріалу, тому необхідно замовити брус того виду, який підійде безпосередньо до ваших умов та поставлених задач. Вартість брусу у цьому випадку також буде дещо відрізнятися.

 1. Струганий брус. Він ідеально відшліфований, тому не потребує додаткової обробки поверхні. Такий брус має стандартну форму (прямокутник, квадрат) та довжина до шести метрів.
 2. Неструганий брус. Абсолютно натуральний матеріал, що продають без попередньої обробки. Навіть якщо зовні він дещо грубий, то все одно відмінно справляється зі своїми задачами.
 3. Профільований брус. Більш дорогий варіант, ніж аналоги. Його особлива ознака – наявність прямокутного перерізу. Завдяки використанню цього матеріалу у будівництві, житло буде більш теплим.
 4. Клеєний брус. Для його виготовлення застосовують особливу технологію, що дозволяє покращити властивість матеріалу.

Шукаєте, де купити брус дійсно високої якості? Завітайте до гуртівні «КУБ»!

Продаж брусу, як і інших будівельних матеріалів, проводиться нами після ретельної перевірки репутації виробника. З більшістю з них ми співпрацюємо досить тривалий час, тому можемо сміливо можемо запевнити наших покупців у високій якості продукту. Більш того, наша робота з виробниками без посередників допомагає виставити лояльні ціни на товари. Рекомендуємо слідкувати за чисельними акціями та знижками, які регулярно запроваджує склад будівельних матеріалів «КУБ». Підкреслюємо, що замовлення зробити дуже просто, досить зателефонувати менеджерам чи використати «Кошик» на сайті. До речі, менеджер розрахує розмір додаткової знижки у разі замовлення брусу оптом або іншого будівельного матеріалу теж оптом, наприклад, будівельні суміші.

Доставка брусу можлива за будь-якою адресою у Львові чи по області, зокрема у такі міста чи містечка, як: Сколе, Борислав, Дрогобич, Жовква, Городок. Або ж ви можете самостійно забрати замовлення, гарно запаковане нашими працівниками.

Знайшли помилку?