РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Підвісна стеля купити у Львові

Профіль стельовий Kraft Nova Т-24 – це підвісна система виробництва України, що розроблена для монтажу стельових плит. Ці профілі мають на кінцях замки, які при поєднанні поперечних профілів з несучими забезпечують міцність конструкції.
Ціна 6.64 грн.
Кількість:
Профіль стельовий Kraft Nova Т-24 – це підвісна система виробництва України, що розроблена для монтажу стельових плит. Ці профілі мають на кінцях замки, які при поєднанні поперечних профілів з несучими забезпечують міцність конструкції.
Ціна 13.34 грн.
Кількість:
Профіль стельовий Kraft Nova Т-24 – це підвісна система виробництва України, що розроблена для монтажу стельових плит у процесі створення сучасної підвісної стелі. Ці профілі мають на кінцях замки, які при поєднанні поперечних профілів з несучими забезпечують міцність конструкції.
Ціна 38.23 грн.
Кількість:
Знижка
Плита стельова AMF Orbit SK (600*600*13 мм)
Хочете купити за 36.80 грн. Уточнюйте у менеджера!
Плита стельова AMF Orbit SK – елемент підвісної стелі, виготовляється у Німеччині за всіма стандартами якості. Плити мають стильний вигляд та абсолютно безпечні для людей з екологічної точки зору.
Ціна 37.83 грн.
Кількість:
Кут пристінний Kraft Nova – це один з важливих елементів системи підвісних стель, що забезпечує надійне кріплення та можливість багаторічної експлуатації конструкції.
Ціна 22.78 грн.
Кількість:
Знижка
Плита стельова AMF Planet (600*600*13 мм)
Хочете купити за 31.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Плита стельова AMF Planet – елемент підвісної стелі, виготовляється у Німеччині за всіма стандартами якості. Плити мають стильний вигляд та абсолютно безпечні для людей з екологічної точки зору.
Ціна 32.64 грн.
Кількість:
Плита Sirius 600*600*12 мм – це бюджетна стельова плита білого кольору з мінерального волокна, він має гладку поверхню з ненаскрізною перфорацією. Як свідчать відгуки про плиту Sirius, його перевага – це невисока ціна та прийнятна товщина плити.
Ціна 33.39 грн.
Кількість:
Стельовий профіль System-C використовується для монтажу підвісної стелі з мінеральних плит, має невелику вагу, досить міцний і зручний в експлуатації. Поверхня виробу оцинкована, що захищає його від різних корозійних процесів.
Ціна 1.76 грн.
Кількість:
Стельовий профіль System-C довжиною 120 см використовується для монтажу підвісної стелі з мінеральних плит, має невелику вагу, досить міцний і зручний в експлуатації. Поверхня виробу оцинкована, що захищає його від різних корозійних процесів.
Ціна 3.52 грн.
Кількість:
Стельовий профіль System-C довжиною 360 використовується для монтажу підвісної стелі з мінеральних плит, має невелику вагу, досить міцний і зручний в експлуатації. Поверхня виробу оцинкована, що захищає його від різних корозійних процесів.
Ціна 10.23 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (125 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 0.87 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (250 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 1.86 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (500 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 3.17 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (750 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 3.51 грн.
Кількість:
Відгуки на підвіс спиця-гачок 1000 мм свідчать про виняткову значущість цієї деталі під час монтажу каркаса підвісної стелі (армстронг, під гіпсокартон), що дозволяє, за рахунок довжини, значно (до 1 м) змінити рівень висоти стелі, що монтується, щодо перекриття.
Ціна 6.54 грн.
Кількість:
Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 2.00 грн.
Кількість:
Де використовують підвіс спиця-петля і в чому його значення?Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 3.55 грн.
Кількість:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (1000 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Ціна 6.39 грн.
Кількість:
Під замовлення
Плита стельова Filigran (Філігран) 0,6*0,6 м
Плита стельова Filigran (Філігран) 0,6 * 0,6 м.Підвісні стелі є на сьогоднішній день одним із найпопулярніших будівельних матеріалів. Дані системи дозволяють знизити трудовитрати на їх монтаж, адже підвісну стелю можна встановити і своїми руками.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Плита стельова Laguna (Лагуна) 0,6*0,6 м
Стельова плита Лагуна є основною складовою підвісної стелі, яку найчастіше встановлюють у торгових або офісних приміщеннях. Плита зроблена з мінерального волокна, екологічно чиста, характеризується високою міцністю, довговічністю, не горить, і забезпечує хороший акустичний баланс.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Плита стельова Аккорд (0,6*0,6 м)
Якщо Ви вирішуєте, який бюджетний варіант вибрати для стелі, ми рекомендуємо Вам зупинитися на мінераловатних плитах "Акорд". Стеля з таких плит має безліч переваг.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Плита стельова Роксфон Лілія (Roskfon Lilia) (0,6*0,6 м)
Якщо Ви вирішуєте, який матеріал вибрати для стелі, ми рекомендуємо Вам зупинитися на стельових плитах Roskfon Lilia. Стеля з таких плит має безліч переваг.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Плита стельова Алтай (0,6*0,6 м)
Плити «Алтай» (0,6 * 0,6 м) - бюджетний і довготривалий варіант підвісної стелі за допомогою спеціальних плит. Крім того, він має безліч переваг.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Кут пристінний System-C 3 м
Кут пристінний System-C 3 м.Підвісні стелі є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Дані системи дозволяють знизити трудовитрати на їх монтаж, адже підвісну стелю можна встановити і своїми руками.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Світильник растровий вмонтований 4*18
Світильник растровий вбудований 4 * 18 Підвісні стелі є, на сьогоднішній день, одним з найпопулярніших будівельних матеріалів. Дані системи дозволяють знизити трудовитрати на їх монтаж, адже підвісну стелю можна встановити і своїми руками.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Підвісна стеля купити у Львові

Підвісна стеля – це досить складна конструкція, яка складається з панелей та профілів, її кріплять під сформованою постійною стелею з декоративною та практичною метою. Цей матеріал відносно недавно увійшов у наш побут, проте міцно у ньому закріпився. Склад будматеріалів та інструментів «КУБ» пропонує купити недорого підвісну стелю у Львові від кращих виробників, що мають сертифікат якості.

Особливості та вартість підвісної стелі

Щоб зрозуміти, які властивості має така стеля, необхідно розібратися з особливостями її складу. Не варто плутати підвісну стелю із плит та навісну стелю з ГКЛ, оскільки вони мають суттєву кількість відмінностей, зокрема: елементи монтажу, загальні характеристики, потреба у обробці. Наприклад, стеля із гіпсокартону потребує додаткової обробки штукатуркою, фарбами чи шпалерами. І звісно, натяжна стеля – це ще одна абсолютно інакша система.

На будбазі «КУБ» у Львові Ви можете замовити підвісну стелю, яка на сьогодні завоювала найбільшу популярність – з мінеральних плит. Схвальні відгуки про мінеральну стелю підтверджують високу якість продукту, що також має такі характеристики:

 • низька фактична вага;
 • швидкість обробки та монтування;
 • тривала експлуатація;
 • абсолютна безпечність для користувачів.

Ми віддаємо перевагу кращим брендам, серед яких найбільшу популярність отримали компанії Армстронг, Рокфон, AMF, чия продукція не лише має відносно низьку ціну, а й безперечно високу якість, підтверджену сертифікатами.

До уваги наших покупців ми пропонуємо підвісну стелю білого кольору, це вигідний варіант для приміщень, де необхідно візуально збільшити розміри простору. Рекомендуємо використовувати такий матеріал у приміщеннях торгового призначення, офісах. До речі, фактурність плит дозволяє значно поглинути зайві шуми у приміщенні.

На що треба звертати увагу, щоб купити підвісну стелю

Обираючи варіант підвісної стелі, рекомендуємо ознайомитись з характеристиками матеріалу на сторінках продукту, а також підібрати відповідні інструменти для його монтажу.  Загалом список виглядає приблизно так:

 • безпосередньо плити для стелі;
 • спеціальні блоки для монтування освітлювальних приборів;
 • профілі різного формату;
 • засоби кріплення (підвіси, дюбелі, анкери тощо).

Щоб не зіпсувати стелю у процесі монтажу чи експлуатації, слід чітко дотримуватись правил роботи з матеріалом. Наочно їх продемонстрували наші спеціалісти, ці навчальні матеріали ми розмістили у розділі «Школа ремонту» на сайті, де ви також знайдете купу корисної інформації про проведенню якісного та швидкого ремонту.

У випадку роботи зі стелею дотримуйтесь такої послідовності:

 1. Збір підвісів (у пружинний підвіс вдягають спиці, що кріпляться до стелі та крючок).
 2. Навішування профілів на крючки.
 3. Вирівнювання горизонталі.
 4. Монтування освітлювальних приборів.
 5. Укладання плит на профілі.

Рекомендується довірити цю роботу майстрам, проте, маючи певні навички можна самостійно проробити всі етапи. Нам Ви можете довірити підбір матеріалів та прорахунок його кількості нашим менеджерам, які також нададуть кваліфіковану консультацію стосовно властивостей того чи іншого типу матеріалу. Найшвидше зв’язок з нами здійснюється за допомоги телефону чи чату.

Вигідні ціни на підвісну стелю та найкращий у Львові сервіс – на складу будматеріалів «КУБ»!

Гуртівня «КУБ» пропонує придбати високоякісні будматеріали та інструменти, супроводжуючи процес продажу відмінним сервісом. Ми подбали про те, щоб співпраця з нами стала більш вигідною, ніж купівля у роздрібних магазинах. Не витрачайте даремно час на пошуки, звертайтесь одразу до нас. Ми пропонуємо конкурентні ціни від прямої співпраці з виробниками, а також суттєві знижки у разі замовлення підвісної стелі чи інших будівельних матеріалів (гіпсокартону та профілів, фанери, клейових сумішей, профнастилу тощо) оптом чи реєстрації на сайті.

Ви можете самостійно забрати товар, або оформити доставку підвісної стелі у Львові  у найкоротші терміни. Новий розділ, Яворів, Дрогобич, Турка, Борислав та в інші міста області ми швидко привеземо замовлення, тому не зволікайте та купуйте якісні будматеріали у кращих – у нас!

Підвісна стеля ціна у м. Львів - каталог із 27 товарів

Підвісна стеляЦінаНаявність:
Профіль стельовий Kraft Nova Т-24 (Крафт Нова) (0,6 м) 6.64 грн. В наявності
Профіль стельовий Kraft Nova Т-24 (Крафт Нова) (1,2 м) 13.34 грн. В наявності
Профіль стельовий Kraft Nova Т-24 (Крафт Нова) (3,6 м) 38.23 грн. В наявності
Плита стельова AMF Orbit SK (600*600*13 мм) 36.80 грн. В наявності
Кут пристінний Kraft Nova (Крафт Нова) (3 м) 22.78 грн. В наявності
Плита стельова AMF Planet (600*600*13 мм) 31.75 грн. В наявності
Плита стельова Sirius (Сіріус) 600*600*12 мм 33.39 грн. В наявності
Профіль стельовий System-С 0,6 м 1.76 грн. В наявності
Профіль стельовий System-С 1,2 м 3.52 грн. В наявності
Профіль стельовий System-С 3,6 м 10.23 грн. В наявності
Підвіс спиця-гачок 125 0.87 грн. В наявності
Підвіс спиця-гачок 250 1.86 грн. В наявності
Підвіс спиця-гачок 500 3.17 грн. В наявності
Підвіс спиця-гачок 750 3.51 грн. В наявності
Підвіс спиця-гачок 1000 6.54 грн. В наявності
Знайшли помилку?