РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Львів, 3 склади у місті
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Львова. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Анкери купити у Львові

Під замовлення
Анкерний болт з гайкою 12х120 мм
Анкерний болт з гайкою 12х120 мм, застосовується для наскрізного монтажу різних конструкцій до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь, цегла. Даний анкер складається зі шпильки, розпірного елемента і гайки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Анкерний болт з гайкою 10х100 мм
Анкерний болт з гайкою 10х100 мм, застосовується для наскрізного монтажу різних конструкцій до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь, цегла. Даний анкер складається зі шпильки, розпірного елемента і гайки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Анкерний болт з гайкою 8х80 мм
Анкерний болт з гайкою 8х80 мм, застосовується для наскрізного монтажу різних конструкцій до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь, цегла. Даний анкер складається зі шпильки, розпірного елемента і гайки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Анкер рамний 10х72 мм
Анкер рамний 10х72 мм, застосовується для монтажу віконних рам і дверних коробок до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь, повнотіла цегла. Даний анкер складається з распорного штифту, гвинту з потайною голівкою, і конусної втулки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Анкер рамний 10х112 мм
Анкер рамний 10х112 мм застосовується для монтажу віконних рам і дверних коробок до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних як монолітний бетон, граніт або інший камінь, повнотіла цегла. Даний анкер складається з розпірного штифту, гвинту з потайною голівкою, і конусної втулки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Анкер рамний 10х152 мм
Анкер рамний 10х152 мм,застосовується для монтажу віконних рам і дверних коробок до повнотілих поверхонь, у тому числі таких щільних, як монолітний бетон, граніт або інший камінь, повнотіла цегла. Даний анкер складається з розпірного штифту, гвинту з потайною голівкою, і конусної втулки.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Анкери купити у Львові

Анкер - кріпильний виріб для найбільш міцної фіксації різних конструкцій у дуже твердих матеріалах, таких як бетон, камінь. Найчастіше анкери застосовуються там, де потрібна висока надійність, і очікуються великі навантаження на елементи кріплення. На відміну від дюбеля, який використовується в комплекті з іншим кріпленням (саморіз, шуруп), анкер - самостійний кріпильний метиз із двох або трьох частин, як анкер-гвинт.

Види і вартість анкерів

Як показують відгуки на анкери, вони застосовуються повсюдно - від квартир, де потрібно повісити важку люстру, до зведення мостів, що зумовило велику різноманітність модифікацій цього кріплення. Сьогодні у продажі можна знайти два основних види анкера (Львів):

 • механічний - кріплення фіксується за рахунок сили тертя, що виникає від тиску розпірних частин на основу;
 • хімічний анкер - в такому кріпленні додатково використовується клей або синтетичні смоли.

Одна з причин меншої популярності хімічного анкера - вартість, оскільки на механічний анкер ціна у Львові набагато доступніша, і при цьому, він відмінно витримує навантаження на з'єднання.

Класифікація анкерів за типом конструкції

При підборі механічного кріплення, враховують такі першочергові характеристики анкера, як довжина і діаметр в міліметрах, матеріал (нержавіюча сталь, латунь), а також конструкцію.

Виділяють такі типи анкерів:

 • анкер розпірний - загальне найменування різних анкерів для повнотілих щільних основ, в яких конічна частина розширюється при закручуванні гвинта;
 • анкер рамний - тип з потайною голівкою, для закріплення віконних рам і дверних коробок;
 • анкерний гвинт, анкер з гайкою - дозволяє прикріпити до стіни будь-яку деталь, наприклад, кронштейн для важкого телевізора, куточок для полиці; в будівництві потрібний для закріплення масивних конструкцій, наприклад, воріт;
 • фундаментний - для закріплення будівельних блоків на фундаментах;
 • гвинт з кільцем - для закріплення кабелів, ланцюгів, різних підвісних предметів;
 • гвинт з гаком (анкер-гак) - те ж, що анкер з кільцем для підвісних елементів, які періодично потрібно знімати;
 • закладний - закладається у ще м'який розчин безпосередньо при будівельних роботах;
 • анкер забивний (анкер-клин): шпилька зі стопорним капелюшком і рухомим клином, який забивається молотком;
 • анкер-шпилька - кріпильний елемент з додатковою гайкою, завдяки якій, на вбиту в стіну шпильку анкера, можна закріпити необхідний виріб (наприклад, щит, вивіску, антену);
 • розкладний (гвинт Моллі) - використовується для кріплення до стін з пустотілих і листових матеріалів, при закручуванні утворює зі зворотного боку фіксуючий упор.

Вибір конструкції залежить від стіни (з суцільного або пустотного матеріалу, щільного або пухкого), розрахункового навантаження і від того, що саме треба закріпити: кронштейн, кабель, будівельний блок або інше.

Шукаєте, де купити надійні анкери та інші кріплення у Львові? Ціна і якість - на базі будматеріалів "КУБ"!

Щоб купити анкери недорого, звертайтеся на базу будматеріалів "КУБ". Саме тут Ви можете замовити анкери для бетону за вигідною ціною, оскільки поставка товарів проводиться безпосередньо з гуртівні покупцеві. Зробити замовлення на базі-складі "КУБ" можна через інтернет, або зателефонувавши за будь-яким контактним номером, вказаним на даній сторінці.

Якщо Ви плануєте масштабний ремонт, візьміть до уваги, що будь-яка продукція, в тому числі дюбель, анкер, гуртом коштують значно дешевше. Також, для оптових і роздрібних покупців, ми проводимо акції, рекламні розпродажі, впроваджуємо програми лояльності.

Ви можете забрати зі складу своє замовлення особисто; також передбачена доставка - анкери, разом з іншими товарами для будівництва або ремонту, оперативно доставляються по Львову і області.

Анкери ціна у м. Львів - каталог із 6 товарів

АнкериЦінаНаявність:
Анкерний болт з гайкою 12х120 мм Уточнюйте Під замовлення
Анкерний болт з гайкою 10х100 мм Уточнюйте Під замовлення
Анкерний болт з гайкою 8х80 мм Уточнюйте Під замовлення
Анкер рамний 10х72 мм Уточнюйте Під замовлення
Анкер рамний 10х112 мм Уточнюйте Під замовлення
Анкер рамний 10х152 мм Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?