РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Львів, вул. Станційна, 10
м. Львів
(032) 220-17-15
(098) 864-80-44
(050) 447-86-05
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Цвяхи купити у Львові

Цвяхи (60 мм) -  це найпростіший і найбільш затребуваний тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Ціна: 34.74 грн.
Кількість:
Цвяхи (70 мм) - це найпростіший і найбільш затребуваний тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Ціна: 34.47 грн.
Кількість:
Цвяхи (40 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда. Ближче до голівки, на структурі цвяхів є зазубрина, для кращої фіксації виробу в дерев'яній конструкції.
Ціна: 33.66 грн.
Кількість:
Цвяхи (80 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда. Ближче до голівки, на структурі цвяхів є зазубрина, для кращої фіксації виробу в дерев'яній конструкції.
Ціна: 34.39 грн.
Кількість:
Цвяхи (90 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда. Ближче до голівки, на структурі цвяхів є зазубрина, для кращої фіксації виробу в дерев'яній конструкції.
Ціна: 34.39 грн.
Кількість:
Цвяхи (100 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда.
Ціна: 34.39 грн.
Кількість:
Цвяхи (120 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда.
Ціна: 34.39 грн.
Кількість:
Цвяхи (150 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда.
Ціна: 34.39 грн.
Кількість:
Цвяхи шиферні 120 мм (кг)Купити цвяхи шиферні 120 мм (кг) у Львові, Ви завжди зможете на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ".
Ціна: 41.16 грн.
Кількість:
Під замовлення
Цвяхи 50 мм (кг)
Цвяхи (50 мм) - це найпростіший і найбільш затребуваний тип кріплення, який складається зі стержня і капелюшка, виготовлених з високоміцного металу.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Цвяхи 200 мм (кг)
Цвяхи (200 мм) - це незамінний будівельний виріб, який складається із стрижня і рифленої голівки. Стрижень може мати різну форму і довжину: циліндра, конуса, піраміди і навіть паралелепіпеда.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Цвяхи купити у Львові

Цвяхи - найбільш популярні кріпильні вироби, які використовуються при будівельних і ремонтних роботах. Зважаючи на це, існує величезна різноманітність їх типів, кожен з яких, має відмінні технічні характеристики, форму і, відповідно, призначення.

Від правильного вибору цвяхів, залежить якість і термін експлуатації кріплення, при цьому, ціна на цвяхи залежить від металу, з якого вони виготовлені, та від специфіки застосування.

Основні технічні характеристики цвяхів, за якими їх класифікують на типи:

 • матеріал: сталь, латунь, мідь, алюміній, оцинковані;
 • довжина стержня від 1-25 см;
 • розмір капелюшка у співвідношенні з діаметром стрижня: від 1: 1 до 1: 6;
 • форма капелюшка (товста, опукла, плоска);
 • наявність насічок: вгорі, по всій довжині;
 • форма стрижня: пряма, U-подібна, Г-подібна;

За призначенням, з усього різноманіття, можна виділити такі основні категорії цвяхів:

 • будівельний цвях - найпопулярніший, по суті, класичний вид цвяхів. Його використовують при скріпленні між собою деталей з дерева. Має форму стрижня з нанесеними насічками для збільшення тертя, і увінчаного капелюшком. Довжина стрижня в межах 1-25 см, при цьому, розмір капелюшка перевершує діаметр стержня у 3-4 рази;
 • покрівельний цвях - застосовується при закріпленні металевих листів до дерев'яної основи, при здійсненні покрівельних робіт, має дуже великий капелюшок і діаметр стрижня, при цьому, за зовнішнім виглядом, схожий на будівельний;
 • толевий цвях - вид покрівельного, з дуже великим капелюшком, який перевищує діаметр стрижня більш, ніж в 6 разів;
 • цвяхи-дужки - вид кріплення, яке використовується для фіксації кабелів і проводів, має U-подібну форму стрижня;
 • цвях-голка - не має капелюшка, і застосовується при кріпленні панелей;
 • гвинтовий цвях - на стрижні є канавки у вигляді спіралі. Такий тип цвяхів найкраще підходить для облаштування підлоги. Завдяки канавкам, кріплення не слабшає з плином часу, тому такий тип надійніший у порівнянні зі звичайним будівельним цвяхом;
 • штукатурні цвяхи - кріплення Г-подібної форми для надійної фіксації покрівельної дранки;
 • інші - підвиди основних категорій, що відрізняються формою.

Купити цвяхи недорого на будбазі "КУБ" Львів

На будбазі "КУБ" можна купити будівельні цвяхи, розміром від 2,5 до 20 см, а також цвяхи шиферні, розміром 12 мм, при цьому, за ціною нижчою, ніж в середньому по Львову, адже ми працюємо без посередників. У нас ви можете купити цвяхи оптом чи в роздріб (наприклад, купити шиферні цвяхи), ціна на цвяхи напряму залежить від обсягу покупки: зі збільшенням обсягу покупки, вартість кожної окремої упаковки зменшується. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за знижками, завдяки яким ви можете зробити покупку за ще більш вигідною вартістю.

Детально дізнатися про переваги та технічні характеристики наявних в асортименті видів цвяхів, ви можете, прочитавши на нашому сайті відгуки про цвяхи.

Залишилися запитання щодо якості чи наявності товару на складі в даний момент, умовах замовлення доставки цвяхів (при необхідності) або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази "КУБ", ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого асортименту кріпильних систем.

Знайшли помилку?